Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem to 2x zkoušela. a loni jsem se šrotila půl roku předtím a nakonec tam bylo úplně něco jiného. letos byl pro mě hlavní radek, vlastně ani nevím, proč jsem si dávala přihlášku
Odpovědět
Profilova fotka
Sid - protože jsi holka šikovná a teď se tam kvůůůli mně dostaneš :-D
Odpovědět
Sid: no jak jsem koukala na ty příjmačky na bakaláře, tak byly dost hustý. Takže doufám že po tom kurzu už bych měla vědět o čem je řeč....
Odpovědět
Profilova fotka
OK, když myslíš :-D
Odpovědět
Nazdárek holčiny :-) tam jsem po dlouhé době z5,nějak jsem to časově nestíhala přispívat,ale přečteno už skoro vše ;-( Venku je tak krásně a já trčim v kanclu. :-( Tak už se mi to blíží,příští týden budeme péct koláčky...mňam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem koukla z5, nedočítám ]-( sil: pořád tam šéfuje vodrážka :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kroketko! No musím nějak ošéfovat tu praxi a bude :-D
Odpovědět
Tak teď jsem koukala na počasí na 1.6., tak podle jednoho serveru budu mít 24/28 a bouřky a podle druhého 18 a polojasno. Jedno lepší jak druhé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bohužel ne vždy se na tom kurzu učí, co je pak v přijímačkách. to co bylo loni se neučilo, hodně lidí z nuláku se nedostalo. :-| pak ovšem nechápu, k čemu to je. dáš tolik peněz a je ti to naprd.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je síla, to jsou dost velký rozdíly. já včera koukala na teletext, nepotěším tě, ale tam bylo ochlazování.
Odpovědět
Sid: Tak to je teda pěkně nefér! Když už si to zaplatím tak chci mí takový přehled, že ty příjmačky udělám! :-|
Odpovědět
No tak buď zmrznu, nebo se upeču nebo zmoknu! Opravdu romantická představa :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já jak se znám, tak když něco začnu, tak budu číst i všechno okolo, tak se třeba trefím i do toho pro přijímačky. No ale koukala jsem, že např. letos berou jen 40 lidí :-o Wow :-N No ale na střední do Jablonce se nás hlásilo cca 1000 a brali 150 a vyšlo to, takže se nebát a učit se, učit se, učit se. A vůbec, co se má stát, to se stane. Svět se nezboří :-D A vzhledem k tomu, že jsem vždy chtěla chodit vypomáhat do centra týraných žen, tak se kurz určitě hodit bude. ;-)
Odpovědět
Sil: 40 lidí :-o A nějaký přehled kolik se jich tam tak průměrně hlásí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to fakt netuším, do včerejška jsem nevěděla, že tento obor existuje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nějak dneska nestíhám, no vlastně ani včera... :-S Sil tys chodila do Jablonce do školy? A kam?
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - na OA - zahraniční obchod, ale maturita už 1996 :-D
Odpovědět
Sil:takže teď obchoduješ se zahraničím? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to je dobrý, bydlelas v Lbc a chodila do školy do Jbc; já bydlím v Jbc a chodila jsem do školy do Lbc :-D Žes pak nešla v Jbc na vyšší odbornou? =-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - nebyl důvod jít na tu vyšší odbornou, páč to byl v té době pouze cestovní ruch, tzn. osvědčení průvodce cestovního ruchu. No a to já stihla při škole o víkendech, takže jsem odcházela s maturou na zahr.obchod a osvědčením průvodce :-D Klucka - tak trochu. Plánuju výrobu v automobilce. Ale cizí jazyky užívám, takže super.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, teď když vylezeš, tak seš aspoň Dis. a slyšela jsem něco o Bc., jestli se to připravuje, nebo už to běží, fakt nevím, moc jsem se o to nezajímala, jen vím, že tam šla asi půlka naší třídy. ;-) a sil gavariš pa rusky? :-D
Odpovědět
Sil: šikovná holka! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - němnožko, já ruštinu měla naposledy v 7.třídě. Učila jsem se NJ, AJ a ŠJ :-D Klucka - no fuška to byla :-N Já pak chtěla na žurnalistiku, ale to bylo jen v Brně a museli se přikládat články apod. a já žádné neměla a chtěla jsem jen psát |-| Byla jsem zbabělá a nešla nikam. Na ekonomku apod. nemůžu kvůli matice, jsem na ni fakt lempl :-( Tak uvidím, co tenhle kurz :-D Napadlo mě, že bych se kvůli nutnosti praxe aspoň fakt dokopala do toho krizového centra, kam se stále chystám jen v duchu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cíle musí být vysoké...sil budu držet palce ať to vyjde x-) Holky hezký víkend. Klucko třeba se uvidíme na přehradě. I když já tam nebudu :-D :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Radus a krásný víkend!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec, kočky, zase pondělí :-S nej: poslední svobodné pondělí, příští týden se už budeš válet u moře, závidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem! Nejbe - jj, už se to krátí....už se jen 4x vyspinkáš a usínat už budeš jako mladá paní x-) Holčinky, kdo z Vás má maila mikholka@centrum.cz? Dorazily mi info o škole, ale v takovém divném formátu, že nic nepoznám, nejde mi to otevřít ničím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
neslibovala ti to klucka? já nic neposílala
Odpovědět
Profilova fotka
Je to možné, ale ta zpráva mi nejde normálně ani otevřít, je nějaká zacyklená či co :-| Však ona se odesílatelka určo ozve, kdo si počká x-) A co Tvůj maturant?
Odpovědět
Profilova fotka
je rád, že se už nemusí učit :-D dneska slavnostně vyrazíme všechny sešity, nechá si jen mat. otázky, kdyby jednou třeba naše dítko :-D štve mě, že má být ošklivo, chtěla jsem zítra na jabloneckou přehradu :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?