Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je mi jasné, že v sobotu by stejně nebyly čerstvé kytky, my jsme měli jen základní vyjmenované kytí (neměli jsme třeba na auta a restaurace), ale je pravda, že mi říkali, že maj tři svatby. Ale myslim, že kdyby ty stonky nebyly ustřižený a dosáhly do vázy s vodou, tak nebude ovadlá, ale na fotkách to vidět neni, nevim, jak na ostřejších profi, na ty totiž stále MARNĚ čekáme a už mi to štve. V pondělí mi fotograf slíbil, že v úterý se ozve, jestli ho pustili z nemocnice a že ve středu či čtvrtek by nám je mohl předat, ale neozval se vůbec a když jsem volala já, má furt vyplý telefon.
Odpovědět
Profilova fotka
jé Pugie, po dlouhé době jsi zase mezi námi ;-) . Jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Káťo, už je to docela dobrý, jsem i v pracovním procesu, rovnou nějakej ten přesčas, takže se už zase těšim na víkend x-) jinak mi mamka už vystěhovala tu moji bednu se svat.výzdobou, ještě jsem ale neměla čas ji otevřít =-) tak ti pak dám vědět, co všechno zbylo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že tam mám všude "už".... už nad tim spim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, jsi hodná :-) .
Odpovědět
Ahojda! Teda konečně krásné počasí pro nevěstinky na tento týden :-) Potřebovala bych prosím poradit. O víkendu vyrážím s tátou do Varů kupovat pro něj oblek. Kam bychom se měli kuknout? Kde jinde zjistit informace než v karlovarské diskuzi ;-) Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Konvali, my s tátou pořídili v tom OP Prostějov v Intersparu, je tam i ten Blažek, Prostějov i s jiný zbožím je ještě ve městě na Masaryčce a naproti je Perla, tam mají taky obchod s obleky. Holky já sem naprosto zoufalá z toho fotografa, v pondělí slíbil, že ve středu či čtvrtek je doručí, a nic, neozval se, včera měl vyplej mobil, pak jsem mu poslala zprávu - nic, volám mu do práce (dle spojovatelky by tam měl být), tam to nikdo nebere, volám na mobil i z jinýho čísla, zvoní a nebere, chystám se skočit do práce, ale může zrovna být na obědě nebo po budově a neseženu ho, nevim, co mám dělat a je to úděsný ;-(
Odpovědět
Pavlí, děkuji. Do Sparu se chystáme uritě. Nejradši bych tátu vytáhla do Prahy, tam sehnat oblek za hezkou cenu není problém. Ale to se mu nebude chtít :-( Já bych za tím fotografem došla tedy určitě.
Odpovědět
A nejspíš bych šla tedy i s přítelem.
Odpovědět
pavcza: já už bych si za ním došel dávno. V tomhle je asi právě lepší ten "chlapskej" náhled (víc to řešit) :-D Tohle, co už předvádí, tak mi připadá jako chování desetiletýho dítěte...
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže Tom je do večera v práci a do úterý nevydržim čekat a bojim se, že mi řekne, že ty fotky nemá, to teprve budu šílet :-S
Odpovědět
pavcza: tak není nutné tam jít s Tomem, ale prostě tam naběhnout. Dnes mají na Magistrátě tušim do dvou, tak by sis musela pospíšit ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Pavlí: Tohle se snad tedy nestalo =-) Potom je ale jedno, jestli by ti to řekl dnes nebo až za týden. Určitě za ním dojdi, jsi v právu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, taky jsem ti radila, ať mu buď zavolá Tomáš a nebo ať na něj vlítne. Je to podle mě jediný způsob jak to z něj dostat :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Üž jsem tam byla, dnes není úřední den, takže schodiště zatarasený, chvíli sem čekala, jestli nepůjde na oběd, koukala na parkoviště s autama. Pak jsem se šla zeptat, koukala do pc, do seznamu, dávala mi číslo na mobil - to co mám, říkám, že to nebere, volala do jiných kanceláří a řekla, že tam jsem a jméno a řekli jí, že má dovolenou a že nic víc, takže pochybuju, že jestli ho v úterý pustili z nemocnice, že dnes už bude na dovolený, tedy spíš, že nebyl v nemocnici nebo ne tak dlouho a jestli odletěl do tramtárie budu čekat dalších x dní. A docela by to odpovídalo, když to měl vyplý, mohl letět a teď to nebere. Lituju, že sem si ho vybrala,sem tak dlouho vybírala, až sem přebrala, chce se mi brečet. ]-( Tom volat nemůže, protože to stejně nebere a zkoušela sem i z jiných čísel
Odpovědět
Pavlí: tak to mě opravdu moc mrzí :-( A co zkusit sehnat jeho adresu, kdyby se pořád neozýval =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když on má všude uvedenou adresu, kde bydlí jen rodiče, mysllim na netu na svých stránkách a na stránkách, kde má různě reklamy. Mně tenkrát říkal, že si koupil domek někde u Dlouhé Lomnice, neřekl přesně kde, ale že stejně v den svatby pojede přes vesnici, kde jsem vlastně vyjížděla od svých rodičů, proto fotil už doma u mamky. Nevim bohužel přesně kde. A otravovat ty rodiče se mi nechce. Kdybych aspoň měla jistotu, že ty fotky má, jen je prostě lempl, ale já se právě bojim, že to vše dělá z důvodu, že je nějakým způsobem zničil :-( už jsem pobrekávala, napsala sem mu ještě jednu zprávu, už jsem se nedržela moc mile, ale nic, nic, total nic, přijde mi to jako dokonalá bezmoc.
Odpovědět
Tak to opravdu už není co poradit. Asi budeš muset ještě chvíli počkat, ale pak bych klidně zajela i k jeho rodičům
Odpovědět
Profilova fotka
No Pavlí, to je smutná zpráva :-( . To mě moc mrzí. Ještě před tou nehodou jsi mluvila s kolegou, který říkal, že mu ty vaše fotky ukazoval, tak neztrácej naději. Věřím ti, že je to hodně těžký a vůbec se ti nedivím, žes to obrečela, byla bych na to stejně. Zkus vytrvat a pořád ho bombardovat telefonáty, smskami apod. Do práce zavolej znovu hned v úterý, ve středu je úřední den, tak si to domluv s Tomem a oba tam na něj naběhněte.
Odpovědět
Profilova fotka
všichni se mě snaží uklidňovat, že fotky má, jenže mohl je ukázat, ale pak to mohl taky nechtíc nějak odstranit, nebo to měl na cd a to měl v autě při bouračce apod. :-S nevim, působil i s tou přítelkyní za seriozní, sám hlásal u nás ráno, kde pracuje, ona ochotně zařizovala ráno i ten kočár s koňma a tak vůbec a teď tohle? Vážně to nechápu. Za chvíli jedem na dovku my a mám obavy, jak to bude vypadat na tom jihu, jestli bude furt děsně lejt, vůbec se mi tam nechce, přijde mi, že po té svatbě se nic nedaří, do toho ten problém s mamčou, který se taky nijak nevyřešil a je mi smutno z toho, že když jí chceme vidět, musíme za ní do práce, domů nás nepozve, je mi ze všeho smutno místo bych si užívvala šťastných novomanželských dní
Odpovědět
Profilova fotka
a ke všemu ode dneška do 12. nám doma neteče teplá voda, taky paráda ohřejvat vodu do lavoru a polejvat se je fakt úžasné, zvlášť, když máme jen sprchu a ne vanu
Odpovědět
Profilova fotka
Do lidí nevidíš Pavlí.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My máme odstávku poslední týden v červenci, taky se na to moc těším :-| . Majko, ty budeš mít zítra pěknej pařák na ten váš den 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky a kluku :-D , už jde na mě nervozita, přijde mi, že pořád toho plno nemáme.....prstýnek by snad měl být na cestě,
Odpovědět
Profilova fotka
...ale stále ho nemám, tombola neni dodělaná, nevim jaké naušničky si vezmu k šatům, teď řeším kdo s kým pojede a musim sezbírat všech 22 SPZetek kvůli povolení k vjezdu na Versailles....je toho pořád nějak moc....navíc jsem celý víkend v práci, v pondělí jdu na nehty, v úterý jdeme na festival (jsme pozvaní a budeme spinkat v Puppu), ve středu jdu na pedikuru a k zubaři....budou mi dělat novou korunku na přednim zubu (mám ho z půlky nastavený, byl zlobený a po vybělení zubů mi zůstal tmavší než zbytek zoubků :-| a pak už čtvrtek, to jedeme do Brna pro dekorace a v pátek nazdobit kostel a altán....a v sobotu se jde na to:-) Pavlí, s těma fotkama držim palce, ale je to fakt podezřelý :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hoď do alba fotečky náušniček a já ti zkusím poradit ;-) . To máš teda pěkně nabitý příští týden, ale aspoň si to třebas nebudeš tolik uvědomovat. Věřím ti, že jsi nervózní. Ani si neumím představit, jak je teď Máje a ty budeš nevěsta příští týden... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když já jsem ty naušnice ještě nezačala ani vybírat :-D ....natož abych se mezi nějakýma rozhodovala....pořád jsen si říkala, že bižu žádnou nechci a ty naušnice jsem trošku podcenila.....Mája už snad spí a zítra snad bude nádherně....už se to vybouřilo...tak ať ti to Májo vyjde podle představ ;-) :-)
Odpovědět
Děkuju holky, jsem vyřízená a teprve teď jdu do postele, beztak budu asi 1000x vstávat a kontrolovat.....mám z toho hroznej pocit, zda vše máme a tak....no snad v neděli napíšu dojmy.....dneska se vdáváááám.....pa
Odpovědět
Profilova fotka
Hodně štěstí Mají :-) . Těšíme se na fotky a na dojmy.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, dneska je Mája krásnou nevěstou a možná trochu zpocenou, fakt vedro, tak ať se neroztečou sladkosti a dortík ;-) A představte si, včera jsem vytáhla Toma, že se pojedem podívat na fesťák, ale jeli jsme až po sedmý, protože byl v práci, prošli jsme se na kolonádu a tak a pak zkusili k Thermalu, měli jsme i Tobiho, kam normal psi nesmí, ale včera jich tam chodilo hodně. A chtěli jsme hlavně na ohňostroj, jen jsme si blbci neuvědomili, že proTobiho to bude šok :-| Měli jsme co dělat, abychom ho ve dvou udrželi, aby nám neutekl, protože bychom ho už nenašli nebo ho lidi v davu udupali. Takže z ohňostroje jsme nic neměli, chudák se celej klepal a my jsme fakt blbý, vůbec nám to nedošlo. No ale předtím jsem šla do stanu vedle Thermalu, že si dám koktejlík a Tomovi frappé. Rozhlížím se mezi lidma a připadala jsem si mezi nima jak poslední socka ;-) no a otočim se a hádejte kdo stojí předemnou tváří v tvář!!? Žádná celebrita, po které bych ani netoužila, ale náš svatební fotograf!!!! I se svou přítelkyní. Zprvu jsem v nich viděla úlek, že mě vidí, já když se vzpamatovala koukám na ně a říkám: Nooo a kdy budou naše fotky? On se usmíval a nějak kejval, tak mi prolítlo hlavou a teď mi řekne, že je nemá a skočim přede všema na něj, koktal, ale že jo, že fotky má, tak mu říkám, že mě zklamal, takový jednání, že jsem byla z toho hotová, že jsem dokonce i brečela už a ona: Kvůli fotkám?? Říkám - jo, kvůli fotkám, jsou pro nás důležitý, z té jeho nejistoty říkám několikrát - máte ty fotky? Já se furt bojim, že jste je omylem smazal, prej nene, mám je, mám. Ale že měl nějaký blbý období, říkám, že chápu, ale aspoň jednu zprávu nebo něco, prej mi psal ve středu, říkám, že sem nic nedostala. No, tak slíbil, že v pondělí k večeru nám je přiveze, ale zase jsme se nedomluvili kam, byl tam hukot. No, upřímně mu moc nevěřim, říkala jsem mu, že jsem byla i v práci. Nejlepší je, že než jsme jeli, tak jsem mu zkusila volat z Tomovo mobilu a nezvedal, ale pak Tom zjistil (neměl mobil s sebou), že mu volal zpátky, chvíli než jsem ho potkala, takže se vymlouvá na nepříznivé období, mně to neveme, nenapíše, ale na cizí číslo reaguje, no jsem zvědavá, prej můžu být přes víkend klidná, ale nevim, nevim. Jinak tady se zatáhlo a pěkně bouří, tak doufám, že v Lokti bude furt krásně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?