Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Znáš, jaké to tam je? Podle fotek se mi to líbilo a pan Holý je hrozně fajn, tak to chceme s ním vyzkoušet. A večer tam prý bývají super akce, hraje se na klavír, zpívá, pije... :-D U chlapů je věk jedno, ti rozum nepotkají zřejmě nikdy :-D :-D :-D
Odpovědět
Jj, tam je těžce freeee a cooool pohoda, fakt příjemné prostředí, příjemní lidi ;-) A super přístup ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už se začínám těšit ještě víc, škoda, že je to tak daleko... Jaké máte plány na víkend? Nám padly sobotní závody, pro nezpůsobilý terén, tak místo toho uděláme skákání ve volnosti a v neděli pojedem hromadně do terénu. Jinak se budem poflakovat doma, možná jen dneska večer zajdem do "místí restaurace" na pivko a pokec :-)
Odpovědět
To vám cesta rychle uteče, tam se jede dobře. Berťas prý tu halu nemá dokončenou =-) Honza se tam stavoval pro deky a byl to tam omrknout. Já dneska odjezdím hřebčáka, zítra odjezdím hřebčáka - zbytek času strávím nad fotkama a v neděli sfrknu do Brna za kámoškou z MB a k večeru až odjezdím a zase fotky, tož tak ;-) Jaký má plán Honzin nevím :-D Ale jak se ukáže u koní, tak ho přetáhnu berlema a pošlu zpátky do domácí péče. Až se vrátím z auta, tak číhej na IP
Odpovědět
Profilova fotka
Ok budu číhat ;-) Berťas už to má postavené od středy, ono to trvá zhruba tři dny, než se poskládá ta konstrukce a na ni natáhne to zastřešení, ale hala už stojí, má ji i na stránkách vyfocenou. Bohužel se přes Brno přehnala ve středu sněhovo-dešťová kalamita (Hanča tam zrovna byla) a zateklo mu tam bokama a místo kolbiště je z toho brouzdaliště...
Odpovědět
:-S Tož to je pěkně na houbelec
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm a počasí se furt nějak nechce umoudřit. Dneska v noci má zase začít pršet a bude to pokračovat skoro celou sobotu :-S Doufám, že do dalšího termínu závodů se ten povrch trochu vzpamatuje a závody budou...
Odpovědět
:-S to je fakt na draka. počasí bylo vždycky naším nepřítelem, což
Odpovědět
Profilova fotka
Máš svatou pravdu, já nemám ráda zimu a plískanice jen kvůli koním :-S Nedá se nic, člověk mrzne, až ho to bolí, všude samé bláto, nebo ještě hůř zamrzlo, to je tak na přeražení se a brzo tma to je kapitola sama pro sebe... Nebo furt chčije a když už nechčije, tak fučí a koně se plaší. Mě by úplně stačila zima od vánoc do silvestra a jinak 20-30 stupňů celoročně. Zalyžovat si zajedu na hory, tady v nížinách je sníh stejně zbytečný :-D
Odpovědět
Ty voe ty zmrzlé prsty na nohách a dopadnout na zem...a to můžeš mít termoboty aj s topením, tomu se neubráníš :-S Já taky říkala, že sníh stačí když napadne 23.12., sleze 25.12., napadne 31.12. odpoledne a 1.1. odpoledne může roztát a tečka. Jinak klidně 30 st. já jsem pro. Nesepíšem petici proti hnusnému počasí?
Odpovědět
Ahoj kočky, tak víkendík za dveřma juchůůůů...vidím, že vy už plánujete na víkend. No my pojedeme asi na digitex se podívat , můj chce na výstavu tak pojedem a spojíme to s nákupy. :-) Jinak Heli s tím snihem to souhlasím s tebou, napadnout před vánocema a pak at sleze :o)
Odpovědět
Holky přesně za měsíc bude Mikuláš, žeeee? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Mikundeláš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Já jsem taky za petici proti hnusnému počasí. A komu ji budeme adresovat, pánu Bohu, nebo Ježíškovi, nebo Klausovi, nebo komu teda vlastně :-D :-D
Odpovědět
Já bych začla u Klause :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já radši u Putina :-D Ten by mohl zařídit, aby si zima na trvalo usadila na Sibiři a neobtěžovala ostatní svět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky babenky heli-taky bych to tak s tím sněhem viděla... ;-) sylvi-vy jste taky v tom Brně pečení vaření :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčice, jak se těšíte na víkend? jojo bude Mikuláša brůtr bude mít svůj den :-D :-D už aby bylo léto..jaká to ironie... :-) :-D
Odpovědět
Ivi, já bych tu ruskou stranu světa moc nedráždila :-N Baru, pošlu, ale musím najít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, užijte si víkend i přes to, že předpověď zrovna příznivě nevypadá. Já už chvátám domů, muž je v práci, tak mě čeká celá stáj, do večera se nezastavím, pá v pondělí I.
Odpovědět
Profilova fotka
babss-já myslím, že Sylvik to myslela tak, že dostane punčochu a bramboru... :-D :-D :-D :-D No vidíš, bratřík bude mít svůj první svátek, ti bude oslava... :-) Taky chci léto !!! Já se těšila na podzim, že bude krásně barevný, slunečný, že si nafotím pár fotečků a ono houby s mákem... ]-( Ivi-papa taky si ho užij a díky za zprávy o počasí, s kterýma jsem tak nějak počítala. :-(
Odpovědět
Holky já chci jet k mořiiiiiiiiiiiiiii...Majky to je provokace :-D no jsem se dívala už na novou nabídku ck alex :-D Majky jo já chci dostat od mikuláše dobroty, řeknu aj básničku :-D :-D :-D
Odpovědět
Majky jooo my to Brno navštěvujeme jak se hodí :-D Peťa každý den bo tam pracuje a já jen na nákupy a tak..vystavy, akce :-D to mi připomíná, že můj drahý budou mít vánoční večírek letos i pro manželky :-D :-D teda aspon loni měli...ale ja tam nebyla :-N
Odpovědět
Barčo a jak v práci? Dobrý? ;-)
Odpovědět
JInak jak Lucie naše hledala zájezdy který má malý jejich zadarmiko, tak zasej to má ten Fischer a Alex něco myslim taky. :-D Kurna já bych jela hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi a nebyla jsi tam proto,že jsi ještě nebyla manželka? :-) Neprovokujte tu s tou dovolenou............... Jedině s mateřskou dovolenou :-D
Odpovědět
Katy to jo, jsem tam raděj nešla loni :-D :-D A letos se uvidí spíš podle chuti :-D jako i loni bych tam asi mohla, ale nechtělo se mi :o) Katy co ty plánuješ na víkendik? :-)
Odpovědět
:-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Heli, tož to jsem se pobavila.......no hezké album má slečna nevěsta.... :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se normálně lekla. :-| Sylvi,zítra umyju poslední okno v obýváku,vyperu záclony,uvařím špenát,zdřímnu si,pojedu za kamarádkou a zajdem spolu na véču. A v neděli nevím. Aspoň tak to mám na plánované :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?