Menu Forum

Nevěsty z Hodonínska

23. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Josefově a Prušánkách, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
 Mě Avatar taky vůbec podle ukázek neláká, na to bych nešla...
Hel, po víkendu poreferuju, jak to proběhlo. Guláš už je objednaný u našeho hospodského emoticon. Na zmrzlý terén dávej bacha, já to kdysi odnesla šroubama v klíční kosti. U nás včera proběhl pokus, je aspoň olonžovat, ale na těch zmrzlých hrbech vůbec nechtěli chodit, tak jedem ve čtvrtek do haly.
16. pro 2009 v 08:08  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
 Sylvi, tohle je "jenom" na Nové scéně, která se otevírá až 1.1.2010, ale šla bych i do Národního např.na operu, na cokoliv. Ale hrají tam herci ND, samozřejmě, jen je to budova za ND emoticon Jj, něco konkrétního, "moje" životní dílo emoticon
16. pro 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Ivi, tak jsem mluvila s Honzou a ještě s vedením firmy...teoreticky bych tam přijet mohla...za cenu toho, že to bude ostuda jak kráva emoticon
16. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky kočeny..tak hlásím, že mám vše nakoupeno tedy dárky na Vánoce a včera jsem je i zabalila,at to máme z krku. Dneska vymyslím poslední cukroví a bude toemoticon
16. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 A já mám zarezervované vstupenky na premiéru, zítra mi je kolegyně vyzvedne emoticon
16. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
 Holkyyy mazec sněží emoticon budem stavět huhuláky emoticon
16. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Akorát můj je až v Hradci, tak kdovi jaká je situace na silnicích tam...oujéé emoticon
16. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 Ahojky berušky. Konečně tu máme vánoční počasí, kdyby jen chtělo vydržet...
My včera vymalovali (teda, mangel vymaloval, já přišla k hotovému) emoticon dnes budem malovat chodbu a v sobotu dávat plovoučku, pak musím rychle uklidit, abychom aspoň vánoce prožili jako u "normálních" lidí emoticon
V pátek mám dovolenou a i když vím, že je to "sebevražda", tak pojedem do Brna. Potřebujem sehnat ještě pár dárků. Takže zřejmě přijedu ve stavu jako Kačenka (doorka) a budu mít nohy úplně všude nejenom v zadní části těla. emoticon

baru-ty jsi šikovná, u tebe už vánoce můžou začít !!! emoticon

sylvi-poslouchám rádio Kiss a neustále tam mluví o dopravní situacích a nevypadá to na silnicích hezky, tak přeji, aby se ti manžel v pořádku vrátil domů. Já mám vždy o toho svého strach, když vím, že je někde vyjetý na zápase, zvlášť v takovém počasí. emoticon
16. pro 2009 v 15:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky tak dneska to bylo mazec jako málem jsem to nevybrala a skončila ....jako to počasí je hnus pro motoristy, z okna je jinak pěkné emoticon
Potkali jsme se ze Sylvů,ale já telefonovala takže jsme si řekli jen ahoj a ona fičela na bus...řešíme tu hypotéku tak su z toho nervózní manža je na služebce tak je to jen na mě emoticon a su jak tupon kamkoliv dojduemoticon
Marky takže u jdete do finále????No pak nám to musíš pofotit a ukázat jak to máte pěkné emoticonPak už si jen pěkně budete užívat svátkyemoticon
16. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 zdravím vás ze školičky emoticon už jen 45 minut a mažu za kamarádkou na kafčo a na večeřu, pač mám hlad, jak dva vlci emoticon

Já zitra dosmolím seminárku, maminka mi zkontroluje hrubky... a tím jsem pro tenhle týden skončila... v pátek dopoledne plánuju jet do hodonín, koupit poslední dárek, který mi chybí... i když přemýšlím, že tam pojedu v sobotu dopoledne, pač je to křehké, tak abych to v autobuse neroztřískala... nevím nevím...

dneska to počasí totálně vykolejilo dopravu v brně, tak jsem zvědavá, jestli dneska dojedu domů emoticon

jinak jsem dneska byla na pohovoru kvůli práci... ale je to v Brně a znamenalo by to aspoň 2x týdně dojíždět - pátek svátek... prostě tam musím... a nějak nevím, jestli se to vyplatí... ale zase by to byla praxe ke střední... takže těžce váhám... a samozřejmě to ještě musím říct doma - manža to ještě neví...
16. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
Registrovala se 4. října 2008 na beremese.cz. Přidala 313 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Ivi - tak už vím.......konečně jsem si podle iniciál vybavila....nevěděla jsem, že je od vás...emoticon
Heli - s tebe bude taková svalouška? No budu tě mít co dohánět tedy...
Markétko - ať už rekonstrukci máte úspěšně za sebou a prožijete svátky pěkně v klidu a pohodě

Jdu se učit ...chjo..
16. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 19. září 2009
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 19. září 2009
 Nazdárak, tak se jdu na vás po dlouhé době podívat.
Sylvi- já tě včera potkala ve městě, ale asi jsi spíchala na bus, tak jsem tě nezastavovala emoticon
Tak já mám konečně umyté okna za pomoci mého drahého chotě emoticon . Dárky mám jen z maličké části. Zítra brzo ráno jedu na screening do brna, tak mám z toho bobky emoticon
Zítra máme pracovní večírek a jí si nestihla nic sehnat na sebe, tak jdu spřeházet skříň a musím vyhrabat něco neohleděného emoticon
Kéž by to počasí chtělo být takové i na vánoce, jako je dnes. To by bylo úžasné, jako když jsme byli děti emoticon achjo emoticon
16. pro 2009 ve 20:04  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Blani, ty se se mnou nebavíš? emoticon

Baru, já taky dneska málem bourala...nebýt autobusu, který zastavil, tak jsem skončila pod ním i s novým autem emoticon Hold jsem se krapet podcenila a už vím, co je ABS a ESP emoticon
16. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Heli - juj, fakt? V tom počasí člověk nikdy neví, co? No zítra mě čeká cesta do Brna a v pátek do Olomouce - jsem docela ráda, že se jede vlakem - bůhví co bude za počasí... emoticon
HOlky - řidičky, opatrujte se za volantem, berušky....
16. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Vladi, njn, chtěla jsem v Dubňanech zastavit z kopečka na stopce a ejhle, ABSka začla mlátit, ESP vyrovnávat a mě chytla panika emoticon Do Hodonína jsem se táhla místy i 60kou...tak opatrně, i když jedete vlakem emoticon
16. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Dobré ranko, doufám, že jste včerejší dopravní situaci všichni ustáli. Já taky měla po cestě z práce docela problémy, nejdřív jsem se trochu smýkla v zatáčce u práce a pak jsem se nemohla rozjet na křižovatce v Raťkách u kostele, kolečka se protáčely a já klouzala na místě, dom jsem jela taky max kolem šedesáti. Kdo měl ale ze sněhu radost, tak psi a koně, ti řádili jak malá děti a já ty, ale s odhrnovačem emoticon
17. pro 2009 v 06:08  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Dobré ránko berušky. Tak dnes se sníh drží a kdovi jaká je předpověď dál.

Blani, a kde jsi mne potkala, v kterých místech? Já tě neviděla, a potkala jsem v parku Báru a to jen díky tomu, že už poznám její hlas, takže jsem se otočila...a byla to ona.
Blani držím ti moc dnes pěstičky, ať ti ta kontrola v Brně dopadne na 1 s *. Neboj miminko máte určitě v pořádku.

Heli ježiš, tos musela byt úplně vystrašená. Takový hrozný zážitek, no naštěstí se ti nic nestalo, ještěže tak jako!
Buď opatrná, jen řidič v buse vykládal kolik viděl omotaných aut kolem sloupů....docela síla.
Můj manža přijel včera z toho Hradce až ve 23hod domů, cesty nesjízdné, katastrofa, měla jsem o něj takový strach...hrůza.
17. pro 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Ahoj Sylvi, já jako už nějakou předběžnou předpověď mám, ale doufám, že se to ještě změní... Do úterka má brutálně mrznout, pak se během noci na středu má oteplit až na šest stupňů a ve čtvrtek má být taky nad nulou a k tomu pršet... Tak to tak vypadá, že vánoce na sněhu opět nebudou, ale ještě je před náma celý týden, tak se to třeba ještě změní emoticon
17. pro 2009 v 07:29  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 dobré ránko

sylvi, to jsem byla, do Hod. jsem dojela pomalu se slzama v očích emoticon
17. pro 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Dobré ránko berušky...

Taky jsem do práce cestovala autem a v Dubňanském lese jsem "plula", když jsem sešlápla plyn a chtěla jet víc, jak 50... raději jsem to neriskovala a jela za ostatníma autama. Fakt to nestojí za to!

heli-v takových případech se ABS, ESP, EVA apod. vychytávky opravdu vyplatí. Tak hlavně, že jsi celá a v pořádku máš i autí.

Ivi-doufám,že se "tvá" předpověď opravdu změní, já chci mít vánoce na sněhu !!! emoticon

Včera jsme nakoukla v práci za Kačenkou, moc jí to těhulkování sluší a řekla bych, že na ní vůbec nejde vidět, že by byla těhotná, má pořád tak malé bříško. emoticon
17. pro 2009 v 08:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 majky, já bych teda řekla, že je to uplně k ho... bo si to auto dělá co chce emoticon
17. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 ahojka holky emoticon

mám z okna výhled přímo pohádkový, takže Ivi doufám, že se předpověď ještě změní. Ale i kdyby ne, tak z toho sněhu mám teď takový příjemný pocit...

S tím ježděním... to je prostě o dušu, pač nikdy nevíte, když jedete v koloně, co udělá ten před vama... nemám to ráda. Kdysi jsem dostala smyk mezi Hodonínem a Raťkama... bylo po dešti, silnic mokrá a auto předemnou začalo najednou pbrzdit a jak já jsem dupla na brzdy... tak mi to vyhodilo zadek do silnice... tak jsem tam s tím zápasila... točila volantem jak tele (i když vím, že se to nemá)... a jediné štěstí, že jsem to trochu strovnala, jinak by mě smetl autobus. domu jsem pak jela asi 50. fuj

Markétko, máš pravdu, Káťa je krásná těhulka... moc jí to sluší emoticon

taky je mi po včerejším celodenním pobíhání v tom počasí dneska čudně. bolí mě v krku a nejradši bych si lehla a spala... a taky jsem včera nějak blbě na chodníku stoupla, prásklo mi v koleni (samozřejmě v tom bolavé)... a teď mám pocist, že si radši tu nohu nechám nad kolenem uřezat, jak to bolí... blbec no
17. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 jenže, kdybys to neměla, tak se může stát, že pod tím autobusem zkončíš, bo budeš plout ještě víc...
17. pro 2009 v 09:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 Holky, jezdíte na hory lyžovat? jak je takovéhle počasí, tak mám chuť někam vyrazit... strašně dlouho jsem nikde nebyla... ale s tím mým kolenem to asi ani nebude tak žhavé...
17. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Já jsem včera taky pocítila dvakrát účinky ABS a podobných blbin a byla jsem za to ráda. Napodruhé bych asi skončila v půlce pánovské křižovatky, ale takto jsem to dobrzdila emoticon
Jani, my na hory jezdíme každý rok. Vždycky jenom tak na tři až čtyři dny a to buď do Rakouska nebo na Šumavu na Špičák. Letos je to v plánu na konec února, ale přesně ještě nevím, ale těším se už teď. S kolenem bacha, mamča měla vazy načaté a na lyžích si je dorazila a musela na platiku.
17. pro 2009 v 10:15  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 No já po tom, co už jsem se jednou válela "u ruk" s autem na střeše, tak bych nerada něco podobného znovu absolvovala...
17. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky ahojte..
Heli takže vidím, že jsme to včera většina z nás zvládli v pohodě.-)nemám ráda ABS,ale díky bohu že je.
Katuška má malinké bříško, ale to se začně pořádně zvětšovat tak za měsíc. Připadá mě že všecky tehule mají tak do 6-7 měsíce malé bříška a pak najednou bum a břicho je obrovské emoticon
Jinak Jani my jedeme na hory tam kam minulý rok na Černů horu do Krkonoš a už se velice těším!!
17. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Já zítra půjčím lyže a jestli se mi vrátí, tak stejně nikam tuhle zimu nepojedu emoticon

My už s Míšou makáme na inventuře, teď máme čurací a občerstvovací pauzu emoticon
17. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Ahojky holky,
tak jak si užíváte toho zimního počasí....krom toho nebezpečí za volantem je to docela hezký, že? No snad to vydrží aspon do vánoc, bylo by fajn, kdyby byl štědrej den zase bílý... emoticon emoticon

Já zítra frčím na další zkoušku, tak na mě myslete...snad to dám. Jak jsem dělala tu zkoušku 4.12 ( kdy jsme měly ten babinec ) tak jako do dneška nevím výsledek - nemám zapsanou žádnou známku, tak už snad začnu myslet na nejhorší a že pojedu znova.... emoticon emoticon emoticon

Mějte se krásně, já si to ještě jdu projet a zítra děj se vůle boží emoticon
17. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 tak já jsem doma, po koupeli a uplně mrtvá. zítra repete emoticon
17. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš