Menu Forum

Nevěsty z Karlových Varů a okolí

27. říj 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
Registrovala se 8. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1510 příspěvků. Má 45 přátel. Nejdek, Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 6. června 2009
    V Královském Poříčí, Region Sokolov
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
Registrovala se 8. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1510 příspěvků. Má 45 přátel. Nejdek, Region Karlovy Vary.
 Před chvílí jsem se bavila s Tomem o těch nehtech a on mi řekl, že by se mu nelíbilo, kdybych s nima sahala na miminko! A to je mám dost krátký teď. Sice je to hezký, že každý měsíc jsou jiné, ale asi s tím přestanu, možná už v tom těhotenství až přijde (což může být ještě dlouho) a na mateřský určitě, protože se to nezdá, ale rozpočet bude o dost nižší, takže by to byl luxus a budou důležitější plenky než mé nehty. emoticon Už teď začíná mít tom poznámky, že já dávám měsíčně za nehty a jemu nechci povolit foťák za 16 tisíc emoticon , který by si vzal na splátky. Mu říkám, že když něco chci, tak si nejprve na to našetřim a ne hrr, koupim a pak teprve splácim.
Veru držim palce, ať se děda uzdraví a brzy ho pustí domu, vím, jak je to nepříjemné v nemocnicích a jak se chovaj sestřičky bych řekla, že bohužel není neobvyklé, také nemáme dobré zkušenosti. A s tím tvým omdlíváním, není to tou zapomnětlivostí HA?? emoticon anebo málo jíš.
25. črc 2009 ve 21:46  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
 Ahoj holky, tak co se týče nehtů, tak umělý ani gelový nenosim a ani nebudu a to ani kvůli svatbě., mám dost hezký svoje - na svatbu si max.zajdu na manikuru at´to nějak hezky nazdobí emoticon

jinak hlásím - včera sme byli v tom Kamennym dvoře bylo to i s představenim a la středověk a moc se mi tam líbilo maj to tam fakt moc hezky udělaný, bylo to prostě super - hlavně ohnivá šou emoticon

ptala sem se i na svatby a kolik by stálo menu na jednoho, bylo mi řečeno že tak 330/osobu (a to mi příde docela dost, ale nevim co myslíte?), ale že lze udělat i raut za mín, anebo že jen přídem máme tolik a tolik a že nám něco do tý ceny vymyslej, otázka je co emoticon ale fakt sympatickej šéf kuchyně + že se oddává v altánku na zahradě nebo i uvnitř a i z programem, že prej jak budeme chtít a kde budeme chtít - maj tam vinárnu, pak normálně restauračku a pak ten středověkej rytířskej sál (kterej se mi líbil nejvíc); akorát ty ceny za ubytování jsou fakt síla, nejlevnější pokoj 1500/noc a novomanželský apartmá tak 6 tisíc - tak to opravdu neee emoticon emoticon

- tak uvidíme, že bysme zas přehodili místo emoticon emoticon emoticon
26. črc 2009 v 11:46  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
 ahojky, zdravím opět z pracovního procesu, návraty po dovolené jsou příšerné emoticon bolí mi hlava, je mi na zvracení, nemám tu nic k jídlu, musim vydržet do 12 a stůl přeplněnej papíry, nevim co dřív a žádná pozitivní vyhlídka na něco příjemného v brzké době emoticon
27. črc 2009 v 07:24  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dartsman
Registroval se 1. února 2009 na beremese.cz. Přidal 114 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dartsman
  • Neví, kdy bude svatba
 tak asi nic moc po tak dlouhé době, viď? emoticon To v pracovním nasazení za chvilku přejde emoticon
Taky "civim" v práci a přítelkyně si užívá doma pětitýdenní dovolené emoticon .
V pátek jsme měli úspěšný zařizovací den:
- dojeli jsme si do Prahy pro prstýnky a jsou prostě božíííííí
- sehnali jsme pro nevěstu střevíčky
- a já si konečně koupil košili...
Jít to takhle "lehce", tak máme za chvilku vše, ale jsou věci, které trvají atd atd....
Ty z nás tady, co to ještě nemají za sebou, jistě ví, o čem píšu emoticon emoticon emoticon
27. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
 Jé tu dovču závidim emoticon i když stačí ty dva týdny a mám tady pohromu, nedovedu si představit, nebýt tu dýl. A není tvoje milá ze školství, že si tak dlouho užívá emoticon
A ukážete fotečku prstýnků? Docela mi tohle shánění chybí, bylo to příjemné a vrátila bych to zpět, tak si to užívejte.
Můj drahý manžel konečně vymyslel holčičí jméno emoticon ne, že by to už bylo aktuální, ale kluka máme jednoznačně rozhodnuto a u holčičky ne a otravuje s Matyldou!! Tomu rozhodně neprojde, otřesný jméno a já si pod tím představuju neforemnou holku s pihama a culíkama, brrr
27. črc 2009 v 11:07  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dartsman
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dartsman
  • Neví, kdy bude svatba
 Fotečky snad uděláme dneska, o víkendu nějak nezbyl čas emoticon . Zatím máme v albu obrázek z netu
Je pravda, že tohle zajišťování a shánění je většinou příjemná záležitost, ale někdy je to i tak trochu na palici emoticon . Snad bude výsledek toho snažení co nejlepší
27. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
 Taky jsem měla období, kdy jsem si říkala, že už mi to neba a že to neni příjemný, ale teď ráda vzpomínám emoticon
27. črc 2009 v 11:16  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka86
Registrovala se 30. března 2009 na beremese.cz. Přidala 513 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
verunka86
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak jsme měli včera suprovou neděli........ukradli nám na houbách auto emoticon Les plný houbařů a oni si vybrali naše emoticon Děsná schíza, když se vyleze z lesa a auto prostě nikde. Nikde rozbitý sklo, prostě fuč.......no nepočítám, že se najde....to rozeberou a rozprodají na díly....Dneska jsme se dozvěděli, že ve vedlejší vesnici, kousek než jsme stáli, tak byla nějaká akce, kde bylo spousta spoluobčanů s tmavou pletí, člověk se snaží být nezaujatý, ale tohle je asi jasný každýmu........ emoticon
No jsme s Tomem z toho dost v pr*eli..... emoticon

A k těm nehtům.......dneska jsem byla ještě na policajtech podepisovat nějaký protokol a přede mnou platil pokutu vietnamec a měl bílou francii s růžovýma kytičkama, tak to mi trochu zvedlo náladu....jen ten chudák nevěděl, čemu se s Tomem tak řehníme.... emoticon
27. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
 Veru, tak to je fakt blbá smůla, chce to na houby pěšky emoticon mě by snad švihlo, zvlášť, kdyby to mělo být to naše plánované nově koupené.
To měl ty nehty fakt Vietnamec, chlap?? emoticon tak oni teď jsou přes ty nehty všude, tak je asi jedno jestli ženská nebo chlap
27. črc 2009 ve 13:29  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka86
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
verunka86
  • Neví, kdy bude svatba
 Bych jim sekala ruce za ty krádeže.........člověk na to maká a příjde kretén a prostě to jen tak sebere a tradááá, a na tyhle šmejdy nikdy nedojde, to je asi nejvíc, co mě dopaluje a "pan" ministr Kocáb si je vesele obhajuje, jaký to jsou chudáci....... Škoda slov, zase jsem se vyprudila, už se to snažíme brát s humorem emoticon

No v Kraslicích už jsou ty jejich nehtový salony dva, takže byl určitě z toho jednoho....a to je měl prodloužený, nevim, jestli typem nebo přes šablonku, ale delší než mám já emoticon a ty velký růžový kytičky mě fakt dorazily emoticon
27. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
 Se obávám, že to autí asi opravdu nenajdete. Mý šéfce se stalo, že jí ukradli auto před barákem, než nám stihla říct, že si koupila nové, tak jí za měsíc ukradli i to nové, ale to se pak našlo někde na druhý straně republiky, kde chytli bandu zlodějů aut.
Je to smutný, zrovna, když koukáme na ta auta, tak mi přijde, že na to jakou maj životnost jsou pěkně drahá. Člověk si to hýčká, cpe do toho peníze a pak během chvilky je to auto fuč.
27. črc 2009 v 17:39  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka86
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
verunka86
  • Neví, kdy bude svatba
 Jj, jsme s tím smířený, že se nenajde, ještě dneska zkusim obvolat pár autobazarů, jestli náhodou, ale nepočítám s tím... emoticon
28. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
2
Registrovala se 8. března 2009 na beremese.cz. Přidala 874 příspěvků a 3 alba. Má 86 přátel.
  • Svatba byla 11. července 2009
    V kostele v Klášterním areálu v Ostrově, Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
2
Registrovala se 8. března 2009 na beremese.cz. Přidala 874 příspěvků a 3 alba. Má 86 přátel.
 Ahojky holky, tak jsme doma z Francie.....měli jsme se nádherně emoticon

Veru: to je hrozný s tim autem....mě by asi švihlo....držim palečky, aby se našlo emoticon

Holky: co je tady novýho?.......to se nedá všechno přečíst.... emoticon Děkuji všem moc za gratulace a za pochvalu foteček....zítrta budu mít komplet od fotografa na céďu a příští týden od polo profi fotografa, co nás taky fotil....takže se nemůžu dočkat emoticon emoticon
28. črc 2009 v 11:29  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka86
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
verunka86
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj Martí.....fajn už se těšim na nový fotečky, alepoň se člověk trochu odreáguje, no povídej, jak bylo a kde jste všude byli??
28. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
2
 Bylo nádherně, sice trošku chladnější moře, ale jinak super....byli jsme ubytovaní v apartmánu ve městečku Six Fours s výhledem na krásnej park s jezírkem, k moři asi 400 m, nádherný malinký plážičky mezi skálama a útesama....romantika emoticon akorát 2 dny byly veliký vlny a připluly medúzy a ošklivě mi jedna požahala nohu emoticon .....byli jsme se podívat v Nice, úžasný městečko, plno památek a ty uzounký uličky s kavárničkama a obchůdkama mají nádhernou atmosféru emoticon ....byli jsme na květinovym trhu.....tolik nádhernejch kytiček pohromadě jsem v životě neviděla emoticon pak jsme se byli podívat v pár okolních městech jako Sanary nebo Toulon, dál už se nám moc jezdit nechtělo bylo dost teplo....a taky mám obrovskej zážitek z podvečerního golfu na hřišti, kdy jsem přišla na odpališti s nádhernym výhledem na skalnatej útes a moře a na hřišti, kam jsem hrála byla asi stovka býlejch velikejch ptáků (nevim co to bylo zač), který se na jednou všichni zvedli a letěli na moře emoticon byli jsme od nich kousíček, sluníčko už bylo nízko a ty skály s mořem.....no romantika emoticon emoticon emoticon
28. črc 2009 ve 13:09  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
 Tak to jste se měli Marti úžasně, vítám tě a přeji brzké zaklimatizování emoticon A určo přihoď nové fotečky jak ze svatby, tak i ze svatební cesty, škoda, že se sem nevejde víc jak 50.
28. črc 2009 ve 13:13  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
2
 Děkuji Pavlí.....vy jste se měli taky krásně? Četla jsem to jen zhruba.....nějaký velký výstup na kopec proběhl....ale koukám, že jsi to přežila emoticon Taky nevim proč se tam nedá dát více fotek budu jich mít celkem tak 400....plus svatební cesta.....kam to mám všechno dát?
28. črc 2009 ve 13:58  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
 Jojo, bylo to hezké i tady, na to jak jsem se ani moc netěšila, ale tak to většinou bývá, když se netěším, že je to pak hezké. Taky při tom výstupu padlo, že zatímco jiní jedou do Francie, já se trmácim do nehoráznýho kopce emoticon , ale když jsem včera měla jít do práce, tak jsem si říkala, že bych radši znova na tu Kleť emoticon takovej odpor jsem měla.
Já se snžim nacpat fotky na rajče.net, máme tam Tobíkovo a stačí poslat odkaz a všichni se můžou kouknout, tak sem si založila svoje a rvu tam fotky, ale když jsem dala všechny, tak jich je hodně, tak zakládám alba podle kategorií (ranní přípravy a odjezd, příjezd a obřad) ale strávim u toho dvě hodky, protože nevim, jak ty fotky seřadit, je blbý, aby jedna byla obřad, druhá příjezd, třetí ještě doma a zase obřad, když jsem si je předem očíslovala, tak když se to natahuje, stejně se rozhází, a šoupou se pěkně blbě po jednom. Je tam sice možnost seřadit, ale třeba abecedně a když je mám očíslovaný tak to nejde. Asi možná jo, ale neumim to emoticon jinak tam dávám i ty méně vydařené fotečky i ze všech foťáků (takže ve výsledků není poznat, že tam byl nějakej "profi" fotograf emoticon )
Jestli chcete, tak se můžete mrknout:

http://pavcza.rajce.idnes.cz/

ještě budu přidávat.
28. črc 2009 ve 14:07  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
2
 To je dobře, že jste si to užili emoticon emoticon Pvlí s fotkama nesmutni, máte jich hodně, takže se dá vybírat a najde se jich tam dost pěkných.....je to ale škoda, kord, jak dlouho jste na ně čekali.........
28. črc 2009 v 15:00  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mocicakvsaku
Registrovala se 9. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 217 příspěvků. Region Sokolov.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Region Sokolov
fotoportrét
fotoportrét
mocicakvsaku
Registrovala se 9. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 217 příspěvků. Region Sokolov.
    Region Sokolov
 Ahoj Marti vítám tě zpět....ta dovolená musela být úžasná, miluju Francii, ale tak jako ty si to asi nikdy neužiju :o) jak to vypadá s prstýnkem?
28. črc 2009 v 15:03  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
2
 Ahojky Májí, Francie byla super, taky jí mám ráda....ještě jsem skoro zapoměla na ty dobroučký večeře....mňamka emoticon ....jsem holt na to jídlo....musim se začít ale krotit jinak budu za chvilku jako sud emoticon
Proč by jsi si jí nikdy takhle neužila? emoticon
Prstýnek mám, je nádhernej, je hrozně jemňoulinkej, takže vypadá na těch mých malých prstíkách hezky....jsem spokojená emoticon
Májí...koukám, že jsi už přidala taky fotečky....moc vám to spolu slušelo emoticon
28. črc 2009 v 15:10  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mocicakvsaku
    Region Sokolov
fotoportrét
fotoportrét
mocicakvsaku
    Region Sokolov
 No protože manžel po ní zrovna netouží.....mě by stačilo se tam podívat jen na pár dní....už je to 7 let co jsem tam byla Paříž, Normandie...jojo, koukám jen na fotečky co mám a vzpomínám....snad někdy emoticon
No konečně už se můžu taky chlubit :o), děkuju......mluvila jsem s Milanem H., tak jsem si poslechla, že jste měli opravdu nádhernou svatbu
28. črc 2009 v 15:16  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
2
 My jsme loni byli v Paříži, v Lyonu, Provence, teď jih Francie a ještě se teď chystáme na víkend do Strasburku a Alsaska.....jsem z Francie taky unešená emoticon Ještěže s manželem oba rádi jezdíme, jak poznávat jizí kraje, tak i k moři....já cestování milujuemoticon Odkud se znáš s Milanem? emoticon ....ten svět je malej, on byl ženichův svědek (jsem ráda, že se jim líbilo).....dostali jsme od nich poklad v krásné truhle plný 1,-Kč mincíemoticon
28. črc 2009 v 16:05  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mocicakvsaku
    Region Sokolov
fotoportrét
fotoportrét
mocicakvsaku
    Region Sokolov
 tak to je paráda......Milan je kolega.....
28. črc 2009 v 19:23  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
2
 Ty už jsi mi to Májí asi říkala, viď? emoticon
28. črc 2009 ve 21:51  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mocicakvsaku
    Region Sokolov
fotoportrét
fotoportrét
mocicakvsaku
    Region Sokolov
 nevzpomínám si....
29. črc 2009 v 08:44  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mocicakvsaku
    Region Sokolov
fotoportrét
fotoportrét
mocicakvsaku
    Region Sokolov
 vždyť je to přeci jedno emoticon
29. črc 2009 v 08:44  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
 Už jsem to tu četla emoticon jsem pozorná emoticon Marti, stačil vám vůbec ten dortík? Asi jo?
29. črc 2009 v 08:52  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
pukanka (33 r.)
2
 No jo Pavlínka má přehled emoticon Dortík stačil v pohodě, nevim jestli ho měli všichni....asi ne....ale zbyla necelá půlka dolního patra, takže vcelku akorát......udělali ho přesně podle představ, byla jsem z něj mile překvapená a byl výbornej, první 2 patra čokoládový a spodek smetanovej s jahodama......nejdřív jsem ochutnala čokoládovej a říkala jsem ten je výbornej, to ani ten jahodovej nechci....pak jsem ochutnala jahodovej a musela jsem si dát kousek od každýho......ještěže jsme neměli i třetí patro jiný emoticon Tak nakonec nám ty dortíky dopadly úžasně, viď Pavlí......usilovný shánění a vybírání se tentokrát vyplatilo emoticon
29. črc 2009 v 09:59  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
1
 Jojo, s cukrárnou jsme byli spokojení, zrovna jsem říkala, že škoda, že jsme nevyfotili ty zákusky v bednách, vypadaly úžasně a i chutnaly, i když jsem jich moc neochutnala (bych to dohnala emoticon , ale nemám už příležitost) a dorťas byl taky super, já moc dorty nemusim (zkazila mi chuť babička svýma poctivě máslovejma, po malým kousku už mi bolelo břicho, ale lidi si je chválili a pekla i na svatby), tak tenhle byl fakt dobrej, lehkej a i ten marcipán nebyl tvrdej, my měli ten horní čokoládovej, ten jsem měla na hostině, střed kokosovej, ten jsem tedy nechutnala a vzpomenu jakej byl údiv hostů, když po krájení hnědého vršku, se objevil světlej střed a konec ten ořechovej, tak ten mě chutnal nejvíc, to jsme měli až doma, velkej kus co zbyl a hned bych si ho dala, mňam.
Cukrárnu jsme dlouho rozmýšleli, škoda, že jsem odflákla toho fotografa emoticon , ale už to neřešim
29. črc 2009 v 10:52  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš