Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Jani chudato, to je mi je líto, to jsou blbé nemoci teda. Musíš být z toho už vyčerpaná, co? :-| Kdoví, kde jsi to chytila. Teď už to snad lítá vzduchem všechno. A hodně pij, ať nejsi dehydrovaná. Já tak jednou šla až do mdlob.
Odpovědět
Profilova fotka
Manža je manža má mě jako panenku s dlouhýma vlasama :-) a došla ježibaba s krátkýma :-D,ale jako líbí se mu to,ale louhé jsou dlouhé :-)))ale mám to za 3měsíce zpátky tak je to ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky s radostí oznamuju, že od 1.1. 2010 mám práci v Bv ve firmě Etiflex+tiskárna...na pozici grafik :-)tak super truper 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, tak to je paráda, to bude práce, co bude bavit x-)
Odpovědět
Baruuuu, gratuluju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky :-)jste hodné
Odpovědět
Baru, veeelká gratulace ;-) hlavně ať tam jsi spokojená ;-) sylvi, mám u postele konvičku s čajem... a nestíhám pomalu dobíhat na záchod :-D ale je fakt, že to hodně oslavbuje... vařila jsem si tu rýžu... a pak si musela jí lehnout, pač jsem prostě dýl nevydržela. máme doma na hlídání zase Betču, tak s ní zkusím jít na chvilku ven... uvidím, jak dlouho to zvládnu :-)
Odpovědět
Baruuu Gratulace velikááá, super, a jakou máš pracovní dobu? Teda já vím, že až v lednu, ale nebudeš tam trávit noci, ne? :-D Tu firmu já znááám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, užijte si víkend, má být krásně. Já už se pomalu balím k odjezdu, musím se stavit nakoupit a pak hurá domů. Půjdem na dlouhou prochajdu se psama a natrhám si šípky a uschlé bodláky do vázy, už se těším :-). Pá v pondělí, I. ;-)
Odpovědět
Jani, slivovičku si dej ;-)
Odpovědět
tak i já začínám mít divočejší zažívání :-S kouknu na vás ještě večer, ať se vrátím ze sletu :-D prozatím hezké odpoledne a kdo tu už nebude, tak ať má hezký víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani-to je hnus, mne stačila naposled ta kampylobakterie.. doufám, že mne už nic takového nepotká !!! A nepřála bych to nikomu !!! baru-i já gratuluju, konečně něco "normálního" viď !!! ;-) Ivi-papa a užij si romantickou procházku... a pondělí - nestraš, to je dááááleko helisku-já už tě tu nezastihla.. tak se měj krásně a opatruj se.
Odpovědět
Článek se načítá
taky vám všem přeju hezký víkend. já jdu večer s holkama na kafe... tak snad to tam zvládnu :-) a v pondělí se těším zase tady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,to kafé asi nebude moc dobré na střeva !!! No ale snad to ustojíš. Užij si to... Taky přeji všem krásný víkend. Papa
Odpovědět
majky, to je jen náš pracovní název.. já kafe ani nepiju ;-) takže budu večer o černém čaji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte děvčátka. Baru,moc gratuluju k nové práci a přeju,ať si tam moc spokojená. Jani,fůkám na střévka. To je svinstvo. Helenko,jsem zvědavá na reference z Bejkárny. A co se teda stalo v Dub. jste nezjistily????
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ale vám to dneska pěkně jelo, no mám co dočítat. 8-) Dnes jsem to chtěla oznámit v práci, že jsem těhu, ale nakonec mě šéfka předběhla, tak jsem i byla ráda. Majky- od prosince se budeme zase v práci vídat. Budu totiž přestupovat na závodku a budu dělat jen 8 hod denně. Jak to bude po novém roku se ještě uvidí ;-) Kolegyně v práci říkaly, žeprý někoho v Dubňanech mělo srazit auto, ale nikdo nevěděl hlavu, ani patu! Snad to není nic hrozného. Takové zprávy nesnáším to je na depku. Všechny máte volný víken, kromě mě ]-( ! Tak si ho užijte papa snad v pondělí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani a jak se cítíš? Vše v poho?
Odpovědět
Profilova fotka
jo docela v pohodě. V práci mi kupodivu bývá docela dobře. Zatím jen 2x jsem myslela, že to asi nerozdýchám. Většinou je mi zle když jsem doma, ale to fest, někdy se nemůžu ani dostat z postela, jaké mám křeče v břichu a nebo v žaludku a to je horší. Jinak mi to stejě pořád nedocházý. A co ty bez problémů?
Odpovědět
Profilova fotka
Blani,musíš vydržať.Bolesti budou dlouho. Mě trvaly až do 17tt a ještě teď někdy,ale dá se to zládnout.Počkej na pohyby. Zažiješ nepoznané a je to paráda. Já jsem v poho,až na nohy. Mám je modré,popraskaly mi žilky. Vypadám,jako by mě manža týral. :-) No hlavně,ať máte všechno v pořádku. Jedete do Brna na NT?Moc doporučuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Já vůbec nemám tušení, takže asi ještě tak brzo to nebude. Ještě nemám ani trypl test. Ten mi asi bude dělat příště. Já fakt nevím ona mi nic neřekla zatím, prý až příště. Tak jsem zvědavá. Na kontrolu jdu 30.11
Odpovědět
Profilova fotka
Blani IP
Odpovědět
Tady se nám rozjíždí těžká těhu diskuze, za chvíli nebudu mít do čeho přispívat :-N :-D Blani - přidávám se Kačence, NT screening v 11 tt (nebo kdy?) vřele doporučuju, tripple tests vycházejí falešně ve více než 50% procentech :-S (dělá se až v 15 tt, jestli si to dobře pamatuju). A na Bejkárnu nemůžu říct půl špatného slova, že Vladi? ;-) Takže dámy a Václave, ráda bych vám oznámila, že na 4. prosince 2009 na 19.30 je objednán stůl pro 10 krásných ženských (a Václava) na Bejkárně v Hodoníně. Volno si zařiďte každá jak chcete :-D Jídlo je výborné, porce bych řekla tak akorát (momentálně mám pocit, že prasknu, ale to asi proto, že jsem to zatlačila ještě palačinkou. Sem si dala výborný vepřový steak z panenky - medium, s volským okem, slaninkou a opečenou cibulkou a k tomu rajčata plněná mozzarelou.....wooooooooooooooooooooooooow), ceny velice překvapivé, příjemné prostředí a personál má ode mě jedničku ;-) Kočka za barem je moje známá (a ex býválá :-D ) a jeden fešný číšník tam byl a jako nemůžeme si stěžovat, fakt paráda. Trošku jsme jim tam uvolnily s Vlaďkou atmošku :-D Pokud nás bude víc, židle stáhnem od jiného stolu, ale je mi jasné, že se všechny určitě nesejdem, tak jsem to nechala na deseti kusech ;-) A já jdu spááááááááááááááááááát, ať jsem ráno u koní fit a svěží.
Odpovědět
Já taky přidávám svojí měrou.... Bejkárna předčila naše očekávání. Fakt super prostředí a atmosféra...Obsluha supéééér ( viď Heli ten půllitrový čaj ..:-) ). Jídlo výborné, porce fakt velká a já mám taky pocit, že praskám ve švech a to jsem to neproložila tou palačinkou :-D Takže děvčata, těšte se. 4.12. se tam snad v hojném počtu slezeme ;-) ;-) Navíc kdyby jsme po slezině chtěly jít pařit, tak nahoře v music klubu je i diskotéka :-D , takže program máme nalajnovaný hezky... Jdu taky spát, byl to velmi vydařený večer....ovšem kdyby nás viděli trenéři z thai boxu, tak ti by nás teda po dnešním hodokvasu asi moc nepochválili :-p :-N Však to příští týden vyběháme :-D Pááá a hezký sny.
Odpovědět
Já to vyběhám už dneska...se budu potit, dva koně mě čekají :-S Tak tak, půllitrový čaj byl supéééééér :-D A já už skoro spíííím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Zrovna jsem si včera večer,jak jsem venčila Dorku říkala,že by ta Vladěnka šla s Helčou na Bejkárnu,když se u ní nesvítí? A ono to byla pravda. Tak 4.12. se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Všem krásné, i když mlhavé ránko přeju !!! To je zase počasí. Já už jsem po snídani a čekáme na strejdu, až nám přijde udělat trošku nepořádku doma... :-) blani-tak se moc těším, až tě budu vídávat častěji !!! Zkus na mne přenést tu tvoji "nemoc" a neco mi dej do jídla, ať se mne to taky chytne !!! :-N heli-vy jste si byly s Vladi tak užívát??? Téééda. Předběžně počítám s termínem, snad mi to vynde... Jdu ti písnou ten postu na PS... Kači-ty modré nohy máš z toho, že neodočíváš a pořád stojíš na nohách.. ach jo, co s tebou? Přikurtovat tě k posteli, workoholiku !!! :-)
Odpovědět
Dobré ránko jj, včera jsme si byly s Helenkou naprat břůška.....taková malá kompenzace za thai box, kde z nás chtějí někdy sedřít kůži :-D :-D :-D nééé, není to tam tak hrozný... :-D. Je pravda, že kdyby nás viděli včera trenéři, tak ti by nás rozhodně nepochválili, ale nás to teda vůbec netankovalo :-D Katy - s těmi modrými nohami opatrně, a jak píše Marky, tak to máš beztak z toho létání a pracování...chtělo by to trošku zvolnit tempo mamčo. Jinak už jsme i rezervovali na Bejkárně i jedno místečko pro Václava... ;-) Jinak co máte všechny ostatní v plánu? Marky bude "demolovat" byteček...(co ještě zbývá k rekonstrukci? ), Helísek už vyběhává nabité včerejší kalorie u koní....a co ostatní? Mě bohužel čeká kromě pravidelného sobotního úklidu i učení se na zkoušku, kterou dělám zrovna toho 4.12. Se mi ale vůbec nechce, ale dokopat se budu muset. :-x
Odpovědět
čau kočky, tak Heli, Vladi, vy jste si tak vyrazili, jo? No aspoň jste to pořádně omrkli :o) a ochutnali, takže se tam dá dobře najíst, jo? Jééé tak to bude akceeeee. Tak já se hlásím, že účast platí, to zajdu s váma. mrknu se rovnou na jejich stránky, co tam nabízí, ať mám představu :o) Majky, u nás se dnes vlastně buduje, že ? :o) My jsme s mojim jeli včera večer z Ratěk a mlha by se dala krájet, no hrůza.
Odpovědět
Sylvi - jídlo tam bylo fakt výborné....já preferuji kuřecí, takže jsem si vybrala ten "čáry máry fuk" a bylo to jako fakt dobrý...jen bych možná brala, kdyby tam bylo něco v nabídce i se smetánkou ( to tam nebylo a taky mi tam chyběla moje milovaná rejže, ale dala jsem si místo ní výborné plněné brambory...mnam mnam ). Takže si myslím,že si tam určitě všechny vybereme. Jinak já se tedy jdu učit na tu zkoušku...celá žhavá jsem.. :-S ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?