Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
ahojky, vypadá to, že jsou všichni na dovolené, nikdo nepíše. To máme krásné letní počasí co? V sobotu jdu na svatbu kámošovi, šatičky mám lehoučké, tak to asi umrznu. Nevíte, jak to vypadá v Brně v obchodech? Že bych se ještě po něčem mrkla.... Sylvi, zařizování je už příjemné, když je bordel uklizený:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky Sylvi i všichni ostatní ;-) Žiju, žiju, ale tak nějak v poklusu. Abych se nenudila, tak si dělám papíry na velkou motorku, ve čtvrtek dělám zkoušky, tak mám docela nervy. Kdybyste viděli se po Hodoníně prohánět motoautoškolu, tak radši uskakujte :-D a u přechodů se tvařte, že nepřecházíte :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky bobulky :)teda tady je tichooooo:-/ nějak nám vázne diskuzní drátek :-/ Jani copak nám chceš říct :) když ty tak já taky..:-P heli: co těhulko?jaká???:) Sylvi tobě se to blíží a Blanči taky..holky kdy je půjdeme zapít???:) Ivi jedeš aj směr Prušánky???Už se těším až mě svezeš:-) Katy co Venoušek?Už se těším až ho uvidím třeba na hody na Poddvorovsku? :-) Vladi ty si holka šikovná už si vyhodila všechny sešity???:)
Odpovědět
Ahoj berušky, no tak Helča jde v sobotu na svatbu a já na pohřeb, zemřel nám děda, 90let, krásný věk, že? ALei tak je mi ho moc líto, a navíc se ani nedočkal našeho mimi :-| Ale to je život ... JInak Heli ano zařizování už je v poho, jen taky něco vybrat, a marně shaním stůl v jednom odstínu, takže dílo :-D celeé Brno projezděné, ale včera jsme kůpili 2skříně, 1 menší a stolek pod televizi :-D tak mám radost. Ivi opatrně na té mašině, kurnik, ty jdeš do všeho :-D Baruš no jo, termínek mám za chvili, včera u mudr. vše ok, mimi je čilé až moc poslední dobou, na porod to asi zatim nevypadá, drží se mě jak klíště potvurka :-) Janča se někde koupe v moříčku, no není jí fajně? :-D
Odpovědět
Baruš a docela by mě zajímalo co nám chceš ty i Janča říct, jestli jste některá těhu, což Janča asi né, tak to by byl teda goool. Ale u tebe se to bude spíš týkat bydlení, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, Jani nenapínejte já su taky zvědavá :-) Sylvi, neboj dávám pozor, už bych ty zkoušky chtěla mít za sebou a vyrazit na motovýlet.
Odpovědět
Profilova fotka
já su taky zvědavááááááá
Odpovědět
Ivi, moc gratuluji jsi dobrá, teď se budeš prohánět na mašině, jooo?? A máš už něco vyhlídlého nebo jak? :o) Hlavně buď na sebe opatrná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi, děkuji za gratulace :-). Zatím to na prohánění moc není, protože z našeho endura nedošáhnu na zem, tak můžu jezdit jen s manželem :-D Vyhlídnutou žádnou pro sebe ještě nemám, ale plány jsou, nějaké menší a slabší enduro než je to co máme.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani má Sofinku
Odpovědět
Profilova fotka
Už to mám za sebou Sofinka 47cm,3kg
Odpovědět
ahojky, taky se přidávám ke gratulaci k holčičce :-) Baru, včera jsem byla u doktorky a všechno v pořádku. Tak si ještě dopřejeme dovču. Nemáte holky nějaký kontakt na ubytování v Chorvatsku? Chceme jet naslepo a trochu se toho bojíme, ještě jsme tak nejeli.
Odpovědět
Článek se načítá
ahojka holky, hlásím návrat :-) dovča vcelku dobrá... ale půlku pršelo... s tím počasím je to jaksik na prd v poslední době Blani - veeeeelká gratulace :-) Heli, a kam byste rádi? doporučuju jet až níž, pač na Istrii prší jak šlak... kdy vyrážíte?
Odpovědět
Janičko vítám tě zpět, no myslela jsem na vás, zrovna jste si vybrali datum, kdy to počasí bylo jaksi naprd. Teď už zase mají být horka, určo i v celém Chorvatsku! A jinak dobrý teda? Heli, ty mi už v úterý odfrčíš, co? :-) Blaničce moc gratuluji k miminku x-)
Odpovědět
tak já se vám teda pochlubím... že v prosinci nás přibude... a já budu teta :-)
Odpovědět
Jani to je staré :-D :-D :-D , ale néé jak pro koho teda :-) a co sestra jak roste? Už to jde vidět? ;-)
Odpovědět
sylvi, fňuká, že má špek a ne těhu pupík :-D ale daří se jim dobře, screening dopadl na jedničku, teď ji čekají tripple testy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani,tak sestře gratuluji. Ale napsala jsi to fikaně :-D
Odpovědět
Katy, že jo... už jste si mysleli :-P kdepak... u nás je ještě času dost :-)
Odpovědět
Ale Baruš nám taky něco chtěla oznámit, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No,na Barču jsem si taky myslela. Včera jsem mluvila s její švagrovou,ale nechtěla jsem se vyptávat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Blani moc gratuluji psala jsem ti i na face.Pak písni a dej fotečky maličké :)A Sofie je méééé oblíbené jménko! je úúžasné .) Holky tak já vám oznamuju že máme stavební povolení :-P x-) nedostanu po čuni za tak málo atraktivní zprávu?:-D
Odpovědět
Baru - a ven! :-D za takové podřadné zprávy! :-p kdepak... stavební povolení, to je velká paráda. vím, co je kolem toho lítání a papírování, klobou dolů :-) jen ať se vám ten domeček hezky staví a brzo bydlíte ve svém :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se vrátila od mudr. a nějak to na porod nevypadá...to naše malé tam na monitoru skákalo jak o život, ale asi zatim furt hleda cestu kama ven :-D tak nic no, aspon vím, kdy má moje mudr službu v nemocnci. Baru to je moc dobrá zpráva, nějak jsem to tušila :-) Tak už teda naplno se začne, jo? Mě stačila ta naše rekonstrukce, stavět bych teda nechtěla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi,jakpak je? kolik ještě? 15 dní?
Odpovědět
Katy, ještě žiju :o) jsem 2v1 :-D no ještě buď 13 nebo 15dní...mám dva termíny. 15a18.7. tak kdoví, snad nebudu ještě nakonec přenášet =-) Letí to pěkně, jen ty hice mě štvou. Fuj, kdo v tom má jít jako rodit? :-D :-N
Odpovědět
ahoj kočky, zdravím vás po delší době ;-)
Odpovědět
ahojka holky, tak jaký byl prodloužený víkend??? u nás fain fain fain :-) v sobotu jsme se váleli u sousedů u bazénu a pak jsme vyrazili s mojím na čundr na Sitiny přes noc, ale jsem dožraná od komárů naprosto nehorázně...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Sylvi,tak to může být cobydup. Budeme držet pěstíííí a posílat energii,ať o zvládnete v pohodě a v rychlovce jako já s Venouškem. Zrovna v neděli jsem myslela na porod.Myslím na to teda každou neděli-to se Venda narodil. Dala bych si to ještě jednou. I když to byla bolest,kterou už asi nezažiju,ta euforie po tom stojí za všechno. Heli ahoooj. Co je nového?? Co práce? Jani,tak si užíváte romantikuš. Paráda. My jezdíme na víkendy k našim. Koupili jsme tam bazén,tak relaxujeme tam. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, prodloužený víkend byl super, manžílek stihl vymalovat ložnici,a tak jsem moc ráááda, že i ta poslední místnost bude z krku. :-) Taky jsem byla na 50-tinách, takže dobrý :-) Katy, zatím držím, v pátek mám jit na monitor další, už 3. NO tak to jsem zvědavá, zda se něco hne :-) Pořád váhám kam jet, jestli kyjov nebo břeclav. =-) Ty jsi dobrá, že by jsi jeste rodila, i když to boli jak svině, já se na to i těším docela, spíš až to bude za mnou, a uvidim to naše kuřátečko. x-) To máte super, víkendy u bazénku pěkně. :-D Co malý, roste pěkně, že? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?