Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
@blancina já nejdřív chtěla bílej, ale vypadal v tom jako pekař :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag Partner chtěl taky bílý ,ale pak sám uznal že by mu byl po svatbě zbytečný.Když máš ty botky ze salonu,koupené nebo půjčené?
Odpovědět
koupené ;-) taky je pak ještě unosím - teda doufám :-D
Odpovědět
@blancina já ani nevím, jestli boty půjčujou :-| asi ne
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag já bych řekla že i půjčují ,na kolik tě vyšli? Já jsem dnes viděla hezké v Humanicu a teď mě štve že jsem je nekoupila ;-(
Odpovědět
tak super :) nas pan zenich musi do sveho svatebniho obleku jeste zhubnout :)) jinak jsme koupili i kosili a kravatu, jeste ty manzetove knoflicky chybi, a je plne vybaven :)
Odpovědět
@blancina tak šup zítra pro ně :-) něco málo přes 1300,- mě chybí ještě punčochy (to bude velkej problém, protože bych chtěla tělovky s bílou krajkou, ale to mám jaksi smůlu :-D ) bižuterie a spodní prádlo, jinak pro mě mám snad vše :-)
Odpovědět
@corom to já bych zase potřebovala u nás hubnout já :-D
Odpovědět
@corom vy máte 9.6.? My taky ;-)
Odpovědět
@kacenkag no, ja taky samozrejme doufam, ze nejake to kilo i ja sundam :) a kde to mate?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Do Německa na oblek se taky chystáme,ceny jsou tam opravdu jiné,zítra se tam jedu podívat na botky,pořád jsem u nás nic neobjevila.Jo,oblek budeme kupovat až partner zhubne,takže počítám,že podle toho půjde v teplákách.Já jsem ted marodila a hned mám dvě kila zpátky,tak snad jaro trochu pomůže k lepší postavě. ;-)
Odpovědět
@corom na Kynžvartu a hostinu na Vítkově Hoře ve Varech a vy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janca_ jenik nevím jestli jsme na tebe nezapomněly,přidej se k nám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... tak už máme dalších pár věcí.Jako jsou moje botičky,spodní prádlo a hlavně prstýnky :O)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hostina konečně domluvená se vším všudy :D
Odpovědět
Profilova fotka
@mabelyne gratuluji k hostině. My jsme dnes domluvili fotografa,máme z toho super pocit,naprostá profesionalita a preciznost. Teď už jen domluvit také hostinu a zajistit ubytování ve Varech.Jo a dojet do Plzně a objednat prstýnky :-N
Odpovědět
@kacenkag my mame obrad v Becove a hostina se stale jeste resi, tipuju ze skoncime na Hornim nadrazi asi :)))
Odpovědět
@corom pořád nejste rozhodnutý? A mezi čím vybíráte?
Odpovědět
Profilova fotka
holky v neděli jsem objednala šaty a včera mi psali že jsou šaty ušíté a v pondělí je odesílají, ohromná rychlost doufám že se to neprojeví na kvalitě :) mám na vás otázku kdy se dávají svatební mandle? dávají se do páru, nebo každému zvlášť? já jsem chtěla složit krabičky a vyskládat je na jeden rautový stůl, ale teď nevim jestli na ně raději nenapsat jména...
Odpovědět
@balbala my taky plánujeme mandličky a budeme je dávat přímo na stůl každému :-) máte místo výslužek, nebo ještě k nim?
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag mi to máme místo výslužek, hostina je na zahradě formou rautu takže by to s výslužkama úplně nešlo ;-)
Odpovědět
@balbala taky to tak máme ;-) nechtěla jsem se patlat s výslužkama a mít s nima starost v den svatby, tohle připravíme dopředu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mně omejou poslali mi ceník záchodu na zahradu 36720 kč :-( tak to budu vymýšlet něco jiného
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag tak to mi taky nakoupí se mandle a krabičky už mám vyrobené jen do nich dám texty, vim že se to dává hodně jako jmenovky... ale takhle se bojim že by si to děti rozebrali a ostatní by brblali
Odpovědět
Profilova fotka
@balbala My nebudeme mít mandličky,ale perníčky jako dárek pro hosty.Mandličky bych asi také dala na stůl pro každého jednu,třeba jako ty jmenovky. Tak ty šaty to je opravdu rychlost,snad bude vše v pořádku,podle tvých představ . Prostě asi postavíte kadibudku . Snad bude jiná možnost jak to udělat.
Odpovědět
Profilova fotka
@blancina no to je právě to vtipné tohle chtějí za bio kadibudku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@balbala a nezkoušela jsi klasické toi-toi,používají se i při koncertech a ty asi nebudou tak drahé? Kastelán na zámku říkal,že budou vařit,tedy zatím v Sokolově,bečovské pivo,tak uvažujeme,že dáme hostům místo mandlí,nebo vína svatební třetinku piva,tedy jestli to do léta rozjedou.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, poraďte mi prosím nějakého šikovného kameramana, kapelu či Dj, kosmetičku a kadeřnici :-). Pokud možno v nějaké dobré cenové relaci :-). My už oblek taky máme doma, koupili jsme v Orchidee, stříbrný, krásný :-). Teď někde sehnat košili a kravatu dofialova, taky nevíte kde třeba? :-) Kujuuuuu :).
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapej já bych ho tam potřebovala na stálo. jsem asi jedna z mála nevěst co řeší kde sehnat záchod na svatbu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabulesul zkus Eva Muller photos, příprava nevěsty, česání líčení, odjezd na obřad, obřad a focení po obřadu za 3500, je to DVD s fotkami, foto prezentace a 30 hotových fotek. levnějšího jsem tady nesehnala a je ze sedla jen nevim jestli staré nebo nové x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?