Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla první svatbu klasicky na radnici, tudíž varhany. Vím, že jsem si nechala hrát Ave Mariu, Tenkrát na západě a pak ten klasický pochod tam tam ta dá, tam tam ta dá :-D Teď budeme mít zpěváka, ráda bych Popelku, Stín katedrál .... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
rats- mě se líbí U2 8-)
Odpovědět
Rats - mám spoustu fotek,ale nejsem schopná je zmenšit a založit je sem do albumu ;-( .Doufám,že se polepšim. My měli Enyu,U2 je taky super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo o enye jsem taky přemýšlela a od U2 nemám žádný cd, ještě tak možná něco od mobyho, nebo r.e.m., nebo mike oldfield, nebo nějaký jazzík? :-o Já fakt nevím :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Kroketko - a co je zase poslat tetě Silente na zmenšení? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rats- no oldfield by taky nemusela být špatná volba. Jazzík bych asi nevolila, ne všem se líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak děkuju za rady holky! Vypadá to teda na celodenní koncert a poslech hudby a snad něco vyberu :-D Kroketko: jo jo pošli tetě Silente fotečky ať se můžeme pokochat taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hihihi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak jsem se taky vrátila z dovolené, z Rumunska. Silente já se taky nerozloučila, myslela jsem si,že net blbne jen mě, ale jak to čtu,tak to bylo asi na těch stránkách! :-D
Odpovědět
Dobré ránko všem :-D Vypadá to,že dnes bude možná hezky,tady v pod Ještědem začíná svítít sluníčko. 8-) 8-) Sil - dobrá,pošlu ti nějaké fotečky,ale dnes to nebude.Máme tu šéfy a ty jsou děsně prudiví....hihihi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-D scai a jak bylo v Rumunsku? Rats my jsme na obřad měli živou hudbu a vybrali jsme si: 1. svatební pochod Mendelsona (přicházel ženich, pak špalír a nakonec JÁ :-) ) 2. Stín katedrál (my jsme stály u oltáře a svatebčané usazovali svoje sedinky; mimochodem Sil ten mě dostal x-) ) 3. Už nejsem volná (zpíval to chlap, takže v angličtině your my lady and i´m your man) 4. co sudičky přály nám 5. jdi za štěstím No a konečně jsme vybrali svatební cestu, vzali jsme to od Itálie, přes Řecko a nakonec se rozhodli pro Španělsko. Chtěla jsem lástík, ale měla jsem srtach, aby na nás zbylo něco super. Tak jsem to nevydržela a objednala normální zájezd z katalogu. UŽ SE TĚŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM ! No tady v Jablonci taky začíná vykukovat sluníčko, asi se už připravuje na víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
Tady svíííítí sluníčko (v MB). Kroketko - pošli až budeš moct ;-) Scai - týýýjo, Rumunska bych se celkem bála =-) Povídej, přeháněj! Radus - tak to budete mít super. Kdy jedete? A kam přesně? Já byla na první svatebce na Ibize :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Radus - kdy sem hodíš nějaké fotečky :-) jsem strašně zvědavá Tady se to začíná pěkně mračit,tak doufám,že nebude pršet....dost bylo vody ]-( Sil - díky,určitě pošlu.Může jich být i víc?????? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kroket fotky sem dám v pátek, slibuju x-) Sil COSTA MARASME :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kroketko - neva, pošli, kolik chceš, jen je rozděluj do mailů, aby vůbec prošly, zpátky pak budou malé, ale ty příchozí jsou vždy síla :-D Klíďo mi je pošli na pracovní mail (ten, jak jsem Ti z něj ty fotky poslala zpět ;-) ) Radus - to mi nic neříká =-) Kde to je?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky! To máme dnes krásně že? Začíná mi svítat naděje, že na moji svatbu bude sluníčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rats bude, uvidíš 8-) Sil, no přece ve Španělsku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radušaondra - doufám doufám, ale zase abych se neupekla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - to mě nenapadlo :-D Kde ve Španělsku myslím, nad Costa Brava, pod Costa Brava ... nikdo nesmí stát :-D Rats - bude, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rats-- mrkni na tohle.....http://www.weatheronline.co.uk/CzechRepublic/Liberec.htm
Odpovědět
Profilova fotka
Sil speciálně pro tebe Několik kilometrů od Barcelony se nachází známá oblast Costa del Maresme, v překladu „Mořské pobřeží“. V této oblasti Vás jistě upoutají dlouhé a široké písečné pláže, skvělé počasí a překrásné hory. Najdete zde mnoho aquaparků, sportovních, ale i kulturních a zábavních center. Pro ty, co dají přednost individuálním výletům je zde propojena železnice celým pobřežím, tímto se můžete pohodlně dopravit např. do nedalekého města Barcelona, které jistě stojí za návštěvu. MALGRAT DE MAR je poněkud rušnějším letoviskem, které je rozděleno na nové a staré město. V nové části najdete spoustu barů, klubů a restaurací, které se táhnou až do Santa Susanny. Ve straré části jsou typické úzké uličky a historické budovy, některé až z 11. století. Poznáte zde každodenní život místních obyvatel. I v této části najdete kavárnu či restauraci s příjemnou atmosférou. Pláž je pokryta hrubozrnným pískema vstup do vody je stupňovitý. Podél přímořské promenády jsou hotely, které nabízejí kvalitní ubytování a služby. Pro zpříjemnění vaší dovolené doporučujeme návštěvu Marinelandu, kde je rozsáhlý aquapark s bazény, dětským vodním parkem a spoustu dalších atrakcí. • - pohostinné středisko s nádherným písčitým pobřežím, čistým mořem, které přímo vybízí k potápění • krásná přímořská promenáda vedoucí do staré části města • v mnoha restaurací lze ochutnat typickou katalánskou kuchyni – rybí speciality a plody moře, spousta druhů zeleniny, speciální víno „cava“ (katalánské šampaňské), katalánské likéry • v blízkosti vodní svět Marineland
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Malgrat znám, už jsem doma :-D Udělejte si pak výlet do Marinelandu (koupando, tobogánky a cvičení delfíni, lachtani, papoušci...) a do Waterworldu (tobogánky) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky někam jet, bééééééé :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo Sil, tak tam se chystáme 8-) :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlísek - teda podle toho to vypadá, že bude hnusně :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - tak jsem si teprve teď všimla že se o tom Marinelandu zmiňuje i ten zkopírovaný příspěvek, říkej mi blesku :-D Ty delfíni neměli chybu! Koukala jsem na ně tehdy jak jojo! Rats - předpovědět počasí umí max.3 dny dopředu, takže pohoda, zajímavé to bude až od 17. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente - no právě, tak já jsem jak na trní jak bude :-D Holky která jste byla v Řecku? Poraďte mi nějakou hezkou lokalitu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blesku Sil já se na to taky moc těším, ještě bych ráda do akvária v Barceloně, jak nad tebou plavou žraloci :-N :-D Ale chtějí za to 38 EUR za osobu (byť s prohlídkou Barcelony a večerní hry světel fontány Montjuicu). Ale ujít si to určitě nenecháme. Rats nejspolehlivější to bude 20.7. ráno. Kašli na předpovědi. ;-) My jsme měli před svatbou ty vedra, měla jsem strach, že se mi rozteče obličej, pak asi dva dny před svatbou lilo :-N a v den svatby bylo počasí naprosto super. x-) Vymýšleli jsme si, že chceme aby nebylo vedro, ale ani zima, aby nepršelo hlavně na obřad (přecejen byl na hradbách). A všechno nám vyšlo. Takže hlavu si tím zbytečně nezatěžuj, protože s tím stejně nic nenaděláš, jen počítej s mokrou variantou, aby tě to pak nezaskočilo. Nám kdyby lilo, tak by byl obřad v kapli, ale to by mě mrzelo, protože by to nebyla taková romantika jako na hradbách.
Odpovědět
Profilova fotka
Raduš: jo mokrou variantu máme v jeskyni, takže se modlím, aby byly taky hradby :-| Ale když nebudou tak nebudou z toho se nestřílí :-D Já chci Raduš už taky fotečky! Holky teda sakra vy jste zabržděný až to hezký není :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rats budou v pátek, slibuju. A kde že to máte?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?