Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
sil: já jsem ti to psala taky, ale neodeslalo se to. :-) Pošlu to přes net a jako specifický symbol dám rodné číslo a do zprávy pro příjemce jméno a adresu.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo pavly jen do něj! :-D
Odpovědět
Radusaondra: No nestavila, jsem hrozná :-S Ale já Tě viděla. Na dolním náměstí v půl osmé ráno. Chtěla jsem na tebe zavolat, ale spěchala jsem na tramvaj. :-) Hele a jak víš, že jsem si dala žádost o pas??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo Klucká je děsná!!! :-D Mě taky furt slibuje rande a skutek utek ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak dítě usnulo, tak mě zlobí jen monitor. Dítko mi vykoplo jeden z kabelů, a jelikož jich tu je strašně moc, tak se v nich nevyznám a nevím, co zapojit. Tak jsem na druhém monitoru s divným rozlišením. Do 15 let nebudu čekat, už se těšímeí, jak budem gamesit proti sobě 8-) Asi se loučím, fakt se nedá číst, a navíc jdu balit věci, a do středy doma nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Báro nevím, ale tuším, říkala jsi, žes tu byla, když to vypadlo. Ale pasy prej teď chodí brzo. Já koukala jak puk, když holky volali ať si přiběhnu. Tys mě viděla? A poznala? To čumim. To jsem musela vypadat. A určitě jsem byla s manželem, viď? Já když vidím nějakou mladou paní u nás na úřadě, jak si jde pro občanku nebo tak, tak koukám jestli jí neznám odtud. :-N Ale když jsme měli sraz s holkama odtud v Liberci, tak bych moc holek nepoznala. No teď už jo. :-D Rats a jsi teda z Liberce, nebo Jablonce? Nebo jak to vlastně máš?? =-)
Odpovědět
radusaondra: rats emigrovala z Jablonce do Liberce :-D Jo a byla jsi sama :-)
Odpovědět
rats: Tss to ty máš pořád nějaké výmluvy...kadeřník a mejdany a solárko a ....:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klucko - hmmm, já mám dokonce účet u ČSOB jako oni, .... myslíš, že jim pak bude stačit print obrazovky jako důkaz místo slibů?
Odpovědět
sil: No tak nějak to taky udělám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a už mám poplatek zaplacený :-D Já fakt nesnáším pošty ]-( :-) Takže zítra už půjdu do práce s kompletní obálkou a cestou dom ji doporučeně pošlu :-D
Odpovědět
sil: No kdybych jim do dneska taky poslala tak mě to donutí tu přihlášku co nejdříve poslat. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
téééda takhle se hrnout do školy. Máte můj obdiv! |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo já jsem emigrant z předměstí :-D Klucká: to ty se furt vymlouváš!!!
Odpovědět
Hele pořádá tady ještě někdo ten hromadný sraz??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si holky třeba roztrhejte občanky :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Raduš: jo to já je taky obdivuju - mě by nikdo do normální školy nedostal ani párem volů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klucka nikdo nic nepořádá, ale 27.7. to normálně platí 8-) :-D rats taky jsem ráda že jsem venku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo hromadnej sraz pořádá KLUCKÁ - prej u nich doma!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy jste párek, mám dost :-D
Odpovědět
radusaondra tak 27.7. jsem zrovna na dovolený :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak 27.7. se kočky asi nezůčastním - to už si budu válet špeky někde na pláži :-D
Odpovědět
Raduš teď už ty občanký moc trhat nejdou :-D Ale můžu si ustřihnout 3 a 4 roh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nejezdi :-D A kam se chystáš? =-)
Odpovědět
Raduš: Tetinka nás pozvala na jachtu do Chorvatska :-) Rats: A nebyl by ten sraz lepší u tebe??? Víš jak do Liberce to mají všechny blíž. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klucka se nevytahuj
Odpovědět
Profilova fotka
Klucko -taky to beru jako páku na sebe. Když už mají moje peníze, tak ať se nemyslí, že jim je nechám jen tak ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Raduš: pojedu a pojedu a basta!!! :-D Jen ještě nevím kam :-( Chtěla bych nějakej last do Řecka, tak na 12 dní minimálně, nejlépe All inclusive a do 13. tis + ty 3 tis. poplatky, ale zatím to vypadá bledě - asi budu muset slevit z nároků - jenže na 12 dní chci jet určo, all inclusive chceme taky stopro a při filtraci mi vyjede samej egypt a tunisko a tam teda nepojedu!!! ]-( Třeba se sejde nakonec hodně penízků a budem si moct dovolit do tý dovolený vrazit víc no, ale zatím počítáme s touhle variantou...
Odpovědět
Radus: Se nevytahuju. Ses ptala tak odpovídám. ;-) Hele už jsem tam byla loni a celý týden jsem si dávala pozor hlavě na to ať se nepoblinkám :-D Ale to opálení zase stojí zato. :-)
Odpovědět
Rats: No jo slečinka je náročná! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?