Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem, že Dartsman přidal botky, prstýnky i košili, vše je moc hezké :-) hlavně ty botky (ale samozřejmě i prstýnky a nebojte, nevykoukáte)
Odpovědět
Profilova fotka
A kolik vás nakonec ten fotograf vyšel Pavlí a kolik vám dal foteček?...já jsem ráda, že máme krásné fotky a navíc zadarmo....máme asi 330 fotek a ještě si mám vybrat jaké bych chtěla udělat černo-bíle a tak. A teď ještě čekám na fotky od druhého fotografa (kamarádky přítel) ten jich má cca 400 a taky krásně fotí:-) Koukala jsem třeba na stránky Lady Baladový....od ní mají holky hodně krásný fotky a vyjdou třeba na 8000,- Kč, což už je docela dost peněz, mi přijde....ale asi se na tom nevyplatí šetřit.....příště už to budeme vědět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jaký příště? Jak říká Tom :-D A přitom fotky Lady Baladový se mi šíleně líbily, že jsem jí taky psala a říkala si, že bych za ně dala i tolik, ale bohužel na náš termín už měla plno (asi jako většina těchle fotografů už má půl roku předem dávno plno, protože si je lidé zabírají rok dopředu, ale to jsem zase já netušila, že se budu vdávat :-D ) zvlášť v datum, které je jedno z mnoha žádaných. Aspoň, že ty fotky byly levné, původně jsme se domlouvali, že cca za 2 500,- (budu upřímná, byla jsem ráda za tak dobrou cenu), a jen fotky na cd. Když mi pak říkal, že nějaké nechával udělat, tak jsem se bála, že cenu, která byla ústně navýší. Nakonec aspoň v tomhle se trochu zachoval a dal slevu, napsal, že chce 1 500,- a nechal nám na vlastní náklady udělat 25 fotek ve velikosti A5, které ho vyšly prý na 500,- takže za tu práci a cestu do Poříčí měl jen 1000,- a ještě máme jeho flashku, protože nám to dal na ní, že ať mu písnu, že si jí vyzvedne, dnes jsem mu psala podruhé a nic, jeho mínus. Kdyby fotky byly včas a na úrovni, byla jsem i ochotná mu dát něco třeba navíc, ale takhle jsem mu nedala ani o halíř. Jinak na cd je 445 fotek z toho dost nekvalitních, ale v albu vyvolané nevypadaj zas tak nejhůř, jak sem psala, tetičky, babičky to nepoznají a fotky chválí, ale ne spíš z kvality fotek, ale jak nám to slušelo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsou ty fotky nádherný....za ty peníze:-) Já taky doufám, že to bylo poprvé a naposledy, i když to bylo krásný :-) Leda, že by jsme dělali svatbu každoročně místo výročí :-) ......to abych začala už šetřit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nás to napadlo ;-) nebo jestli jde, když jsme měli obřad civilní, udělat si ho ještě v kostele :-D už bez oslav, jen zase krásné šaty, účes a pořádného fotografa :-D ale to je asi divný brát se, když už manželé jsme a jaké jsou podmínky jestli to jde třeba do určité doby po svatbě a hlavně kostel jsem nechtěla už předtím, když nejsme věřící, ale jsme oba pokřtění ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak máme ještě spoustu fotek těch úplně amatérských, ani jsem je nepočítala a vlastně hostina i zahrada už byla focena jen tak, tam ten fotograf nebyl (ještě že tak, ještě ho krmit za takovej výkon :-D ) A chybí nám ještě od Tomášovo bratránka, kterej točil, pro video jsme si dojeli, ale k fotkám se nějak nemá a taky nereaguje na zprávy, stejnej typ jak tamten fotograf, takový lidi nechápu a to je to rodina ;-) hlavně říkal Tom, že oni chtěli video a fotky ze svatby hned druhý den a taky to dostali
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, měla bych velkou prosbu - nemáte náhodou tip, kontakt na nějakýho kameramana z okolí?? Známým na poslední chvíli vypadl a svatbu mají už teď o víkendu :-S je to hodně narychlo, ale za pokus by to určitě stálo.. Marti, svatebku závidim, muselo být úžasně, hlavně to jídlo x-) hned bych jela, zatím jsem byla jen v Paříži, doufám, že se někdy podívám i do Provence, je to takovej můj sen, tam bych se klidně i odstěhovala.. zatim mě tam manžel ale ještě nevzal, asi se tam vydáme ženský samy, co Máji? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty máš Pavlí na ty kameramany, fotografy štěstí koukám :-| Pugie: bylo krásně.....holky dejte vědět až se pojede, já chci taky!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Pugie ahoj, bohužel nikoho vůbec neznám. Marti, občas čtu varování nespolehlivých firem a řekla bych, že na tom nejsem nejhůř, jsou horší a to jednání některých je příšerný a to si říkaj profesionálové a chtěj nehorázný peníze, ani nechtěj dát fotky na cd. To je síla, to jsem ještě vyšla docela dobře.
Odpovědět
Pugie, mohla bych se zítra zeptat kolegy v práci. Neznám podrobnosti (... cenu), ale vím, že svatby běžně točí. Kdyžtak mi pošli kontakt na ty známé, místo a čas obřadu do IP. Dasta
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, koukám, že dneska ještě nikdo ani nepísl ;-) Dneska byl den s dobrými zprávami, naší menší družičce Vanesce se narodila sestřička, v osm ráno měli jít na plánovaný císař (miminko nebylo hlavou dolu) a ještě před osmou mi volal šťastný tatínek, že malá byla rychlejší a už se narodila v jednu v noci a hlavně si pěkně ošklivě ze mě udělal srandu, představil se jako "policie čr" (jeho nové číslo jsem neměla), takže v první vteřině mi prolítl mráz po těle, co se stalo, pak jsem mu ještě vynadala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé to je krásný, dneska jsme se byli také podívat na novorozeně v porodnic-řeknu vám holky byla jsem teda vyřízená z těch hnusných prostor- když jsem byla na gyn operaci vpravo tak tam je to takové hezké,nové,světlé, ale na porodním vlevo to je hnus. Ale malinkej byl krááásnej x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Nedy, ráda tě tu vidím, já myslela, že to tam je taky hezký, dyť je to takový pěkný oddělení, já byla taky na gyndě za sestřenkou, která byla na operaci a bylo to pěkné, jsem myslela, že je i porodnice, tam jsem nebyla (zatím), jinak my se nepodíváme na to miminko, protože jsou z Přerova, ale chtěli bychom jet na podzim se podívat, když seženem hlídání pro našeho pejska. Jinak přeji Nedy, ať už tam taky brzy zavítáš jako maminka a doufám, že snad se to podaří i mě během příštího roku, ale ještě jsme nezačli, tak uvidíme, je to ve hvězdách. A co přípravy, už to máš přeci za pár, toto uteklo!! Už taky budeš vdaná paní. :-)
Odpovědět
Ahoj holky....koukám, že už se tu rozjíždí diskuse na téma: miminka, tak jsem zvědavá, kdo bude první ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru to jsem taky zvědavá, kdo bude první ;-) Jo Pavlí nedá se to vůbec srovnat, je to jak nebe a dudy ]-( No dneska jsem vyzvedla kytku na auto na Sokolovský, paní má dovolenou,takže si tý kytky za 500,- alespoň pořádně užiju :-D Taky jsem dnes byla u paní Štěpánkový a objednala kýťu podle předlohy co mám v albíku a nechala jsem si to pojistit u spolužačky, aby to udělala paní Štěpánková a né kolegyňka a aby to dělala až v sobotu. Tak snad bude vše ok =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jů ta kytička vypadá nádherně, tak jsem zvědavá, jak dopadne, doufám, že nám dopřeješ fotečky, už se těším. Tak držím palečky ať to vše klapne a hlavně počásko. A mimi bych přála tobě, protože po něm už nejdýl toužíte. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc za tipy na kameramana, naštěstí se sehnal ještě ten den asi do hoďky, tak uvidíme, jestli dorazí x-) jsem na svatbu zvědavá, mám z toho divnej pocit- první svatba, na kterou jdu po tý naší, tak doufám, že si to tentokrát v klidu vychutnám, mají hostinu stejně jako měli my a počasí vypadá dooost dobře ;-) holky, užijte si víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji Pavlí, teď zase projdeme nějakými krevními testy,tak se to snad zase pohne. :-S No kdyby bylo jako dneska,tak by mi to nevadilo :-N je krásně... moje půlka má na Děpoltkách celý víkend zapíjení plus fotbalovej turnaj,takže žádná procházka, ale zítra jsou zase dostihy,tak snad mě vyvede :-D
Odpovědět
Jj, v Děpoltkách se zapíjí dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ať to, Nedy, ženich nepřežene ;-) Stejně, když si vzpomenu, jak jsme přemýšleli, který měsíc vybrat pro svatbu, tak když jsme se ze září přesunuli na spren, tak jsme si říkali, že dle posledních let bývá v srpnu nejošklivější, nejdeštivější počasí, zatímco květen a první půlka v červnu bývá nejlíp, tak nakonec jsme zvolili červen (taky pro to, že v srpnu je hodně oslav narozenin), tak červen byl dost nepěkný a na srpen teď předpovídaj krásné počasí ;-) Ale zkrátka tak to mělo být a neměnila bych.
Odpovědět
Dneska byly v Kraslicích tři svatby....tak jsem koukala z oken, když projížděli kolem a tiše záviděla... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mi ty svatby berou :-) minulou sobotu jsme jeli v Sokolově kolem zámečku a tam se zrovna fotili ;-) vzpomínám si, jak jsem si říkala, že ten náš den vůbec neuteče jako jiné dny, že si to budem pořádně užívat a bude strašně dlouhej, delší než jiný dny :-D jak to naivní představa, řekla bych, že ten den utekl nejrychleji v životě ;-)
Odpovědět
Všechno krásné rychle uteče.... 8-( Než jsem se rozkoukala, jeli jsme domů a ráno bylo všechno pryč...zbyly jen fotky....a ten chlápek s titulem: manžel :-D Sranda
Odpovědět
Tak nějak nám to tu malinko umřelo..... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, taky jsem si říkala, zrovna jsem chtěla téma vytáhnout z hloubky, ale trošku si ho přiblížila ;-) Asi jsou ty dovči. Dneska jsme ráno jeli busem konečně přes Sokolovskou, tak jsem zase nedočkavě koukala do vitríny půjčovny... zrovna tam měli na figuríně šatky, co měla Verunka na sobě. :-)
Odpovědět
Jůůů x-) Koukáte taky po nevěstách v albech, jestli nemají stejný šaty co vy? Já jo, ale ještě žádnou jsem neviděla, co by měla stejný.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky koukám, ale zase je hezký, že některý šaty jsou profláklý na tolika nevěstách, a ty naše ne ;-) i když já je viděla na jedné slovenské nevěstě na svatbě a jedna česká se rozhodovala mezi asi třema a zvítězily ty samé co jsem měla já, ale nevim, jestli už měla svatbu, ještě jsem je neviděla, ale na každý vypadaj úplně jinak, na mně byly širší než na těch dvou ;-)
Odpovědět
Tak holky u nás je tichá domácnost, brzo po svatbě že? Spíš z mojí strany, Tomáš pár dní "dolejzal", ale furt mi to leží v žaludku (navíc jsem kozoroh), takže jen tak neodpouštím a teď už mi to vrací....takže to vypadá tak, že já nožem a on sekerou... :-D No moc hezký...itoška jako blázen x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, z toho co "písáváš" mi přijde, že to je trochu u vás divoký :-D , ale asi jste ještě mladí ;-) ale je škoda každého dne, kvůli kterýmu se na sebe mračíte nebo se nebavíte, pokud jsou to blbosti, kvůli kterým se hádáte, tak to chce odvahu a udělat usmiřující krok, je to zbytečné se takhle chvíli po svatbě trápit, přeci v dobrém i zlém, i když se to asi už neříká ;-)
Odpovědět
Pavlí IP ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?