Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se Kačenko přihlašt od druhého pololetí.....stejně jste ještě dost malinký, vím, že nejmenší děti, co tam začnou chodit(ale ne po svých) :-D jsou narozeny v únoru 2010. S Janičkou jsme si hodně padly do oka, byla jsem jí i svatbě, je to takové sluníčko :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Přeju vše nej do nového roku :-D .
Odpovědět
Ahoj holky :) jsem tu nova :) tak doufam,ze sem jeste nektera chodite a poradite mi :) Chtela jsem se zeptat,zda mate nektera zkusenosti s hostinou na Vitkove Hore? Jaka je tam cenova relace jidla a piti,zda se da s majitelem rozumne domluvit co se tyce prave pohosteni a ubytovani. Diky za odpovedi!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@scribblerka - ahoj a vítej. My měli 19.9.2009 svatební hostinu právě na Vítkově hoře a mohu vřele doporučit. Podle nás to bylo nejromantičtější místo. Bylo ideální, že je možnost posezení jak uvnitř tak venku. Ve všem nám vyšli vstříc, vše proběhlo podle předchozí domluvy. Jídlo bylo výborné, měli jsme klasiku - polívku s knedlíčky a svíčkovou, obsluha byla vtipná a vstřícná, výzdoba přesně podle předlohy... prostě úžasná spolupráce! Co se týče financí, měli jsme předem udělaný rozpočet, podle kterého se jelo, takže taky bylo dle domluvy. Ubytování jsme tam měli jako novomanželé zdarma, to měl hotel takto udělaný, nevím, zda ještě platí. Bylo to krásné apartmá. Pro rodiče jsme to platili. Doufám, že jsem ti pomohla s výběrem a pokud budeš chtít víc info, napiš mi IP ;-) .
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Ahoj holky, zajímal by mě váš názor co se týče svatebních (nebo lépe řečeno předsvatebních) fotek. Napadlo mě nabízet focení páru v jiný den, než je ten svatební. Pročetla jsem spoustu diskuzí, kde nevěsty řeší nervozitu z obřadu, která se projevila na fotkách, nebo co se svatebčany, když se dvě hoďky fotí atd. Chápu že fotky ze svatebního dne jsou nabyté tou správnou atmosférou, ale pokud je kolem spoustu "komplikací" (před nebo po obřadě, správné světlo, co se svatebčany, výběr místa atp) jak by se vám zamlouvala tato varianta a ve svatební den nafotit pouze těch pár "povinných" (se svatebčany atp) Měla jsem takový nápad, udělat fotky před svatebním dnem (nemusely by být ve svatebních šatech, třeba jen v nějakých slavnostnějších) a fotit celý den na několika místech (řeka, hrad, les, památky...) nějaké zajímavé fotky s prstýnky (ne na rukou, třeba jen na listu kytky) ... tím by vznikly krásné zamilované a hlavně uvolněné fotky. Z fotek bych udělala video a tím splnila i druhý úkol - překvápko pro svatebčany. Co vy na to?
Odpovědět
Ahoj holky, nezvladam procist celou debatu, ale budu se v lete vdavat v Becove a jsem zoufala co se tyce vyberu mista pro svatebni hostinu, kde jste mely hostinu vy? idealni aby to melo i kus travniku pro deti a par pokoju na ubytovani nejblizsich. DIky diky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@corom z Bečova je to kus cesty, něco mezi 20-25 km..ale hezký penzionek je v Udrči u Bochova..já tam budu v březnu slavit narozeniny a v červnu tam budeme mít ubytované svatebčany.
Odpovědět
Profilova fotka
@blancina ahoj já mám také v březnu narozeniny ale svatbu máme až v srpnu.Kde budete mít obřad vy?
Odpovědět
Ahoj holky, poraďte, kde budete objednávat dort? Jsem bezradná, napadá mě jenom Cukrárna Ondra, jediná, o které vím, ale zdá se mi poměrně drahá.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapej Já jsem Bochova,takže v Bochově na radnici,hostinu budeme mít taktéž v Bochově v radničním sklípku,svatebčani budou bydlet na tom penzionu v Udrči.
Odpovědět
Profilova fotka
@jitazaj cukrářství Ondřejíčkovi v Otovicích u Karlových Varů. Ale nemám žádnou zkušenost,jen jednou jsem od nich brala dort..
Odpovědět
@blancina Díky, zkusím se po nich kouknout. Koukám, že konečně někdo komu není 21! :) Už jsem začínala mít pocit, že jsem fakt stará nevěsta :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jitazaj ...nejsme staré,jen trošku starší,ale vypadáme dobře i na náš věk :O) všimla jsem si že spousta nevěst je fakt mladých....
Odpovědět
@blancina ... naprosto souhlasím. Hlavně nechápu, jak to ty 20- leté páry zmákli. My neměli ve 20 kde bydlet, ani bysme si tu svatbu nemohli dovolit, hlavně jsme byli telata :) Mám pocit, že se zase vrací ty tradice našich maminek- vdávačka i děti co nejdřív ...
Odpovědět
Profilova fotka
@jitazaj ..máš pravdu,že jsme byli telata a nic jsme neměli.....ale teď máme více rozumu,máme něco za sebou a víme do čeho jdeme.....
Odpovědět
Profilova fotka
....tak to já jsem ještě o kousek starší než vy.....taky začínám mít ten pocit,že mladí přestávají využívat možnosti,které za nás nebyly a dobrovolně naplňují život vařením,uklízením a dalším stereotypem.... Už jste holky byly zkoušet šaty?Já jsem byla v úterý v Rybářích v Orchidei a v pátek jdu na Vyhlídku a do Drahovic.Na Vyhlídce už má paní La Sposa 2012,tak jsem zvědavá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapej Já jdu taky ve čtvrtek zkoušet nějaké ty šatičky,ale jen zkoušet jaký typ šatů mi bude sedět a podle toho si nechám šaty ušít...nezlobte se ,ale nechci dávat za půjčení 6.000,- to je i na mě moc,nechám si je tedy ušít,švadlena mi řekla 2.500-3.000,- dle materiálu.
Odpovědět
Profilova fotka
@blancina Když máš dobrou švadlenu,tak není opravdu co řešit,já mám tuto variantu také v záloze,pro případ,že nenajdu mé vysněné.....krajkové se strašně dlouhou vlečkou....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@janc_ jenik @blancina @balbala @ji2llka @imsorry @kacenkag Ahoj holky,je nás už tady hodně z našeho kraje,tak se pojďte společně dělit o rady,úlovky a dobré služby na společném foru.Snad se k nám ještě další nevěsty přidají a opět nezapadneme až někam na 4 stránku.
Odpovědět
@lenkapej tipy na úlovky bych teda rozhodně potřebovala :-D přijde mi, že to snad nemůžeme ani stihnout, nic moc zařízeného nemáme :-| jak jste na tom s přípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme téměř vše zamluvené,nebo aspoň vymyšlené.(šaty pro mě,pro družičky,svědkyni,malýmu oblek,fotografa,živou hudbu na obřad,hostinu,cukráře-dort,cukrářky.koláčky,místo pro hostinu)Kytky,vizážistku a kadeřnici hledat nebudu,ty mám vyzkoušené.Prstýnky máme od léta vyhlídnuté v Plzni u Altmana.Zatím nemáme nic pro ženicha,jen se mi líbila šampaň kravata v salonu na Vítězné K.V.Svatební oznámení nám navrhne budoucí švagrová. Nejvíc mi dal zabrat fotograf a také jsem zatím zklamaná s nabídkou bot,chtěla bych nějaké co by se daly použít i potom,tak snad letní kolekce něco přinesou. Tak nevím jestli jsem na něco nezapomněla.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapej Téda, to koukám. My to máme v červenci a zatím známe jen datum a místo obřadu :-D Do konce měsíce bychom rádi našli místo na hostinu, u nás v Ostrově se tedy rozhodně nechytáme. Teď přemýšlíme nad Bernardem či Dianou. Máte zkušenosti s těmito nebo jinými místy? Já to nikde neznám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Už aby to bylo, začíná mě to nějak zmáhat :D :D Ale už máme taky skoro všecho, kromě fotografa. Ale na to je ještě čas... Kolik budete mít lidí??
Odpovědět
Profilova fotka
@imsorry na Dianě to bude mít ji2llka,tak Ti poreferuje,na Bernerdu jsme měli konferenci,ale to už jsou dva roky,tak si to moc nepamatuju.Obřad máte v Ostrově? @mabelyne jsem ráda,že jsi nás taky našla,ještě jsme zapomněla na corom,tak uvidíme. Mě právě fotograf vyburcoval k zařizování,volný termín měl až asi čtvrtý,nebo pátý v seznamu.Jinak mám strašně akční a šikovnou svědkyni a dospělé družičky,tak to fakt šlo rychle.
Odpovědět
Profilova fotka
@imsorry Bernard, prý dosti dobré místo. Jak venku tak dovnitř. Děti se vyřádí. Jen se mi zdála trošku vyšší cena.
Odpovědět
Profilova fotka
@mabelyne Teď nevím, na koho to bylo, my budeme mít do 40 lidí :-) @lenkapej ji2llka je moje bývalá spolužačka, Dianu už jsme probraly :-) Obřad máme v Ostrově v parku a pak holt musíme někam přejet.
Odpovědět
Profilova fotka
Ten park v Ostrově je moc krásný.Je fakt,že těch míst na hostinu moc na výběr není.ji2llka dnes šla na šaty,tak jsem zvědavá jak se ji líbilo.Jinak závidím my budeme mít asi 140 lidí :-.
Odpovědět
@lenkapej téda, tak to my jsme hodně pozadu a to to máme začátek června :-D máme termín, obřad, hostinu, já mám šaty, boty, pak máme fotografku, ještě né úplně dovyřízeného kameramana, zařízený auta, DJ (kapela nebude) a to je vše :-S
Odpovědět
@imsorry my to máme na Vítkově Hoře v KV, hned u letiště :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?