Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mishulle my chtěli živou. :-) Pak jsme se začali po nějaký kapele poohlížet, ale ty ceny :-N A zamluvili jsme DJ. 8-) Nakonec budeme mít kapelu. Jsou to známý, takže nám udělali cenu. I tak dáme 4 tisíce, ale jinak berou 8 - 10 tisíc. Ten zpěvák nám dokonce připravý proslov. Měla ho i sestřenka a oko nezůstalo suchý. Taky vydal CD. Hlavně - hrajou všechno. Hlavně teda pro mladý, ale i pro babičky ze začátku něco zahraje, třeba nějaký Olympiky a tak... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec kočky :-D jsem tu
Odpovědět
Profilova fotka
beruško nej, jsi tady nebo papkáš? haló :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Sid! Nejbe - :-D
Odpovědět
Sid: slečno, máte pro mě prašulky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil: čauky kočko !!! 8-) kluc: si přijď, snad něco najdem...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky chci prašulky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
čau, jsem tu,nedaří se mi uspat synátora. Tak si hraje v pokojíčku,a já sedím u pecka. To jsem ale matka 8-) Jsem si dneska v Tesku koupila svatební náhrdelník,Jů to mám radosr. A s miláčkem jsme se dohodli na termínu přítí rok- květen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlýsku - gratuluji! Koukni do 2008-ček, taky jsme už začali dohadovat termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil: to není majlant, jen nějaký drobný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a nevíte, kde v Liberci odstraňujou chloupky jinak než voskem a nejlépe natrvalo?- třeba laserem, el. jehlou apod.?
Odpovědět
Článek se načítá
Sil: mi dala jen 153kč nic moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlýsku - to holka nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
159 ]-(
Odpovědět
Sid: no dokonce! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tssss, to se ani nezvedám .... :-p :-D
Odpovědět
co se píše na jmenovky když nevím koho si přivede? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Otazník? :-D Napsala bych "doprovod Honzy" apod. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je fakt- sil- dobře jsi to vymyslela.
Odpovědět
jo to by šlo, dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám dost, už zvedám několikátej telefon. lidi si stěžujou na zkoušku Kabátů, prý se to rozléhá po celým městě. a nemůžou si najít jinej telefon, než ke mně. panebože, až to tam večer rozbalej, tak se mám zítra na co těšit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sem tu - zkouška šatů dopadla výborně, teda ještě byly mokré a studené, ale jsou nádherné. Jo domluvila jsem si, že mi je paní (slečna) před předáním postříká takovým krásným třpytivým rozjasňovačem :-D (za 70kč ]-( ) hurá - to je dneska krásný den - hrajou mi tu Kabáti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sid, fakt, je to síla. Zrovna když uspávám prcka. I když Kabáty mám moc ráda, tak jako hlasitá ukolébavka nic moc :-| Ale už zavírá očička a snad usne. Bydlím na Franťáku a je to slyšet i přes zavřený okna.
Odpovědět
Profilova fotka
jé, já je chci taky postříkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé Pavlýsku, já se z Franťáku odstěhovala :-D
Odpovědět
sid: Tak mi už volali taky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nejbe, odkud?
Odpovědět
Profilova fotka
no, chtěla jsem na ně jít, ale myslím, že když večer vylezu v hokejce na balkon, budu to mít nastejno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jáchymovská :-D Sid, neboj, taky postříkáme :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?