Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, potvrzuji co tu píšete.Měli jsme svatbu loni v červenci a původne jsme to meli mít v zahradě s tím, že náhradní místo je galerie, ale bohužel pršelo hodně :-( a oni nám zavolali že jdeme na radnici, že prý se v galerii neoddává. A přesně tak nakonec nám vrátili pouze nějakých 2.400,- a já pár minut před obřadem naháněla lidi aby sepřesunuli na radnici, protože všichni čekali u galerie, takže nic moc...
Odpovědět
Profilova fotka
topice, nemáš album? ráda bych se podívala a viděla koho jsi měla atd.. myslím fotograf, kosmetičku aj. Dodáš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, album nemam, ale jako fotografku jsem měla Hanku Skácelovou ( galerii našich fotek Petra+Jonáš máme u ní na webu, odkaz Ti poslu do IP ) , na líčení + česání jsem měla paní Janu Dufkovou, jsem z Buštěhradu takže jsem měla šaty z Buštěhradu, kytku z Buštěhradu ;-) a hostinu jsme měli v hotelu Astra v Tuchlovicích a všechny jmenované mohu doporučit na 100%.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme snad mít znamýho bere si 5000 za celý video takže super.. Psala jsem jednomu kameramanovi a ten chtel 100 za 1min natočenýho videa což mi přišlo dosti přehnaný...
Odpovědět
Profilova fotka
kamisek2000: jéé a nechtěl by pak další kšeft??? že by mi mohl pak natočit taky??? žádnýho kameramana ještě nemáme protože to jsou hrozné ceny :-( Jinak jsem dnes byla u pavoučka šla jsem tam se smíšenejma pocitama a byla jsem NADŠENÁ :-) Pani super a dokonce jsem si asi vybrala :-) jdu nahrát do albíčka šaty tak se jukněte :-) jedny jsem nazvala princezna a druhé ledová královna, tak dejte vědět které :-) a já pak prozradím které budou :-) Vybrala jsem tam i oznámka, tak tam ještě vemu ženicha aby je schválil a objednáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super:-) Mno princezna je nejlepsi :-) krasny saticky... tamty mi prijodu takovy divoky :-) Mno muzu ti na nej dat cislo a muzes se zeptat :-) .-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: to je dobře, že jste si s paní rozumněly, my jsme si asi nesedly, já si tam prostě nevybrala. Ty šaty princezna jsem měla na sobě také, jsou moc pohodlné a líbí se mi víc než ledová královna, jsou moc hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky, byla jsem u vizážistky Romany Beitlové. Je super, můžete se juknout na fotku ke mě do alba ze zkoušky líčení a účesu. Účes si nechám udělat tento s korunkou a závojem. Líčení ještě nevím přesně jak vyladit, ale snad to bude vše v pohodě. Jelikož jsem alergická na kde jaké kosmetické výrobky, tak po zkoušce (konala se okolo 9.h) jsem se odpolende okolo 15. hodiny musela odlíčit jak mě "žral" obličej. Tak dumám co s tím??? Nemáte také někdo problémy s pletí? Já ji mám totiž ještě hodně suchou a občas ekzém a alergii na kde co...
Odpovědět
Vikulka je trosku divná, já jsem si v pavoučku zařídila celou svatbu a naprosto jsem byla spokojená, paní nás dokonce mimo pracovní dobu i oblékla a tenkrát dokonce zařizovala i nějaké věci nad rámec smlouvy, já si teda salon nemohu vynachválit. Dokonce jsem si tam letos byla půjčit šaty na ples a byla jsem opravdu překvapená s výběrem. Ono někoho pomluvit je strašně jednoduché.
Odpovědět
A co děláš ty, Sluníčko? Vikulda nikoho nepomlouvala, řekla jen svůj názor a to velmi kultivovaně. Řekla bych, že jsi spíš divná Ty, když tady s třema příspěvkama bojuješ za reputaci a ještě tak, že to neumíš napsat normálně. Každý má právo na svůj názor, já jsem zas třeba nebyla spokojená s Buštěhradem, který většina nevěst chválí, prostě mi paní nesedla, nevím co se ti na tom nezdá.
Odpovědět
mimochodem mě se jejich šaty taky nelíbí, a to jsem se tenkrát dívala jen na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: veletrh je v Praze v Dilomatu, zitra zacina ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vikulda : ten uces je uzasnej :-) skoda ze ti jen neni na nejaky fotce videt oblicej, jak si to vlastne nalicena :-) ale z profilu mooooc hezky .-)
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: Vlásky nádherné :-) a obličejík fakt nejni vidět :-( ale učes je jinak super :-) Já musim ještě někoho sehnat :-( slunicko3:Také nevím proč to píšeš tak ošklivě , myslím že každej mí svuj názor a nikdo tady nikoho neurazil jen řikáme svoje pocity a zkušenosti. Já měla štěstí zatím ve všech salonech, až na pani v Romanci která byla milá, ale zároven povíšená nad ostatníma salonama a to tam nic neměla. Jedete některá do toho Diplomatu???? já chci jet zítra, ale nevim jestli mam od toho něco očekávat nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz vsechno mam :-) jen na objednani chybi, tak by to asi vbylo zbytecny...
Odpovědět
Ahoj :-) Já frčím dnes na ten veletrh a když už nic víc,tak to tam aspoň okouknu a pokochám se krajkama 8-) Jsem na to docela zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a musim se pochlubit včera večer jsem dělala nové svatební noviny a tentokrát je dokončila a jsem snima spokojená :-) dnes vytisknu a pak uvidíte :-)
Odpovědět
Já jsem svůj názor napsala tak jak jsem to cítila, protože mi vůči té paní prodavačče přišlo hodně nefér, takhle se o ní vyjádřit. Skuste se vžít do rolí prodavaček v salonéch jsou tam většinou od pondělí do dobot od rána do pozdního odpoledne, já si to osobně nedovedu představit takovou pracovní dobu a ještě jsou ochotné přijít i mimo ní, jen aby nevěstám vyhověly, jako to paní z pavoučka udělala pro mě. ( a za to všechno si pak můžou sklidit kritiku)
Odpovědět
Profilova fotka
slunicko3, každý má svůj názor, já spokojená nebyla, ty ano a to je dobře. Kdyby jsme měla každá stejný vkus, pak by to byl problém. Ty jsi informovala paní z Pavoučka, že jsem napsala holkám svůj názor? Já jen, že mi pak hned psala email... helik81, já na veletrh raději nejedu, vše už mám promyšlené a nechci pak měnit třeba šaty, které se mi líbí, jak se znám, tak by mě tam pohltilo ještě něco navíc :-) Mám fotku i líčení zepředu, jenže to budeme ještě měnit, tak jsem ji nevložila, protože to bude úplně jinak.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mishmash: přesně s tebou souhlasím. Mě se v Buštěhradě líbilo a mám tam šaty zamluvené, tobě ne a já ti to nevymlouvám, nikoho neobhajuju. Každá očekává něco jiného, každá má jiný vkus atd. Ty už máš vybrané šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj je to tak.. kazdej ma jiny pozadavky, jinej vkus a v kazdym salone maji neco jineho.. ja si treba v pavoucku saty taky nevybrala, ale mam tam odtud zdobeni na auta.. proste je to vse o tom ze kazda ma jiny predstavy a kazdej je jinej..
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se na šaty vůbec nedívala, neb je mám, a ani mě to nelákalo :). Šla jsem omrknout prstýnky, tak jsou objednané, paráda. A pak jsem koukala na doplňky, ale pro mě nic moc. Jen se mi tam líbily jedny botky, tak zajedu k nim do obchodu omrknout je. Holky, jak jste vymyslely boty - látka nebo kůže - pořád nevím :) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám botky už koupené, ale děším se toho podpatku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Paráda, tak jsem dnes opět vyrazila na veletrh a mám super botky a bižu k tomu :). Dopolko jsem ještě stihla konzultaci s cukrářkou a v květinářství. Teď zas dlouho nemusím na nic myslet :). A botky jsou celokožené, širší podpatek, plná špička, pata, pásek okolo kotníku, přesně takové jsem chtěla :).
Odpovědět
vikulka: ne já jsem paní nic neříkala. Némám čas abych obíhala salony a vyprávěla jim tam co se o nich píše. A navíc já nejsem z Kladna, tak o mám trošku z ruky. V pavoučku jsem si byla pro plesové šaty jak jsem psala ale to bylo někdy na začátku ledna.
Odpovědět
Profilova fotka
slunicko3: Mě je jen divné, že nemáš ani album a příšpěvky jen ve prospěch salonu Pavouček. Ale to je fuk. Já mám svůj názor tak už to neřeším. Helik81: vložíš fotky? Abysme se také pokochaly? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vikulga: to bych mohla, tak si o víkendu udělám fotoateliér :). Holky, jak jste vyřešili dorty a koláčky? Pořád nevím, zda to risknout a dort objednat na doporučení (+ jsem viděla i fotky) nebo jít do profi cukrárny tipu Café Kubr, Erhart apod... Viděla jsem tu jedno album a chudák nevěsta měla nepovedený dort, tak dávala na rychlo dělat jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
helik81: Já s koláčkama nevim ještě kde si je necham udělat, ale ty dělaj všude a dort si necham udělat ten co mam v albíčku v oranžové v KOMPEKU nechávám si tam dělat všechny dorty a podle fotky je dělaj uplně přesně. A ceny jsou taky v poho. Nechávala jsem tam dělat auto podle fotky a super a jak bylo potáhlé marcipánem tak oni nedělaj moc sladkej krém takže opravdu vynikající :-) vřele doporučuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: Jj, ten dortík je super, přesně takový chci, ale v bordó a bez motýlků, posázeli by se jen perličky do trojúhelníku. Kolik za něj chtěji v KOMPEKU? Udělali Ti již kalkulaci? A budeš mít i ty malé dortíky? Jsou úžasný :).
Odpovědět
Profilova fotka
helik81: no cenu ještě nevím , ale loni jsem nechávala dělat pirátskou lod na moři měla 50x30 cm a dort vížil 5kg a vyšel na 1800,- a byl nádhernej, takže fakt ta cena super. Chci ho i stěma malejma akorád v jine barvě jinak přesně tak i s motylama :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?