Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no můj manželský život je parádní. Ale moc se toho nezměnilo. Však jsme spolu před svatbou bydleli přes 3 roky, takže se toho ani moc změnit nemohlo. Teď si budujeme svoje nový hnízdečko, ale už naštěstí bude hotovo. Takže začnu nový život v novém bytě s novým jménem se svým manželem. A pak už jen začít plánovat rodinu. Jen ten osobní život po svatbě zas nějak moc ožil. ;-) 8-) x-) :-D Je to krásný pocit, říkat to je můj manžel, být vdaná. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to věřím, taky se těším, v srpnu vdaná paní a v únoru mamina, doufám, že se to brzy podaří i švagrákům, aby sme mohli jezdit spolu. furt se chodim koukat na prstýnky,... už aby to bylo, jinak nám s Jendou vznikne úchylka ve sledování prstýnků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holkyyy!!! Tak jediná Raduš si na mě vzpoměla!!! ]-( Vy byste mě normálně přestaly podporovat vy jezinky! :-D A já mám takový nervy - potřebuju podporůůůů!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rats: opravdu se omlouvám, ale dlouho jsem tu nebyla a beru to z červnových zdrojů, jo, příští pátek jdu taky na svatbu, to si na tebe určitě vzpomenu
Odpovědět
Profilova fotka
rats tím si asi musí projít každá, těma narvičkama, ale svatební den si užiješ a vzpomínky pak budou krásný. x-) mishulle já MÁM úchylku na prstýnky, v albech jsem vždy okukovala prstýnky a i osobně každýmu jdu hned po prstýnkách. Vždyť taky prstýnky jsou to jediný, co je po svatbě vidět (proto jsem furt říkala, že na těch šetřit nechci), no a pak ještě fotky občas vytáhneš. Jinak si za rok nikdo nevzpomene jaký jste měli dort...a tak
Odpovědět
Profilova fotka
Misha: chápu :-) Každá podpora i na dálku mě povzbudí :-D Nejvíc zajímavý holky je, že do tý doby, než se začaa plánovat nějaká svatba, jsme něřešili s přítelem spoustu věcí a teď pře svatbou jsme z těch nervů na sebe jak psy. My jako měli itálii vždycky, ale teď je to nějak častěji - doufám že se to po svatbě a na dovče uklidní a nebudu zoufalá manželka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, já takhle čuměla v metru lidem na ruce po snubákách, proszě děs... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mizim, povídá se mi s váma dobře, ale musim frčet do LB a tam se taťkovi podařilo zmrazit net, takže příště papa
Odpovědět
Profilova fotka
rats no je to před svatbou zkouška, taky nám nervy pracovali, takže občas ty hádky byly, nejhorší je že většinou nesmyslný. Teď už ani nevím kvůli čemu. Po svatbě na dovolený to bude určitě krásný. Novomanželé a ještě k tomu daleko od všeho. Taky už se těším x-)
Odpovědět
No holčiny,jak to tu pročítám,tak jsem ráda,že jsem v tom nebyla sama :-( Měla jsem taky nervičky a pořádný!!!A Itálie?Ta byla taky,dokonce jsme se štěkli i proto,že se mám v den svatby nechat vozit ( kosmetika a kadeřnice ),protože prý nervy pracujou? =-) A já na to,že bez obal,protože já přeci vůbec nejsem nervózní.................... a jak to dopadlo??? :-| V sobotu ráno,když jsme jeli od kadeřnice ke kosmetičce,se mi podařilo vybourat.Nikomu se naštěstí nic nestalo...jen autíčku ( ale už se opravuje a bude zase jezdit ).Bylo mokro a i vnitřní nervičky určitě zapracovaly. Takže doporučuju,nechte se v den svatby jen obskakovat ( pokud to jen trošku jde )a věnujte se jen a jen sobě. :-D a hlavně žádný nervičky.
Odpovědět
Profilova fotka
Raduš: jo jo prej to je úplně normální a u všech :-D My jsme těch zkoušek bohužel měli trochu víc, ale teď už je to za náma a žijeme jen tou svatbou a taky se už nemůžu dočkat až takhle mladá budu říkat: to my s manželem... a on manžel...a až mě nějakej slizák na dýze řekne: "Slečno, nešla byjste na skleničku?" a já mu na to řeknu: "Já jsem paní a nešla!" :-D Jé to se tak strašně těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, koukám, že jsem se s naší těhulí akorát minula :-S Rats - já nezapomněla ;-) Radus - takže osobní život ožil, jo? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sil: To jsi hodná! :-D Raduš: No taky by ten náš osobní život mohl trochu ožít - spoléhám na dovolenou. Chcem čapnout All, takže snad akohol, slunce a opálené tělo mé to jistí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem si nestěžovala ani před tím. Jen je to teď nějaký...mocnější. A častější. A dost o mém osobním životě. :-x Rats na dovolený je to vždycky divočina. Asi je to tím, že jsi daleko, žádný starosti, jen přemýšlet v kolik vyrazit na pláž. 8-) :-D Co vy??? :-D
Odpovědět
Ahojky všem!
Odpovědět
Profilova fotka
Klucká - co se sem cpeš blondýno!!! ]-( :-D
Odpovědět
Sil: Copak jsi psala do té přihlášky do toho nuláku v kolonce: Potvrzení o délce praxe v oboru? :-S
Odpovědět
rats: Drzá jako obvykle!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klucká - něco jako ty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klucko - přesně na to jsem se ptala přímo na TUL, paní mi odpověděla, že když nemám praxi v soc.oblasti, tak tam nemám psát nic. Takže jen a pouze praxe ze soc.oblasti, máš-li nějakou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Raduša: jo ujo už se vidím koupajíc se v mořských vlnách :-) Se nemůžu dočkat - nejhorší je že ty lastíky budou až tak nejdřív příští týden, takže se zatím nemám na co těšit :-| Ale to mi nezkazí radost ze snění :-D
Odpovědět
sil: No já dělám půl roku na odboru sociálních a zdravotních služeb...ale asi tam nenapíšu nic. :-D Doufám že to nemá vliv na přijetí...
Odpovědět
Profilova fotka
Klucko - taky doufám, vymýšlet si tam ale nic určitě nebudu ;-)
Odpovědět
sil: A přidá se ještě někdo z nevěst nebo budeme bojovat (studovat) samy? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
O nikom dalším nevím. Jo a já mám tu přihlášku samo ještě doma, páč nemá nožičky, aby došla na poštu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky držím Vám palečky! Mě by do toho nikdo nedostal, ale máte můj obdiv!
Odpovědět
No já ještě ani nemám ověřené vysvědčení. To musím zmáknout zítra :-D A zaplaceno už to máš? :-)
Odpovědět
rats: No když nemíním zůstat do smrti sekretářka, tak musím něco dělat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to jo, ale zas tak špatně se nemáš ne? :-D A to budeš studovat s bubnem jo? :-o
Odpovědět
rats: Žádný buben zatím nemám :-D A minimálně ten rok ho mít nebudu! ]-( :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?