Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, páááááátek je tu :-) Včera jsem si slušně dala do těla při ježdění se šimlíkem a pak jsem zpocená umývala chrániče v ledové vodě a jaksi mě začíná škrabkat v krku... Nějak to budu muset rozehnat. Tak co babuchy, jaké jsou plány na víkend? K nám přijede ségra s přítelem a pejsanem, tak bude veselo, v sobotu odpoledne ještě trénink a večer jedna oslava narozek. V neděli se z toho asi budem vzpamatovávat :-D
Odpovědět
dobré rááánko
Odpovědět
ahojka holky :-) přeju dobré ráno. Dneska jsem od 7 na nohách, pač plánuju uklidit, vyžehlit a pak se chystám do solárka. poprvé v životě, ale už se na tu svoju zelenou papulu nemůžu dívat :-D máte nějaké tipy a rady co tam dělat nebo nedělat? jinak s kolenem jsem dopadla asi dobře. nový pan doktor mi ho naštěstí nechce hned operovat, ale zkusíme to nejdřív se cvičením. Takže mi musí manžel dovést od našich kolo a mám nakázané plavat... tak ze mě bude potápka :-D a taky jsem včera koupila naší Markétce vánoční dárek. perníčky se povedly a příští týden je nazdobíme. už se to blíží jak čert. jsem zjistila, že už je teď v nedělu první adventní neděle... hmmm a o víkendu toho bude hodně. Dneska večer máme s pár kamarádama akcičku u nás na sklepě, takže musím nachystat něco dobrého na zub.. zitra slaví kamarádka čtvrtstoletní výročí a v neděli jedeme k babičce na severní moravu a v pondělí cestou zpátky se stavíme u manželovi sestřenice na kafe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauvec Jani, tak to máš teda pořádně nabitý program. Je fajn, že jsi u ortopeda dopadla dobře, uvidíš, určitě se to spraví, a u koho jsi vlastně byla?
Odpovědět
ivi, no bude toho dost :-D a byla jsem u dr. Třeštíka. On je sice chirurg, ale specializuje se i na kolena, takže jsem byla tam :-) moc příjemný pan doktor
Odpovědět
Profilova fotka
Takže na nemocnici, jj prý je dobrý. Jen tak zjišťuju, kdyby bylo někdy potřeba... Mamča má koleno po platice vazů a jezdí do Brna.
Odpovědět
Třeštík je traumatolog a je to kapacitka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Tak konečně jsem se donutila vykopat z postele :-D A posnídat, kupodivu mi zatím není zle: Chystám se na pořádný ůklid, ale nejdřív musím na poštu a do lékárny pro čistící čaj :-p . Tento víkend nemáme žádný program, takže se budeme jen tak poflakovat, ale na příští víkend jsme dostali nabídku strávit jej v Praze! Což bych uvítala, já Prahu miluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) já mám dneska sobotu ani nevím proč asi proto že hodlám dát celý barák do pucu :-) jani na poprvé do solárka se pořádně namaž krémem (na solárko) a dej si tak 6-7 minut pobytu vevnitř v truhle a pak běž ještě další den a to běž třeba na 7-8 miut pak si dej den volna a potom opět dokola a po týdnu pak stačí jednou týdně třeba na 10-12minut ;-) Já na víkend nic moc - dnes jdu ke švagrová na dámský večír k nim domů a zítra asi budem doma a v nedělu nevím?
Odpovědět
Baru, děkuju za radu... jen teda uvidím, co se mnou udělá. paní majitelka mi říkala, že napoprvé tak na 6minut max a uvidí se, co to s tou pokožkou udělá. a pak půjdu kdyžtak až v úterý... protože dřív nebude kdy :-) já myslela, že se chodí tak jednou týdně a ne třeba několikrát? ale já tomu fakt prd rozumím :-D Blani, ahojka. neblázni s úklidem a radši odpočívej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani ono se ti to řekne, ale nikdo to zamě neudělá. Manžel mi občas pomůže, ale max umýt náčení, nebo vysávat.Mytí koupelky, záchodu a utírání prachu je pro něj španělská vesnice. No nic musím do té lékárny za tvojí tchýní ;-)
Odpovědět
Zdravím vás holky, mám práce jak na kostele, jako mazec. Zítra jdeme do kina na 2012, už mám doma lístky :-) Blani, a ty už jako jdeš od prosince marodit? Takže si budeš užívat těhu doma? Jani, tak si užij solárko, a opatrně, moc zdravé to teda není, ale zasej co dnes je zdrave, že? Baru jak ty si užíváš volno? :-) do ledna čas, co? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sylvi- marodit pujdu pravděpodbně asi nekdy v lednu, pokud mi Dr. v pondělí neřekne něco jného. V peosinci budu dělat 8 hod, takovou pracovní dobu jsem snad nikdy neměla ;-) Pak možná si to budu užívat, pokud mě přejdou nevolnosti. Jestli ne, tak si natom není co užívat. Musím doufat, že to přejde 8-)
Odpovědět
Blani, já ti rozumím... ale ono to kolikrát počká a chlap to určitě pochopí ;-) a pozdravuj tchýni :-D Sylvi, já to nechci nijak přehánět. nejdřív zkusím, co to udělá... a někde jsem četla, že pro takový ten normální vzhled to stačí ze začátku jednou týdně tak 5-6x a pak čas od času... tak uvidíme :-)
Odpovědět
děvčata... mám takový vyloženě babský dotaz - v čem perete prádlo? mě to štve, pač si nemyslím, že mám nějaké blbé prášky - na barevné používám Bonux na barevné prádlo, na bílé mám perwoll white nagic a stejně se to ne vždycky pořádně opere (bílé prádlo zachází a třeba ponožky zůstávají jakoby šedivé) a hlavně třeba ručníky jsou strašně tvrdé. už jsem někde četla, že na ručníky se nemá používat aviváž, že to zatěžuje vlákno toho ručníky a jsou pak hrubé... a stejně nic... a už jsem fakt zoufalá :(
Odpovědět
Jani, aviváž by se neměla používat celkově...efekt změkčení prádla dodává tím, že prádlo obalí "slizem" a tím se zdá ručník jemnější... Prací prášky by měly obsahovat změkčovač, ale je lepší používat ještě k tomu změkčovač vody - to co "tvrdí" prádlo je vodní kámen. Ne vždy platí, že drahý prací prostředek=kvalitní prací prostředek...
Odpovědět
Profilova fotka
Heli, poraď nějaký dobrý prací prášek, aby světlé prádlo nezacházelo. Nesnáším zaprané bílé spoďáry :-D
Odpovědět
Pokud je to 100% bavlna, tak berte bez ostychu na co nejvyšší teplotu a vypere vám to i obyč voda bez prášku ;-)
Odpovědět
app. když si čtete složení na prostředcích - tak "optický zjasňovač" je opravdu jenom optický, ale nebělí...."bělicí činidla na bázi kyslíku" bělí....a prášek s obsahem enzymů je na organické nečistoty...víno, tráva, olej...ale každý enzym je na něco jiného...ale to běžný spotřebitel nemá šanci zjistit.
Odpovědět
a to šedé co na prádle vidíte, tak je právě vodní kámen
Odpovědět
Profilova fotka
Já peru pouze v tekutých prášcích a jsem maximálně spokojená!!!!! Jani ponožky zašedlé po častém nošení pořádně oprat nejdou, ani bělení není nic moc v tomto případě. Bílá je choulostivá a nemá se na ni použávat avivář!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
My pereme v Arielu, i v gelu Arielu a ten je teda vynikajíci :-) prádlo voni krásně, a bílá je fakt bílá :-D , ale někdy koupíme i něco v akci, dokonce něco i z Lidlu a mazec, bylo to stejné jak Ariel :-D
Odpovědět
Takže někdy i ty levnější jsou super, ale z těch značkových se nám líbí zatím ten Ariel nejvíc..ale někdy to střídáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré rady, hned si je zapíšu do deníčku :-D. Aviváž zásadně nepoužívám nikdy a na nic, jake exematikovi mi to nedělá dobře. Hel, a co se dá dělat s tím prádle, co už zašedlé je, jde to nějak odstranit?
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda holky teď jsem se dočetla na jedné diskusi, že po novém roku bude mateřská 50% z průměrného platu za 1/2 roku. Do teď to dělalo 70% To je nechutné!!!!!!! :-S To mám živit sebe a dítě s 5500,- na měsíc me trefí!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jsem se pořádně vytočila ]-(
Odpovědět
Tekuté mají vždy nižší prací účinnost jak práškové...ale mají lepší rozpustnost, takže se vám nestane, že vám zůstane kousek nerozpuštěného prášku na prádle.
Odpovědět
Iv, dej tam plnou odměrku prášku a teplotu 90 a nejdelší prací cyklus. Pak jenom máchání ve vodě a mělo byt o zabrat. Pokud ne, tak přidej odstraňovač skvrn - a nešetři.
Odpovědět
Profilova fotka
OK, dík za typ, vyzkouším to. Když to zafunguje, tak tuto proceduru podstoupí závodní hadry :-) Loučím se, užijte si všichni víkend, slibují hezké počasí. Pá v pondělí, I.
Odpovědět
Ty kráso, závodní rajtky...mám od černého leštidla na boty...děcka zase zaperlil :-D
Odpovědět
Heli, všechny rady zapsané a nalepím si je asi nad pračku :-D Blani, bílé už dávno s aviváží neperu, mám na to koupený ten spešl prášek na bílé a je to opravdu lepší jinak jsem byla v tom solariu. Docela příjemné si prohřát kosti :-) paní říkala, že když sjem takhle bledá, tak to radši nepokoušet a dojít zase příští týden :-) tož tak... a teď jdu na večer vytvářet jednohubky... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?