Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Ahoj nevěsty z Kladna, od soboty jsem také mladá paní. Chtěla bych Vás jen upozornit na neprofesionální jednání kladenské cukrárny kafé cubr. Svatební dort, který jsme si vybrali byl pro nás jediným zklamáním celé svatby. za dort jsme zapatili 4900,- + 500 korun příplatek za jahody v červenci je to dost pálka. dort měl vypadat takto http://www.e-party.cz/_a1055-svatebni... a dopadnul takto http://www.delict.cz/download/Foto/x/... myslím, že všechny vidíte ten rozdíl. paní majitelka byla arogantní a "velkoryse" nám vrátila 500 Kč za to, že nedodala perly. Namísto toho, aby se velmi omluvila, že to bylo v den,, který se neopakuje si stála za svým. takový to dort bych jinde pořídila za 2000,- a ne za 5000,- takže vřele nedoporučuji!!! Naopak vyzdvihuji učňovskou cukrárnu: Super koláčky, chlebíčky, načančané jednohubky, minidezerty, které byly velké jak lasické a moc chutnaly :)
Odpovědět
Profilova fotka
Super rozdil...:-) Ten dort ani ty 2000 nema hodnotu, natoz 5....
Odpovědět
Profilova fotka
zajdaa: Tak to je husty :-( já bych si ho od ní nevzala protože to vubec neni to co to má být :-( Já jsem vždy byla spokojená v Kompeku jak s cenou tak i s kvalitou.
Odpovědět
Profilova fotka
Oni maji i hezky dorty v om rozdelove jak jsme ho meli my, udelaji ti co chces a super ceny...... a dortiky jou moc dobry
Odpovědět
Fakt lituju, že jsem vůbec kdy do café kubr vlezla. 8-( Zbývá doufat, že naše objednávka minidezertů bude v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
arrowka: já bych to neviděla tak černě, ne vžy se vše povede, někdo má holt pech. Necháme se překvapit. Já ji volala ve středu, abych si prověřila objednávku a říkala, že vše bude ok. Tak snad :). Jsem jí připomněla, že se na ní množí negativní reference, tak ať si dá záležet :). Sleduju počasí a nevím, nevím...
Odpovědět
helik81 - Tak fajn, koneckonců máš svatbu dřív, tak můžeš poreferovat. :-) Počasí - je to určitě lepší, než ta šílená červencová vedra. Ale pršet by nemuselo, to je fakt.
Odpovědět
arrowka: co jsem viděla mini dezerty tak byly krásný, to bych se nebála. jen má všechno prostě hodně drahé a ten náš dor se fakt nevyvedl. berennike: my ho předem neviděli, přivezla ho až na hostinu a tam nám ho pak přinesli nakrájet. máme fakt na foktách pěkně zaznamenou naší rozpačitost. prostě je to sakra rozdíl. a nejlepší bylo, že jako první nám řekla, že za to jak vypadá můžou kytky jaké jsem vybrala, kaly ho rozbouraly. jsem si myslela, že se asi zbláznila. fakt arogance až na půdu a chybu neuznala. ]-( helik 81: to je dobře, že jsi jí to řekla, doufám, že si u tebe dá opravdu záležet.počasí se neboj. horší přepověď než já mít nemůžeš: vytrvalý déšť a 16 stupňů po těch šílených vedrech. jsem si říkala fakt pech.. vdávala jsme se minulý víkend a z pátku na sobotu u nás lilo 12 hodin a to provazce deště. v devět ráno stop a úplná pohoda, takže vše bylo venku tak jak mělo, v šatičkách jsme běhala až do devíti do večera. bylo krásně a naopka všichni byli rádi, že není to pekelné vedro. nakonec bylo lépe než třeba včera kdy na Kladně sprchlo asi 6x. Takže nezoufejte, bude pěkně a na příští víkend mají zatím sluníčko a asi 28 :) tak pak určo nahoď foto dortu, jak se povedl. ale jinak chuťově ho lidi chválili to jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už s emi to také blíží...akorát jsem dotiskla svatební noviny, tak ještě tombolu, zasedací pořádek a jmenovku pro nového svatebčánka, nar. 29.7.2010 :).
Odpovědět
Profilova fotka
helik: uz jedina neprovdana vid? jak ja ti zavidim:-)) jeee tak ten je opravdu cerstvouckej:-)) ja jdu zitra na ultrazvuk do nemocnice, tak jse na o zvedava, hrozne se tesim:-) ale zaroven i trochu bojim:(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak dneska jsem byla na ulrazvuku v nemo:-) a cekame zdravyho chlapacka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No paráda, zrovna jsem šla zjišťvat jak Ti to dopadlo. Gratulace!!! To se máte na co těšit :). Takže bude po tatínkovi :). Začínám hypnotizovat počasí...zatím nic moc na pátek předpověď. Večer musím pořešit tombolu. Už jen zítra dopoledne do práce a pak volno. Super :).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dekuju:-)) s tim pocasim se neboj:-)) dneska taky melo prset a bylo pres den ok:-) a kdyz tak prsi stesti:-)
Odpovědět
helik 81: neboj, já teda viděla na pátek fajn přepověď. nějaké polojasno a teploty akorát. opravdu záleží na lokalitě. někde leje celej dne a někde vůbec nic. A kde to vlastně máte? kamisek2000: tak gratuluji, hlavně že je všechno o.k. my budeme asi zadělávat na mimnčo až příští rok. chceme jet ještě na dalekou a dobrodružnou svatební cestu a těhotná si to nedám.
Odpovědět
Profilova fotka
zajdaa: Horní Bezděkov, Areál Botanika. No, nevím, čekám jakou předpověď vydají dnes a od středy se začínám modlit :).
Odpovědět
Profilova fotka
zajdaa: dekuji:-) my planovali taky az po svatbe:-) mysleli jsm ze to bude trvat dyl:-)) a netrvalo... :-)) kam se vydavate na svatebku??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vidím s tím počasím......no, radši to vidět nechci :(.
Odpovědět
Profilova fotka
nebooooj -)) oni to jeste stokrat zmeni:-)
Odpovědět
jhelik 81: já byla taky na mašli :-D sledovala jsem ho snad každou půl hodinu. nakonec teda večer začalo lít a naštětsí se to vypršelo. co se mi osvědčilo a fakt to tak bylo tak sledování srážek na území, ale zase se člověk zbytečně stresuje. den předem to vypadalo, že to bude v sobotu celkem o.k a já tomu věřila, všichni chodili a lomili rukama a já už byla v klidu, věř a bude to o.k. :)) http://www.chmu.cz/meteo/ov/aladin/in... klikneš na poslední výsledky http://www.chmu.cz/meteo/ov/aladin/re... tady si vybereš jaký den chceš vidět (nahoře je nejaktuálnější)a uprostřed zaškrtneš zobraz všechny mapy a vyjede ti jak se pohybují srážky. http://www.chmu.cz/meteo/ov/aladin/re... první mapa jsou teploty, druhá ty srážky - peklo na nebi a silná bouřka je fialové a nejlepší takže nic je bílé. pak je vítr a pak zas srážky, tam je to zas opačně, bílé jsou srážky, šedé je o.k. no a nezapoměň k těm časům, co jsou na začátku přičíst vždy dvě hoďky, takže pokud je tam 06 utc, tak našeho času je to 08:00 hodin. no a jak koukám na pátek, tak nějaký ten mráček tam je ale mezi 8-14:00 to bude celkem o.k já to měla podobně. v Botanice bude dobře. nevím v kolik to máte, ale to klapne, je tam minimum srážek, tak můžeš sledovat 8-) kamisek2000: teď odjíždíme na chaloupku a pak do františk. lázní na romatiku a dále kempovat s kámošema na šumavu. ta velká nás čeká až příští duben pravděpodobně a bude to měsíc cestování po Filipínách nebo Malajsii. My jsme takový dobrodruzi a něco už máme projetýho, takže šetříme. dost korunek jsme dostlai na svatbě, ale stále to není dost. takže proto mimčo až bubu v bezpečným prostředí, je tam sposuta havěti a tak. a nechci ohrozit dítě hned na začátku nějakýma lékama nebo tak něco.na druhou starnu mám bobky, aby to pak šlo. za pár dní mi bude 28 tak taky už nejsem nejmladší ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
zajdaa: ty jsi poklad .). Děkuji moc, já většinou chodím na http://www.windguru.cz/cz/index.php?sc=9. Je fakt, že se to začíná trochu posouvat...směrem na sobotu. Máme obřad od 14h, venku. To je největší kámen úrazu :(. Podle map to vypadá, že pršet bude...tak uvidíme. Už jsem si koupila deštník, ale mám jen černý, tak snad ho ebudu muset použít :(. to je super, taková parádní dovča, to bude fajn. A cestování závídím :). holky, jdu dělat zasedací pořádek a pokračovat v modelní za dobré počasí... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych nekam vyrazila... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamisek2000 : Gratuluji :-) a doufam že vše je a bude v pořádku :-)) helik81: Neboj třeba se to umoudří :-) budem všichni držet palečky at je sluníčko :-) Dala jsem nové fotky do galerie :-) tak se jukněte jsou to už od fotografa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beri mooooc krasne fotecky, moc vam to slusi:-)) a jinak moc diky:-)
Odpovědět
helik81: neboj, my to měli mít v jednu, ale nějak jsme to nestïhli a nakonec to byla skoro půl druhá :-N a taky nám to vyšlo. obřad pod nějakým přístřeškem by mě štval, ale v botanice mají celkem pěkný velký (původně jsme myslela že to bude tam, ale pak jsem se zamilovala jinde), takže by to bylo slavnostní i tak. hele fakt nám nepršelo celý den a někde lilo jak z konve, drže se a vyjde to. budu na tebe myslet ;-) jinak já předem taky kupovala černý deštník pro ženicha a sobě punčochy a doufala, že to nepoužiji. a nepoužila. lítala jsem v šatech do 8 do večera a to prý bylo 18 stupňů. a všem bylo akorát o.k. žádný zpoceniny, slepeniny. jsem zvědavá na fotky, hlavně na ten dort. věřím, že si dá teď záležet.
Odpovědět
Zajda: Ohledně toho dortu - tý jo, tak to je šílený. My ho tam také máme objednaný, a samozřejmě ten nejdražší, asi za 7000. Pravda je, že mi ze začátku přišlo milý, jak nás pozvali na ochutnávku - a tam nám dali ochutnat tmavý a světlý krém na tmavém a světlém korpusu, toť vše. Když jsem si pídila po tvarohovém krému ( aby to nebylo tak hutné), tak bohužel, měli jenom toto. Tak jsem se bála riskovat a kejvla na ten tmavý. Hmm, tak to se mám na co těšit teda... už nikam lítat kvůli dortu nebudu, tak se nechám akorát překvapit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak přípravy na odjezd vrcholí, snad nic nezapomene...Počasí naprd. Deštník bílý jsem nesehnala, tak asi nic...no, svatba venku vzala za své, dětský koutek pro děti také...v podstatě jsem díky tomu počasí úplně znechucená a nejraději bych vše zrušila. Natáčení k ničemu, focení nebude... No nic, tak já jedu...Papa, příště se už budu hlásit jako vdaná paní.
Odpovědět
helik81: nestras, vsechno dopadne na vybornou. Viděla jsem fotky ze svatby v dešti a muzu rict, ze to jsou jedny z nejhezcich zaberu...bude to aspon jiné.
Odpovědět
helik81: 3 dny před svatbou jsem to měla podobně, chtěla jsem to stopnout, všeho bylo moc, počasí na prd. prostě jsem měla chuť nějak zalézt. ale věř, že když přišel ten den i když celou noc lilo, já se fakt těšila už žádný zařizování, žádný stresy, je to tu. a bylo to parádní. kdyby lilo, taky by mě hodně mrzelo, že by nebyl obřad venku a focení... ale ono i v interiéru je to pěkný, já to mám namíchaný. a taky věřím, že nebude lejt v kuse celej den a nelije. koukám z okna a myslím na tebe a ve dvě to bude o.k. :-D hlavně si to užívej a nestresuj.s hezkou svatnu nedělá počasí ale to jak si to užiješ a lidi kolem tebe. mě to předčil má očekávání a vše se naše svatba líbila. většinou zažívali takové ty rodiné rozbroje a organizaci a tady to bylo v poklidu, pěkný přirozený, nenašponovaný. spiritosanto: doufej, že si dá po našem lehkém výstupu a upozornění, že jí udělám prima reklamu zadarmo zde záležet. nevím, jakej máš, ale já čekala fakt slavnostní a takhle to dopadlo. možná,kdyby aspoň ty mašle byly nějak hezčí třeba atlasový, tak to bylo lepší. já jí zapomněla říct že chci šampaň a to by taky jinak vyniklo.ale tedy odfláknutou práci by to nezachránilo :( ochutnávku dává každému, ale je fakt sranda jak je to stále dokla, na netu má další příchutě krémů jako pistácovový, kakaový, banánový a ja nevím kde co a umí akorát vanilku a čokoládu. kdybych se po této zkušenosti mohla rozhodnout, tak nikdy! zapřísáhla jsem se že ani chlebíček a ani zmrzku si u ní nedám. opravdu doporučuji učňovskou cukrárnu, svatební dort nevím,ale zbytek supr. koláčky si všichni pochvalovali, bylo vše hezké a načančané.
Odpovědět
Zajda: Máme tenhle http://www.e-party.cz/_a3010-svatebni..., jen bude z bílý čokolády a vevnitř navíc jahody. Takže 7000, říkali jsme si, že by mohl být třeba o patro menší, ale to u nich dělaá asi 800 minus, tak jsme nechali tohohle obra a budeme ho dojidat asi jeste nasledujici tyden:-) No jinak nevim, jak je na Botanice, ale v Praze leje a leje. Nic dulezity je, si to uzit i tak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak koukám že café kubr si nedělá moc dobrou reklamu.my jsme taky původně chtěli mít dort od nich,ale nakonec jsme úplně změnili místo takže to nebylo v okolí kladna.ale měli jsme od nich vánoční cukroví a to bylo výborný.tak snad holky budete spokojeni ty ostaní které to čeká. Jinak s tím počasím,mě taky od rána lilo,obřad jsme měli mít v altánku a naštěstí přestalo pršet a mohlo to tam být a bylo příjemně asi 20 stupňů žádný vedra,ale můžu říct že týden jsem z toho byla na nervy a nesutále sledovala počasí,ale s tím bohůžel hnout nejde.Tak držím palečky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?