Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
1
169
170
Profilova fotka
V žádném případě nechoďte do penzionu ORION v LIBERCI !!!! Pár slov k tomuto hotelu: krásná výzdoba, dobré jídlo, super muzika od DJ, ALE tím to končí !!!! .... pozor na ně... využívají lidského štěstí, aby si nahrabali do kapes... okradli nás cca o 10 000kč... slíbili hostům slevu na ubytování (cca na 750kč), ale pak chtěli za pokoj přes 1000kč... domluvili jsme se s nimi, že cenový limit za pití je 10 000kč, pak že přijdou říct a my to kdyžtak zvedneme, ale nejenom že nepřišli, ale pak po nás chtěli o 100% víc !!! bylo tam naúčtováno pití, co ani nikdo nepil... zmatky byly i ve vyúčtování za jídlo - byly tam věci, které jsme si ani neobjednali.. na jídle nás okradli o cca 2 000kč... na pokoji měla být láhev sektu, ale nebylo tam nic.. nefungoval radiator, tak jsem nastydla... personal nam vyjedl svatebni cukrovi... bordel v zasedacím pořádku... byla tam druhá svatba, takže jsme si lezli po hlavách... prostě na svatby v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI !!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Obnovuji diskuzi: Nevěsty z Liberecka, která máte svatbu v r.2011?
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna ja ja :-D Jinak nasla jsem neco, co vypada velmi slibne a kam se i vsichni vejdeme!
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny : Povídej!
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna Slovanka a maji i chaticky!
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny : vidíš, tak na tu jsem si nevzpomněla a přitom je to tam moc hezké!
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna ja to vubec neznam, narazila jsem na to nahodou! Kamaradka taky rikala, ze je to tam moc hezky. Hlavne se mi libi, ze to je v prirode, v horach, to je to, co jsme chteli.
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny : přesně tak, je to opuštěné v lesích. Stejně jako naše chata:-)
Odpovědět
Ja jsem tady narazila na zamek Falkenberk v Jablonem v podjestedi a je to skutecne nadherny zamek jako stvoreny ke svatbe.Je to detsky domov,takze terminy je potreba si s nimi domluvit,ale cena je asi 2000kc a je to skutecne dokonale misto...Dzenysek tam svatbu mela a taky mi psala,ze muze vrele doporucit..tak treba to nekoho inspiruje:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misanydrl : na ten jsem taky koukala, ale vloni tam ještě nešli objednávat obřady kvůli rekonstrukci.
Odpovědět
@malinna Kamarádka se tam teď bude vdávat, tak jsem zvědvá na reál, každopádně ona tam byla se podívat a byla unešená..je pravda, že je blbý, že musejí mít obřad už v půl jedenácté, bay děti z domova měly včas oběd, ale říkala, že kvůli tak krásnýmu místo to přežijou:)...
Odpovědět
Profilova fotka
@misanydrl : jo,to je fajn,že jim to tam vyšlo.budou sice asi koukat děti,ale aspoň si to užije se vším šudy:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Deti tam pry nepoustej,vzdycky s nimi nekam odejdou:-) maximalne pri foceni na zahrade:-D..no jsem na to zvedava:-)
Odpovědět
1
169
170
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?