Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blancina díky, jdu se na to podívat.
Odpovědět
Profilova fotka
@imsorry To nic,to je soukromá budova,vlastní jí ruský zbohatlík Piškanin.
Odpovědět
Profilova fotka
@corom @imsorry http://www.rivierahotel.cz/uvod.html Děpoltky
Odpovědět
Profilova fotka
@blancina Aha :-( Koukám, že tohle je docela častý jev...
Odpovědět
Profilova fotka
@blancina Rivieru přítel zavrhnul, že se nám tam budou pořád courat lidi, že prej to bude jak svatba na koupáku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blancina s lidma z Vypit.lah. a Já Ještě Nevím se známe osobně,tak stačí říct ;-) To by asi hosté čučeli. Pěkná restaurace s ubytkem je v Horním Slavkově u koupaliště,myslím,že se to jmenuje u Pulečka. Jinak vás holky tedy lituji,opravdu je to tady s těma hospodama katastrofa.
Odpovědět
@imsorry blancina má pravdu, je to soukromé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapej Taky se znám s JJN.....myslím že by většina hostů fakt koukala....Ti co mě znají by se nedivili,znají mě a vědí co mám ráda x-)
Odpovědět
@lenkapej devcata, ta hospoda U Pulecka vypada skvele :) sice maji malo pokoju, ale zitra tam zavolam a poptam se, znate to nektera osobne? diky za tip :)
Odpovědět
@corom já jo :-) jsme odtama ;-) jeďte se tam podívat a uvidíte
Odpovědět
holky, koho máte za kameramana?
Odpovědět
@kacenkag super super, zavolam tam, prijet podivat se muzeme az tak cca za 2 - 3 tydny az pojedeme do KV.... a nevis nahodou jak je to tam s ubytovanim? pisou 3x dvouluzkovy pokoj, my bychom potrebovali kvuli detem aspon tak 5 pokoju, netusis jestli je tam nejaka dalsi moznost? diiiiky :) svetlo na konci tunelu :))))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@corom osobně to tam znám,vaří tam dobře,jednou jsem tam i spala,ale už je to dlouho,tak nevím kolik je tam pokojů. balbala je z H.Slavkovs,tak snad si to přečte a poradí Ti,třeba je tam v okolí nějaký penzion pro ostatní hosty.Držím palce ať to vyjde.Jinak ze mě už nic asi nevypadne :-) @kacenkag už jsem to tu někde psala,že budu mít dva kontakty na kameru,tak se potom určitě podělím :-)
Odpovědět
@corom nevím kolik tam mají pokoju, ale asi bude odpovídat tomu, co píšou na netu, nebo přinejhorším fakt někde poblíž najít nějaké ubytování. :-) Snad vám to klapne, držím palečky ;-)
Odpovědět
@lenkapej děkuju :-)
Odpovědět
@lenkapej tak jsem prave mluvila s pani vedouci U Pulecka, a jsem naprosto nadsena, az pojedeme na vikend do KV, tak se tam pujdeme podivat, ale i ty pokoje jsou nafukovaci :)))) zeby konecne uspech? :)))) jen je mi divny, ze meli volno, a ze jsem o takhle pekne a pro svatbu vhodne lokalite nikde necetla :) jeste jednou moc dekuju :)
Odpovědět
Ahoj holky, teda já koukám, že se to tu fakt rozjelo :) Hlásím se taky k vám. Mám taky kontakt na kameramana ze Sokolova- mám s ním poměrně dobrou zkušenost (natáčel nám maturák před 8 lety :)).
Odpovědět
Profilova fotka
@corom tak to mám moc velkou radost!!!!Gratuluji! Mě to dřív nenapadlo přeci jen mi Horní Slavkov(promiň balbalo)nepřijde jako hezké město.Hlavně,že měli volno.Jen si nechte zaručit,že vás nebude nikdo rušit,pokud bude hezky(jakože bude),tak je to na koupáku a lidi jsou zvyklý se tam chodit občerstvovat,jinak pro děti ideální. Musím si zařídit na 9.6. oddávací den abych si to užila aspoň na chvíli s vámi,jestli tedy souhlasíš? @jitazaj po dlouhé době Tě zdravím.Vlastně jsi nám ani nestačila říct kde máte obřad,hostinu atd.
Odpovědět
Obřad máme v Kapucínském klášteře v Sokolově a hostinu (nebo teda spíš odpoledně-večerní raut) máme v sále ve starém Sedle. Nebylo moc míst, kam se dalo narvat 50-60 lidí, ale nakonec si myslím, že jsme dopadli super, sál je zrekonstruovaný, moc hezký. Holky, poraďte, kdy se budete jako novomaželé fotit? Já pořád nevím, jestli hned po obřadu v cca 14,30h (to budou hosté čekat) anebo pak někdy kolem 16h a vytratit se z hostiny? Co bude lepší?
Odpovědět
@jitazaj my hned po obřadě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitazaj my také hned po obřadě,ale po obědě také.Už teď mám hrůzu,že ten den bude strašně rychle utíkat,že než si uvědomím,že se vdávám tak bude po.
Odpovědět
@lenkapej jee to by bylo skvely kdybys zrovna oddavala :) sampozrejme jen pokud by se ti to hodilo a chtelo se ti :)
Odpovědět
Profilova fotka
@corom no jasně,že se mi chce,už teď jsem na vás zvědavá :-) .Pokud budeš chtít tak se můžeme domluvit i na proslovu podle vašeho přání.Můžu Ti poslat co obvykle říkám,nebo si můžete napsat něco vlastního,nebo se nechat překvapit?
Odpovědět
@kacenkag @lenkapej A necháte je jen tak čekat? Mně se to taky zdá lepší než pak zdrhat z hostiny, ale pořád se bojím, že budou znuděný, že musej čekat. A nějakou aktivitu se mi vymejšlet nechce :(
Odpovědět
@jitazaj tak já teda taky nic vymýšlet nebudu, já myslím, že s tím každej počítá, ale loni jsme byli u kamarádky na svatbě, kde po obřadě proběhlo společné focení a pak všechny svatebčany poslali sami na hotel, kde byla hostina, jen se zeptali, jestli znají cestu, to mi přijde daleko horší, než že tam chvíli počkají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitazaj my tam asi dáme maké občerstvení,hlavně pití a pro zájemce zamluvíme prohlídku zámku.Myslím,že důležité je na to svatebčany připravit dopředu a že to většina pochopí,že fotografie budou důležitou památkou.Také je dobré většinu do focení zapojit.
Odpovědět
@kacenkag no to jo, my bysme je museli poslat na místo hostiny a to určitě nee, páč bysme nemohli troubit :-p Tak jim to asi řeknem dopředu, ať s tím počítají... A basta.
Odpovědět
@jitazaj jj, jak říká @lenkapej připravit je na to a je to :-) ................................... @jitazaj jak jste vůbec pokročili s přípravama? :-) už máte určitě vše, že? :-D
Odpovědět
@lenkapej no to by bylo super kdybys poslala co se tak jakoze normalne rika :) nechceme nic extra, proste neco normalniho :) a ta prohlidka zamku pro svatebcany behem foceni - je zamek otevreny v soboty? to je totiz dobrej napad, mistni to tam sice znaji, ale pro prespolni by to mohlo byt fajn :)
Odpovědět
@kacenkag Ještě nemáme vše, neboj ;-) Teď dáváme do kupy raut, počty řízků, chlebíčků a jánevimčehovšeho... Dort, koláčky. Ještě musíme doobléknout ženicha, sehnat mu boty, čekáme na oznámení a kupujem alkohol. A já finišuju s bakalářkou a začínám se učit na státnice ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?