Menu Forum

Nevěsty z Hodonínska

23. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
 To vypadá, že Káťa jede za Lenčou emoticon

Njn, takové album je rozhodně originální emoticon
6. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 S troškou trémy vám dávám aspoň jeden funkční odkaz z dlouho připravovaných stránek: http://www.hellphoto.cz/svatby.html
6. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brendi
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 29 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 12. listopadu 2005
    V Dubňanech, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
brendi
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 29 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 12. listopadu 2005
    V Dubňanech, Region Hodonín
 helíí kua neser, já se tu řechtám jak tele..........mazec, bud si myslím o inteligenci slečny, paní své, nebo se jí tu někdo pěkně pomstil emoticon emoticon emoticon emoticon
6. lis 2009 ve 23:13  •  Svatba byla v listopadu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
 Helenko,tak jsem velmi zvědavě nahlédla. Jsi fakt šikulka.Mooooc hezké. Kdo ti to dělal? emoticon
7. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
 Dobré ránko holky.
Heli fotečky jsou moc hezké, stránky budou super, až budou celé.

Katy na to , že jsi těhu toho teda děláš nějak moc :o) , ale hlavně ten umývání oken....nó nevím, měla bys kočko víc odpočívat emoticon no jen doufám, že ty záclony nehodláš věšet!! Opatruj se hlavně! emoticon
7. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Sylvi,nakonec jsem neumývala. Nějak se mi nechtělo. A záclony mám na trubce,tak jen dole navleču a přidělám. emoticon
7. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Katy, dělá mi člověk, kterého neznám emoticon Ale nedělá to špatně emoticon Který jsi tt? Nějak to nestíhám sledovat. Ale nějak vás čeká velký utz v Brně, ne? emoticon

Děkuju kočky emoticon

Luci, dobrý ne? Já nechápala emoticon
7. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
branicacka
1
Registrovala se 26. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 1 album. Region Brno.
  • Svatba byla 26. září 2009
    Zámek Čejkovice, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
branicacka
1
Registrovala se 26. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 1 album. Region Brno.
  • Svatba byla 26. září 2009
    Zámek Čejkovice, Region Hodonín
 Ahojky holky z hodonínska asi před půl rokem jsem Vás žádala o rady ohledně zařizování svatbyčky na hodonínsku......nepocházím z hodonínska a byl to pro mě tudíš malinko oříšek.....mooooc vám všem děkuji za rady a tipy. Svatbičku jsme měli v Čejkovicíh na zámku ( manželův kraj ) a byla luxusní.............Fotečky jsou toho důkazem..... Mějte se hezučky a ještě jednou dík:o))))) Zuzka
7. lis 2009 ve 14:28  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
Registrovala se 4. října 2008 na beremese.cz. Přidala 313 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Ahojky holky,
tak co dneska pácháte?
Já jsem doma samotinká, páč manžu mám zasej v práci, takže si musím vymyslet nějaký program....mám tu rozložené knížky a měla bych pohnout s diplomkou, ale když mě se tááák nechce emoticon emoticon

Katy - tak tak, odpočívej hezky, okna neumývat, stejně bys je měla od deště zase špinavý... emoticon
Heli - krásné fotečky na tom tvém webu, jsi opravdu šikulka šikovná!!!
Sylvi - užij si Sportlife! Pak musíš povědět, jaké to tam bylo.
Branicacka - tak to je fajn, že už jsi vdaná paní emoticon a svatbička vyšla jen podle tvých představ.... emoticon Máte krásné fotky.
7. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Ahoj Vladi, ani jsem včera neodepsala - jsem děsná. Děkuju za mejlíka, našla jsem i ten zbytek emoticon Jakože super emoticon emoticon

Já dneska nějak nefunguju. Ráno jsem byla jezdit, hřebec mi udělal radost, ale pak měl pro holky z Hod. přijet brácha jedné a vyboural se hned za přejezdem. Tak jsem je vezla domů, Míšu utěšovala a když jsem jela zpátky, a viděla to auto v příkopu znovu, tak se mi uplně všechno sevřelo a vzpomněla jsem si na tu svoji havárku na zhruba stejném místě emoticon
Teď makám na fotkách, chtěla bych je tento víkend dodělat, ale asi nemám šanci...zítra jedu do Brna, mám tam srazík s kamarádkou a pak viva Ikea emoticon
7. lis 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Heli - taky jsem se včera děsně bavila emoticon emoticon emoticon emoticon Někde máme ránu emoticon
Jinak na mě dolehla depka........jsem sama a nějak depkuju emoticon emoticon emoticon Přemýšlím, kterýho chlapa dneska uženu na kafe.....musím něco vymyslet. Už mě začíná s...át, že jsem pořád sama emoticon emoticon
7. lis 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Vladi, tak já už dneska pozvání na kafe odmítla a od chlapa, vidíš, jaká jsem děsná? Sem ti ho mohla poslat emoticon
7. lis 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 HEL- tak mi ho pošli..........aspoň to bude někdo nový... emoticon emoticon emoticon ne dělám si prdel....ale nějak to na mě fakt dolehlo... emoticon emoticon
7. lis 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Ty mě se.eš, to neumíš říct? Jsme mohli zajít někam sednout emoticon Sice nejsu chlap, ale to už je detail emoticon Jo a na to kafe volal ex, ale jdem zítra, jak dojedu z Brna.
7. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Hel - tak jo, beru tě za slovo. Domluvíme se v úterý jak se uvidíme emoticon emoticon
Dneska to možná padne na bývalého kolegu z práce, tak uvidím.....
Pozdravuj Ikeu, já se tam taky potřebuji dostat, musím si tam dokoupit ručníky do koupelny - jsem si jich blbec vzala málo a ted mi chybí. Tak snad až se tam dostanu, tak je budou ještě mít...Zítra naštěstí depkovat nebudu mít čas, jedu na narozeniny, takže to budu do večera pryč... emoticon
7. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 A příští víkend asi strávím celý v Praze emoticon
7. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Jj - proč je tam to ASI.... emoticon emoticon emoticon Má tam být URČITĚ.....budu na tebe myslet...emoticon
Já dneska trošku trénovala, at jsme zase pochválený... emoticon
7. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Kam jedeš narozeninovat? emoticon
Jo tak to já trénuju kdy mě napadne, včera jsem sebou "šudlila" podlahu emoticon Máti mě viděla a čurala maggi v kostkách, prej co jako dělám emoticon A až mě rozesmála, tak mi říká "Nesměj se" emoticon

Neboj Ikea nezklame, tam ručníků mají hafo emoticon Já potřebuju závěs, nejlépe několik...

A určo se v úterý domluvíme a vyrazíme pak někam sednout, na nějaký dobrý drink a něco do brůška klidně emoticon

Asi tam je...jisté to bude, až budu sedět ve vlaku či buse směr Praha a taky se musím domluvit s Blančou, máme spolu domluvené rande emoticon emoticon
7. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Hel - můj tatka slaví 60 let, takže zítra máme ve sklepě narozeninovou párty. Bohužel to vyšlo blbě na neděli, ale i tak budeme juchat o stošest...emoticon)) sobota nebo neděle - na tom nesejde, hlavně když je dobrá zábava...

Já taky trénuji, no aspoň se o to snažím...právě jsem se dodívala na tu jejich fotogalerii a musím říct, že oba jsou fakt kus chlapů, hlavně ten tréňa Roman, ale ten Jakub je zase takový milený a hodný... emoticon emoticon emoticon - s ním bych na to kafe klidně šla emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
Na kafčo s tebou se těším, myslím, že máme co rozebírat... emoticon. Domluvíme se v úterý emoticon
7. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Vladi, já dneska zjistila, že Honza zná Romana a mám ho pozdravovat emoticon emoticon To bude soda v úterý emoticon Roman je klasik ale, to se jinak říct nedá. Já bych teda neodolala spíš jemu než Jakuzovi, právě proto, že Jakuza je takový hodný....já potřebuju trošku sviňušku emoticon emoticon emoticon

No to si pííííííííííííííííííííííííííš, to bude slepičárna emoticon
7. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 hel.... emoticon emoticon emoticon emoticon
No Roman je fakt kus chlap, ale mě zase vyhovují spíš ti hodnější, takže v tomto u mě vede Jakuza... emoticon
Vidím, že si my dvě skvěle rozumíme, aspoň se o ty chlapy nepopereme mezi sebou... emoticon emoticon emoticon Si je hezky umíme rozdělit...hihi
Třeba na to kafe s něma někdy dojde.... emoticon Však oni k nám přistupují docela hezky a kamarádsky, takže za čas z nás bude určitě dobrá gruppa a budeme určitě kolektivně někam chodit...
A ten Honza je vlastně kdo? Vím, že tu o něm mluvíš, ale nějak nevím, kam ho jaksi zařadit...ehmm emoticon
7. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Vladi, Honza je pako emoticon To především, jinak ti písnu IP emoticon

Jooo, já se cukat rozhodně nebudu až se někam půjde emoticon No, bysme se porvali rozdali si to s něma našema "puškama", tak by byla prdel emoticon A pánové by se počurali smíchy emoticon
7. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 dobré ránko emoticon

jen vás zdravím než si dokroutím vlasy a mizím do Brna. mějte hezkou a pohodovou neděli emoticon
8. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Dobré ránko. Heli,hezky se pobav v Brně a dobře nakup.
Já jsem se vrhla na žehlení emoticon
8. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 brej večííííír

tak já hlásím, že jsem zvládla šikovně nakoupit jeden vánoční dárek a zrovna ho předat emoticon dále mám nové kalhoty, topík, diář a vymetla jsem ikeu a mám nové závěsy do pokoje, uložný box do skříně, úložný box na kolečkách a oranžové papuče do práce, což bude k té naší "firemní kultuře" velice stylové. doufám, že nedostanu "kárňáka" emoticon emoticon

a jako ráno jsem kráva chytla padající kulmu do ruky, takže si umíte představit, co to udělalo...už mám ty puchýře propíchané a teď jenom utírám ten sajrajt co z toho teče emoticon

tak dobrou noooooooc
8. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Josefově a Prušánkách, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Josefově a Prušánkách, Region Hodonín
 Dobré ranko, tak zase pondělí emoticon

My jsme v sobotu nechali koníky skákat ve volnosti a byli škovní a v neděli se jelo do terénu a to byl trochu adrenalin, shrnuto, takový fajn domácí víkend emoticon.

Hel, vidím, žes dobře nakoupila, ty oranžové papuče by ti Hanče určitě záviděla emoticon
9. lis 2009 v 06:08  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 dobré ránko při snídani emoticon
9. lis 2009 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 19. září 2009
 Dobré ráno, tak konečně mám volno (víkend) emoticon Teď jsem vylezla z pelíšku a pujdu si koupit něco ke snídani.
Heli- hy jsi tak utrácela šikovně, taky bych si poradila v Ikei. Jau jau ta ruka musí svinsky bolet! Ubožátko moje emoticon . Uka já ti to pofoukám fůůůů, fůůůůů, fůůůůů emoticon
Babinec, kde jste všechny!?
9. lis 2009 v 08:52  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Blanička vyspinkaná do růžova koukám emoticon Cácorko, mám pro tebe malou náplast za tu fotoknihu než dojde ten dotisk. Kdy budeš doma?
9. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
 Ahojky babuchy... tak jsem vás nějak přelouskala emoticon Makám jak fretka, jsem nějaká nevyspaná a pálí mne oči. Bríle samo zůstaly doma, tam je jim dobře... emoticon

Heli-pěkně sis popustila kartu co se týče nákupů emoticon S tou kulmou jsi tedy dopadla, já tak minule chytala žehličku na vlasy, ale nebyla to taková hrůza. Mazej si to kalciovou mastí, Luk tak kdysi chytal horkou pánvičku, tak měl 2 měsíce puchíř jak kráva na ruce. Ta mast mu na to zabrala... ale věřím, že ty máš takové věci v merku, bo maminka je sestřička a ty už se v tom orientuješ. emoticon
A stránky jsem si dala do oblíbených, bo když jsem si je zadávala do vyhledavače, tak mi tam naskakovali sprosťárny, pořád jsem to kombinovala a nemohla si uvědomit, jak začínají.. taky jsem místo "cz" dávala "com" ...
emoticon

blani-byla jsi včera v práci? Já včera fotila v lázeňské zahradě a tak jsem si říkala, jestli tě někde nepotkám...? emoticon Tak si užívej volna, závidím ti, ale nezávidím ti ty pracovní doby, kdy musíš být o víku v práci. emoticon
9. lis 2009 v 09:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš