Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré rááááno, třikrát hurá, už tu máme pátek :-)
Odpovědět
dobré ránko Ivči, tak jsem včera preventivně hodila do pračky rajtky, kdyby náhodou. Zatím je to tak 75% že pojedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To by bylo fajn, zatím jsme napočítali účast kolem třiceti lidí (v sedlech i podpora divácká), takže guláš se nejspíš bude dělit i na zamražení domů :-D. Včera jsme byli v Hod. pojezdit, jen takovou jednoduchou gymnastiku a Rado se činil a vyrobil nové profily, to budou šoky, až jim to tam naservíruje...
Odpovědět
Dobré ránečko ženušky, já jsem taká nadšenááá, dnes naposled v práci, takže mám super náladu, a nenechám si ji nikým zkazit. Takže už žijeme vánoční atmoškou v práci, zapálili jsme si tu skořicové a vanilkové svičky :o)
Odpovědět
Ty mě děsíš :-D To bude Kamila vyčuměná jak péro, Pája to asi řešit nebude :-D Podporu v publiku bych měla mít taky, jednak jestli teda pojedu, tak se mnou pojede Veronika, aby mi pomohla s koňma, Honzin (možná s ním Pavla) a pak bych měla mít ještě jednu podporu, ale nevím, jestli to stihne.... Ještě mě napadlo požádat kamarádku, jestli nechce přijet s foťákem, že by to dokumentovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, cím víc tím líp, ať to má atmosféru ;-) Neděs se, opracování je přímo na parkuru, takže si to okoukají a o nic nejde, ale předpokládám, že čučet budou pořádně. Téda, nějaká tajemná podpora přijede, že by nějaký nový chlap na obzoru ;-) Sylvi, tiše (vlastně úplně nahlas) závidím :-D. Já jdu ještě v pondělí a pak na to prdím taky, dojede ségra, tak ať si jí trochu užiju a budem spolu chystat na štědrý den.
Odpovědět
OK, zkusím jí napsat. Tajemnou podporu necháme v utajení, ju? Necháme se překvapit ;-) A vlezem se tam všichni na to opracko nebo jak to máte v plánu? To bude ostuda jak kráva, už to vidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ono v jedné soutěži nepojede podle mě víc jak deset koní, spíš i míň, takže se tam určitě na opracování vlezem. Včera nás tam v jednu chvíli bylo šest a nebyl žádný problém. Ostudu neřeš, já ji taky neřeším, bude sranda. A na tajnou podporu jsem teda proklatě zvědavá ;-)
Odpovědět
Tak Míša s foťákem by asi dorazila. Na tajnou podporu v tomto směru moc nespoléhám bo časově je to s ní hoooodně komplikované (ještě horší jak se mnou), ale pokud by se objevila, tak tvá zvědavost snad bude dostatečně ukojena :-D
Odpovědět
Tak a my jdem zase zapadnout a umrznout do skladu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi- potkala jsem tě mezi parkem a autobusákem, ale protetěla jsi jak vítr. :-D Hurá už mrzne až prští a rtaré rybníky jsou zamrzlé. O víkendu asi pojdu pokřtít svoje nové brusle z loňska. Loni než jsem sehnala moji velikost, tak roztálo ]-( :-D Jinak vyšetření dopadlo dobře.
Odpovědět
Ahoj Blani, gratulujiii k super zprávě z vyšetření, to je paráda, že jste zdraví :-o A co mimisek? Pohlaví, to se ještě neříká, to je moc brzy, že? Ty jo ty jsi těhu, a jdeš bruslit? Asi umíš dobře bruslit, že? Já bych to asi neriskla :-D Bych se zabila i tak :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sylvi já jsem na bruslích nestála ani nepamatuju, ale Dr. mi včera říkala že se nemám v ničem omezovat a dělat to naco jsem zvylká. Když jsem jí říkala, že jsem myla okna, tak řílaka že jsem dobrá. Ostatní maminky že se sebou zachází jak s malovaným vajcem a to není dobře pokud nemá mamina žádné zdravotní potíže. Nejradši bych si aj hned nazula lyže a jela se někam pořádně umořit lyžovačlou a koulovačkou :-D Jinak dnes mi dala šéfka volno, tak dopoledne jsem byla u švagrové na čejíku a odpoledne budu uklízet. :-p
Odpovědět
Tak, po obědě, dopiju čaj, dovezla sem kolegyni lyže a hurá zase do skladu :-D
Odpovědět
Blani tak to jo, však co by ses bála, jsi zdravotně v pořádku a těhu není nemoc, no ne? Jé tak koulovačka třeba bude i v Dubňanech, ne? :-D pokud snížek bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli jsi nějak nebezpečně dlouho v tom skladu, tak bacha aby tě tam nezaskládali :-D Jé já miluju snížek, kéž by to vydrželo i na vánoce :-) Tak ať vám všem těch pár hodin v práci rychle uteče a hurá začíná víkend :-D
Odpovědět
Blani já už mám volničko do ledna, takže dnes jsem úplně mega nadšená :-D juchůů
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to není jak tobě Sylvi!!! Já ještě mezi svátkama a 4.1. už asi pujdu marodit.Sice budu dostávat almužnu, ale budu se muset uskromnit. Vladi moc prosím o pár informací jak to mude po novém roce a marodkou a mateřskou?
Odpovědět
Blani, spočítat zásoby etiket pro tolik set, tisíc výrobků hold není prdel :-( S tou nemocenskou a mateřskou by ti to přesně měla spočítat vaše mzdovka na základě tvojí výplaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Heli- máš toho moc já vím, ale kdy dojdej na tvůj oblíbený bylinkový čajík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte ženy. Tak konečně jsem se za váma dostala. Včera jsme byly smužem kupovat kameru a mikrovlnku a večer už se mi nechtělo a dnes jsme tu měli pána,co nám dával na telku nějaké zařízení,mladý mi seděl na internetu,tož su tu až teď. Blani,to je dobře,že jste dopadli dobře. :-) Sylvi,ty se máš s tou dovčou. Markétko,vypadáš moc dobře. Sluší ti to. Škoda,že jsem měla práci. Ráda by sem poplkala. Doma to budete mít určo krásňučké. Heli,tož co bude s těma věcma,co jsme si domluvily? Chtěla jsem ti ještě udělat reklamu,než odejdu :-D Vladi,jak jsi dnes dopadla?
Odpovědět
Zvládli jsme to, před hodinou jsme dorazili domů x-) Víkend volnýýýýýýý. Katy, v úterý ránko jdu k Marcelce, tak to tam nechám, ju? Jak jsem si před chvílí myla vlasy, tak jsem si na to vzpomněla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Helenko,tak to se ještě uvidíme. :-D
Odpovědět
Dobré ránko berušky. Katy, a můžu tě zase ošahat? Já už jsem opět v práci, za chvíli jedu do sedla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,ty můžeš všechno :-)
Odpovědět
Ooooooo, už teď se těším :-)
Odpovědět
ahojky kočky, venku nám tak hezky sněží, no kéž by to chtělo vydržet aspon na ten štědrý den... ;-) Jinak jak jsem ve čtvrtek a v pátek měla cestovací dny, tak jsem trochu nastydla ( nadýchala jsem se toho ledového vzduchu ) a škrabká mě v krku a trošku zlobí hlasivky, takže dneska jsem celý den doma zalezlá v teple a piju už snad desátou konvici teplého čajíku.....šak taky pořád létám na wecko :-D :-D :-D :-D Katy - zkoušku jsem měla písemnou, takže výsledky budou snad příští týden...ostatně stále nevím známku té zkoušky ze 4.12... :-S A jak tě uvidím, tak si tě taky ošahám, mě se to tvoje břůško moc líbilo víš x-) Helenko - to jste šikulky, že jste ty inventury zvládly tak rychle...psala jsi předtím, že zkysnete v práci snad i o víkendu a jste šikulky...tak si užívej toho volna.
Odpovědět
Vladěnko, ty ostudo, jaktože ses v pátek nestavila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, na chvilku nakukuju mezi úklidem, neb jsem sama doma a je mi tu trochu smutno. Hel, namazala sis na zítra pod kolenama :-D? Uz se těším, bude to určitě fajn akcička, volala mi i Nikol a taky se těší. Víno na svařák jsem donesla před chviličkou, dáme si do nosu ;-). ...teda pokud si nedá jako první můj muž a já nebudu muste odvézt koně domů :-D
Odpovědět
Leni - já jsem byla včera děsně unavená :-. , takže jsem ani nepsala. Pěkně jsem včera vymrzla, takže jsem došla domů a zalehla do tepla a už nevylezla....ostatně dneska jsem taky venku ještě nebyla a ani se nechystám...já si tu krásu sněhu užívám i z tepla domova díváním se z okna. Docela mě škrabká v krku, takže se musím dát dohromady - nechci být na vánoce marodná...cucám homeovox a piju čaje x-) x-) ale bez slivovice x-) x-) Co u tebe nového, kočko? Terka už je zdravá? Ivi a Heli - užijte si akcičku a neumrzněte nám :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?