Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
A že nemáte svatbu v lete??? No s tou mirtou nevim nevim a už máš šaty???
Odpovědět
přítel razí heslo,že když už se chlap vyžvejkne,tak se to nemá zdržovat :-D Šaty už mám,ale trvalo to ... :-) i oblek,jen nějak nestíhám výzdobu a další blbinky a hlavně mě to moc neba,mám už z toho velkou hlavu,jak na to není čas :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marketice: dort ti doporučuju cukrárnu Panenka v Tuchlovicích, mají krásné, udělají i dle fotky a za půlku než třeba Kafé Kubr. Kytice dělají moc hezké a ne předražené v Unhošťské ulici. berenniko: my budeme mít na hostinu asi 25 lidí, ale k večeru příjdou známý atd. takže se rozrosteme. Už máš šatičky? Byla jsi u Pavoučka nebo nakonec ne? Nezkusíš Buštěhrad?
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: Na buštěhradě jsem byla mam fotky v albíčku u pavoučka jsem stale ještě nebyla , ale zatím to vypadá že si vyberu ty ze Sofie tam se mi libili nejvíce a zatim vedou :-) n mi budeme mít 32 na obídek a pak dorazej kamarádi tak jsem na to taky zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my lidi mame 35... jssem na to zvedava :-D :-D holky, budete se pak vecer prevlikat ? do ceho ?.-) ja vubec nevim co kde mam splasit..
Odpovědět
Profilova fotka
kamisek2000: No já pokud si budu šaty kupovat tak se převlekat moc nechci , ale pokud budu mít ty pujčené tak se převléknu určo aby se snima nic nestalo. Chci si koupit nějaké bílé krátké šaty takové ta od prsou rozšířené. A pokud bude horko tak se stejně v tech svatebních dlouho bejt nedá, takže ty krátké bude asi i uleva
Odpovědět
Profilova fotka
Jj to jo :-) Ja pave vubec nevim.. a na me neco sehnat to je vec:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamisek2000: prosimte zas nebus tak seberitická :-) to víš že seženeš a krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamisek2000: Jo a prosimte když jsi byla zamlouvat ten obřad co si mam vzít sebou??? mam to jen zareservovane a musim to jít potvrdit tak at mam vše.
Odpovědět
berennika : na matrice ti dají papíry,ty musíte vyplnit a podepsat,pak stačí,když to tam odneseš sama s originál rodnými listy a občanky
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kdo vás bude česat a líčit??? moje kadeřnice jede na dovču a tak budu muset sehnat nějakou jinou
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
ma23ta31: Tam jsem ještě nebyla a nějak se mi tam ani nechce když jsem slyšela jak je pani ochotná jen do té doby co zjistí , že jsi se byla jen kouknout.
Odpovědět
Já teda taky byla v pavoučku jen na kukačku a na zkoušení,věděla to od začátku a byla miloučká celou dobu.Zato,když jsem navštívila Rakovník-salon Catherine,tam byla opravdu slečna příjemná jak osina v zadku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Každý nevěsta má jiné nároky a každý na to kouká jinak. Někomu je paní z Pavoučka příjemná, někomu ne. Já tam šla jako první na kladné doporučení, ale bohužel to moje představy nesplnilo. Měli by obměnit sortiment, trouchu nových šatů, příjde mi, že tam mají starší modely. Ale každému se líbí něco jiného a to je dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
marketice: Tak papír mam a v pondělí to tam mam odnést :-) a plati se tam něco??? nebo až pak??
Odpovědět
neměla bys nic,asi až týden před obřadem se tam musíš zastavit a domluvit se na hudbě a jak to bude probíhat a rovnou to tam zaplatíš. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) byla jsem marod tak jsem nebyla schopna :-) po po odmlce se ozyvam :-) No ten obrad ja uz mam zaplacenej at to mam z krku, na matrice platis 1000 v pokladne... a pak myslim 3200 nebo 4200 za tu zameckou a ta se plati v stredoceskem divadle... to jsem taky zaplatila hnedka.. to zalezi jak se domluvis s tou holcinou... na ty matrice by ti na ni meli dat kontakt.. dyztak ti ho dam kdyby si chtela... A s ou hudbou, me rikala ze tam mam pak ji prinest jen cd cca 20min... ze to dyztak pustej dokola kdyby to nevyslo...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nevite jestli si mam sehnat nejakej ten polstarek pod prstynky nebo to tam maj ? At to zbytecne nekupuju.. .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vikukla: ahojky, tak jsem koukala, že album Lucka a Ondra je už smazané :(, tady ina rajče net.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak to jde? V patek jsem byla omrknout prstýnky, ještě čekám na Svatební veletrh a pak to rozlousknu. Taky řeším svatební oznámení...mám vybrané na svatba dekor, nechala jsem si poslat vzorek, ale nakonec nic moc :(.
Odpovědět
kamisek-Ten poplatek za zahradu je 3200, my se to teda chystáme zaplatit až tak v červnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj koukala jsem na ty papirz, 3200 :-) ja jsem si to z hlavy nepamatovala :-) my to platili hnedka at to mame z krku... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
helik81: tak to jsi dopadla jako já stim oznámkem :-( taky jsem byla nadšená ze dvou a když přišel vzorek tak hruza :-( a ted si nikde nemužu vybrat arrowka:Já jdu zitra na matriku odnes ty papíry , tak děkuji za info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem chtěla také na veletrh, ale je v Brně - to je trochu z ruky :-( Tak nám nakonec prstýnky bude dělat zlatnice, tak jsem ráda, budou dle mé představy a o něco levnější. Holky, jakou máte hudbu na večer? Živou nebo DJ? Máte už vybráno? V zámecké zahradě se platí 3200,- za obřad? No, mě to příjde dost. Ale je to tam hezké. Jen, aby vyšlo počasí, jinak by vás dali asi na radnici. My platili v Libochovicích celkem 3400,- 1000,- na matrice a 2400,- pro zámek
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: No mě to přijde levné , puvodně jsme počítali stim Okořem a tam si v sobotu berou 6500,- Také budem mít prstýnky dělané mam je v albíčku. Hudbu budem mít Dj asi kámoše zahraje vše co budeme chtít.
Odpovědět
My budeme mít živou hudbu, už je domluvená. Jinak mě mrzí, jestli je pravda, že v galerii už neoddávají. Protože by to bylo hezčí než radnice. A když už vybírají ten poplatek, tak by měli mít záložní "zámkovou" variantu i v případě špatného počasí. Jinak lidi na zámku mi řekli ještě loni v říjnu, že se v galerii někdy oddává, tak nevím. Asi podle toho, jak se jim chce.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně ta holka řekla že to zrušili tu galerku, že jak bude ošklivo tak se to přesunuje na radnici a vrátěj ti 75% z tý ceny... což je mi přijde trochu nespravedlivý.. tak se modlim ať je krásně:-)
Odpovědět
kamisek2000 - tak to je pěkně nefér, měly by vracet celou částku. Na radnici to přece má člověk zadarmo.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem taky netušila, myslela jsem že to taky přesouvaj do te Galerie a radnice je pěkně divná :-( a už vidím jak tam všechny ženu :-( doufam že bude teploučko :-) A koho máte jako kameramana???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?