Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Luci, skoro :-D M. je svědek nevěsty a zároveň její brácha, co jsem jí fotila svatbu v Ostravě :-D :-D :-D Tak jako nepřijmi pozvání na víkend v Práglu :-D Počásko bylo super, bylo krásně. Celý víkend jsem statečně odběhala ve svetříkách a vestě, kabát ani nebylo potřeba. Zvlášť když jsem se fakt zahřívala především vnitřně, ze mě musel mít radost :-D
Odpovědět
ahojka holky :-) dneska jsem se z postele vyhrabala až v devět. budiž mi omluvou, že jsem usnula až ve 4 ráno... nevím co se dělo. od půlnoci jsem se převalovala v posteli... a nic. posnídala jsem s teď se budu chvilku učit, pač odpoledne musím zajet do Břeclavi... a pak mám poslední kurz hubnutí... prča na tom je, že mi muž půjčil auto svého kolegy... a to auto má automatickou převodovku... a já s tím nikdy nejela. takže jsem dostala jen zběžné školení a mám si radit... no kdyby hlásili v rádiu, že nějaká řidička nezvládla řízení, tak jsem to pro dnešek byla já... Heli, je super, že sis víkend užila ;-)
Odpovědět
ty řidičko, dávej si bacha, automat je zrádný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Heli-jsem ráda, že ponožci splnily svůj účel !!! ;-) :-D :-D :-D A víkendíkové počásko vyšlo prarádně !!! Jani-no potěš... :-x uřež si levou nohu, ať s ní omylem nestoupneš na brzdu a nenadereš si čumák. Já poprvé jela v automatu v zákazníkoé 607 ("limuzína" co vyrábí Peugeot) takže si dovedeš představit, že auto bylo bez řidiče a zákazník skoro bez auta :-D Jako na cesty dobrý, na pojížďky do města taky, ale zlatá spojka s řadící pákou.... já to tam musím kvedlat, jinak by mne ta jízda ani nebavila. :-N
Odpovědět
Heli, proboha nestraš mě, pořád se tu ujišťuju, že to zvládnu :-D Majky, pokusím se nezabit ani sebe ani neublížit autu... ale nejdřív s tím snad 10x objedu Raťky, než se vydám do plného provozu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani nestresuj se, to zvládneš ;-). Levou nohu opři až někde na dveře, nebo naopak skrč hluboko pod sebe a v momentě, kdy šáhneš na řadící páku, tak tě to stejně "kopne", protože má jiný tvar :-)
Odpovědět
Ahoj kočky, hlásím se z tepla domova, užívám si volníčka :o) dnes možná pojedeme na návštěvu k manželovým rodičům a pak budem jen lenošit doma. Co nového holky?
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi-to je provokace, ty máš dnes zákaz vstupu do diskuse, dnes je to diskuse jen pro pracující lid... :-D :-D :-D
Odpovědět
Majky no toto teda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky hlásím se z domova...ne důchodců :-P. Jak pak se máte? Vidím, že jste se měli hezky..a heli ty teda obzvlášt :-) Jani kurz hubnutí?Potřeboval bych poradait jak shodit zadek na polovinu. Dneska mě čeká spinning :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baru-kdybys shodila zadek, tak budeš mít nohy u páteře... ty jsi blázen, co ty chceš shazovat??? :-D :-D Leda tak manžela do postele ;-)
Odpovědět
nějak mi nepremávalo spojení na brms, furt to padalo :-S
Odpovědět
Článek se načítá
brendi - Luci, doufám, že nemáš na zítra nic v plánu, něco ti posílám ;-)
Odpovědět
Já už to dneska balím ;-) Jedu jezdit, večer písnu, jestli ovšem nezahynu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Mě to sem nechtělo dnes pustit!! Helenko,to byl žůžo víkend. Takový jsme loni prožily před vánoce na advent a bylo to moc príma. baru,spinning? Zase se tam půjdeš nudit? Vladi,dnes jsem tě zahlédla ve městě. Seděla jsem s kolegou na Flowers. Mooc ti to slušelo v těch červených botech s červenou kabelkou. Velmi sexy to bylo. Jani,taky jsme dnes v noci nespali. Je novoluní,tak asi proto. Měla jsem volno,bo nám dělají ty okna v práci,ale je to děs a hrůza. Jestli mi tam zůstane kadeřnictví,tak budu moc ráda. :-S Heli,kdyby něco,příjdeš ve středu na hlavu ke mě domů,ju? ;-)
Odpovědět
Katy, ty si budeš stěhovat kadeřnictví domů, jo? A pak že ti šlo o nové okna a ty chceš vyzrát na nás takhle :-D Mno, jestli bude potřeba, tak řekni, vezmu kýbl, hadr a naběhnu i jako úklidová četa :-D Kdyby něco, tak mi dej hlavně vědět, víš jak to se mnou je - přiřítím se vždy za minutu čtvrtá a to s tím, že parkuju tam, kde nemám :-D A na víkend si fakt nemůžu slovem stěžovat, potřebovala jsem to jako sůl. ale návrat do práce byl krutý...hned jsme se pohádali s obchodním po telefonu. v pondělí jdem na večeři :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,to jste se ale musely pohádat,že jdete na večeři :-) V práci to snad zítra zvláneme. A kdyby něco,ještě středa ráno. Zákaznice máme až na 8hod. Jsem KO. Přeji vám krásný večer a dobrou noc.
Odpovědět
Katy, jj, bylo to docela kruté, mně už se draly slzy do očí, jak jsem si připadala bezradná, pak jsme na sebe řvali v telefonu a nakonec jsme si řekli, že to takhle dál nejde, že se ta situace musí řešit, že to chcem probrat, ale ne na firemní půdě ;-) Opatruj se a odpočívej, už se na tebe těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda,jaktože tě tak kolega zlobí!!! Pošli ho do háje. Máš starostí dost.
Odpovědět
Nevysvětlíš :-S Když já neumím pracovat tím stylem, že mi po 8 hodinách odpadne tužka od ruky, zvednu se a odejdu...dneska příchod 7:00, odchod 16: 30...tak nějak...a kdybych nemusela jet ke koním, tak tam asi sedím ještě teď ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím,Heli. Jsi tryskomyš. :-)
Odpovědět
:-D na tohle si vždycky vzpomenu, když někam spěchám :-D
Odpovědět
Ahoj kočky, tak já hlásím, že dneska byl den debil.....a to doslova ]-( Nejenom že chodili lidi prudit a otravovat, tak nám ještě ke všemu selhala i technika, takže blblo naprosto všechno - počítače, program, outlook...no hrůza... ]-( Ještě že je zítra volno, tak se můžu trošku vyspat a vegetit... Odpoledne jdeme s kolegy z práce posedět na plechárnu, takže to zase bude drbárna :-D :-D Katy - no já jsem šla buď z oběda nebo na oběd....tak sexy říkáš? hmmmm x-) :-) Jsem si v poslední době červenou barvu hodně oblíbila, takže si nyní všechno kupuji do červené barvičky - naušnice, halenky, svetry...no úchyl prostě... Heli - ty jsi teda opravdu tryskomyš....máš v sobě hrozně moc energie, kterou ti můžou všichni závidět. S tou večeří jsem zvědavá jak to dopadne, je ale možné, že když se pracovní problémy budou řešit mimo pracovní půdy, tak se to možná vyřeší úplně nečekaně a hlavně dobře...takže budu držet palečky. Holky, co plánujete na zítřek? Gaučing nebo nějaký program?
Odpovědět
Caute baby, neviete o nejake dobrej krajcirke z Hod alebo okolia? Chcem usit svadobne satky a bojim sa nechat ich sit cez net... Dakujem za kazdy tip ;-)
Odpovědět
Vladi, ale ona ti ta červená opravdu sluší ;-) Já teď docela ulítávám na zelených barvičkách :-N Tryskomyš...jestlli mě položí prasečí chřipka, tak bude aj po tryskomyši a energii :-S Uvidíme, co vyřešíme, ale pokud to řešit nebudu, nebo se o to aspoň nepokusím, tak se taky můžu každým dnes zbláznit :-S adelii - ahojky. já měla šatky šité v Pavlově, Studio Lenny ;-) Není to sice blízko Hodonína, ale komplet mě to vyšlo na nějakých 5500 Kč a vím, že holkám šijí šaty i v Břeclavi ve Veře...ale nevím, za kolik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný 17. listopad všem přeji !!!! U nás se chystá bourání futer do pokojíku, za chvíli přijde strejda, který provede demolici... :-) takže jsme všechno vyklidily do zbylých místností a Luk už zalepuje přechod mezi chodbou a obyvákem, takže mne tu zazdil :-N U nás je tedy svátek pracovní... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,tak myslím,že zítra můžeš přijít normálně do kadeř. Už jsem tam nahnala uklizečku,tak snad dá ten zbytek do pořádku. :-)
Odpovědět
brej večír dámičky x-) katy, děkuju za info, naběhnu k vám v čase obvyklém, vezmu si pro jistotu bílé rukavičky a vše vám tam zkontroluju :-D hlavně okna nesmím zapomenout pochválit :-D :-D jinak vás zdravím ze svého nového houpacího křesla se sluchátkama na uších, kdy okouším kouzlo moderní technologie "skype" ještě než se přesunu do postele.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, jak jste si užili den volna? U nás byl kovář, takže my pracovně. Hel, jaké bylo vůbec ježdění po takové delší době, choval se hřebec aspoň relativně slušně :-D?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Asi jen tobě Ivi,když tu nikdo není. :-) Do práce jdu až za chvíli,tak jsem musela nakuknout. ;-) Asi nás dost trávilo volno pracovně,že? My dělaly ty okna,takže jsme uklízely a stěhovaly a tak,Markétka taky cosi bourali,vy jste kuli,kovali,či kovářovali :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?