Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,co tam píšou na zítra?
Odpovědět
Píšou, že Kateřina má svátek x-) Si to představ, znáš nějakou??? Já jako náááááááááááááááááááááhodou jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, hlásím návrat z Břeclavi. Na nákupech jsem nepořídila, sportovní podprdy jsou nedostatkové zboží... Ale u doktora jsem dopadla dobře. Kýla ani nic na vaječníku to naštěstí není, z velké námahy se mi potrhaly vlákna svaloviny na břiše a to vytvořilo takovou bolestivou sraženinu. Pokud by mi to ale do týdne nezmizelo, bude se to muset chirurgycky odstranit. Venku je úplně jarně, už mám puštěné koníky, teď se naobědvám a půjdu se vrhnot na práci kolem nich a s nima :-)
Odpovědět
ivi, tak to je dobře, že je to "jenom" tohle, i když je to nepříjemné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek po letech:o)) Ivi co jsi prosím tě dělala namáhavého? já bych se nedivila kdybych měla něco podobného, poslední dny jsem pomáhala hooodně fyzicky a teda i posilovnu jsem musela vypustit. Jinak bavíte se o jménech, tak tady se kamošce narodila Mahulenka, má jen 1.60 kilíčka tak snad bude vše v pořádku ;-) . Mě se moc líbí Kateřina a Barunka a chlapečka už mám Filípka ;-) . Jinak kde je Majky?
Odpovědět
Markétka pracuje jako barevná, mají toho moc v práci - konec měsíce ;-) Luci, už jsi něco vymyslela?
Odpovědět
Profilova fotka
za chvíli posílám Heli
Odpovědět
Profilova fotka
heli už
Odpovědět
Luci, super, těším se na zítřejší várku ;-) Jsem nadšená.
Odpovědět
Ahoj holky, kde jste kdoooo :o)
Odpovědět
Heli kámoščiné známé se narodila malá Vivien :-) zajímavé jméééno, a líbí se mi. (pretty woman :o)
Odpovědět
Markétka chce velikánskou vyplatu tak maká jak barevnáááá, že Majky? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Katyyy vše nejlepší k svátečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,mámto až zítra. Ale děkuju. Teď jsme se vrátily z Brna. Na to 3D se nám mimi nechtělo ukázat. Pořád si zakrývalo rukama obličej. ]-( Vždycky jsem se šla na 5 min projít po chodbě a 4krát jsme to zkoušely a prostě nic. Musíme si počkat do března. Ale váží 550g. :-)
Odpovědět
katy to je sranda teda, no mimi je asi nějaký stydlín, to bude holčička stydliváá :-D , nebo kluk jak buk. Vy jste si to nechali říct, nebo ne?
Odpovědět
Ahojky holky, Katy, k svátečku už ted přeji hodně zdravíčka.....Je škoda, že se vám mimi nechtělo ukázat, ale aspoň o to budeš víc natěšená na další UTZ ;-) Heli - omluvila jsem nás, ve čtvrtek bude Jakuza, takže to bude pohodička, můžeme jít... ;-) Sylvi - jdeš na ten film 2012?
Odpovědět
brej večír dámy, tak jsem se dostavila domů... neuvěřitelné, co udělá jedna lymfomasáž...já zase chodííím x-) vladi, super, určo půjdu, pak jdu hned zase na lymfošku, tak budu mít čtvrteček pestrý ;-) zítra zaplatím ten dárek pro naše, doufám, že se jim to bude líbit a nezklamou. každopádně si myslím, že tohle je fakt dárek, který by nečekali :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, tak zase v pracovním procesu a mám toho na stole požehnaně... Heli, cos pro ně nakonec vymyslela, nějaký adrenalinový zážitek? ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak už zase v práci. Vladi na filmík určo půjdem :o) Heli jéé co jsi vybrala rodičům?? Nějaký relax ? :-)
Odpovědět
dobré ránko ivi, tak zorbing to není, ale adrenalin to pro ně bude :-D
Odpovědět
Katýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, všecičko nejlepší k svátečku, beruško x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko,bambulky. Helenko,nenatahuj nás. Co jsi vymyslela pro vaše?
Odpovědět
Katy, nemožu to prásknůt bo by se to k nim mohlo donést a co potom. A je to dárek, který by 100% nečekali, takže překvapení to bylo.
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,děkuji za přáníííííííííííííííííííí. :-) No tak jo. Tak to bude překvápko. ]-(
Odpovědět
Katuško, přejeme s Terezkou všechno nejlepší k svátku x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, připojuju se s gratulací k svátku, vše nej, nej, NEJ x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jste hodné,děvčátka.Děkuji pěkně. Leni,dorazíš na sraz?
Odpovědět
Profilova fotka
Letím do práce,pááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Občas se člověk v práci i docela pobaví. Právě jsem se dozvěděla, že čmelák (práškovací letadlo) může lítat i na natural 95, pokud dostane povolení od výrobce. Na co se potom vyrábí drahý letecký benzin? Ale rozhodně jsem nebyla jedinná, kdo panu pilotovi nechtěl věřit a myslel si, že se z nás střílí :-D
Odpovědět
:-D No nevím, jak by se na ten natural tvářil třeba airbus :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?