Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
To vypadá, že Káťa jede za Lenčou :-D Njn, takové album je rozhodně originální :-D
Odpovědět
S troškou trémy vám dávám aspoň jeden funkční odkaz z dlouho připravovaných stránek: http://www.hellphoto.cz/svatby.html
Odpovědět
Profilova fotka
helíí kua neser, já se tu řechtám jak tele..........mazec, bud si myslím o inteligenci slečny, paní své, nebo se jí tu někdo pěkně pomstil :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko,tak jsem velmi zvědavě nahlédla. Jsi fakt šikulka.Mooooc hezké. Kdo ti to dělal? :-)
Odpovědět
Dobré ránko holky. Heli fotečky jsou moc hezké, stránky budou super, až budou celé. Katy na to , že jsi těhu toho teda děláš nějak moc :o) , ale hlavně ten umývání oken....nó nevím, měla bys kočko víc odpočívat ;-) no jen doufám, že ty záclony nehodláš věšet!! Opatruj se hlavně! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,nakonec jsem neumývala. Nějak se mi nechtělo. A záclony mám na trubce,tak jen dole navleču a přidělám. ;-)
Odpovědět
Katy, dělá mi člověk, kterého neznám :-D Ale nedělá to špatně :-N Který jsi tt? Nějak to nestíhám sledovat. Ale nějak vás čeká velký utz v Brně, ne? =-) Děkuju kočky x-) Luci, dobrý ne? Já nechápala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky z hodonínska asi před půl rokem jsem Vás žádala o rady ohledně zařizování svatbyčky na hodonínsku......nepocházím z hodonínska a byl to pro mě tudíš malinko oříšek.....mooooc vám všem děkuji za rady a tipy. Svatbičku jsme měli v Čejkovicíh na zámku ( manželův kraj ) a byla luxusní.............Fotečky jsou toho důkazem..... Mějte se hezučky a ještě jednou dík:o))))) Zuzka
Odpovědět
Ahojky holky, tak co dneska pácháte? Já jsem doma samotinká, páč manžu mám zasej v práci, takže si musím vymyslet nějaký program....mám tu rozložené knížky a měla bych pohnout s diplomkou, ale když mě se tááák nechce ]-( :-S Katy - tak tak, odpočívej hezky, okna neumývat, stejně bys je měla od deště zase špinavý... ;-) Heli - krásné fotečky na tom tvém webu, jsi opravdu šikulka šikovná!!! Sylvi - užij si Sportlife! Pak musíš povědět, jaké to tam bylo. Branicacka - tak to je fajn, že už jsi vdaná paní ;-) a svatbička vyšla jen podle tvých představ.... ;-) Máte krásné fotky.
Odpovědět
Ahoj Vladi, ani jsem včera neodepsala - jsem děsná. Děkuju za mejlíka, našla jsem i ten zbytek :-D Jakože super :-D :-D Já dneska nějak nefunguju. Ráno jsem byla jezdit, hřebec mi udělal radost, ale pak měl pro holky z Hod. přijet brácha jedné a vyboural se hned za přejezdem. Tak jsem je vezla domů, Míšu utěšovala a když jsem jela zpátky, a viděla to auto v příkopu znovu, tak se mi uplně všechno sevřelo a vzpomněla jsem si na tu svoji havárku na zhruba stejném místě :-S Teď makám na fotkách, chtěla bych je tento víkend dodělat, ale asi nemám šanci...zítra jedu do Brna, mám tam srazík s kamarádkou a pak viva Ikea :-D
Odpovědět
Heli - taky jsem se včera děsně bavila :-D :-D :-D :-D Někde máme ránu :-D Jinak na mě dolehla depka........jsem sama a nějak depkuju 8-( 8-( 8-( Přemýšlím, kterýho chlapa dneska uženu na kafe.....musím něco vymyslet. Už mě začíná s...át, že jsem pořád sama 8-( ]-(
Odpovědět
Vladi, tak já už dneska pozvání na kafe odmítla a od chlapa, vidíš, jaká jsem děsná? Sem ti ho mohla poslat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
HEL- tak mi ho pošli..........aspoň to bude někdo nový... :-D :-D :-D ne dělám si prdel....ale nějak to na mě fakt dolehlo... |-| |-|
Odpovědět
Ty mě se.eš, to neumíš říct? Jsme mohli zajít někam sednout ;-) Sice nejsu chlap, ale to už je detail :-D Jo a na to kafe volal ex, ale jdem zítra, jak dojedu z Brna.
Odpovědět
Hel - tak jo, beru tě za slovo. Domluvíme se v úterý jak se uvidíme ;-) ;-) Dneska to možná padne na bývalého kolegu z práce, tak uvidím..... Pozdravuj Ikeu, já se tam taky potřebuji dostat, musím si tam dokoupit ručníky do koupelny - jsem si jich blbec vzala málo a ted mi chybí. Tak snad až se tam dostanu, tak je budou ještě mít...Zítra naštěstí depkovat nebudu mít čas, jedu na narozeniny, takže to budu do večera pryč... x-)
Odpovědět
A příští víkend asi strávím celý v Praze :-N
Odpovědět
Jj - proč je tam to ASI.... ;-) ;-) ;-) Má tam být URČITĚ.....budu na tebe myslet...:-) Já dneska trošku trénovala, at jsme zase pochválený... :-D
Odpovědět
Kam jedeš narozeninovat? :-) Jo tak to já trénuju kdy mě napadne, včera jsem sebou "šudlila" podlahu :-D Máti mě viděla a čurala maggi v kostkách, prej co jako dělám :-D A až mě rozesmála, tak mi říká "Nesměj se" :-D Neboj Ikea nezklame, tam ručníků mají hafo ;-) Já potřebuju závěs, nejlépe několik... A určo se v úterý domluvíme a vyrazíme pak někam sednout, na nějaký dobrý drink a něco do brůška klidně ;-) Asi tam je...jisté to bude, až budu sedět ve vlaku či buse směr Praha a taky se musím domluvit s Blančou, máme spolu domluvené rande :-N :-D
Odpovědět
Hel - můj tatka slaví 60 let, takže zítra máme ve sklepě narozeninovou párty. Bohužel to vyšlo blbě na neděli, ale i tak budeme juchat o stošest...:-))) sobota nebo neděle - na tom nesejde, hlavně když je dobrá zábava... Já taky trénuji, no aspoň se o to snažím...právě jsem se dodívala na tu jejich fotogalerii a musím říct, že oba jsou fakt kus chlapů, hlavně ten tréňa Roman, ale ten Jakub je zase takový milený a hodný... ;-) ;-) ;-) - s ním bych na to kafe klidně šla :-D :-D :-D :-D :-D :-D Na kafčo s tebou se těším, myslím, že máme co rozebírat... :-D. Domluvíme se v úterý ;-)
Odpovědět
Vladi, já dneska zjistila, že Honza zná Romana a mám ho pozdravovat :-D :-D To bude soda v úterý :-D Roman je klasik ale, to se jinak říct nedá. Já bych teda neodolala spíš jemu než Jakuzovi, právě proto, že Jakuza je takový hodný....já potřebuju trošku sviňušku :-D :-D :-D No to si pííííííííííííííííííííííííííš, to bude slepičárna x-)
Odpovědět
hel.... :-D :-D :-D :-D No Roman je fakt kus chlap, ale mě zase vyhovují spíš ti hodnější, takže v tomto u mě vede Jakuza... :-D Vidím, že si my dvě skvěle rozumíme, aspoň se o ty chlapy nepopereme mezi sebou... :-D :-D :-D Si je hezky umíme rozdělit...hihi Třeba na to kafe s něma někdy dojde.... :-D Však oni k nám přistupují docela hezky a kamarádsky, takže za čas z nás bude určitě dobrá gruppa a budeme určitě kolektivně někam chodit... A ten Honza je vlastně kdo? Vím, že tu o něm mluvíš, ale nějak nevím, kam ho jaksi zařadit...ehmm :-N
Odpovědět
Vladi, Honza je pako :-D To především, jinak ti písnu IP ;-) Jooo, já se cukat rozhodně nebudu až se někam půjde :-D No, bysme se porvali rozdali si to s něma našema "puškama", tak by byla prdel :-D A pánové by se počurali smíchy :-D
Odpovědět
dobré ránko x-) jen vás zdravím než si dokroutím vlasy a mizím do Brna. mějte hezkou a pohodovou neděli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Heli,hezky se pobav v Brně a dobře nakup. Já jsem se vrhla na žehlení :-|
Odpovědět
brej večííííír tak já hlásím, že jsem zvládla šikovně nakoupit jeden vánoční dárek a zrovna ho předat :-N dále mám nové kalhoty, topík, diář a vymetla jsem ikeu a mám nové závěsy do pokoje, uložný box do skříně, úložný box na kolečkách a oranžové papuče do práce, což bude k té naší "firemní kultuře" velice stylové. doufám, že nedostanu "kárňáka" :-D :-D a jako ráno jsem kráva chytla padající kulmu do ruky, takže si umíte představit, co to udělalo...už mám ty puchýře propíchané a teď jenom utírám ten sajrajt co z toho teče :-S tak dobrou noooooooc
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, tak zase pondělí :-S My jsme v sobotu nechali koníky skákat ve volnosti a byli škovní a v neděli se jelo do terénu a to byl trochu adrenalin, shrnuto, takový fajn domácí víkend :-). Hel, vidím, žes dobře nakoupila, ty oranžové papuče by ti Hanče určitě záviděla :-D
Odpovědět
dobré ránko při snídani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak konečně mám volno (víkend) :-D Teď jsem vylezla z pelíšku a pujdu si koupit něco ke snídani. Heli- hy jsi tak utrácela šikovně, taky bych si poradila v Ikei. Jau jau ta ruka musí svinsky bolet! Ubožátko moje :-( . Uka já ti to pofoukám fůůůů, fůůůůů, fůůůůů :-) Babinec, kde jste všechny!?
Odpovědět
Blanička vyspinkaná do růžova koukám ;-) Cácorko, mám pro tebe malou náplast za tu fotoknihu než dojde ten dotisk. Kdy budeš doma?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky babuchy... tak jsem vás nějak přelouskala :-) Makám jak fretka, jsem nějaká nevyspaná a pálí mne oči. Bríle samo zůstaly doma, tam je jim dobře... :-S Heli-pěkně sis popustila kartu co se týče nákupů :-N S tou kulmou jsi tedy dopadla, já tak minule chytala žehličku na vlasy, ale nebyla to taková hrůza. Mazej si to kalciovou mastí, Luk tak kdysi chytal horkou pánvičku, tak měl 2 měsíce puchíř jak kráva na ruce. Ta mast mu na to zabrala... ale věřím, že ty máš takové věci v merku, bo maminka je sestřička a ty už se v tom orientuješ. ;-) A stránky jsem si dala do oblíbených, bo když jsem si je zadávala do vyhledavače, tak mi tam naskakovali sprosťárny, pořád jsem to kombinovala a nemohla si uvědomit, jak začínají.. taky jsem místo "cz" dávala "com" ... :-N blani-byla jsi včera v práci? Já včera fotila v lázeňské zahradě a tak jsem si říkala, jestli tě někde nepotkám...? x-) Tak si užívej volna, závidím ti, ale nezávidím ti ty pracovní doby, kdy musíš být o víku v práci. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?