Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Původně jsem si dort chtěla upéct sama, strašně mě to baví, jenže těžko den nebo dva před svatbou na to budu mít čas a náladu. Můžete se podívat: dortovani.estranky.cz Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda : No ty jsi šikovná :-) hned bych nějakej zblajzla . Já sice taky peču, ale nemam na to tu fantazii. Ale ty tvoje dortíky jsou mnam mnam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, moc děkuju za chválu, opravdu to potěší. Teď peču dva, pro babičku a kamarádka chce pro bratrance k narozkám. Holky, budete mít pod šaty punčocháče? Já mám botky s patkou, ale bez špičky a řeším zda ano nebo ne. Bude léto a teplo a vepředu by to bylo ošklivé, kdyby to bylo vidět. Jenže zase to asi vypadá lépe - myslím tím nožky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já budu mít určitě punčocháče. Sice mám špičku i patu plnou, ale ke slavnostní chvíli patří punčocháče :). Uvažovala jsem o punčochách, ale ty my dříve či později stejně spadnou, tak jsou punčochy jasná volba :).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já punčochy určo ne . Nemam je ráda normálně, natož si snima kazit svatbu. A jelikož budu obuv budu mít hodně pohodlnou, tak po nich ani nevzdychnu. A já budu mít žabky hezké bílé a společenské :-) měla to kamarádka a řikala že super, každej se bořil podpadkama a ona byla vysmátá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ja budu mit asi balerinky:-) pritel je prcek:-) ale puncochy budou urco.. lip ti vypada a je to spolecenstejsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jste mi poradily.... ;-) Já musím mít podpatky a mám 9 cm - asi mi klepne, já jsem prcek mám 163 cm a přítel má 195 cm, takže musím. Jak já bych byla ráda za balerínky, ale určitě je budu mít pak na přezutí. A řeším ty punčocháče?????
Odpovědět
Profilova fotka
No já neci ty punčochy už jen kdyby bylo teplo , tak se vnich upeču, a pod šatama stejně vidět nebudou a co jsem byla na svatbách v létě, tak bylo horko že bych se svlékle z kuže a to jsem měla krátké šatečky , takže punčochy ne e :-)
Odpovědět
ahojky jsem z Kladna a plánujeme svatbičku na 10.7.2010 a taky jsem tu žádnou Kladeňačku nenašla...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidiš tady nás pár je :-) vítej.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky pívo - 158 cm, mám botky 6 cm podpatek, ale širší, tak to bude fajn, v pondělí se chystám na ples, tak to ozkouším. Já to zatímna punčocháče vidím. Nevzala bych si je jen, kdybych byla hooodně hnědě opálená :).
Odpovědět
Profilova fotka
hellik26: Vítej a copak už máš vše zařízeno?? a kdepak to budete mít?? helik81: To já se budu vyhejbat sluníčku a pujdu na solárko abych neměla opálené plavky jako kámoška , pak to vypadá fakt hrozně
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To ja bych pak taky chtela na solarko, ale nevim jak moc dlouho dopredu bych mela chodit.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já půjdu také na solárko :). Určitě měsíc a půl před, 2 - 3 "ležení" během 4 dnů a pak udržovací, aby bylo hezky hnědé a ne vyloženě solární :).
Odpovědět
Profilova fotka
v tech bilej satech by pak clovek vypadadl jak bila pani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska jsme byli koupit oblek pro zenicha.. meli tam krasnou lososovou kosili, ale uz jen pro nej malou nebo velkou.. pani rikala ze by mely prijit jeste ve stredu tak uvidime.. byla klasna ... :"( A ja jsem si koupila botky, tak mam radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hellik26: Vítej nás tady pár a už akčně zařizujeme :-) kde budete mít svatbu? Pochlub se, my jsme ženský zvědavý ;-) My pojedeme Mírovi koupit košili do svatebního salonu v Buštěhradě - tam od nich mám šaty a chci mu k obleku (ten jsme koupili u Blažka ve slevě) půjčit i vestičku, moc se mi to s tím líbí. Já půjdu bez punčocháčů, jen si hezky oholit nožky a hlavně lehce opálit, abych nebyla běloba - což jsem běžně. Také se bojím toho, aby si neopálila ramínka třeba od tílka, pak to bude v korzetových šatech vypadat blbě, už jsem pár nevěst viděla a nebylo to moc hezký :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím na začátku nového pracovního týdne...jj, nějak rychle nám to utíká :). Já jsem se dnes objednala na ochutnávku k Nedvědový na sobotu, tak jsem zvědavá. Hodně dlouho jsem se rozmýšlela, koukala všude možně na ceny a na výtvory a přiznám se, že se opravdu bojím nechat si udělat dort, když ho znám jen fotky...Možná je lepší někdy nešetřit a připlatit si za kvalitu. Tak uvidíme, jak pochodíme. Škoda, že nemám svatbu ve školním roce, nadchla mě Cukrárna Chabařovická při SOU, ale bohužel :(.
Odpovědět
Ahoj Holky, já jsem měla svatbu v červenci 2009, četla jsem tu debatu ohledně punčoch. .. já jsem měla samodržící a vedro mi v nich ani moc nebylo, hlavne me netlacili boty - nevim,jak by to dopadlo, dkybych byla "na boso", ale tak uvidite! tak hodne stesti s přípravama!
Odpovědět
helik81 - tak to jsem zvědavá, jak ti bude chutnat, já se tam taky chystám, ale asi až začátkem léta. Pořád přemýšlím o svatebním dortu od paní Nedvědový, ono cenově to vyjde líp než srovnatelné dorty v Praze a navíc bych neplatila za dopravu.
Odpovědět
Profilova fotka
arrowka - určitě poreferuju :). Já jdu už teď - mají akci - do konce února sleva 10%, tak by se docela i hodila pokud si vyberu jí :).
Odpovědět
Profilova fotka
A kde to je??? ta pani Nedvědová, že bych se šla taky juknout?? terdule: Gratuluji :-) a děkujiem snad to vše dopadne jak si všechny přejem :-) kamisek2000: Víš kde maj hezké a ne moc drahé košile a obleky??? za kauflandem, je tam krámek s pánskejma oblekama a maj tam moc hezké košile i kravaty a ten pán tomu fakt rozumí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: je to www.e-party.cz - tj. Café Kubr. Ivana Olbrachta 80 na Kladně. Na ochutnávku (korpusy, krémy, koláčky...) se musí objednávat a ochutnává se hodinku :).
Odpovědět
Profilova fotka
My oblek uz mame ted uz jen tu kosilku a kravatu :-) tak uvidime.. taky se tam, juknem.. dekuju za tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamisek2000 : jukni ten pán je fakt v poho a má tam velkej vyber :-) já tenkrát šla na svatbu v ružovejch šatech a potřebovala jsem nějak sladit přítele a pán to vymyslel uplně krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a to je nekde na Vaclavaku? Nebo za kaufem nekde v tech panelakach ?
Odpovědět
Profilova fotka
je to v tom paneláku přímo za kauflandem a je to na té straně jak je mekáč
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se tam zitra pujdu kouknout jestli mi to vyjde:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete si dávat na svatební stůl jako dekoraci organzu? Já bych jí chtěla do půlky stolu, pak ubrousky na talíře, na organzu svíčky a dumám ještě co mezi svíčky, aby to tam nebylo holé.. :-( Svatební kytice bude v čele stolu, ale dát i jiné kytičky mezi svíčky? Jaký máte nápad? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?