Menu Forum

Nevěsty z Hodonínska

23. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
 Tak, mám našlápnuto na další tisícovku příspěvků emoticon

Markétko, chci fotečky a hnééééééd. Já si včera v Brně vyzvedla ty A4 a jsou fakt parádní emoticon Není nad to, vidět fotku vytištěnou origoš labem, to je uplně něco jiného než na PC nebo z tiskárny u kompu byť na fotopapír. Vřele doporučuju emoticon Jen jsem hrála hloupou blondýnku, páč jsem si hérečka neopsala číslo zákazky emoticon
9. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Josefově a Prušánkách, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
 Já mám tak brutální kopr... Prdím dneska na práci a domluvila jsem se, že zajedu za bývalýma kolegyněma do Kyjova na pokec, už jsem je víc jak půl roku neviděla, to bude novinek emoticon
9. lis 2009 v 10:13  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 Helenko, to věřím, že musí být bombový. Měla jsi mi je vyfotit, abych viděla jak jsou krásné !!! Mně Blanča z Brna doporučovala taky nějaký foto lab v Brně, jen jezdi tam co chvíla si pro fotky? emoticon Ale někdy vyzkouším, až budu mít nějakou povedenou fotečku (mám se načekat) emoticon A fotky jsou tutaj: http://www.pearl.estranky.cz/fotoalbum/krajina/podzim
9. lis 2009 v 10:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky ženy!
Hlásím se z práce...Heli krásné webovky bude to fajné emoticon Marky krásné podziimní fotky jak do katalogu .-) emoticon
Holky co ten sraz?Bude se ještě letos konat??
Luci jak jste zapařili s Martinkou?
Jinak už nakupujete na Vánoce?Já ještě nee a ani mě nic nenapadá...
My si budeme nadělovat na vánoce plány na domeček emoticonpraktické emoticon
9. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 19. září 2009
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 19. září 2009
 Heli po obídku jdu na nehtíky a navečer a večer budu doma určitě. Já ti musím předat ty vskazy z Rohatce. Jooo a ty už ses objednala na ty nehty hvědzo?
Majky to jsem měla vědět, že jsi tam byla, mohla si se stavit ny čajíček emoticon
Kurňa, ten sraz by se mohl uskutečnit po dlouhé době! Aspoň probereme typy na vánočkové dárky! Takže ja som za emoticon
9. lis 2009 v 11:32  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brendi
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 29 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 12. listopadu 2005
    V Dubňanech, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
brendi
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 29 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 12. listopadu 2005
    V Dubňanech, Region Hodonín
 nazdárek!!!!
HELI já si tak vzpoměla na tu mou kulmu, mám po ní tři jizvy na rukou, vrrrrr
a Sylvi jestli by jsi ji chtěla půjčit ,tak kdykoli,
Marky foto opět super, jde vidět že všechno listí ještě ze stromů neopadalo..........když jsem se před 4 lety vdávala, tak už bylo po něm, a za týden, už napadla hromada sněhu, pamatuju si že jsem šla do obchodu a připadala jsem si jak v pohádce tři oříšky, bylo nádherně, sníh se třpytil, a já litovala že jsme to o týden nestihli....byla bych sněhová nevěsta:o)))
Barunko, tak s Marťou jsme pokecaly, zase jsem se dověděla spousty nových věcí, stýská se mi po ní
9. lis 2009 v 11:50  •  Svatba byla v listopadu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Blani, jj, už jsem s M. mluvila, ale jdu až 1.12. emoticon Má chudě toho taky asi mega mooooc. Nevadí, zatím je nepotřebuju emoticon
Tak jak pojedu od koní, tak se zastavím, strčím ti to mezi dveřma ( emoticon) a posvištím bo večer musím máknout na fotkách. Ze vzkazama z Rohatce si nedělej těžkou hlavu, jak nás dvě znám, stejně na to zapomenem emoticon A musíme poladit to focení emoticon Páč já o víku nebudu na okrese...

Majky, mně se ty fotky nechcou otevřít emoticon Ale v náhledech jsou krásné, jak jinak emoticon
9. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 baruško, tak jak je v práci? Asi se ještě rozkoukáváš, že ? emoticon U nás byli vánoce včera, Luky mi nadělil předčasně dáreček, ale jinak jsme si řekli že letos bude plovoučka do kuchyně, takže taky plány na byt. emoticon

blani-no vidíš, kdybych to věděla, že jsi v práci, tak nakouknu. emoticon

Luci-podzim je opradu krásný a čím dál tím víc se mi líbí svatební fotografie v podzimní atmosféře. Vy jste to měli zajímavé i tím, že jsi týden před přijela z nemocnice. Takový trošku chaos, ale vzali jste se. emoticon

heli-to nic, Lukovi kdysi ty stránky taky nešli načíst. Podíváš se jindy když budeš mít chuť.
9. lis 2009 ve 13:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Markétko, já si je umím otevřít co chvila, tak snad mě to pustí emoticon
9. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 Marky o práci IP
9. lis 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
 Ahojte holky.
Tož kdy uděláme ten srazík? Kdy chcete? V týdnu nebo pátek nebo víkend? Kdo jak může?
Markétko,fotečky jsou nádherné. Hned bych to zarámovala a hodila na zeď. A co jsi dostala za dáreček předčasně? Jsem zvědavka...
Helenko,v Brně jsme byly 14 dní zpátky. Ta ruka musí bolet jak sviňa. Foukááám.
Baru,co vaše fenečka? Jak je na tom? Kdy by měla mít termín?
Blani,ty jsi lázeňská paní? To jsem nevěděla? A kde tam pracuješ?
9. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 nazdárek cácorky

právě jsem usoudila, že bych nechtěla být mými vlasy...pro změnu jsem je vyžehlila emoticon ještě že mám takové šikovné ošetřující a pěstící přípravky od cácorek kadeřnických, že Katy? emoticon

Katy, vy jste v Brnu přeci porááááád, určo tam máte zase brzy namířeno emoticon Ruka bolí, ale nemám být blbá. Už to mám propíchané, teče z toho pořád cosi a mažu to kalciovkou, snad to zabere.

holky, máte některá zkušenost s depilačním voskem? mám doma pixlu aj papírky, ale odvaha chybí a nevím, jak ho ohřát bo je to v kovové pixli emoticon
9. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Dobré ranko, mě se dneska tááák nechtělo z postele. Musela jsem vstávat o půl hoďky dřív a nakrmit zvěř, protože muž jede z práce zravna na stk.

Hel, vosk není až tak hrozný, ale s ohřátím neporadím, já si to vždycky nechala dělat.

Baru, taky mě zajímá co Aira, jak je na tom?
10. lis 2009 v 06:05  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
 Dobré ránko holkyy, no dnes se mi zdááál krásný sen , že nemusím vstávat do práce...ale pak manžílkovi zazvonil budík a byla jsem hned z krásného snu v kruté realitě emoticon No děs.
10. lis 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Dobré ránko berušky !!!

doorka-Kači, kuju za pochvalu, ale za rám bych to radši nedávala emoticon No a od manžílka jsem dostala blesk na foťák... emoticon tak jsem bláznila po baráku jak střelená z toho, jakou radost jsem z něho měla.

heli-no my na kosmetice to ohřívali ve speciálním depilačním přístroji, ale nevím, jak je to s tím tvojím, co máš za typ? Není k tomu nějaký návod? Možná bych to rozehřála nad ohněm ve vodě,pokud je to v pixli?

sylvi-škoda jen, že to byl sen, to bychom i my už byly doma emoticon
10. lis 2009 v 08:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mesulka
2
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 242 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mesulka
2
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 242 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky emoticon
Mám dnes odpolední, tak mám dopoledne volno, to je změna emoticon
Když jsme u těch snů - mě se dnes zdálo, že jsem rodila. Ale normálně jsem cítila kontrakce, břicho se mi stahovalo při bolestech. Pak jsem se probudila a nechápala co se děje emoticon

Jak se jinak máte? Nějak ani moc nestíhám dočítat, dojdu z práce, vyzvednu malou ze školky a jsem ráda, že jsem ráda. Počítač moc ani nezapínám, Terka je přísavka, takže mě je pořád za zadkem emoticon Ale je úžasná, co je ve školce, tak se chce pořád mazlit a tulit, tak si to po večerech užíváme emoticon
10. lis 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Leni ahoj, kde pracuješ? Ani nevím?
10. lis 2009 v 08:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mesulka
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mesulka
2
  • Neví, kdy bude svatba
 Markétko - IP emoticon
10. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 dobré ránko treperendy...

byla jsem v 7 na krvi, ale páč jsem tam s sebou neomylně flákla, tak si mě tam chviklu nechali odpočívat emoticon takže sem do práce dorazila až teď

Markétko, nene, není k němu vůbec nic, jenom na víčku obrázek, jak otevřít pixlu. Asi si napíšu výrobci, ať mi pošle i návodemoticon Napadlo mě dát to celé do horké lázně a tak rozehřát...zkusím, uvidím, eventuelně to žiletka jistí emoticon
10. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Ahoj Leni, jé ty ses tady dlouho neukázala, a jak se teda máš? Vidím, že asi dobře. A kde vlastně pracuješ Leni? Kdybych náhodou šla kolem.. emoticon tak ty jsi dnes rodila? No neke, a co se ti narodilo? Holčička nebo chlapeček? Ty jo, teda ty máš taky sny emoticon
10. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Heli, chuďato, tys sebou tak mrskla? Jéé, no já taky nemám ráda, když mi berou krev emoticon ale teda už dlouho mi ji nikdo nebral.
10. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Majky to je hodný manžel ježíšek emoticon
10. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mesulka
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mesulka
2
  • Neví, kdy bude svatba
 Sylvi - podrobnosti písnu do IP emoticon Ale ti povím, sen jak blázen, to se mi ještě nestalo..Pak se mi ještě zdálo, že za mnou došel manžel se svou přítelkyní a bodl mě jehlou napuštěnou v heroinu emoticon No byla to divná noc emoticon
10. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Sylvi, mně to nikdy nedělalo problém, ale od loňska, co do mě rvali několik injekcí denně, tak mi to prostě nedělá dobře...taky od loňska omdlívám. Njn, nedá se nic dělat, všechno má svou daň.
A dneska mi nebrali jen na hormonální profil ale na kompletní krevní obraz, tak se zase dozvím, že jsem na pokraji smrti...

Leni, když už jsi v tom IP, tak i mně hoď tvé pracovisko emoticon
10. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mesulka
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mesulka
2
  • Neví, kdy bude svatba
 Heli - já taky omdlívám, jen vidím injekci, tak už ležím, takže v tom nejsi sama emoticon Jdu teda taky házet, vydrž emoticon
10. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Čusík Hel, normálně jsem tě na té new fotce skoro nepoznala. A jak se vůbec má vaše zvířectvo, to bláto stojí za prd, co?

Ahoj Leni, tebe tu dloooouho nebylo vidět emoticon
10. lis 2009 v 09:31  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mesulka
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mesulka
2
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj Ivi, nestíhám, nestačím... emoticon emoticon
Občas vás dočítám, ale fakt jen málo emoticon Ale holky sleduju na facebooku, takže aspoň nějaké spojení se světem mám emoticon
10. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Iváši, jakto, že jsi mě málem nepoznala, co? emoticon
Ani mi nemluv o zvířectvu. Ten had mě včera nemilosrdně hodlal zabít, tak jsem mu to natřela, že po včerejšku umí i sliding stop emoticon To ho nechci vidět, co mi bude dělat v pondělí, až přijedu z Phy, to mě zabije ale opravdu. Já mám totiž takový neblahý pocit, že si na mě až příliš zvykl a nesedí mu, když tam jeden den nejsem...
10. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ráno!
Heli jako ta fotka je boží. Vůbec bych tě nepoznala emoticon
Holky Aira je divná prostě někdy je nafoukla a bradavky jí vyskočily,ale nevíme..třeba je to falešné...termín by měla mít 27.11.
Holky viděla bych sraz 20.11 emoticon)co vy na to?
10. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Hel, no fakt na té fotce vypadáš tak nějak jinak emoticon Takže si taky užíváš, to já měla něco podobného v neděli v terénu, to byly raketové starty do neznáme, případně koni přede mnou na prdel emoticon

Baru, tak to už se vám čekání na pravdu krátí, kéž by to byla faleška... Dvacátého je pátek? Jestli jo, tak bych možná mohla, nějak přestávám věřit tomu, že v tomto počasí budou ty další závody v Brně emoticon
10. lis 2009 v 10:40  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš