Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veren - nevím, uvidím, jaký mi nabídne. Nejraději bych vínový. Jdu do školy - Pá ... už bych to nikdy neudělala, že bych po 10 letech od maturity šla do školy...
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - nestraš! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já bych šla do školy hned. Ale fakt do školy, žádný dálkový studium a hezky bych si to užívala, prázdniny, volníčko, pohodička, sice jednou za půl roku stres ze zkoušek, ale dá se to........ Furt lepší, než být zavřená v práci od rána do noci a mít jen 20 dní volna :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sil - nestraším, jen vím o čem mluvím - mě prostě dělá problémy sednou si k učení, když přijdu večer z práce dom. Navíc s tím má kolegyně v práci velkej problém, protože tam chodím každý pátek, takže dělá problémy. Z vlastní zkušenosti vím, že když bych stála před tou samou volbou dneska - s těma zkušenostma - tak už bych do toho nešla. Ale teď už toprostě musím dodělat, když to stojí takový prachy... Tak snad se to podaří. První ročník jsem dneska dodělala, takže ještě dva. (snad to bude na mateřský klidnější :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
no hele s mateřskou je to prej daleko větší pohodička, mám pár kamarádek, který takhle studovali a hrozně si to chválili, byli v klidu, nestresovali se tolik a všechno šlo ;-) :-D Takže v rámci lepšího vzdělávání šup do toho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veren - já u toho chci ještě pracovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čááááu, jsem tu na skok, mám toho teď nějak moc. :-S Koukám, že nejbe mění co může. ;-) Na to já bych asi neměla nervy takhle krátce před svatbou. Taky se rozmýšlím nad kytkou. Nějak jsem pro tu svojí byla rozhodnutá strááášně dlouho a najednou se rozhoduju mezi dvěma. Takže kulatou nebo převyslou? =-) http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php... Jo Sid klidně do Jbc na přehradu přijeď, už je "teploučká". A ten májový zítřejší deštíček tě přece nemůže odradit :-D 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - no já si právě telefonicky ověřovala tu nutnost praxe a co kam vyplnit a jdeme do toho :-) Musím si ještě nějak nechat ověřit maturitní vysvědčení.... Tzn. musím najít v Bolce místo, kde to dělají, v LBC by to byla pohoda :-N Doufám, že pro začátek nás vezmou do nultého ročníku. Zda dál, to ví Bůh :-D Hoj Veren! Radus - ta převislá je lepčejší! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil dík, píšu si první čárku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - já miluju ankety :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus - já jsem vždycky chtěla převislou... ale víc se mi líbí ta kulatá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a máš to :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jedna jedna 8-) hm, co dál?
Odpovědět
Profilova fotka
sil: vysvědční ověřujou a notářský kopie dělají na Husovce v MB, to je u výstaviště, hned jak máš českou pojišťovnu, tak když jdeš nahoru, tam je barák, myslim, že se jmenuje vágnerová, v 1. Patře
Odpovědět
Profilova fotka
Mishulle - hmmm, já znám z Výstaviště akorát restauraci Slunce :-D :-D Tam je někde pojišťovna? :-N Ale díky za tip! Provedu průzkum. No nejvíc to vidím na to, že vrazím vysvědčení miláčkovi a snaž se :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže od slunce pujdeš dolu, tam je elektro, pak restaurace ve dvoře, nějaký pekařství myslim a cestovka, mineš zastávku MHD, dojdeš ke křižovatce a hned rohovej dům po tvý pravý ruce
Odpovědět
Profilova fotka
Radus, je to na tobě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mishulle - směrem k nemocnici?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ale ne až tak dolu, je to vlastně, jak máš park u výstaviště, tak na jeho dolnim konci směrem od slunce po pravé straně silnice
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už vííííím! Kuju! A tam se dá i parkýrovat x-) Mizím dom! Opatrujte se! Pa zítra!
Odpovědět
Profilova fotka
parkovat se dá hned u toho domu
Odpovědět
Profilova fotka
radus, převislá je hezčí ;-) A hlavně mě paní květinářka varovala, že spousta nevěst chce kytku kombinovanou s liliema a z nich je nejvíc pylu, takže pak chodí se zničenejma šatama. Tak nevim, chtěla jsem je nakombinovat s kalama a růžema a teď si to teda hodně rozmyslím.
Odpovědět
Profilova fotka
veren lilie nechci, chci kaly a růže, to je jen pro ilustraci. Jen teď nějak nevím, jestli kulatou, nebo převyslou. Vždy jsem byla rozhodnutá pro kulatou, však převyslá je nepraktická a kdesi cosi... :-p No ale převyslá je moc pěkná, navíc já nejsem malinká, takže bych jí klíďo mohla mít. Mínusem je, že je asi o 500,- dražší než kulatá, ale co, bude moje. bude to jen jednou za život (doufám x-) ). No ale zas kulatá by stačila, že? Asi půjdu do převyslí 8-) x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se taky víc líběj převyslý, ale nepraktická bude asi dost, to aby jsi měla vysokou vázu..... a hlavně, já si ji chci potom nechat usušit, aspoň na chvíli.. pak ji budu muset vyhodit kvůli alergii na prach, ale chvíli bude vystavená na čestném místě x-) , ale nevím, jak by vypadala ta převyslá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem se ptala, jestli pak půjde usušit a floristka mi řekla, že kaly ne. Jedině kytku rozvázat, kaly vyndat a usušit ty růže. Ale to už by nebyla ta svatební kytka. Tak jsem smířená, že se vyhodí, no budu muset pořídit pěknou fotku na památku x-) Právě, že se blbě nosí, špatně se s ní manipuluje a pak ta váza, takže počítám s nějakou větší vázou...ale převyslá mi bude slušet. ;-) 8-) x-) Jinak Ondra je alergik, takže bych neriskovala aby se mi z lilií na obřadě osypal :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ťuk ťuk - je tu někdo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
není... Sem se dneska hned po ránu pobavila. Kolegyně se mě zeptala, jestli jdu ve čtvrtek do práce a když jsem jí řekla že ne, tak se mě zeptala - ani v pátek? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nejbe ty nejdeš v pátek do práce? A próóóóóóč? :-D
Odpovědět
kolegyně bude zřejmě hodně bystrá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Nejbe - koukám, že tam máš kolem sebe hodně inteligentní prostředí :-D Už se jen 3x vyspinkáš :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?