Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
máš odpověď
Odpovědět
Profilova fotka
tak už pomalu dokončujeme ;-) dneska jdu na melír,zítra poslední zkouška šatů já i svědkyně,ve čtvrtek připravujeme sál. už si vše píšu do poznámek do telefonu abych na něco nezapoměla :-D ještě se mi do toho míchá vyšetření krve na hematologii ve čtvrtek a hned v pondělí jedem do Plzně na další, propustku už jsem si vypsala jako paní Nedo.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nedy: ať vám vyjde počásko a vůbec celá svatba podle představ ;-) Ahojky holky, tak zase po pár dnech dovči se ozývám....už mám komplet fotky....nevim, kterou mám dát do albíka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - všechny nejlépe :-D Nedy, jestli už nestihneš se sem mrknout, tak přeji krásný den, ať vše vyjde, jak si přejete, počásko má být nádherný a ostatní je na vás a nezapomeň si ten den užít naplno, protože strašně rychle uteče, jak ti zajisté všechny nevěsty potvrdí.
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, uteče to.....Pavlí ty už jsi vdaná skoro 2 měsíce....to je ranec.....za chvilku budete mít roční výročí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Letí to šíleně, už tak dlouho po svatbě :-) No ty máš Marti taky už příští týden měsíc. Je to fakt fofr, ono vůbec ty prázdniny utíkaj jako nic, se nenadějem a jsou tu Vánoce ;-) první manželské
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,děkuji,děkuji ;-) pracuji ještě i zítra, v pátek volno x-) jak to vypadá s počasím, tak se mi asi ženich rozpustí na tom sluníčku, ale musí něco vydržet,néé. Ke všemu má už třetí týden flek na noze, doktorka má podezření na boreliozu,takže nafasoval měsíční antibiotikovou léčbu ;-( no to takhle ty děti jen tak nebudou :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je přednější, aby byl ženich a budoucí taťka zdravý a potom budou i ty dětičky, určitě. Počasí vypadá až moc teplé, snad se vám nerozteče dortík nebo cukrovíčko, ale lepší než kapky deště a chladno jako jsme měli my.
Odpovědět
Ahoj holky....bude krásně v sobotu, tady je vždycky o pár stupňů míň, takže se nedy v šatkách určitě neupeče a nic se nerozteče...už se těším na fotky....takže pak žádný flákání a hezky všechny sypat sem :-D No snad bude manža o.k., aby vám to všechno vyšlo s tim miminkem ;-) Jinak u nás už je to lepší s Tomem....schovali jsme nože :-D Jak mi jedna dobrá duše poradila, základem je komunikace :-) , což se mi kolikrát fakt nechce.... x-) Nedávno jsem tu psala, jak mi bylo špatně v nemocnici a šla jsem do kolen....a moje babička ze mě hnedka udělalu anorektičku, jak mi donesla moje mamina, že i kvůli tomu brečela....se z tý naší babiny fakt jednou po*eru....Nemá cenu se obhajovat, každej má prostě ten metabolismus jinej a že jsou všichni zvyklý, že v naší rodině jsou ženský "kusy" a já vybočuju, tak za to bohužel nemůžu....
Odpovědět
Profilova fotka
co já bych za to dala, kdybych vybočovala z naší rodiny a jejich postav :-D bohužel, teď po dovce jsem šíleně nabrala, že mi lidi říkaj, jestli nečekám miminko ;-) a já jsem jen ztloustla a tak rychle, až je to neuvěřitelné a to stačilo začít jíst všechno, tak už jsem zase jen na salátech. :-( Možná máš jen v důsledku té štíhlosti hodně nízký tlak. Třeba je to tím, že tak omdlíváš, zkus pít kafe a colu.
Odpovědět
Profilova fotka
jo taky bych chtěla vybočovat :-D ale já jsem prostě líná s tím teď něco dělat, když jakoby čekám,že budu čekat, tak jsem na to prostě pohodlná :-. Jo Veru to my se zase vůbec nehádáme (ťuky,ťuky), vyměníme názory ale nedokážeme se na sebe dlouho mračit 8-( x-)
Odpovědět
Pavlí to není tlakem (po kafi mě bolí žaludek), prostě nesnesu kombinaci - málo kyslíku a komunikaci o krvi, operacích , porodech a těhle věcech....je mi špatně, jen když o tom čtu, vidim obrázek nebo se o tom bavím...prostě jsme citlivka...zdravotní sestru bych fakt dělat nemohla.... A baštim teda náramně....chudák Tomáš, vždycky se mě ptá, jestli chci taky, říkám že ne a pak mu to sežeru.... každou chvíli do sebe cpu pizzu, no min. 2x do týdne jdeme a čokoláda v deset večer není žádný problém...nevim, kam to dávám, ale začínám mít strach, že za pár let to prostě někde vylézt musí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Spíš máš asi rychlý metabolismus, nebo nechci tě strašit, ale taky to někdy dělá špatná štítná žláza. Ale spíš seš to dítě štěstěny co se může cpát a nepřibere. Já se hlídám celej život a teď je to čím dál horší. Chvíli se nehlídám a je to znát. Přemýšlim, jak budeš rodit, když je ti takhle ze všeho zle? ;-) Moje kolegyně taky ta toho za ten den strašně sní, furt má hlad, čokoládu hodně jí, je jí už 40, ale furt štíhlá jak proutek, nevim, kam to do sebe dává, ale ona právě má tu štítku nemocnou.
Odpovědět
Co by děcko, jsem jí měla kapku zvětšenou, ale spravily to prášky, tak snad dobrý.... To mi povídej s tím porodem....toho se taky bojím jak čert kříže, jednak kvůli tomuhle a jednak mám dost úzkou pánev, takže si asi jednou pěkně heknu...brrrr
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, ta pánev je blbá, ale zase budeš mít malý miminko určo. To mě všichni říkaj, že mám dobrou pánev, že to bude hladce ;-) , ale nevim, kvůli těm očím, až 20. jedu na to vyšetření, když je mám tak háklivé, aby nevadilo to tlačení. I když teď kamarádka z Moravy rodila plánovaným císařem a včera jeli domů a říkala, že sotva leze, protože to potom bolí břicho. Takže ani jedno není příjemné. A ty prášky na štítku furt jíš? To jiné známé se stalo, že měla jeden druh (teď nevim,, jestli tu rychlou nebo pomalou) a pak musela v 6. měsíci jít s ní na operaci, ale vše dobře dopadlo a léky bere furt.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, před chvílí jsem říkala své nové jméno do telefonu a paní: jak? Hucová? Říkám Dutzová - zvýraznim dutz psala si Dutcová, říkám ne "c" - "Z" - stejně si asi napsala Dudzová :-D :-D sranda. A představa, že kdybych měla obě a ještě vysvětlovat Bilčíková s B jako babička a měkkým I :-D i když tohle ona už znala.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já teď taky nějak kynu....asi začnu trošku salátovat a žádný sladký, ach jo....trochu Verunce závidim, že může jíst všeho, co hrdlo ráčí....já tak ráda jim:-( Dneska jsem se představila prvně bez většího přemýšlení do telefonu Hnízdil Podušková, už si asi začínám zvykat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je Marti asi tím, že skončily předsvatební stresy a je manželská pohoda :-D A jak se vůbec tváří okolí na ty tvoje dvě příjmení? U nás v práci v jednom oddělení si taky teď jedna nechala obě a jiná z toho oddělení mi říkala, že si z ní spíš všichni utahujou a berou to jako prostě divnost, i když mě to v dnešní době nepřijde, nechává si to spoustu nevěst. Akorát tedy cedulku na dveřích má nejdelší ze všech ;-) A koukala jsem na doplněné fotečky, moc hezké, nejvíc se mi líbí ta "tančíme v parku", taky mi mrzí, že já nemám fotku takhle celých šatů zezadu i se závojem.
Odpovědět
Profilova fotka
Zatim jsem se nesetkala s žádnou negativní reakcí na moje 2 jména....pár lidí se mě ptalo, co mě k tomu vedlo, tak jsem jim to vysvětlila a v poho.....možná si to někdo mysli, ale asi si na mě nikdo nedovolí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dík Pavlí, za pochvalu fotek....mě se moc líbí ta, jak přičichávám ke kytičče......a to tě zezadu nevyblýskl ani nikdo ze svatebčanů?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak k tomu jménu jsem si říkala zrovna, že automaticky se podepíšu dobře, představim se dobře do telefonu bez problému, ale necítím se, že jsem to já, ale zvyknu si, snad. (teď nevim, jestli už jsem to tu nepsala ;-) ). Bude jiný, když budu poznávat lidi, kteří už mě budou znát jen novým jménem a má to plus i v práci, když volá nějaký dlužník pocházející z naší vesnice, tak podle nového jména neví, že jsem to já ;-) A naopak než se dostanu ke všem doktorům, tak jim zase budu muset poreferovat, že mě tam maj zastara. Zezadu nemám fotečku, ani třeba z boku, aby vynikla vlečka a závoj, ani od ostatních, tedy zezadu jen v obřadce, ale velmi nekvaltní jednodušším foťákem, takže je to takové zrnité a i ten záběr nic moc.
Odpovědět
Pukanko, můžu se zeptat, kde ti dělali to srdce na auto a na kolik vyšlo? Je to moc hezké. Dasta
Odpovědět
Tak jsem zas po delší době jukla a dočetla ;-) Nedy: tak ať vám vše vyjde a krásně si ten celý den užijte x-) Marti: fotečky moc hezký, ten únos nevěsty musel být romantický :-) Já už se tak těším
Odpovědět
Ahoj holky... Martinko, ten únos sis fakt evidentně užívala...romantika x-) a nové příjmení k sobě hezky pasuje :-) Pavlí, žádný prášky už dávno neberu....měla jsem i celkem takovou laxní paní doktorku, co si vzpomínám, mamina mě k ní dotáhla, že jí to právě případalo.....tak říkala, že nic nevidí, ale že mě pošle na testy, ty to mírný zvětšení potvrdily a tak mi zase tak "vlažně" sdělila, ať jim ten jodid, že se to srovná...A srovnalo, tak jsem to nechala být. Včera večer jsem si sedřela loket jako malej smrad :-D byla jsem líná si rozvítit dolů ze schodů a krásně jsem se obouchala o zeď... :-D
Odpovědět
Marti: taky budu mít obě příjmení a ať si říká kdo chce, co chce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už se ti to taky Konvali blíží :-) ten čas letí, já sem už dneska dva měsíce vdaná a vůbec mi to nepřijde. Jsem říkala, že vloni jsme furt před blízkýma mluvili o svatbě (že v budoucnu) a asi nás nevnímali, protože když jsme to oznámili a Tomáš požádal mou mamku, tak hlavně má rodina byla v šoku (místo by byli rádi, že se mě už v takovým věku zbaví :-D ), tak si říkám, že když teď furt mluvíme o miminku - v budoucnu a ono přijde, jestli budou stejně tak paf, jako by to nečekali :-D Můj manžel ;-) mi právě posílá návrhy holčičích jmen, nevim, kam přišel na Matyldu, to je hrozný, ale furt s ní otravuje, a pak další hrůzy, který by rozhodně neprošly :-D ještě, že je čas, když jsme ještě nezačli s "přípravou" :-D
Odpovědět
Ale je to moc hezký Pavlí, že už takhle chodí s návrhama.....to s mým Tomem :-) se bavit o tom nemůžu, ještě není zralej... :-D každejch chlap to má holt jinak. Ale taky jsem ráda, že už chce rovnou kupovat teda combíka,, kvůli kočárku, to mi dal za pravdu, takže do budoucna s nějaký "svištěm" asi taky počítá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, třeba to jen skrývá, ten můj je mladej věkově, ale v rodinném životě vůbec, jiní by v jeho věku nechtěli o dětech a svatbě slyšet a on je celej hrrr. A autí zítra koupíme, nechci to zakřiknout, ale taky s velkým kufrem a objevili jsme super velkej :-) protože nám se tam musí vejít krom kočárku i Tobík. Auto máme od úterý zamluvený a ještě čtvrt hodky před zavíračkou tam dnes bylo, takže bude naše ;-) mamka se na něj byla kouknout a samozřejmě se jí líbilo jiné vzhledově zajímavé, ale my vybíráme hlavně tu funkčnost, auto, kam se nevejde kočár a kde nemůže být Tobi v kufru s mřížkou neberem ;-) a taky to co se líbilo jí je ještě mimo náš stanovený rozpočet ;-)
Odpovědět
No tak doufám, že bude dobře sloužit a samý šťastně najetý kilometry a hlavně s nim nejezděte na houby :-D Jo a nikdo jste mě tu nepolitoval, že jsem si nabila, chudák malá, mám tam strup jako fakan, bych si jí flákla nejradší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, máš bebíško, foukám... ale než se vdáš.... to ti už nemůžu říct, jak se říkalo, když jsme byli malí, že než se vdáš, tak se ti to zahojí ;-) Tak, než budeš mamina, tak se ti to zahojí :-D Tomáš je celej nervozní, Tobi musel zůstat sám, protože dáváme protiúčtem naše twingo, bude se mi stýskat :-( , takže ho musí odchlupatit :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?