Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
@jitazaj to si tam to jídlo zařizujete sami? tak to si dobrá, to já bych neodhadla....
Odpovědět
Profilova fotka
@corom zámek je otevřený a letošní novinkou je i kratší prohlídková trasa pro děti,takže je z čeho vybírat,možná,že už to mají i na webu.Ve čtvrek tu dětskou trasu otvírali,byli jsem tam jako zkušební vzorek a i náš prťavec to zvládnul,možná to bylo i TV. Napiš mi email do IP a já Ti ten proslov pošlu a můžete mi ho rozcupovat ;-)
Odpovědět
@kacenkag jojo, zařizujem kompletně všechno, máme vypůjčený jenom sál. Taky laborujeme, odhadujeme a modlíme se, aby nebylo málo :-|
Odpovědět
@jitazaj téda, tak to smekám, to bych vůbec neodhadla.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pište něco už jsme spadly někam na pátou stránku. Máš můj obdiv @jitazaj už takhle mi to přijde plno práce, natož vymýšlet co kdo a kolik sní a vypije. Jinak si myslím,že to pěkně letí,vy co to máte 9.6. to máte skoro za pár.Snad bude pěkné léto a vyjde nám všem počasí. Tak pište co máte nového? Pořád čekám na ty kontakty na kameru,dnes jsme to urgovali emailem,tak to snad brzy pošlou. Budete dělat tombolu,nebo klasika -vybírání do střevíčku?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapej Ahoj,my budeme dělat tombolu a budeme vybírat do střevíčku.Tombolu budeme mít za symbolickou jednu korunu,děláme jí pro pobavení a ne pro peníze. Máš pravdu že to neuvěřitelně letí,my máme dva měsíce do svatby a pořád nám toho mnoho chybí......
Odpovědět
@lenkapej co je vybírání do střevíčku? to neznám :-D my nového nic moc, jen už se nám tiskne oznámení a zítra jedeme konečně do Prahy na prstýnky, to už asi celkem hoří a máme už kameramana ;-) taky mi děsně přijde, že to letí, a 9.6. je fakt za chvíli :-| a takových věcí, co nemáme, strašně se plácám ve výzdobě tabule, vůbec nevím, co na to objednat, kolik je toho potřeba :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag Někdo třeba svědek,vezme nevěstě botu a vybírá do ní peníze,kdo dá více tak ten pak má právo s nevěstou tančit.Většinou všichni něco přidají. Na tu výzdobu,tak to musíš vědět kolik vás u tabule bude sedět.... počet stolů/stůl je většinou 120cm,tak si jednoduše spočteš kolik organzy potřebuješ,pak už je na tobě co tam chceš dát.... každá jsme jiná a každá máme jinou představu x-)
Odpovědět
@blancina ahááá, tak to je dobrej nápad s tím střevíčkem :-) no ty stoly budeme muset promyslet a něco už objednat, ať už tohle máme, je toho ještě tolik :-p
Odpovědět
holky budete mít jen vývazky, nebo klasickou myrtu? a ta větší se dělá jenom pro rodiče a svědky, pro sourozence a zbytek svatebčanů ty malé, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslí,že se dá dát ta myrta k tomu vývazku.Pořád přemýšlím,že si udělám nějaké originální sama,ale nějak se mi do toho nechce,přeci jen nás bude přes 100. Dnes jsem měla asi dvě vteřiny obrovskou radost,neteř mi přivezla úžasné botičky z Londýna,bohužel jsou mi malé.Byl to risk kupovat bez zkoušky a nevyšlo to.Asi je tady nabídnu v bazaru,ach jo!Tak zase bez bot.
Odpovědět
@kacenkag @lenkapej Holky, zas to s tím obdivem nepřehánějte, máme na to všechno téměř rodinnou radu ;) Leni a co máš za boty? Já mám krásný, taky tady z bazárku, ale poslední dobou mám strach, že se mi v nich bude špatně chodit.... Mám velikost 36-37, tak bych na ně klidně koukla, abych měla jedny záložní. A my se asi obejdeme bez myrty, dám jim jenom vývazky, mám pro všechny stejné. Naši svatebčani totiž budou mít i cedulky se jmény, aby se znali alespoň podle jména- něco ve smyslu MARUŠKA- maminka ženicha. Tak aby neměli našpendleno moc věcí ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jitazaj botičky mají platformu 2 cm v té jsou zirkony a podpatek je 10 cm,jsou celé plné a barva bílá spíš krémová velikost 37,spíš 36.Když najdu foťák tak je dám do alba,vyšly na 1500. My bydlíme v Citicích,tak bych Ti je když tak přivezla na zkoušku. Ty jmenovky je dobrý nápad :-D
Odpovědět
@lenkapej zkus je vyfotit, já kouknu. Jmenovky nám zatím všichni chválí, přece jenom jich bude 60 a většina se znát nebude. Už vidím kamarády, jak tchýni říkají: Nazdar Maruš! :D Ještě to máme vyšperkovaný- rodina nevěsty bude mít ty jmenovky červený, rodina ženicha modrý a kamarádi zelený :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitazaj tak jsou v albu. tak to máte pěkně vymyšlené a propracované do detailu,mojí tchyni by asi kleplo.
Odpovědět
@jitazaj tak jmenovky slyším poprvé :-D ale je to supér, když se neznají ;-) nás bude nakonec taky 60 :-D hlavně, že to původně byla malinká svatba :-N
Odpovědět
@kacenkag To se jste pěkně rozrostli :) A vejdete se na hostinu?
Odpovědět
@jitazaj jo, vejdeme, tam je kapacita asi 80 míst :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitazaj Taky budeme mít něco v takovém duchu.Na obřad budou mít všichni myrtu,na hostině budeme mít jako jmenovky motýlky na skleničkách,které si pak svatebčané vymění za myrty,aby každý věděl jak se kdo jmenuje. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My chceme hostinu dělat u kulatých stolů po 10 lidech,tak se budeme snažit posadit lidi co se znají,nebo mají podobné zaměření.Bude to ale pakárna přemýšlet kdo se s kým pohádal,kdo s kým nemluví apod. Jinak snad atmosféru potom rozhýbou muzikanti a budou si hnedle všichni tykat. Přeji vám všem moc hezké Velikonoce.
Odpovědět
Tady to pěkně vázne :-D dneska jsme byli na kytkách a na dortu, odkud objednávate?
Odpovědět
Profilova fotka
To jo není co číst.Boty jsem dala tady do bazárku,tak uvidíme zda je střelím. Já jsem přes sestru sehnala cukráře,který jinak dělá pro Imperiál,jinak má takovou drobnou výrobnu pro známé.Dělal mi dort k narozeninám pro mamku,úplně skvělej a na 50 porcí(3patra,každé jiné) si řekl 2300. dort byl úžasně dobrej,žádná umělotina. Kytky budu brát v Sokolově u Dudy a zámek mi vyzdobí spolužák co má zahradnictví v Teplé. Dnes jsem se celý den nezastavila,zítra odjíždíme k rodičům snoubence a u žehlení jsme si teď otevřeli lahvinku sektu,trochu mi to vlezlo do hlavy,no jo ale trénovat se musí,přeci nebudu pít na svatbě nealko,to je nejdržší.
Odpovědět
@lenkapej a dělá jen pro známé, nebo můžeš dát i kontakt? Odkud je? U Dudy, to je dole ve městě? Já uvažuju o květinářství pampeliška nahoře v Sokolově u Děťátka.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag Duda je u tržnice z druhé strany u staráku. Cukrář je Martin Hroch asi je i na facebooku,jinak ti dám telefon do IP.
Odpovědět
@lenkapej děkuju :-)
Odpovědět
@lenkapej tak na FB jsem ho nenašla :-( poslala bys mi tedy ten telefon?
Odpovědět
@lenkapej @kacenkag Ahoj holky, já budu mít kytky z květinářství naproti Perle, jmenuje se Kristýna a můžu každopádně doporučit. Dort necháme udělat v učňáku v Kynšperku, 3 patra, 45-50 porcí a cena? 1100! Paráda, ne? Rozvážíme oznámení, většinou se moc líbí, tak mám radost. A odkud máte šaty na převlečení? Já se zatím rozhlížím, pořád váhám, ale už bych si chtěla něco pořídit, ať můžu být v klidu ;)
Odpovědět
@jitazaj tak to je cena parádní a můžeš si z něčeho vybrat, nebo to musíš nechat na nich? Já šaty na převlečení ještě nemám :-| ale taky bych se už měla po něčem podívat....
Odpovědět
@kacenkag přímo jsem jim ukázala pár obrázků a oni si jeden z nich vybrali :) Zbytek jsme ještě nedomlouvali, ale zařizuje to mladá paní, možná mladší než my, takže mi nerve žádný kytičkový hrůzy :)
Odpovědět
Ahojky :-) my budeme mít kytky ze Staré Role v KV - pí. Ješková... dobrá cena a i pěkně vypadají ;-) odkaz můžu poslat do IP, budete-li chtít.. Jinak v pátek jsme měli ochutnávku svatebních koláčků :-D mňam.. Maminka je šikovná :-) jinak už všechno máme :-) jen ženich musí trošku zhubnout :-D :-D takže už jen kytky, vyzvednout šaty, a můžeme jít na to 8-) p.s.-rozlučka je už taky domluvená ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?