Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Ahoj holky........tak svatební cesta (jestli se teda tomu tak dá říkat) ušla......Tomáš prostě není romantická duše a nikdy nebude, s tim jsem si ho taky brala.......... Jo kdyby si vaši drazí náhodou chtěli brát sebou notebooka, tak to zaražte!!! :-) Já bych spíš courala po památkách a kavárnách a slunila se. Tomášovi by vyhovovalo hodit batoh na záda a courat v lesích. Takže jsme prostě museli dát kompromis. :-D Svatební kytka se musela vyhodit, prostě chytila plíseň, škoda, už se jí kochám jenom na fotkách :-( Pavlí, ten fotograf by fakt potřeboval nakopat do p*dele trasou Aš-Ostrava, pořádně ho seřvi až budeš držet fotky v ruce.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak hlavně, že se domluvíte Veru a oba jste spokojení :-) . Kde jste vůbec byli?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Veru, chi a u nás jsem byla já pro ten notebook s sebou :-D protože jsem říkala, abych viděla Martinku ve svatebním a přečetla si dojmy ;-) Já taky doufám, že se snad dočkám, a až je budu mít v ruce, tak mu řeknu co si myslim a že ho rozhodně budu nedoporučovat.
Odpovědět
Profilova fotka
My Veru notebook taky plánujeme s sebou. Pokud nám to vyjde podle představ, tak bychom rádi odjeli na svatebku hned třebas v pondělí nebo v úterý a miláček bude fotky upravovat sám, takže to plánujeme upravovat tam. A navíc, bych to bez vás holky nevydržela x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nechci to zakřiknout, ale dostala jsem nadějnou sms od fotografa, že dnes v 7 za náma může přijet a cena vzhledem ke zpoždění je 1500,- ;-) ta už mi byla celkem jedno, hlavně doufám, že už budeme mít fotečky, jupíííííííííííííííí, ale neříkám hop, dokud je nemám v ruce.
Odpovědět
Tak Pavlí snad........nachystejte červenej koberec ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Držim pěsti Pavlí :-) .
Odpovědět
Taky držím pěsti....
Odpovědět
Profilova fotka
Hooooooooooooooooooooooolkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy !!!!!!!!!! Máááááááááááááááááme je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak to je super Pavlí, fakt mám ohromnou radost za tebe teda za vás, tak až se pokocháte, tak se těším až budou tady a 100 % nejen já se těšim :o)
Odpovědět
Profilova fotka
já chystám, jen je zmenšuju, jsou obrovský, nejsou to nijak úžasné fotky, prostě normální, přirozené, některé jsou fakt vydařené, některé horší , je jich celkem 448 a 25 nám dal vyvolaných ve velikosti A5 jsou krásný. Omlouval se, že je nechal udělat jako omluvu, já sem říkala, že bychom pochopili, jestli má nějaké problémy, ale to jak nekomunikoval se nám nelíbilo. No, hlavně, že jsou doma
Odpovědět
Tak už jsem koukala Pavlí, jsou krásné........takový normálně opravdový, nemám moc ráda ty přeumělkovaný. x-) Tak hlavně, že už je máte. Zítra konečně dodám taky ty svoje. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Právě jsem si všimla, že jste na úvodní staně :-) - PARÁÁÁÁDA :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky se těšim Veru, tak už jsou tam, ale 50 je hrozně málo, chtělo by to narvat víc, musela jsem redukovat
Odpovědět
Profilova fotka
No jsou krásný Pavlí, to čekání stálo za to ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
no řekla bych ale, že pan fotograf ještě se má co učit, jednak kvůli těm pozám, stát furt stejně není moc zajímavé a ke konci, když jsem začínala vymýšlet své pozy, tak už nás honili, ať je konec a také co se týče vychytání světla a občas mi přijde i úhel záběru nepřesný. Zřejmě se mu nepodařilo vyfotit naše prstýnky na polštářku v obřadce, Tom říkal, že je fotil, ale fotka neni. Pravda, že v té obřadce bylo blbé světlo. Jak jsem říkala, nazvala bych ho lepším amatérem, ale za ty prachy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je škoda, že nemáš nějaké fotky třebas převedené do černo-bíla. Nebo máš nějaké akorát jsi nedala do alba? Ale máte fotky na cd, tak může Tom nějak poupravit třeba.
Odpovědět
Profilova fotka
to nemáme, říkal, že třeba retušoval komíny v pozadí a kůly v plotu. Ale s tím si pohraje Tom, až ho pustim k pc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, tak jsem narazila na tvé fotky, konečně ses dočkala! Jsou pěkné, moc se mi líbí 27, 42 a 48 - tam ti to ohromně sluší.
Odpovědět
Profilova fotka
díky moc Eviku, konečně můžu jít po měsíci v klidu spát :-D ještě bude fuška vybrat na vyvolání do alba, maminkám, na zvětšení atd. :-) pro dnešek dobrou
Odpovědět
Ahoj Pavlí, tak jsi se konečně dočkala. ;-) Mně se ty Vaše fotky moc líbí a na některých Ti to neskutečně sluší. :-) Přeju Ti hodně sil při třídění a vybírání těch nejlepších, já se k tomu pořád nějak nemůžu dostat, hlavně mě děsí to šílený množství. Ale tenhle víkend už musim! :-| Veru, tak teď jsi s fotkama na řadě Ty ... už jsem fakt zvědavá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lení díky, jen mi mrzí, že se mu třeba nezadařila fotka našich prstýnků na polštářku při obřadu, Tom říkal, že je fotil, ale fotka není, trochu má problémy s tím světlem, některé fotky jsou hodně světlé, některé tmavší zase až moc, nebo se mi nelíbí, že někde jsem já a vedle mě místo a tom je v půlce uřízlý. Ale dají se vybrat pěkné fotečky. Ale do alba jsem napsala, že nedoporučuji a proč. Ale hlavně, že fotky jsou. Ted mi ještě přišla říct jedna kolegyně, že se ptala známý, co dělá na magistrátu, že tam sice není dlouho, ale že je to podivín, už stihla zaznamenat. ;-) škoda, že to člověk nevěděl dřív.
Odpovědět
Profilova fotka
Teď už fotky máš, tak to neřeš. To, že není moc spolehlivý jsme tady poznaly všechny :-| . Nechat tě měsíc čekat na fotky....... Důležitý je, že je vůbec máte a můžete se kochat. Nějaké Tom určitě zvládne upravit podle vašich představ ;-) .
Odpovědět
Pavlí: Jé, konečně máš fotečky :-) Jak říkáš, tak se má fotograf opravdu ještě co učit. Ale i tak se mezi nimi najdou fotečky moc hezké. Hlavně vám to spolu moc sluší x-) No a nad tou prstýnkovou nezoufej, tahle je taky moc hezká a prstýnky jsou tam krásně vidět http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, ale není zvěčněnej polštářek :-D , ale hlavně, že jsou no. Hold jsem šáhla vedle, vybrala jsem ho já, nejhorší je, že nemůžu říct, že "pro příště" vyberu líp, protože žádné příště už nehodláme mít :-D leda nás napadlo v kostele..... chi, ale to by maminky asi šly do mdlob :-D Ještě i ty, které jsem nedala, jsou některé pěkné, ale je jich dost vyloženě nepovedených, Tom tvrdil, že takové by taky zvládl.
Odpovědět
Hoj holky.....tak jsem byla u foťáka, dal mi přidělaný fotky i chybějící do albumu a cédo si zapomněl doma :-D Tak říkal, ať příjdu odpoledne, že ho zkusí donýst přes pauzu, no nejhůř zítra (doufám) 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Už se moc těším, doufám, že to tedy stihne o pauze a večer se budu moct pokochat profi fotečkama :-) . Kde jste Veru byli na té svatební cestě, už jsem se tě ptala, ale asi jsi přehlídla ;-) . A jak se cítíš jako vdaná paní, zvykla sis už že tě lidi oslovují paní Mňuková?
Odpovědět
Jéé Kačí četla jsem to promiň, zapomněla jsem. Ten Pavlí foťák mě tak namíchl :-) Byly jsme jen chatě v lesích u rybníka kousek od Varů, házela jsem očka na Toma, že bych ráda na pár dní někam do ciziny, ale ten můj chlap....... :-D Musíme prostě šetřit, svatbu jsme platili na půl s našima (ač rodiče nechtěli, že to zaplatí celý), teď nějak zlobí auto, takže pár tisíc taky padne... :-( Ale mám slíbený od Toma, že příští rok si dáme moře, takže svatebka proběhne o "pár" dní dýl :-D Jinak si zvykám fakt pomalu, počkej sama, jak ti to bude divný x-)
Odpovědět
mocicakvsaku: děkuji za tip ... už jsem si i našla diskuzi věnovanou jenom tombole ... teď se spíš rozhodujem, jaký poměr bude výherních x nevýherních lístků ...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Veru to znám, my teď vysolili za auto 12500,- a to ještě není úplně vše co bylo třeba, ale prošlo technickou a v sobotu jedem a rupl nám klínovej řemen, naštěstí to Tomovi opravil kamarád mechanik a i s prací za 400,- tak snad dojedem na dovku. A my přemýšlíme, jestli přiští rok taky moře a pak mimi nebo už bez moře, protože mi přijde, že bysme se zase hodně vydali a museli trochu zase šetřit. Ale Tomovo brácha s manželkou s náma počítaj, že s nima pojedem, jenže zase se musíme řídit termínem, jak bude fotbal. Tak jsem si nechala v Canonu vytisknout tři fotečky ve velikosti A4 pro mou mamču tu jak jsem já a ona, jednu já a Tom a jednu pro Tomovu mamču, je to moc hezký a hned věděli, že tam včera byl s našima fotkama pan Dlesk, tak jsem říkala, že jsme je z něj měsíc mámili.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?