Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Ivi, teď jsem se namazala grogem :-D Posbírala oprané rajtky, nachystala termorolák a můžeme vyrazit :-D Týýýý voe, to bude prdel :-D Máme něco vzít? Honza chce vzít asi lahvinku whisky, ale jeden z nás stejně bude muset řídit - asi to vyhraju :-S
Odpovědět
holky, neznáte někoho, kdo by mi ušil společenské šaty podle již hotového modelu?
Odpovědět
Profilova fotka
No my zajišťujem, guláš, pivo a svařák, cokoliv dalšího je vítáno ;-). My to máme v plánu tak, že po sportovním vyžití někdo odveze koně domů a pak se tam vracíme dojíst a dopít, co bude potřeba, a to by mohly posloužit třeba taxíky? Teď jsem douklízela a taky si jdu posbírat ze šňůry rajtky a bundu. Určitě to bude fajn :-), neboj Vladi neumrznem, budem se zahřívat zvenku i zevnitř :-D
Odpovědět
OK, tak třeba lahvinka tequilky by taky mohla přijít vhod, ne? 8-) Tak mě napadál...kde je v tom výčtu nealko?
Odpovědět
Vladi - možná by ti právě ta slivka pomohla :-D :-D :-D Je tam fakt šílená zima, dneska jsme byly s Terkou v obchodě a solidně jsme vymrzly, pak ještě večer sáňkovat, takže se ohřívám ještě teď ;-) Jinak Terča už je docela dobrá, v pátek jsem si byla nechat ukončit paragraf, tak se nám už snad všechny nemoci vyhnou. I když po tom všem co měla (zvracení, průjem, kašel, rýma, teploty, vyrážky) už snad ani nic jiného chytnout nemůžeme :-D No byly to zajímavé tři týdny... A co jinak u tebe? Bude Víťa na Vánoce vůbec doma?
Odpovědět
Leni - klasika, Víťa dostal na štědrý den noční tak jako loni, takže dojede domů na první svátek vánoční aby byl doma dva dny a zase pofrčí zpátky na vysočinu ]-( No já to raději nekomentuji...silvestra bychom ale měli oslavit spolu...doufám.
Odpovědět
Vladi to je smutné, že tvůj manžel opět chytl noční, to je k naštvání, co? Aspoň na ten štědrý den Vás mohli nechat spolu. Ale tak oslavíte si ho trochu pozděj no. Co se dá dělat. Venku sněhu a sněhu, to je mazec, fakt to vypadá, že letos budou krásné Vánoce. Dnes se chystáme ven :o) Musíme vychodit tu včerejší oslavu narozenin, trochu víc se papalo a popíjelo :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne, Vladi,to je opravdu na houby,že nebudete spolu. Půjdeš k vašim? Máš hezkou fotečku. ;-) Ten snížek je úžasný. Peču kuře,právě jsem dožehlila a asi zabalím pár dárečků :-) Sylvi,taky půjdem na prochajdu. Už se těším.
Odpovědět
Ahojky, právě jsem dopekla skvělý recept na pečený vánoční čaj, voní mi to celým bytem a už se mooooc těším, až si ho dám...fakt lahůdka mnamky mnamky x-) x-) Katy - no je to naprd, ale já už jsem asi zvyklá nebo co...prostě když je tu člověk skoro pořád sám, tak už si i časem zvykne. Na vánoce pojedu určo k našim i se sestrou a budeme trávit štědrý den jako když jsme byli děcka. Na svátek už by měl manžel dojet, takže to pak pojedeme na oběd k jeho rodičům a ten druhý svátek si budeme užívat hezky spolu ;-) Ten sníh je fakt super, ta zima už moc nééé, protože tam teda fakt mrzne jako v Rusku...no akorát jsem na netu četla, že to do čtvrtka v nížinách nevydrží...no škoda, když už to tak hezky napadlo toho snížku... Asi půjdu žehlit, ježiši jak já to žehlení nemusím a to tu nemám žádné košile manželovi :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Kočky, tak koho tipujete na vítěze v superstar? Chodúr nebo Šmajda? ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Ivča je pod paruou a já lazar lazarovič už doma...dobrou noc ;-)
Odpovědět
holky, to vypadá, že to bylo hodně divokýýýýý :-N Taky přeji všem ponocujícím dobrou noc a "užijte" si poslední pracovní týden před vánocemi :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ranko, pozdě ale přece :-D Jj, jsem pod parou ještě teď, docela jsem měla strach sednout do auta, ale já do té práce dneska fakt musím, to bude krušný den... Včerejší akce byla super po všech stránkách, ta sportovní se bohužel neobešla bez jednoho karambolu, ale hlavně, že to dobře dopadlo ;-). A ta večerní závěrečná byla taky super, škoda, že Hel řídila, ale příště spolu zapaříme!
Odpovědět
Krásné dobrá ránko Mně se nechtěla rozchodit PC...a teď už je teda živý, ale já jedu do Hod. a pak domů. Ivi, to si piš, že zapaříme ;-)
Odpovědět
ahojka holky :-) mám tu zimu jak v psírně... zlobí termostat bo co... tak snad začnu dělat dřepy, abych se zahřála :-D Dneska mám v plánu uklidit a udělat výdobu... už se těším :-) včera jsme byli v Brně. čekala jsem totální katastrofu a nakonec pohoda. koupili jsme, co jsme potřebovali... a i něco navíc :-) takže spokojenost veliká, stavili jsme se v Subway na sendvič a jeli domů :-) a taky plánuju jít ještě dneska plavat... pač jsem se ted rozežrala a jde to pěkně poznat, tak se musím začít hýbat... a svátky budou pěkný nápor na váhu... :-D tak ať to dám ještě trochu do pucu :-) Vladi, to je k vzteku, že ti manža na štědrý den nepřijede... kamoščin taťka je zase doktor a má službu, tak oni budou mít štědrý den až 25. ... ale je to teda šílené :( Heli, paní Ševelová v Dubňanech. Šije hezky a za solidní cenu. šila mi šaty na sestřinu svatbu ;-) kdyžtak pošlu fotku
Odpovědět
Dobré ránečko, no já spíš už mám vlastně dopoledne :o) Hlásím se z domova, právě jsme povysávali, udělali si vánoční výzdobu, dobalili dárečky, a opdoledne se chystáme do HO, ještě dokoupit papíry, lepky, a takové ty kravinky na dárečky. Jinak vše snad máme. Jani ty jo, takou zimu máte? No to neni teda příjemné, uvař si čaju, ať nám neomarodíš. A teple se obleč :) Tak snad vám to někdo brzo opraví, nebo kdovi co s tím máte teda.
Odpovědět
Včera jsme si dali s mojim hodinovou procházku zasněženým lesem, to bylo tak super, došla jsem příjemně unavená, oliskaná mrazíkem :-D , stehna zmrzlé jak blázen, rudé :o), ale jinak super, řekli jsme si , že po každém obědě pujdem hodinku ven chodit :-) ať máme pohyb trochu.
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi, to musela být super prochajda, ta by mi teď bodla... Užívejte snížku, dokud je, radary hlásí od dnešní noci oteplení na jeden stupeň nad nulou. Přes den pak bude až sedm plus a ve středu se k tomu přidá déšť :-| Takže to vypadá fakt na vánoce na blátě...
Odpovědět
Jani, jj, vím, které jsi měla šatky na Darjině svatbě - takové ty zlatkavé, že ano? Kdyžtak mi písni kontakt do IP, prosím ;-)
Odpovědět
Holky, jen oznamuji, že zkoušky mám obě za 1, jednu zkoušku dokonce za 1 s hvězdičkou... x-) x-) x-) x-) Takže jsem velmi spokojená a hned se mi bude spát lépe.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi,ty jsi prostě jednička. :-) Helenko,zítra se na tebe těšíme. :-)
Odpovědět
Vladi no super, jsi šikulkaaaa, teda dobře jsi byla naučenáááá, a teď sklízíš ovace :-D Jen tak dál, a kdy že to končíš tu školu? :-)
Odpovědět
Holky, děkuji moc ;-) Sylvi - školu končím příští rok - v červnu ze mě snad bude magistra pedagogiky...doufám v to. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc přeju. Zítra jdu naposled do práce. Nevím,jestli neukápne i slza :-S
Odpovědět
Katy, já se taky moc těším x-)
Odpovědět
ahojka holky :-) Vladi, veeelká gratulace!!!! jinak, tady máte něco pro atmosféru :-P http://www.youtube.com/watch?v=B3XdXE...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den berušky... jelikož jsem v práci dnes naposledy (naposledy v tomto týdnu) tak vám chci všem popřát, krásné prožití svátků vánočních, klid, pohodu v rodinném kruhu a ať vám všem rok 2010 přinese zase něco nového, krásného... Vladi - obrovská gratulace, jsi prostě jednička a ten titul mít budeš !!! Tomu věřím, bo na to máš. ;-) Kači - i když jdeš dnes naposledy do práce, tak to neznamená, že už se s holkama neuvidíš... tak i kdyby jsi to měla obrečet, tak neboj, vždy se za něma můžeš přijít podívat a zkontrolovat je... :-) Užij si to !!!! Heli-těším se na tvé new vlásky, tak pak se nezapomeň ukázat... Mějte se, za chvíli utíkám domů.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky babulky...přes svátky se sem už moc nedostanu. Jinak Vám přeji krásné prožití svátků vánočních, pohodu, klid. Vladi tak to si šikula uplnej machřík:-) Holky my už máme DVD svatební od včerejška a sem si tak trošku pobečala a jako fakt pěkné spokojená nadevše:-)přes svátky to budem ukazovat našim a kamošom atd. tož to bude fajn:-) Katy už naposled??tý jo neboj vše dopadne fajnově a věřím, že ti holky připraví nějaké překvápko :-) Holky tak se mějte krásně a užívejte si klid a dovolenku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte berušky. Jen vás pozdravím. Pěkně jsem ten poslední den v práci obrečela. V noci jsem nespala,ráno průjem a jak jsem odjížděla z práce,tak to začalo. Je to,jako bych opouštěla svoje dítě. Ach jo. Hezký večer vám přeju.
Odpovědět
Katy, prosím tě, stejně tam budeš pečená vařená ;-) Já to dneska nestihla...viz IP. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?