Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít Davida Borovku - DJ Bory. Znám ho z mnoha akcí a je to paráda. Bude nám ozvučovat i obřad, při obědě nám pustí Maláska a večer to rozjede i s karaoke :).
Odpovědět
Profilova fotka
helik: tam to si myslim ze budete mit veselo :-D my kdyby jsme si dali karaoke tak myslim ze nas vykazou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si dneska byla objednat kyti... se vsim vsude cca 2000, takze parada:-) zitra jen domluvbit podrobnosti k hostine a mame vsechno :-)
Odpovědět
Skvělý, jaká bude kytka? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oranzovy kaly:-) mela by mi pak poslat fotky, tak to hodim do alba az to prijde:-)
Odpovědět
Profilova fotka
A okud je budes mít??? jinak cena je nadherna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Paráda, to je skoro zadarmo :).
Odpovědět
Profilova fotka
Na namesti svobody je kvetinarstvi, jak je dundee jam.. tak hnedka vedle... :-) pani je hrozne mila... a udela ti co chces... pokud by jsme chteli od ni i vyzdobu tak je to dalsich 2000... ale kytky dela prej nadherny...
Odpovědět
Profilova fotka
Jak nejsem z Kladna, tak vím houby :). Zatím má kalkulaci od květinářství Bellis a jinak mám ještě možnost Ateliér Simona v Říčanech, to by ale někdo musel pro kytky dojet. Máme to trochu náročnější s organizací, neboť většina hostů přijede na motorce vč. ženicha a kytku převážet moto...nic moc :(.
Odpovědět
Profilova fotka
Mno to verim, to by asi nedojela cela :-) a nevesta prijede jak?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsta autíčkem se svědkyní. Asi den předem... ;-)
Odpovědět
Holky, už máte oznámení? :-) My se zaboha nemůžeme doma shodnout, jak bude vypadat text, mám doma pdfko se 64 různými druhy textů a skoromanžel téměř o všech prohlásil, že jsou debilní. :-p Nakonec to vypadá, že budeme mít "dovolují si oznámit, že budou oddáni", no, doufala jsem v něco originálnějšího.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
helik: Aha.. a kdeze to mate?:) Mne prijde uze te odnekud znam podle fotek, ale nevim zaboha odkud:-D arrowka: My oznamko uz mame, to bylo to prvni co nam prislo:-) mam ho v albu
Odpovědět
Profilova fotka
Holky za kolik tak mate cca alkohol na hostine?
Odpovědět
Profilova fotka
kamisek2000: Areál Botanika. Paráda, tak dřeva z jiné diskuze :). Alkohol - máme klasiku víno bílé, červené - za láhev do 150 Kč, tj. nic extra. A pak pivo. Ostatní alkohol si hosté platí sami. Rodiče budeme zvát, ale u kamarádů bychom se nedoplatili. arrowka: oznámení? Co to je? :). Nemáme, před 14ti dny jsem byla u tiskaře, vybrat vozrky papíru - děláme individuální přání + k tomu meníčko a pozvánky a štítky na výslužkový krabičky a řekla jsem mu, že to chci mít komplet hotové do konce dubna. Takže zatím nic. Čekám na vzorek, pak uděláme prototyp a uvidíme. A text bude úplně obyčejný, nic extra a asi i bez motta.
Odpovědět
Profilova fotka
Mno nas 1 flaska tvrdyho vyjde na cca 450-500
Odpovědět
Profilova fotka
My máme hostinu u známého v restauraci, takže si alkohol a pití koupíme samy v Makru. Oznámení se mi líbí, jen nevím jako motto na něj dát a jakou větičku, tipu: Oznamují, že.... Nad tím pořád dumám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo takhle... tak na netu je toho hodne ne?:)
Odpovědět
Profilova fotka
My to oznámením oznámíme rodině, takže ho taky už máme. Objednali jsme přes internet, mělo by přijít každým dnem, tak snad bude vypadat dobře. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já oznámení mam vybrane už ho jen objednat :-) Kdy je budete dávat ty oznámka??? všichni moji známí je dávali tak tejdnen nebo 14 dní před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba 6.8.2010 a budeme je rozvážet osobně společně se zvacími koláčky na konci června a to těm, kteří jsou pozvaní na oběd. Zbytek se pošle poštou (nebo předá osobně) potom, tj. začátkem července :).
Odpovědět
My budeme nejbližší rodině dávat oznamka v dubnu, spousta z nich to ještě neví. A pak nějak postupně v květnu, v červnu... Těm lidem, co to nebudou vědět předem, samozřejmě dřív. Jedněm nenáviděným příbuzným to asi pošlu až týden před svatbou. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno já mam koláčky objednaný na 21.kvetna.. svatbu mame 11.6 tak je t cca 3tydny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz mam udelanou i hudbu... :-) nasla jsem tu super email, kam holcin posilaj pisnicky... :-) co ja ted budu delat, kdyz vse mam ?:"(
Odpovědět
kamisek2000 - ten mail jsem viděla, ale neuložila jsem si ho, můžeš mi ho prosím poslat do IP?
Odpovědět
Profilova fotka
mas to tam :-) jsou tam hezky veci, ja si vybrala cely cd:-)
Odpovědět
Profilova fotka
juu já už sice pisně mam, ale klidne se juknu prosim take posli na IP :-) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
My příští týden jedeme ke zlatnici se zbytkovým zlatem a návrhem na prstýnky, tak jsem zvědavá jaká z ní vypadne cena.. snad se mi bude líbit ;-) čím nižší tím lépe. Nějaké zlato jsem doma našla, tak ho máme vzít s sebou. Holky, které máte už oznámka, jakou máte větičku u jmen? Oznamujeme, že atd.??? S tou jsem bezradná, pořád to pročítám dokola a nevím nevím.... Jaký máte program po svatebním obědě? Já tam mám časovou mezeru, tak tam potřebuju něco vtěsnat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: já taky furt nevim co na to oznámko vybrat :-( je toho hodne a zaroven malo :-) a vy už máte jinak oznámko vybrane??? a z netu?? nebo v salonu? Já se na ně byla kouknout v salonu a ty samé maj i na netu takže objednam přes net. Já ten program mam napsanej v těch svatebních novinách, ale nepamatuju, ale pak se juknu a dam nějakou inspiraci :-) Jakého máte kdo kameramana??? Budete dělat jmenovky na stul??? jak? nebo objednáte?
Odpovědět
Profilova fotka
My jmenovky mit nebudem, bude to jen rodina sice o 30ti lidech ale ono se to nejak posklada:-) my mame: Oznamuji vsemu svetu jednu prostou krasnou vetu ...atd... A program zatim vymyslenej taky nemam, jen vim ze budeme mit tombolu ale to az asi na vecer:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?