Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, hlásí ochlazování :-( Doufám, že 1.6. bude mít Nejbe krásně. A vůbec - Nejbe vstávat a hlásit výsledky zkoušek! :-D
Odpovědět
Zdravím! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Klucko! Neposílalas mi mail?
Odpovědět
sil: ahoj posílala ale ten co jsi tady psala tak není můj.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkusím na ten mail nějak odpovědět, třeba to půjde i bez otevření :-N
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno - hlásím se ;-) Tak to vezmu postupně. To nejdůležitější je, že mám medvědy :-D , pak dneska jdu zrušit kadeřnici a kosmetiku - zvládnu to v pátek sama, pak vyběhnu Moskevskou nahoru a změním kytku (snad to ještě půjde) no a v pátek jsem dodělala všechny zkoušky... Teda dneska mě ještě jedna čeká, ale to snad bude poho. Takže mám, pravděpodobně první ročník za sebou. |-|
Odpovědět
Nej: Teda to jsou mi změny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No změny :-) prostě všechno bude lepší, než to co jsem měla na hlavě od nich a o kytce přemýšlím už dlouho, jen jsem se o víkendu definitivně rozhodla pro kaly.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, sil. maila jsem ti posílala já, dostala jsem se k tomu přes zaheslovaný stránky školy, kopírovala jem to do open office, to říká víc lidí, že to v mailu nejde otevřít, pokusim se během dne poslat znovu.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - super, že máš medvědy! To jsem ráda! A gratuluji ke zkouškám a té spoustě změn :-D Mishulle - jo táááák, já na to čučela jak vejr :-N Díky za znovuposlání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Si: našla jsem to i jinde veřejně přístupné cesta: stag.vslib.cz - veřejný přístup - přehled stud. oborů - studijní programy a předměty - prohlížení - vizualizace - sociální práce - soc. pracovník - vizualizovat všechny etapy - ukážou se ti předměty pod zkratkama, po rozkliknutí zkratky se ukážou podrobnosti, snad to najdeš
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: našla jsem to i jinde veřejně přístupné cesta: stag.vslib.cz - veřejný přístup - přehled stud. oborů - studijní programy a předměty - prohlížení - vizualizace - sociální práce - soc. pracovník - vizualizovat všechny etapy - ukážou se ti předměty pod zkratkama, po rozkliknutí zkratky se ukážou podrobnosti, snad to najdeš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My vidíme, my vidíme :-D My to zkusíme, my to zkusíme :-D Děkujeme, děkujeme :-D
Odpovědět
Nej: no tak na to bych si netroufla. Jako namalovat se sama to ještě zvládnu. :-) Ale to co jsem si na té hlavě vymyslela, tak to bych si sama neučesala ani omylem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já bych nešla ani do samostatného líčení, ani česání, to přenechám odborníkům, na to jsem fakt antitalent
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to líčení dopadne dobře, a vlasy hold nebudu mít vyčesaný - no uvidíme jak to v pátek dopadne, nebudu předbíhat. Každopádně mi budu pomáhat kamarádka :-).
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě napadá, že musim zavolat kosmetičce
Odpovědět
Profilova fotka
na chvilku se loučim, jsem po noční ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mishulle dobrou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou Mishulle, už jsem vše pročetla a zkopčila si do Wordu ;-) Nejbe - však jsi holka šikovná, to zvládneš. Líčit se umíš, co jsem viděla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to sem se taky dala záležet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Klucko, při průzkumu těch stránek jsem objevila, že např. letos se na toho bakaláře hlásí 245 lidí (berou 40 :-N ) http://stag.vslib.cz/apps/stag/prijim... Nejbe - kvůli nám, no wow ! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil - no kvůli komu jinýmu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny nejbe- kaly schvaluji, taky o nich dost přemýšlím. Budeš mít samotný nebo kombinaci s něčím? Líčení i účes přenechám odborníkům, což mi připomíná, že už bych se konečně měla jít někam pozeptat
Odpovědět
Profilova fotka
Veren nejspíš samotný, jen obtočené stuhou
Odpovědět
Sil: No tak to je docela hustý. To aby jsme se pak na ty příjmačky učily nonstop 3 měsíce dopředu... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááá http://www.novinky.cz/domaci/vedro-vy... už sem se bála, že mi bude vedro.
Odpovědět
nej: Já potřebuju aby nepršelo a bylo aspoň 20 stupňů abych ten obřad mohla mít venku! :-( Jinak mám svatbu plnou sardinek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to budeš mít naprosto ideální počásko. 24 stupňů je fakt pohoda ;-) doufám, že mi budeme mít podobně, mám z toho trochen strach, obřad i mejdan máme venku, tak snad bude hezky Kaly budeš mít bílý? Dostala jsem teď od budoucí tchýně tmavě fialový a vypadaly taky úžasně
Odpovědět
Profilova fotka
noo, pěkný ;-) Neboj, to dopadne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?