Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo na Frýdštejně, škoda že je to v pátek, přiběhla bych se podívat
Odpovědět
Profilova fotka
Rats - z Řecka doporučuji ostrov Zakynthos. Dále mám zálusk na Santorini a slyšela jsem chválu na Krétu. Radus - to akvárko jsem vynechala, ale doporučuji park Güel. Moc se o něm neví, ale je boží (tedy když máš ráda architekturu). Mrknu se po netu ...
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - mrkni: http://vlasta.org/cz/cest/evr/e/mesta... to je ten park: http://vlasta.org/cz/cest/evr/e/ost/g... Jo a do Pueblo Espaňol nechodit, ztráta času. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zakynthos a Santorini taky doporučuju, i Krétu, ale z Řecka patří mezi to dražší. Sil proč si akvárko vynechala? Nechtěla si tam, nebo nestihla...?
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - drahé ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Silente - děkuju za info taky jsem už slyšela o Zakynthosu že je krásnej... Raduš - jo jo Frýdštejn, do řecka chceme vychytat nějakej lastík tak snad to dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
Rats - já už tam byla 2x, nedám na Zakynthos dopustit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: jooo? Tak třeba to zrovna dopadne... :-) A jinak máte nějaká jiná doporučení? Např. Turecko? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Rats - Ibiza, Costa Brava, Formentera, Bulharsko. Za poznáním pak Londýn nebo Paříž. Pro dnešek končím. Páááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Sil jo drahý, to mi povídej :-| , ale kdy se zas podíváme do Španělska? Já jsem spíš na to poznávat jiný a jiný oblasti a země. I když v Chorvatsku jsem byla víckrát, ale pokaždý na jiným ostrově. rats já právě na ten last neměla nervy, chtěla už jsem se těšit na něco konkrétního, tak jsme vybrali Španělsko. Ale když korunky dovolý, chceme okolo dubna (pořád to posouvám, nejfřív to měl být únor :-N ) buď do Egypta, nebo kdyby vyšla ta vytoužená Keňa (v dubnu bývá relativně levná). A to bychom chtěli LM, netlačí nás totiž termín a není období dovolených, prostě až se něco naskytne, vezmem si dovču a pofičíme 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rats tchánovci byli letos na Turecký riviéře a naprosto spokojený. Já když viděla ty fotky...chtěli jsme tam taky, ale když tam jeli oni, tak by to vypadalo, že se opičíme. :-p :-D Egypt taky super, nejlépe all inclusive :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Raduš - týjo Keňa to je luxus :-D S tím Egyptem nevím nevím - mi byli loni v Tunisku a teda řeknu ti že když si zvyklá na Evropu, tak budeš asi hodně zklamaná - byly tam s náma nějaký slováci, který říkaly, že Egypt je ještě horší než to tunisko, tak nevím... Samo to záeží na názoru, ale mě už by do Afriky nikdo nedostal - leda do tý Keni, to je něco jinýho :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No mě Egypt jako takovej taky neláká a na to se shodujeme s manželem, ale letos byla teta, měli to all in, byli na motokárách na poušti, výlet na velbloudech a přístí rok jedou zas. Asi záleží na tom, co vybereš. Ale taky na tom kolik do toho vrazíš. A to já zas do Egypta moc vzazit nechci, to už radši tu Keňu, pláže s nejbělejším pískem na světě. A dost, začíná se mi chtít cestovat 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Raduš - taky už mám slinu na moře a pláže! :-D A kavárničky, a sluníčko a mokrý plavky na šňůře a šáníčko na hotelovém balkonu a procházky večer po pláži na bosky a .... Dóóóśt, nebo to tady nevydržím!!! :-x
Odpovědět
Profilova fotka
no to mi povídej 8-) My si berem dovču na svatební cestu 3 týdny. 10 dní budem šmajdat po Šumavě a dalších deset se válet na pláži. Nevím na co se těším víc. ;-) Kecáááááám, samozřejmě že na to móóóře 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj! No Rumunsko bylo super, byli jsme v horách kde jsme nikoho nepotkávali jen samé ovce a bačové,občas polodivocí koně, krávy,... no zvěřinec.My máme zvířata rádi :-D a hrozně moc psů,všude jsme četli že jsou nebezpeční,ale byly to miláčcci.Vždycky u stáda aspon 5 psů,kteří hned když nás viděli,začali štěkat a běžet k nám,ale pak se někteří i nechali hladit a bylo to fajn,žádně kousance :-))
Odpovědět
Profilova fotka
My bychom na svatebku asi taky chtěli do Egypta (teda hlavně já), my mám epořád aktivní dovolené a já bych se jednou chtěla jen plácnout na pláž, jíst co mi kdo udělá a nevařit u stanu :-) ,tak uvidíme Bohužel musím do práce,takže já si pak přečtu vaše příspěvky a se zpožděním zas budu reagovat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem! Tak která to máte teď o víkendu nebo zítra, abychom mohla gratulovat? :-) My o svatebce uvažujeme o Bali, není to na LM tak moc drahé a já o ní vždy snila x-)
Odpovědět
Dobré ránko! Venku je pěkně hnusně....prší a prší.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tady taky ]-( Co fotky na zmenšení? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, 16.6. kroketka007 22.6. radusaondra 29.6. sid 30.6. mkocova 7.7. verulenka viznerka 14.7. beeruska 17.8. mishulle 31.8. scai 1.9. laetti alexis222 7.9. nugetka 15.9. veren 2008 červen silente ?? manicka77 září pavlysek
Odpovědět
Profilova fotka
je tak koukám, že jsem nějaká posunutá a okopírovala jsem i červen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady taky leje a leje. Sil myslím, že teď o víkendu to nikdo z nás nemá. Bali by se mi taky líbilo, stejně tak Jamaika...je spousta exotických míst, kam bych se ráda podívala. A je pravda že na LM a nejlépe odlet z Německa zas tak draze nevyjde, jednou jsem dokonce koukala, že ta naše Keňa byla levnější než Egypt. Okolo dubna jsou tam relativně levný zájezdy. Navíc tady bývá ještě třeba hnusně a ty přijedeš krásně opálená na léto a už to jen udržuješ. Jéééé já bych cestovala.
Odpovědět
Profilova fotka
hm, mám pocit že veren se září posouvá na 2008. Nebo si to pletu? a 20.7. je tu RATS x-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus, nevim, dlouho jsem tu nebyla, tohle čerpám z info, které jsi mi posílala začátkem června
Odpovědět
Profilova fotka
mishulle já vím. No jo dlouho si tu nebyla. Jak je? Jak se připravuješ? A jak se těšíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Je dobře, teda už mě taky přepadaj děsivý sny, jako že si zapomenu vzít peníze na poplatky a že na mě kosmetička zapomene, ale těšim se, švagrová se vdává příští týden, teď jsme byli zařizovat náš dortík a výslužky a asi jsem blázen, ale občas se načapu, jak si broukám svatební pochod, příští týden jedem domluvit naostro menu a diety a bude hotovo.
Odpovědět
Profilova fotka
a co tvůj manželský život???
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si říkala do poslední chvíle, že už nemám co zařizovat a pak jsme narychlo pytlíkovali rýži a vázali svatební noviny...ale pohoda. Jen jsme na svatbě večer už byli strašně unavený. Ne nadarmo se říká, že svatbu si člověk nejvíc užije, když není jeho. Ale ty pocity ten den byli neopakovatelný, krásný, kouzelný...no nepopsatelný x-) Hele mě se pořád zdálo něco o kadeřnici a kosmetičce, měla jsem obojí v jednom salonu. A většinou to bylo, že jsem tam prostě zapomněla jít. Většinou jsem si vzpomněla okolo desátý, nebo když už se mělo jet na obřad. :-N Nakonec ale všechno dopadlo na výbornou. Zopakovat bych si to nechtěla, už by to nebylo ono. Ale chci naplánovat krásné první výročí. No na to je ještě skoro rok čas. 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mi rejži mít nebudem, na Sychrově to nemaj rádi, co jsem četla v papírech od nich, takže pak už jen košíčkování koláčků, rozvoz a balení výslužek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?