Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A já myslela, že už se polepšila, v poslední době jsem četla na Gvoždíkovou chválu ;-) no, v Roli byli příjemnější, i když ta starší paní nono, ale nelíbily se mi šaty. Tak to už budou prstýnky za chvilku
Odpovědět
No, já osobně byl u Gvoždíkový jednou kvůli obleku a byla na pěst. A když tam byla přítelkyně, tak říkala, že měla pocit, že jí hrozně obtěžuje. Už nikdy více. Uznávam, že ta starší v Roli je tak nějak "nono" :-D , ale když tam byla ta mladá, tak to prostě bylo naprosto úžasný jednání. A navíc si tam můj andílek vyhlédl dvoje šaty, z kterých byla unešená, tak bylo jasno, kde si vybere... No prstýnky jsou za chvilku a za dlouho zároveň :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se tam jedny šatky líbily jen na ramínku, ale už byly zabrané na můj termín ;-) Já tam ještě měla pocit, že na mě tlačí, že jedny z těch dvou šatů si musim vybrat a neodcházet bez rozhodnutí, plus bylo, že nás tam nechali samotný, mohla sem si v tom procházet, posadit, pořádně zjistit, jak se v tom cítim (u Gvoždíkový to bylo rychle nandat, sundat, nemohla sem se ani projít, abych zjistila, jak se v tom cítim, byla sem objednaná, ale za dveřma čekali neobjednané a ona spěchala, aby jí neodešli) a vadilo mi v Roli, že se nemůžu vyfotit, protože jsem zjistila, že šatky, které se mi zdály ok a pak jsem se v nich viděla na fotce (v jiných salonech), tak jsem viděla věci, kterých jsem si v zrcadle nevšimla a šatky už se mi nelíbily nebo sem viděla, že mi nesednou.
Odpovědět
Tak my jsme si mohli šaty i oblek vyfotit. Je pravda, že jsme se ptali až po zamluvení, takže těžko soudit předtím :-D . No mně už chybí jen koupit košili a můžu směle vyrazit :-D Včera jsme u našich rozebírali nazdobení aut a kytičky, takže ty už bereme taky jako vyřízenou položku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emča opět nezklamala, bohužel :-( . Je škoda, že je tak nepříjemná, protože tam šaty má fakt nádherný. Kdyby mě tam ty moje vybrané tak neokouzlily, taky bych se otočila na patě a šla do Rybář. V Roli jsem tedy nebyla, takže nemůžu srovnávat, ale v Rybářích byli úžasní. Slečna nebo ml. paní kolem mě lítala, oblíkala z jedněch šatiček do druhých, sama jsem hlavně nečekala, že bych vyzkoušela tolik šatů. Dartsman - gratuluji tedy k výběru. Pavlí, to máš pravdu, že na fotkách pak ty šaty vypadají úplně jinak. Sama jsem to taky zjistila. Ve skutečnosti jsem se v nich cítila skvěle a na fotkách tak úžasně nevypadaly....
Odpovědět
katka: Kuji. K tomu focení - včera jsem si vyfotil oblek do mobilu a je pravda, že to vypadá úplně jinak než v reálu. Ač se to nezdá, tak už to máme taky skoro za chvilku, viď? Když tak nad tím přemýšlím, tak hlavní věci už máme, ale těch spousta "dolaďovaček" dá ještě časově zabrat (např. jestli budem na zahradě dělat taneční parket apod...) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já když se v Roli zeptala na focení, tak paní řekla, že nedovolujou fotit modely a měli to i vyvěšené, je pravda, že ty zamluvené asi už jo, když maj jistotu, že si je vemete jsem říkala, jestli maj strach, že si je pak podle toho ušiju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dart: Jo to je přesný, nejdůležitější věci jsou zařízené, ale ještě ty maličkosti okolo. Je pravda, že nemáme zařízenou ještě jednu zásadní věc a to HUDBA na hostině :-( .To mě trápí už delší dobu, ale pořád to nějak odkládám a pak bude pozdě. Mám nějaké tipy, ale mám jednu známou, která má v hudební branži známý, takže jsem to chtěla řešit přes ní, ale nějak se nám bohužel nedaří se domluvit a spojit s určitým člověkem. Chtěli jsme si ho někde poslechnout, jak hraje, ale už přestal hrát v jednom klubu, kam jsme se na něj měli jít podívat, takže jsem zase tam, kde jsem byla :-( . A takhle pořád dokola :-( .
Odpovědět
katka: no v tomhle naštěstí máme kliku. Nám budou hrát sousedi (kytary 3x, housle 2x a harmonika). Většině lidí, kteří tam budou, se country a odhovačky líbí, takže nemusíme hledat žádného rádoby DJ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to bych vám tam poslala mýho tátu ;-) ten furt s country u nás otravoval, ale měl smůlu, my zase nejsme na to :-D Tak sme si museli vyslechnout třikrát Báječnou ženskou, protože nic nebylo v repertoáru
Odpovědět
pavcza: tak ať taťka 11. září vyrazí do blízkého okolí :-D Varů a podle hluku nás jistě najde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dartsman - no tak je určitě výhoda, ono celkově mít někde známý je děsná výhoda, ať už je to kdekoliv ;-) . Pavču máme někde na úřadě viď? Mě můžete mít jako bankovního poradce ;-) a co ty, dartsmane? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
za mnou bych moc nedoporučovala se dostat, sem tu přes dlužníky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ááá, tak to pryč od Pajínky ;-)
Odpovědět
uf další maličkost zařízena, ale to vedro.....doma to vypadá jako po boji, se mi nechce vůbec do úklidu
Odpovědět
Profilova fotka
Máji, úklid neřeš ;-) i když já celej čtvrtek před taky uklízela, protože měla přijet návštěva, která zůstávala sama v bytě. V sobotu má být krásně slunečno bez mráčku a bez deště
Odpovědět
Profilova fotka
No je jasný, že se v bytě sejdou lidi, takže člověk chce mít naklizeno, takže to čeká nejspíš každou z nás. Ale s chutí do toho a půl je hotovo ;-) . Za chvíli máš uklizeno, pak si chvíli odpočiň a vychutnávej posledních dní. Na sobotu opravdu hlásí krásné počasí. Dneska je strašný vedro 8-) .
Odpovědět
Profilova fotka
za to v ložnici u mamky, kde sem se chystala a kde fotil fotograf byl pěknej chaos, kadeřnice roztahala své nádobíčko od kadeřnických po kosmetický věci, to sem zvědavá, co bude na fotkách ;-) Taky bylo dobrý, když jsem byla učesaná, nalíčená, tak si kadeřnice vzpomněla, že mám dlouhou ofinu, takže mi drželi utěrku před obličejem a stříhala, aby mi vlasy nepadaly na make up, je to i na videu :-D
Odpovědět
jo počasí asi vyjde...budu usmažená nevěsta :-D :-D :-D :-D :-D darstmane....gratuluju k obleku za úžasnou cenu
Odpovědět
tak já letím, mějte hezký den a snad se tu večer ještě ukážu....jinak mít známosti různě je opravdu dobrý...
Odpovědět
moci: děkuji, i když by cena klidně mohla být úžasnější :-D . Ale pořád lepší než jej kupovat katka: no já pomůžu v dotacích, ekonomice a managementu :-D . No nebo - rodiče maj květinářství a aranžují ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dartsman - se třebas někdy může hodit ;-) . Mají, užívej sluníčka a chytej bronz, ať jsi krásně opálená nevěsta :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Máji, jestli tě už nechytnu, tak krásnou sobotu, dobře se vyspi a hodně štěstí, těšíme se na vyprávění a fotečky. Dartsmane a neni to to květinářství v Drahovicích, co jsi doporučoval?
Odpovědět
pavcza: jojo je to to v D. Drahovicích. Když jsem o něm psal poprvé, tak jsem se nechtěl hned prásknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď přemejšlim, co sem o něm psala :-D i když popravdě, já tam ještě nebyla, ale brali tam teď kolegyně kytku pro kolegyni, co odcházela do důchodu, já ji ale neviděla, to bylo po mojí svatbě, když jsem tu nebyla. Ale prý tam máte hezké dárečkové věci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a je běžné, že se vážou svatební kytky na sobotu už třeba v pátek dopoledne? V tomhle mě třeba ta Moskevská zklamala, už jsem to tu psala, kytka se mi líbila, ale viditelně byla už dlouho připravená, ke všemu byla navázaná tak, že růžičk měly krátké stonky jen do středu a "držátko" jen z drátků omotaných stuhou, tzn., že vůbec nebyly ve vodě a v sobotu už byly ty lístky okoralejší a ještě se při sušení rozpadla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, máte dneska výročí - 100.stránka diskuze!! :-D :-D dartsmane, to mluvíte o Dahlii?? takový věci mám zakázaný - strávim tam totiž hodiny a vždycky něco utratim x-) to se musí rodičům chodit s radostí do práce, mít zaměstnání jako hobby.. Pavli, taky už jsem slyšela od jedný nevěsty, že z Moskevský měla polouvadlou kytičku a k tomu předraženou :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Pugie cena mi přišla ok, moje kytka, dvě pro družičky, dvě maminkám, jedna svědkyni a ženichovi do klopy za 1700,-. Ale přitom tam chodim dlouho a nikdy jsem povadlou nedostala, vždy jsem byla spokojená a krásně byly navázány, ale je pravda, od té doby, co tam má paní tu druhou a váže ona, tak je to dost horší.
Odpovědět
pavcza: no záleží kolik kytek se váže. Když je třeba jen pro nevěstu, tak se může vázat až v sobotu. Když je to ale květinový servis komplet, tak se to za sobotu ráno zvládnout nedá, víš? A stejnak žádný dealer nejezdí z Holandské květinové burzy v sobotu. Naši berou čerstvé v pátek. Ti zřejmě navázali možná starší kytičky (pravděpodobně). pugie: nene to není Dahlie, ta má trošku jiný sortiment. My jsme o kousek dál naproti poště a jsou tam řezané květiny, aranžovací potřeby (sušina, dekorace, stuhy, atd atd) a potom keramika. Toť vše z prezentace :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?