Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mě tak napadá, že by mě zajímalo, na jakou kapacitu mají čmeláci nádrž. Příště, až s ním budu mluvit, se ho musím zeptat :-D No dobře, pro airbusy apod. necháme ten letecký... :-D
Odpovědět
Ale zase teoreticky by mi i forďák mohl vzlítnout....na natural 95 jezdí taky a 190 mi dá s přehledem...vzletovka začíná někde na 220...to dopiluju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Opět je tam jedno "jarní" odpoledne, tak si ho užijte ;-). Já se loučím a valím domů, půjdem se psama na prochajdu, už se těším. Jen doufám, že neskončíme ve sklípku, jako včera... :-D
Odpovědět
Ahojka kočenky :-) Katy, všechno nejlepší ke svátku :-* hlavně zdraví a pohodu Jinak u mě vedete pro holčičku Stella a Gabriella... a můj chce pro kluka po sobě Michala a jinak by to byl asi Adámek :-) u těch klučičích jmen se mi experimenty moc nelíbí :-) jinak dneska mám školní maraton... a večer padnu za vlast :-) anebo si zdřímnu cestou domů ve vlaku. taky jsme začali rekonstruovat obyvák, tak snad do Vánoc přibude další místnost :-) už máme koupené vypinače (můj dělá s elektrikou, takže takové kraviny jsou vymyšlené první) :-D
Odpovědět
Ahoj Jani, co nožka? Lepší? Jak to dopadlo, bylas u doktora? JInak tu školu ti moc nezávidim, ale tak ty to tam zmááákneš, jsi šikulaa. Holky co plánujete na Silvestra? :-)
Odpovědět
ahojka Sylvi, k doktorovi jdu zitra, tak jsem velice zvědavá. už to teda nebolí tak, že bych na to nemohla stoupnout, ale pořád to bolí... a škola je v pohodě... jen tím, že ji mám jen jednou týdně, tak jsem tu od rána do večera... a teď už opravdu moc nevnímám... na silvestra zatím nemáme naplánované nic... kdyžtak si uděláme nějaké chlebíčky, mrkneme na Cimrmana... a před půlnocí se půjdeme projít... my to až tak neprožíváme :-)
Odpovědět
Ahá Jani, tak uvidíš zítra, hlavně, že už můžeš aspoň chodit trochu. Já mám na SIlvestra narozky, takže se slezem rodina a jsme u nás, a navečer se bud doma zabarikádujem nahoře s mojim, nebo loni a předloni jsme byli u Novotných s Anetkou a Adelkou a chlapama. A pak po půlnoci prochazka domů a s našima dojezd :-D Já jen tak, co kdo má v plánu :o) Mohli jsme jet na hory, ale nechce se nám v zimě někde jezdit, však víš, já raděj na ty letní :-D
Odpovědět
Sylvi, vlastně vy jste tam byli i loni :-) my jsme loni měli akci s Dúbravou u nás na sklepě v Ra´tkách... a letos nevíme :-) a neřešíme... já mám taky radši letní dovolenou. ale na hory bych chtěla. dlouho jsem nelyžovala... ale teď s tím kolenem si můžu tak nechat zdát... tak snad přesvědčím mojého na příští zimu :-) a toho kolena se bojím, pač nechcu jít pod kudlu, ale asi mě to nemine...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky krásky :-D Co se týče jmen prozrazovat nebudu, páč do června se to 10x ještě změní ;-) ! Na silvestr určitě nejdu do práce, ani 1.1.................Hurááááááááááá :-D což jsem moc šťastná. Takže na silvestr to vidím na domácí gaučink a chlebíčky. Letos nikam do asi nepůjdem, v hospodě by mi bylo asi nevolno, takže nic. Dnes jsem se bavila se šéfkou, že prosinec bych chtěla určitě dodělat do konce a když nebudu mít problémy, tak po novém roku bych pokračovala v 8 hod. směnách. Lenka (šéfka) mě vyvedla z omylu, že po novém roce semnou nepočítá a já ji přesvědčovala že dělat chci, ale ona mi řekla že má náhradu a já ať od 1,1, 2010 nastoupím na nemocenskou! ]-( Jinak prijímám typy na vánoční dárky pro rodiče. To jsem ůplně bezradná :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek! tak Katy ještě jednou vše nej nej nejlepší ;-) Blani tak rodiče se ještě uvidí, ale jak já to počítala, tak dáváme dárky asi 12 lidem, plus je ještě mikuláš a narozeniny několikatery, takže pohoda :-D :-D :-D , tento měsíc se vydělává jen na dárky 8-) :-D Heli ty jsi tu psala že by jsi ráda pro rodiče nějaký relax ne? no já jen že pořád inzerují v Lednici ty lázně, čokoláda atd 8-) :-D a pro Fipípka to tyto vánoce vypadá na samé dřevo, kostky, velký vláček,... ještě se mi líbí dřevěný domeček, on je taková moje holčička, auto pro něho moc ee 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju vám za přání ke svátku,berušky.
Odpovědět
Profilova fotka
čauky brouci:-) Takže Katy vše nej k svátku :-)) My jdeme na Silvestra do sklepa ke kamáradce asi 4 páry a bpohoda lahoda taková menší slezinka :-)nějak se to hrotit nebude:-P Jinak já jsem dostala ještě z minulé práce poukaz ke svatbě na čokoládovou koupel aj pro mojého a masáž v Buchlovicích tak to chceme do Vánoc ještě stihnout :-) JInak už začínám být smutná po svatebním dvd od pana M. už je to doba a ted je prý po operaci kolena furt slibuje že další týden a už je to tak tři týdny a celkově 2,5měsíce (řekla nám za měsíc to bude) :-( Mě se líbí pro děti jména takže : Tadeáš, Kryštof, Samuel a pro holku Tereza, Linda, Sofie a ted i jméno Marika :-)takže budem asi hodně početná rodinka :-D holky těhulky vy jste blázni s tou prací trošku brzděte, při mateřské si zas tak neodpočinete :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
brej večír... tak nejdřív pro pobavení: já kráva krávovič jsem si tak šikovně teď žehlila vlasy, že sem si chytla krk a ráno budu vypadat jak s cucákem :-D njn, co se dá dělat, když jsem blbá, tak jsem blbá... brendi: Luci, už jsem dárek vymyslela, zařídila i zaplatila ;-) ty nejdůležitější už mám, takže teď už jen kravinky...jinak mám vše pod kontrolou. iba keby ten princ na bielom koňovi prišiel, tak to by byla čára přes rozpočet :-D :-D teď už jenom sobě koupím auto a hotovo :-D blani: ty zklidni hormon, nebo tě přijdu domů přivázat, by ses taky strhala, telátko naše. z Káti si vůbec neber příklad, mně něco budete vykládat o tryskomyši!!!!
Odpovědět
Jé tady se píšou jména? No tak nám se toho líbí víc...Sofie, Sabinka, Simonka, Vivian, a kluci Jakub, Adam, Tobiáš , ale klučiči se mi moc žádné vlastně nepáčí :-D
Odpovědět
Heli jejda, to neni příjemné tak se spálit. Bolí to?
Odpovědět
Holky dobrou , valim na kutě :-)
Odpovědět
Sylvi, je to divné, pálí to, ale přežiju to. Jen budu vypadat blbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, dneska se tam pěkně ochladilo... Vidím, že se tu řešil silvestr, u nás už je to několik let stejné. Scházíme se u nás se známýma co u tu mají koníky a většinou přijdou ještě sousedi a pár kámošů. Každý donese něco na zub a na pití, tancuje se, hraje pinec a kulec a je to fajn. Na půlnoc se bouchne pár šampusů a pak jdem na prochajdu po dědině, potřepat si ploutví se spoluobčanama a většinou se to protáhne do ranních hodin :-D
Odpovědět
dobré ránko raníčko silvestr? neřeším...
Odpovědět
Profilova fotka
Čusík brouku, jak se mají koníci, dlouho nebyly žádné novinky. Co Caleťák, už se odstěhoval a přistěhoval se ten tříleťák? U nás vše při starém, klisna teď trochu pokulhává na tu zraněnou nožku, ale s tím se počítá, že to nebude úplně ok. V sobotu máme s Hančou trénink, a hřebeček postoupil na další "level" dostal na záda poprvé sedlo. Chvíli se ho snažil setřepat, ale pak se stím smířil :-D
Odpovědět
Ivi, Calleto už je zpátky v Liberci od poloviny října, nebo tak nějak...jak jsme přišli o Manuelu, tak v té době už byl pryč...a tříleťáka zatím máme ve Veselí a už je z něj valach ;-) a tuším, že je po Faraday? Teď si nejsem jistá, ale snažila jsem se to zapamatovat...fakt nevím. Tak co mu zbývá :-D Tak jsem zvědavá na obsedání. Kdy to máte v plánu? Já se snažím teď srovnat Kamilu...jsem z toho nešťastná, vzala jsem ji pod sedlo v neděli a nestačila se divit... 8-( A Spratek je zlatíčko, uvidíš na jaro, už teď bys kukala - ze zadku má srdíčko, krk by mu mohl i Unic závidět a proježděný už je taky (řekla bych) dobře. Naučila jsem si ho jenom na sed a holeň (což neustále 99% lidí ze stáje není schopno pochopit, že to jde) a vlastně vůbec nepoužívám otěž a spolupracuje na myšlenku. Akorát když se mu něco nezdá, tak se staví...občas si beru tušírku, tak chudák pak neví, ze které strany to bylo a zase je hodný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, zdá se mi, že Honza říkal, že ten mlaďoch je po Farady. S obsedáním zatím nespěchám, zatím to zvíře roste a sílí, tak uvidíme na jaře, jaký se z něho stane kůň. Podle toho to bude buď kolem velikonoc a kdyby ještě nebyl dorostlý, tak až v létě. Kamila zas zlobí, nebo je to výsledek parchošů...? Na hřebčouna jsem zvědavá, přes zimu se k vám asi nedostanem, ale na jaře před sezonou se určitě rádi objevíme, abysme vytáhli koníky do cizího prostředí, než vyrazíme závodit. Šimlíka se taky snažím jezdit na co nejjemnějším přilnutí a zatím to jde, myslím, že na jaře ho taky stěží poznáte :-D, přibral a trochu zase dosvalil, ale hlavně docela hodně zesvětlal, z čeho moc radost nemám :-| Já bílé koně moc eee, kéž by zůstal tmavě šedý :-D
Odpovědět
Výsledek stylu "drž"...na tohle já nejsem zvyklá. Ona vezme udidlo, držííííííí, ty můžeš držet v každé ruce 50kg...ale k čemu to je?
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, to je na prd, to máš pravdu, to nevede k ničemu... akorát ke vzteku z pokažené práce :-S
Odpovědět
dobré ráno holky :-) mám za sebou sprchu a snídani, teď ještě namalovat na ksicht obličej a mažu k doktorovi s tím kolenem. pak mě čeká nějaké běhání po hodoníně a nakonec odpoledne s Markétkou adventní věnce a perníčky :-) tak se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Jani, tak to už budete mít přijemnou vánoční atmosféru s perníčkama :-). Ať dopadneš u doktora co nejlíp. Já se na chvilku vzdálím, jedu do Hod na sociálku na kontrolu, to bude otrava...
Odpovědět
Ivi, jenže si říkám, jestli to má smysl ji to přes zimu přeučovat...když na jaro Honza začne skákat zase takhle. Jemu to nevadí, on je "silař", ale já se odmítám s koněm přetahovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Huš jsem zpět, kontrola byla levou zadní, vše v pořádku a tak jsem mohla ještě prošmejdit město :-D. Našla jsem si pár podprd, příští týden si je zajdu koupit a taky jsem potkala kámošku, tak jsme zplkli. Heli, no právě, jestli to má cenu..., nejvíc nasere, když se člověk snaží a veškerá práce je nakonec na houby... Investuj práci a energii do toho, co se ti vyplatí, nebo nějak vrátí, a to je jak to tak vypadá hřebčoun, ne ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda dneska se evidentně makalo jak o život. Loučím se, zítra pá, I.
Odpovědět
brej večír, koukám, tady ani noha... Ivi, máš recht, u hřebčáka se to vyplatí. Takže tam budou směřovat mééééé aktivity. Počkej zítra, hajzlík, se zapotí :-D Dneska thai box, pak lymfoška, oči mi lezou z důlků...jdu si vyžehlit umyté vlasy a chcípnout do houští :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?