Menu Forum

Nevěsty z Hodonínska

23. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
 Zítra se v práci chci rozloučit se všema, tak chystám nějaké to šampíčko a zákusky, ať si šmáknou, a nějaké to slané, tak snad to stačí.
27. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
 Jani- náš kulihrášek už má cca 2600g a prý už si tam dlouho nepobude, vyhrožuje doktorka. Ale jinak je všechno v pořádku emoticon

Sylvi- já miluji šampíčko! Pokud pujdu kolem, tak se stavím na skleničku emoticon . Né že to tam obečíš emoticon
27. kvě 2010 ve 12:40  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Ahoj holky, tak jsem naposled v práci, no je to divný pocit, ale v poho, brečet snad nebudu emoticon hi. Ještě jsem si uklízela stůl, ať je tu po mě čisto a pořádek emoticon Pracovala jsem 6 let, tak teď si tu mateřskou i zasloužím, a zajímavé je, jak mě bolely furt ty kyčle, tak naráz to skoro úplně přešlo emoticon a mimi dnes skákalo od ráno o 106 v břichu. Asi tak cítí, že jdem naposled do práce emoticon
28. kvě 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
 Sylvíííííííí,tak hlavně dnes už nepracuj.Jen si to užívej,vzpomínej..... a těš se s kolegama.
Já jsem brečela několikrát. I teď bych brečela,když tam jdu,ale je mi to blbé,když už nemám 6nedělí emoticon
28. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Katy neboj, už není ani nic moc co dělat, holky to převzaly už. JInak jsem teď dostala od mého odborného poradce flašku růžového vína, hodný....si vzpomněl a dojel se rozloučit emoticon
28. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Katy jo ty už nemáš poporodní psychozu emoticon emoticon teda já vím, že jsi ji neměla, ale sranda emoticon , teď už bulit nemusíš, už sis doma zvykla za tu dobu, ne? emoticon
28. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
Registrovala se 4. října 2008 na beremese.cz. Přidala 313 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 _Holky, tak jsem zodpovědně odvolila emoticon a u voleb jsem konečně potkala Katku s malým v kočárku emoticon emoticon emoticon
Katy - moc se vám venca povedl, takový je rozvážný emoticon
28. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 ahojka holky emoticon
jak se máte? vladi, zitra budu držet pěsti emoticon máš výborně nakročeno a došupnout tam tu druhou nohu už bude hračka emoticon tak zitra hodně štěstí emoticon teda myslím, že máš ty druhé státnice zitra emoticon

a co naše maminky i maminky čekatelky????
1. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
fotoportrét
fotoportrét
blani81
 Jůůůůůůůůů tady je mrtvo emoticon

Jani- já jsem tady! Teda aspoň zatím emoticon
Pořád se dospávám z vééééééééééélmi náročného přícího víkendu. V neděli jsem myslela, že už se na nohách neudržím!! Od pátečního rána jsem byla v jednom kole a v noci na pařbě!

Nakonec jsem vyfasovala klíče od auta (páč jsem byla jediná střízlivá pochopitelne) a ještě jsem dělala taxi Otrokovice- Zlín 5x a pak ještě Zlín- Rohatec a Dubňany emoticon

No ale jsem hrozně ráda, že jsem se toho mohla ještě zůčastnit a nesedět doma na zadku a přemýšlet porodím neporodí............................................ emoticon Stálo to zato emoticon
1. čer 2010 v 10:26  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 Blani, tak to je super, že jsi si víkend užila. zvlášť když už to máš za pár. je vidět, že mimčo poslouchá emoticon jen aby mu to tak vydrželo emoticon

já jsem víkend prorelaxovala. za celý týden učení jsem toho měla plné zuby... a od včera opět udeřila tvrdá realita. ale za chvilku už to skončí, věřím, že úspěšně emoticon
1. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Vladi,držím všecko,co mám emoticon emoticon emoticon
2. čer 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Holky, jsem magistrááááááá - mám to za sebou. Byly to nervy, ale pak přišla obrovská úleva - šutrák ze srdce mi spadnul emoticon
Děkuji za držení palců....jste moje beruškyemoticon
2. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 Vladi, jsi prostě jednička emoticon a o tom doktorátu popřemýšlej. určitě na něho máš emoticon
2. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
fotoportrét
fotoportrét
blani81
 Paní magistro, dovolte abych Vám z celého srce pogratulovala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon
Vladi jsi borka jak chceš, tak to pořádně oslav a užij si to!!!!!!!!!!! emoticon
2. čer 2010 ve 21:37  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Vladííííííííííííííííí. Huráááá. Jsi frajerka. Super. Moc gratulujeme. emoticon
3. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Holky, děkuji emoticon
3. čer 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 ahojka holky... vy to tu teda vedete emoticon už jsme zase byly kdesi v rici emoticon

mě čekají příští týden ty stánice... tak tady docela šílím, pač to ještě nemám všechno projíté, bojuju s únavou, takže nad tím dlouho nevydržím... potřebovala bych, aby ten den byl nafukovací. vladi prozraď, jak jsi se učila ještě při zaměstnání, pač já nad tím sedím celý den a houby udělám :-/

a co maminky čekatelky? pořád 2v1?
7. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Josefově a Prušánkách, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
 Čauky, taky po delší době zdravím, dostala jsem přidanou práci, tak se sem moc nedostanu...

Jani, nestresuj, to dáš, jsi šikula. Mě pomáhalo neučit se v kuse, ale prokládat to třeba procházkou se psem. Vždycky na chvilku vypnout, vyčistit si hlavu a pak pokračovat emoticon
8. čer 2010 v 06:56  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 Ahojka Ivi emoticon ty jsi tu dlouuuho nebyla emoticon

chtěla jsem se tě zeptat. na posledním srazu jsi mluvila o tom, že tvoje sestra prodává nějaké doplňky stravy a že jeden ti pomohl od celulitidy... napsala bys mi, co je to zač? klidně do IP emoticon děkuju
8. čer 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Ahoj holky, tak se hlásím z domova :o) už jsem teda přes týden na mateřské a je to super, teda doma to bylo dilo ta rekonstrukce, samé bouchání, vrtání, ale to hlavní už máme, a teď nás čeká jen úklid, natahnout koberce, koupit nový lustr nebo něco do obývaku a vybavit. Jsem moc spokojená.

Jinak zatim držím 2v1 emoticon a už mě to nebaví, protože jsem jak meloun jaksi.
Ale to už nějak doklepu.

Vladi opožděně moc gratulujiiiii k magistře, jsi fakt šikovná a pilná holka!

Kdepak máme Barču? emoticon

Katy a co ty a malý, roste jako z vody, že?

Jani a ty se nestresuj, taky to všechno dáááš, uvidíš!!!!
8. čer 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 ty jo, tak dneska to dolování diskuse bylo opravdu namáhavé emoticon

tak já už mám poslední den na učení... už se mi nechce, ale musím, pač se nemůžu zbavit pocitu, že nic neumím... zitra budu vstávat v pět, abych v klidu stihla dojet do Brna, ale je dost možné, že neusnu vůbec... teď do sebe tlačím snídani, ale asi si ve mě dlouho nepobude - holky, kterým vám je v těhu špatně - už tuším, jak se asi cítíte... njn, nervóza je nervóza emoticon když se mi to povede dobře a nebudu muset dělat příjmačky, tak pojedu s našima k moři si odpočinout. ale to se budu muset sakra snažit a dopadnout dost dobře, aby mě vzali bez příjmaček... no uvidíme... špekulovat nemá smysl, necháme to koňovi emoticon

a jak se máte vy? nějaké novinky???
14. čer 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Ahoj Jani, no je tu jakési mrtvé, my jsme byli včera v Ikei na nákupech, nožky mne bolely jak svina :o) taky v 9. měsíci co bych chtěla, že? Ale jsem spokojená, nakoupili jsme co jsme potřebovali.

Jani, zítra ti budu moc držet pěsti, ty jsi holka šikovná, určitě to nějak dáš! A pak ti vyjde i to moře s rodiči. Chce to zítra dobrou konstalaci hvězd, a máš to v kapse s nej výsledkem emoticon

JInak já bych už aj rodila,snažím se být aspon aktivní, pořád něco uklízím, vymýšlím, snad to k něčemu bude.

A co vy ostatní holky, kde se nám touláte? Naše téma zmizelo v hlubinách emoticon
14. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 sylvi,tomu se říká zahnízďování. emoticon
Jani,držím palečky emoticon To zvládneš. Jsi šikula.
14. čer 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Katy no to já se zahnizďuju, zabydluju, pomalu balím tašku, a chystám si věci směr porodka emoticon , ale ještě je čas chvili. Dnes to mám za 30 emoticon

Jani taky na tebe myslim, tfuj tfuj pro štěstíííííííí emoticon emoticon
15. čer 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 ahoj holky,
tak je to úspěšně za mnou, můžete pustit emoticon
16. čer 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Jani gratulace velikááá, psalas na FB, tak vím. Tak je z tebe Bc. A bude i dovolenka u moře? emoticon Musel ti spadnout kámen ze srdce, co? emoticon emoticon tak to dobře oslav!!!!!
16. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Jani,moc gratuluju. Moře si užij.
Sylvi,to je za pár emoticon
17. čer 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Jani, taky moc moc gratuluju a u moře si to pořádně užij a vyčisti hlavu emoticon
17. čer 2010 v 10:51  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 holky, moc děkuju. zrovna jsem dojela z Ho, nakoupila co bylo třeba a už to jen zabalit a vyrazit emoticon a až dojedu, tak vám něco povím :-P
17. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 NO ahoj holky, vytuhaji téma z hlubin emoticon Jak se máte? Jani ty jsi někde v Chorvatsku, doufám, že tam máte krásně, nebo tady se to počasí nějak letně nehlásí...a já jsem teda spokojená, aspoň mi nenapuchají nožky emoticon a cítím se zatím celkem dobře.

Katy, co ty a malý? Jak se vám daří? emoticon VIděla jsem fotečky, krásné...malý je pěkný dlouhán už emoticon a šikulkááááá.

Ivi co ty žiješ?

Baruš co ty? Co baráček, kdy začínáte stavět? My už máme rekonstrukci hotovu, tak jen vybavujeme, a doděláváme. Tak jsem ráda, že to máme za sebou to nejhorší. emoticon
21. čer 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš