Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Zítra se v práci chci rozloučit se všema, tak chystám nějaké to šampíčko a zákusky, ať si šmáknou, a nějaké to slané, tak snad to stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani- náš kulihrášek už má cca 2600g a prý už si tam dlouho nepobude, vyhrožuje doktorka. Ale jinak je všechno v pořádku :-) Sylvi- já miluji šampíčko! Pokud pujdu kolem, tak se stavím na skleničku ;-) . Né že to tam obečíš :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem naposled v práci, no je to divný pocit, ale v poho, brečet snad nebudu :-D hi. Ještě jsem si uklízela stůl, ať je tu po mě čisto a pořádek :-) Pracovala jsem 6 let, tak teď si tu mateřskou i zasloužím, a zajímavé je, jak mě bolely furt ty kyčle, tak naráz to skoro úplně přešlo :-) a mimi dnes skákalo od ráno o 106 v břichu. Asi tak cítí, že jdem naposled do práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvíííííííí,tak hlavně dnes už nepracuj.Jen si to užívej,vzpomínej..... a těš se s kolegama. Já jsem brečela několikrát. I teď bych brečela,když tam jdu,ale je mi to blbé,když už nemám 6nedělí :-D
Odpovědět
Katy neboj, už není ani nic moc co dělat, holky to převzaly už. JInak jsem teď dostala od mého odborného poradce flašku růžového vína, hodný....si vzpomněl a dojel se rozloučit x-)
Odpovědět
Katy jo ty už nemáš poporodní psychozu :-D :-D teda já vím, že jsi ji neměla, ale sranda :-D , teď už bulit nemusíš, už sis doma zvykla za tu dobu, ne? :-D
Odpovědět
_Holky, tak jsem zodpovědně odvolila :) a u voleb jsem konečně potkala Katku s malým v kočárku x-) x-) x-) Katy - moc se vám venca povedl, takový je rozvážný x-)
Odpovědět
ahojka holky :-) jak se máte? vladi, zitra budu držet pěsti :-) máš výborně nakročeno a došupnout tam tu druhou nohu už bude hračka :-) tak zitra hodně štěstí :-) teda myslím, že máš ty druhé státnice zitra :-) a co naše maminky i maminky čekatelky????
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůůůůůůůů tady je mrtvo :-o Jani- já jsem tady! Teda aspoň zatím :-D Pořád se dospávám z vééééééééééélmi náročného přícího víkendu. V neděli jsem myslela, že už se na nohách neudržím!! Od pátečního rána jsem byla v jednom kole a v noci na pařbě! Nakonec jsem vyfasovala klíče od auta (páč jsem byla jediná střízlivá pochopitelne) a ještě jsem dělala taxi Otrokovice- Zlín 5x a pak ještě Zlín- Rohatec a Dubňany ;-) No ale jsem hrozně ráda, že jsem se toho mohla ještě zůčastnit a nesedět doma na zadku a přemýšlet porodím neporodí............................................ 8-) Stálo to zato :-D
Odpovědět
Blani, tak to je super, že jsi si víkend užila. zvlášť když už to máš za pár. je vidět, že mimčo poslouchá :-D jen aby mu to tak vydrželo :-D já jsem víkend prorelaxovala. za celý týden učení jsem toho měla plné zuby... a od včera opět udeřila tvrdá realita. ale za chvilku už to skončí, věřím, že úspěšně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi,držím všecko,co mám ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Holky, jsem magistrááááááá - mám to za sebou. Byly to nervy, ale pak přišla obrovská úleva - šutrák ze srdce mi spadnul :-) Děkuji za držení palců....jste moje berušky:)
Odpovědět
Článek se načítá
Vladi, jsi prostě jednička :-) a o tom doktorátu popřemýšlej. určitě na něho máš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Paní magistro, dovolte abych Vám z celého srce pogratulovala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-N Vladi jsi borka jak chceš, tak to pořádně oslav a užij si to!!!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vladííííííííííííííííí. Huráááá. Jsi frajerka. Super. Moc gratulujeme. :-D
Odpovědět
Holky, děkuji ;-)
Odpovědět
ahojka holky... vy to tu teda vedete :-D už jsme zase byly kdesi v rici :-D mě čekají příští týden ty stánice... tak tady docela šílím, pač to ještě nemám všechno projíté, bojuju s únavou, takže nad tím dlouho nevydržím... potřebovala bych, aby ten den byl nafukovací. vladi prozraď, jak jsi se učila ještě při zaměstnání, pač já nad tím sedím celý den a houby udělám :-/ a co maminky čekatelky? pořád 2v1?
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, taky po delší době zdravím, dostala jsem přidanou práci, tak se sem moc nedostanu... Jani, nestresuj, to dáš, jsi šikula. Mě pomáhalo neučit se v kuse, ale prokládat to třeba procházkou se psem. Vždycky na chvilku vypnout, vyčistit si hlavu a pak pokračovat ;-)
Odpovědět
Ahojka Ivi :-) ty jsi tu dlouuuho nebyla :-) chtěla jsem se tě zeptat. na posledním srazu jsi mluvila o tom, že tvoje sestra prodává nějaké doplňky stravy a že jeden ti pomohl od celulitidy... napsala bys mi, co je to zač? klidně do IP ;-) děkuju
Odpovědět
Ahoj holky, tak se hlásím z domova :o) už jsem teda přes týden na mateřské a je to super, teda doma to bylo dilo ta rekonstrukce, samé bouchání, vrtání, ale to hlavní už máme, a teď nás čeká jen úklid, natahnout koberce, koupit nový lustr nebo něco do obývaku a vybavit. Jsem moc spokojená. Jinak zatim držím 2v1 :-D a už mě to nebaví, protože jsem jak meloun jaksi. Ale to už nějak doklepu. Vladi opožděně moc gratulujiiiii k magistře, jsi fakt šikovná a pilná holka! Kdepak máme Barču? :-) Katy a co ty a malý, roste jako z vody, že? Jani a ty se nestresuj, taky to všechno dáááš, uvidíš!!!!
Odpovědět
ty jo, tak dneska to dolování diskuse bylo opravdu namáhavé :-D tak já už mám poslední den na učení... už se mi nechce, ale musím, pač se nemůžu zbavit pocitu, že nic neumím... zitra budu vstávat v pět, abych v klidu stihla dojet do Brna, ale je dost možné, že neusnu vůbec... teď do sebe tlačím snídani, ale asi si ve mě dlouho nepobude - holky, kterým vám je v těhu špatně - už tuším, jak se asi cítíte... njn, nervóza je nervóza :-) když se mi to povede dobře a nebudu muset dělat příjmačky, tak pojedu s našima k moři si odpočinout. ale to se budu muset sakra snažit a dopadnout dost dobře, aby mě vzali bez příjmaček... no uvidíme... špekulovat nemá smysl, necháme to koňovi :-) a jak se máte vy? nějaké novinky???
Odpovědět
Ahoj Jani, no je tu jakési mrtvé, my jsme byli včera v Ikei na nákupech, nožky mne bolely jak svina :o) taky v 9. měsíci co bych chtěla, že? Ale jsem spokojená, nakoupili jsme co jsme potřebovali. Jani, zítra ti budu moc držet pěsti, ty jsi holka šikovná, určitě to nějak dáš! A pak ti vyjde i to moře s rodiči. Chce to zítra dobrou konstalaci hvězd, a máš to v kapse s nej výsledkem x-) JInak já bych už aj rodila,snažím se být aspon aktivní, pořád něco uklízím, vymýšlím, snad to k něčemu bude. A co vy ostatní holky, kde se nám touláte? Naše téma zmizelo v hlubinách ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi,tomu se říká zahnízďování. :-D Jani,držím palečky ;-) To zvládneš. Jsi šikula.
Odpovědět
Katy no to já se zahnizďuju, zabydluju, pomalu balím tašku, a chystám si věci směr porodka :-) , ale ještě je čas chvili. Dnes to mám za 30 :-D Jani taky na tebe myslim, tfuj tfuj pro štěstíííííííí :-N ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak je to úspěšně za mnou, můžete pustit ;-)
Odpovědět
Jani gratulace velikááá, psalas na FB, tak vím. Tak je z tebe Bc. A bude i dovolenka u moře? :-D Musel ti spadnout kámen ze srdce, co? ;-) ;-) tak to dobře oslav!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,moc gratuluju. Moře si užij. Sylvi,to je za pár :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, taky moc moc gratuluju a u moře si to pořádně užij a vyčisti hlavu ;-)
Odpovědět
holky, moc děkuju. zrovna jsem dojela z Ho, nakoupila co bylo třeba a už to jen zabalit a vyrazit :-D a až dojedu, tak vám něco povím :-P
Odpovědět
NO ahoj holky, vytuhaji téma z hlubin =-) Jak se máte? Jani ty jsi někde v Chorvatsku, doufám, že tam máte krásně, nebo tady se to počasí nějak letně nehlásí...a já jsem teda spokojená, aspoň mi nenapuchají nožky :-D a cítím se zatím celkem dobře. Katy, co ty a malý? Jak se vám daří? :-) VIděla jsem fotečky, krásné...malý je pěkný dlouhán už :-N a šikulkááááá. Ivi co ty žiješ? Baruš co ty? Co baráček, kdy začínáte stavět? My už máme rekonstrukci hotovu, tak jen vybavujeme, a doděláváme. Tak jsem ráda, že to máme za sebou to nejhorší. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?