Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
To mi Tomáš taky říkal, že než se....tam se zasekl a dořekl "podruhý vdáš, tak se to zahojí" provokatér :-D To věřim, že se ti bude stýskát, jen co si ale sedneš do toho novýho většího, tak na něj zapomeneš. Co budete mít za značku, jestli to není tajný? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už je naše :-) tedy splátky jsou naše ;-) trošku je to víc než jsme čekali, ale připočetli k tomu povinný ručení, což bychom stejně platili jinde a tohle je prý ještě levnější než chtěj jiný pojišťovny, jen byla podpásovka, že chtěli 8000,- akontaci, což jsme vůbec nečekali. Je to Peugeot partner, má hlavně ten úžasnej kufr i vzadu větší prostor, proti twingu je to luxus, taky se všichni smáli, že velkej Tom má tak malé auto, i když vepředu to twingo nebylo tak malý jak působilo, ale kufr byl mini a chyběly mi zadní dveře, když jela Tomova mamka, musela jsem sedět vzadu a cítila se tam jak ve vězení, takže teď to bude ok, má to sice vzadu jen jedny dveře, ale šoupací a hlavně tam jsou.
Odpovědět
jj, to by chtěl Tomáš se šoupacíma dveřma, to se mu líbí :-) Když jsme ještě měli VW Polo, tak to jsem měla stejný pocity.......jen co třeba bylo vtipný, že když vezl Tomáš kolegy z práce, tak říkali, že je v našem autě víc místa než ve služební octávce, kde prý není místo na nohy....to věřim, jelikož já vždycky vpředu pomalu ležela, jak jsem mohla mít natažený nohy :-D Ale je fuč no :-( Tak si ho hezky neblýskejte a užívejte :-D
Odpovědět
Pavlí přeju tedy mnoho šťastných kilometrů..... Nedy: ať je Váš svatební den jedním z nejkrásnějších dnů Vašeho společného života.....
Odpovědět
Pavlí: tak gratuluju k novému autí a ať vás v pořádku odveze, kam budete chtít. Větší auta jsou výhodou, my máme combi a teď jsme se s ním kompletně přestěhovali. Sice na několikrát, včera jsme odvezli poslední várku věcí, ale lepší než platit stěhováky ;-) Teď malinká otázka na holky z Nejdku- Nenapadá vás místo v nejdku, odkud by byly hezké fotečky? Máme hodinku čas, než pojedeme na obřad, ale jelikož se v Nejdku vyskytuju minimálně, nic mě nenapadá. Asi zůstanu u louky za barákem, ty " luční" fotky se mi moc líbí x-) Ale mám obavy, že tu louku zrovna mršky posekali
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji vám holky. Můžeš se vyfotit s naším novým autíčkem :-D Tedy novým, je samozřejmě ojeté, na nové fungl nemáme. Koukali jsme na netu, už prodávaj naše twingo, vypadá umytý tak krásně ;-), jen jsme za něj dostali 22 tis. a prodávaj ho za 36 tis. přijde mi to docela jako velkej rozdíl. Konvali přemýšlim, Tom říkal, že někde spíš u Tisový je louka a v pozadí bys měla lesy, ale nevim, kde přesně, já to moc neznám, tedy zatim vim, že na náměstí je dost tma :-D a jinak znám jen lesy. A rekonstruuje se ulice Osvětimská, je rozkopaná ta je směrem na Tisovou, tak to nedoporučuji moc projíždět.
Odpovědět
Pavlí, díky. Na Tisové máme potom hostinu, ale pojedeme přes Hamry
Odpovědět
Profilova fotka
Prej to myslel ještě před Tisovou, spíš kousek za tou Krásnou vyhlídkou, ale kolem tý asi nejedete, když jedete kol těch Hamrů, jsem zapomněla, že to máte na té Kukačce, že? Jinak já moc neporadím, sama bych tady nevěděla kde.
Odpovědět
Pavlí nevadí, ale díky vám oběma za snahu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mě napadlo na Křížový cestě ;-) , ale nevim, jestli by se ti tam chtělo s šatama a do kopce, to asi ne.
Odpovědět
Křižák mě napadl taky, ale před obřadem radši s šatky do lesa nepůjdu. Nejspíš to nechám na tu louku u domu, bude to i nejpraktičtější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tojo, tam bys nachytala hodně špíny a listí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, po tak krásných dnech, co jsme teď užili, dnešní ráno nic moc....před chvilkou tu spadlo pár kapek.....doufám, že už to neznamená konec léta :-( Dasta: IP Pavlí: gratuluji k novému autíčku Konvali: tak u Nejdku je hodně lesa a luk, kde by se dalo fotit, ale nevim před obředem bych to moc neriskovala, nikdy nevíš kde se otřeš a na těch světlých šatech je všechno hned vidět. Už se vám to taky blíží ;-) :-) Holky: díky za pochvalu foteček,....ještě snad budou některé černobílé, tak se těšim, jak budou vypadat:-)
Odpovědět
Ahojda Jo, jo už se nám to hodně blíží. Ale zatím nemám čas být ani nervózní, stěhujeme se, já má zařizování kvůli novému místu, takže na svatební bláznění není čas. No a snad konec léta ještě není, kdyžtak až za 14 dnů prosím :-D Od pátku až do pondělí odpoledne jsem zavřená celou dobu v práci, tak jsem sluníčko ani neviděla. Ještě že solárko to jistí
Odpovědět
No les bych neriskovala určitě, nejspíš zůstaneme u louky u domku. Teda když nebude pršet
Odpovědět
Profilova fotka
vy ještě stíháte stěhovat takhle před svatbou....jste šikulky ;-) Já jsem v práci jen dneska a je tu ošklivo, takže nevadí, včera jsem si užila sluníčka na golfovém turnaji...až jsem možná trošku připečená :-D Už máte vše na svatbu nachystáno?
Odpovědět
No už jsme skoro přestěhovaný, nábytek složený, jen ještě dovybalit krabice a přidělat obrázky a různé dekorace. Vyhrála jsem výběrové řízení a dostala místo na klinice v Motole :-) Tak s tím mám taky spoustu administrativy a oběhávání. Takže volný čas žádný a ještě polámaný nehty od stěhování, všude samá modřina. K tomu jsem ještě měla zraněnou nohu, chodila jsem o berlích a pořád to není ono. Musela jsem tedy ustoupit od svých vysněných botek a vzít si i na obřad své pohodlné původně na přezutí. Aspoň ženich nebude smutný, že je trošku menší. ;-) Ale naštěstí už nám chybí jen různé telefonické upřesňování detailů a od pondělí začínají procedůrky- jak z obyčejné holky udělat krásnou nevěstu. Ve čtvrtek mě čeká zkouška šatů, aby je na mě upravili, a vybírání bižuterie a jiných doplňků. No těším se jak malá holka x-) Ale proč to sem vše píšu. Budoucí nevěstinky, hlavně se nenechte odradit posměšky, že blázníte a vše zařizujete moc brzy. Já kdybych to nedělala postupně, tak nemáme šanci to teď zvládat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Konvali gratuluji k místu. Jste šikulky, že to všechno zvládáte a je výhoda, že máte dost věcí zavčasu, na nás taky všichni koukali, že půl roku je času dost, ale když jsme začínali, bylo to už pět měsíců a je lepší vše dělat v klidu a postupně než poslední měsíc v nervech honem rychle. Tak ať se ti uzdraví nožka a šatky ať padnou a už si užívej krásný předsvatební chvilky.
Odpovědět
Pavlí: děkuji. Příští týden jsem naposledy tady v práci a pak už začne opravdové svatební "bláznění" :-D No šatky mi budou muset zúžit a hlavně dát vycpávky, není divu s mým hrudníkem plochým po otci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to Konvali moc gratuluji k nové práci, k novému bydlení.....teď ještě svatba....koukám, že začínáš "novej" život ;-) takových změn najednou :-) Botičky jsou detail a navíc nejsou skoro vidět, takže tě to nemusí mrzet, hlavně aby se ti nožka uzdravila ;-) Hezky se těš a užívej si posledních příprav, hrozně rychle to uteče a budeš vdaná paní.....až mě trošku mrzí, že už máme po všem, přípravy jsem si náramně užila a svatbu ještě víc......
Odpovědět
Marti: Teda, doteď jsem si to neuvědomila- fakt začínám všechno od znova, jen chlap zůstává naštěstí stejný :-D Taky je na těch fotečkách vidět, že jste si to užívali x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě by jste si Konvali mohli pořídit mimčo, aby to bylo komplet :-D Nám se teď rýsuje pozemek na baráček, ale nesmim o tom moc mluvit, ať to ještě nezakřiknu, takže nás snad taky čeká v budoucnu stěhování ;-) už aby jsme začali plánovat baráček a zařizovat, nějak mi to teď chybí, jak skončily přípravy na svatbu :-)
Odpovědět
Tak snad vám to vyjde, mít vlastní baráček je ideální ;-) Ne, ne mimčo ještě v plánu není
Odpovědět
Profilova fotka
Z mimča by asi neměli radost v novém zaměstnání. My se tak nějak rozmýšlíme, že už jo, ale pak já se zaleknu, když přijde nějaký výdaj peněz, jestli bychom to zvládali. Ale to bychom ty děti taky nemuseli mít nikdy. Poslední verze byla, že doberu poslední platíčko HA a končim, ono to stejně může přijít až za dlouho nebo i dřív, no uvidíme. Marti držim palečky, ať to vyjde s pozemkem.
Odpovědět
Profilova fotka
My mimčo zatim neplánujeme, ale kdyby přišlo, tak by nám to nevadilo, ale myslim, že u nás to stejně asi bude na dýl, já už neberu HA 6 let a žádný mimčo nemáme..... :-| Co se týče financí, tak je jasný, že chce být člověk zabezpečený a dopřát děťátku jen to nej, nadruhou stranu jsou lidi, kteří mají minimální plat, několik dětí a taky vyžijou.....dneska je to u hodně párů spíš o slevení se svých nároků a se svého životního standartu v případě pořízení si dětí než toho, že by třeba po pořízení miminka neměli na jídlo či nájem......takže Pavlí neboj, myslim, že na tom nebudete taky tak špatně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já myslim, že žádnýho zbytečnýho utrácení si nedopřejeme nechodíme nikam, kde by to spolklo hodně peněz, jen největší výdaje jsou hypotéka, teď splátky auta, které bylo třeba právě kvůli tomu mimi, jednak to staré už se sypalo a taky bysme se nevešli a dále benzínu hodně projedem, protože sedět jen v Nejdku nevydržíme, takže se furt dopravujem od např. jedněch rodičů ke druhým a nejčastěji do Poříčí na zahradu, jednomu by se nezdálo, kolik toho najedem za měsíc a taky telefony něco stojí. Ale jak říkáš, jsou lidi s mnohem nižšími příjmy než máme a zvládají to a ani nepatřím k těm, co by nutně museli mít super moderní kočárek za 40 tis. jak jedna se chlubila, když jsem byla na zkoušce u kadeřnice ;-) A taky bych měla vypnout a furt se nezabývat problémy ostatních členů rodiny a snažit se je za ně řešit a hledět si jen našeho štěstí, na který člověk pak skoro zapomíná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím Vás po dlouhé době. Přidala jsem fotky ze svatby a teď se probírám fotkama ze svatební cesty. Včera jsme se vrátili, ani nemůžu uvěřit, že je to za námi, tak rychle to uteklo. Snažila jsem se letmo přelouskat, co se tu událo, ale je toho moc moc. Neleníte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Eví a mně přišlo, že poslední dobou se to tu moc nehejbalo, ale je to dlouhá doba, co si tu nebyla. Koukala jsem fotečky jsou moc nááááádherné, moc vám to slušelo, moc krásní jste :-) A co cesta?
Odpovědět
Evík: nádhera, vypadali jste oba úžasně. No a fotečky od Potůčků zase nezklamaly, měli jste Petru nebo Lukáše? Jejich styl je tak podobný, že se to těžko rozeznává.
Odpovědět
Profilova fotka
Fotili nás oba, jsou fakt skvělí, opravdu profíci. Svatební den začal trochu chaoticky, kykslo auto, kterým sem měla jet, takže zdržení, nervy atd. Focení s Potůčkovýma bylo ale hrozně fajn, po tom stresu jsem se zklidnila a foceni jsme si s Tomem opravdu užili.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?