Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi,už můžu ty palce pustit? Jani a u tebe taky? Já jsem si dnes byla zastříhat a barvit v práci. To vám byla paráda,holky. Závidím všem,co pracujete. Samo,že těm,co svoji práci milují a baví je to. ;-) Sylvi,ty brďo,to ti opravdu letí. Za chvíli budeš mít prďolu v náručí. Ale ty poslední dny vůbec neutíkají. Blani,kdy máš termín?
Odpovědět
Profilova fotka
katy- termín mám 26.6. ale doufám, že to bude dřív ;-) Už tě Katy pálí ruce, že jsi byla stříhat!? Chybý ti to že? Ikdyž se ti Véna stará o zábavu dost ;-) :-D Jé ty už to seznamovací dobu máš zasebou, jak ti závidím. Mám z toho docela bobky :-D Vladi- tak co už nás nenapínej
Odpovědět
Profilova fotka
balni,taky jsem si myslela,že to bude dřív :-D Bobky neměj. Je to paráda. Vladi,že ty už někde chlastáš a nás tady budeš napínat!!!
Odpovědět
katy, můžeš pustit :-) zápočet udělaný :-) a Vlaďuliiii - chceme echo!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte slečny môžem sa Vás spýtať či sa nenachádza niekde blízko SR nejaké pekné miesto či už v Hodoníne, alebo niekde v blízkom okolí? Ďakujem Vám moc, vy v Česku máte oveľa lepšie ceny a aj oveľa krajšie miesta, hlave čo sa hradov a starých zrekonštuovaných budov týka
Odpovědět
Holky, tak konečně doma :) Bylo to dneska o pěkný nervy - organizace státnic naprosto neschopná, ještě v 11 hodin jsem neměla obhájenou diplomku, natož udělané státnice z pedagogiky... ]-( ]-( ]-( Fakt organizaci fakulta těžce nezvládla... Nakonec nás tam drželi do 16 hod., aby nám pak milostivě oznámili výsledky - udělali jsme všichni. Já DP obhájila na jedničku a státnice z ped.+psychologie udělala na dvoječku....Když jsem viděla ot. 13 (kterou jsem tááák nechtěla), tak jsem šla do mdlob... ]-( , no ale nakonec jsem to kupodivu nějak okecala, takže jsem dostala dvojku... Děkuji za držení palečkůůůůůůů, jste moje zlatíčka ;-) :-) Ještě budu potřebovat držet palce 2.června x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani- super gratulace!!! :-) Vladi- ten šutrák co ti spadnul ze srdce byl slyšet až sem! Óbrovitááánskáááá gratulace! Prostě jste šikulky! Smenám před váma a užijte si to :-)
Odpovědět
vladi, tak ještě sem - gratulace převelikáááá. věděla jsem, že to zvládneš. opravdu máš můj obdiv, protože chodit do práce a ještě u toho studovat - klobouk dolů!!!
Odpovědět
Blani - se nedivím, že to bylo slyšet až do Dubňan - ta úleva byla opravdu obrovská :-p Ještě jednou velké díky za držení pěstiček...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,Vladi Gratuluji. Hlavně tobě,Vladi. Měla jsi to náročné. Jsi borka.Supeeeeeer. michalas,pěkných míst je tu sposta. Jen by jsi to měla trošku specifikovat. Co bys očekávala? Chtěla bys hostinu i obřad v jednou místě? Jak daleko od vás? atd....
Odpovědět
holka, tak já dneska spočítala, že na učení už mám jen 3 týdny... letí to jak blbé.. a pořád čekám, až mi zapíšou ještě jeden zápočet, abych si mohla nechat potvrdit známky, ale milému panu doktorovi se jaksi nechce... začínám mít z toho pěkně stažené půlky... :-/
Odpovědět
tě pic, ženy :-) potřebuju rady: a) sháním pedikérka, která pracuje i v sobotu dopoledne nebo i cca v 18 hodin b) sháním nějakou véééééélmi šikovnou švadlenu (a spíš levnější) Vladi, gratulace i ode mě x-)
Odpovědět
Článek se načítá
heli, můžu ti od tchýně sehnat kontakt na paní, co jezdí dělat pedikůru k nám ;-) jezdí přímo domů a dojede klidně i večer. s tím víkendem ale nevím ;-) švadlenu znám jen v Dubňanech paní Ševelovou, šila mi šaty na ségřinu svatbu, ale jak se teď u ní pohybují ceny netuším
Odpovědět
Profilova fotka
heli- levná švadlena je i Rohatci, šije krásně i šaty na ples a bere si málo.
Odpovědět
Heli - jestli chceš, tak mám stále v mobilu uloženou tu švadlenu z Hodonína co jsem ti o ní už kdysi říkala a myslím, že možná i posílala kontakt....stačí říct :-) A děkuji za gratulaci ;-) , poloviční dřinu mám za sebou, ale ještě pěkný hnus před sebou ]-( Jinak holky- koukaly jste dneska na ten skvělý hokej? To byl chvílemi infarktový stav, ale nakonec fakt skvělá podívaná. Snad zítra budeme zlatí :-) Jdu do hajínek, přeji krásnou noc a hezké sníky.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, myslela jsem, že do té práce ani nevstanu... Vladi, hokej byl úžasný, v Josefově hospůdka praskala ve švech, sedělo se i na zemi a fandilo se o stošest :-) Poslední třetina byla fakt infarktová, ale super, hrozně moc si to zasloužili. Heli, super švadlenu znám v hodoníně mamčinu sousedku, kontakt můžu poslat, když budeš chtít.
Odpovědět
Ahoj holkyyy, zdravím, při pondělku, no já už se na net kdovi kdy dostanu, tak jedině z práce. Hlásím, že naše rekonstrukce postupuje celkem rychle, tak jsem moc ráda, snad to tak do 14dnů max 3 týdnů bude :o) Tento týden jdu naposled do práce z toho středa dovolená. Tak mi to uteče. A pak čekat měsíc a něco kdy se to naše mládě vylíhne :-D Vladi moc moc ti gratuluji, jsi moc šikovná, byly to nervy, ale dala jsi to, a toho 2.6. si to jen zopákneš, a budeš za vodou. Hokej jsem sledovala a bylo to teda napínavé, a super. x-)
Odpovědět
Ahojík holky, no hokej byl jedním slovem nádhera....úžasná podívaná :-) Sylvi - užij si poslední pracovní týden...:)
Odpovědět
Profilova fotka
A já jsem šla spát :-D . Viděla jsem jen ten první gól. To byla teď bouřka,co? Skoro jsem se bála :-D
Odpovědět
Katy - ty stromy u vašeho baráku se nakláněli docela brutálně - taky jsem chvílema trnula, co se kde urve - třeba naše lešení na baráku :-D No naštěstí to dopadlo dobře a snad už nic takového nedorazí...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem čučela,ať mi něco nespadne na auto. To by mě nas...lo
Odpovědět
A je to tu zasej......hernajs fagot, já ty bouřky nemám ráda ani trochu ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
holka, mrknite http://www.youtube.com/watch?v=NYbTNF... určitě už jste to viděly. je to vývoj kontinentů, jak se budou pohybovat, až se spojí v jeden... strašně mě u toho mrzí, že se toho nedožiju :-/
Odpovědět
ále, zase na smetišti dějin??? :-P
Odpovědět
Profilova fotka
ahooojky ženky :-) Hoje byl super fandili jsme ostošest :-) Sylvi to utíká jako voda zachvilku budeš mít prculka v kočárku:-) a co Blanča??kdy má termín??? Vladi super ta škola moc gratuluju :-) Katy malý je úžasný, takovej prdolka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš- já mám termín přesně za měsíc. Ale dnes mě i Sylvu čeká poradna, tak uvidíme co nám pěkného řekne paní mudr. A jak vy pokračujete s válčením na úřadech?
Odpovědět
Ahoj holkyy, tak jsem včera byla u mudr. a hlásím, že naše malé má už 2 kilečka :-D , tak to bude po mě :-D , potkali jsme se tam s Blani a pak šli na pokec, a na zmrzlinku :-) JInak se moc už nedostanu na net, v pátek jsem naposled v práci a pak musím počkat, až bude doma hotová ta rekonstrukce :-D snad to bude brzo, ale hoši makaji, tak snad do 14dní počítám :-D
Odpovědět
Dnes mě čeká zubařka, fuj mám z toho bobky :-) určitě bude vrty, vrty ]-(
Odpovědět
sylvi, to je super, že je všechno v pořádku :-) že mimi krásně roste. mám z vás radost. snad i blanča jsou v malým v pořádku :-) s tím zubařem mi připomíná, že bych se měla taky objednat... hmm... tfuj tajks... nemám to ráda. kam chodíš k zubařovi? přemýšlím, že toho mého vyměním... nějak mi přijde, že je mu to jedno, co s těma zubama mám... ale vím, že je o zubaře nouze, tak nevím, ke komu zajít...
Odpovědět
Jani , jojo rosteme pěkně :-D , jinak Blani jsou taky OK, měla kontrolu po mě, tak jsme šli pak posedět chvili. K zubní chodím k Turečkové, ale nedělá mi ty rentgeny, tak ja nevim, určo jsu i lepši zubní, prej v Raťkách je jeden mladý dobrý, můj k němu chodí. Ale jméno nevím. Našla jsem si černu tečku na plombě bílé, tak si myslim, že mám kazík, a když já vrtání tak nesnáším :-N :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?