Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Děvčátka tady se teda jen nakupuje vidím :-D Blani a kam vlastně jedete na tu svatební cestu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Heli fakt si šikula s těma fotkama už se těším na Blaničku a na Mišku jak si je nafotila,ale Janča je úžasnááááá :-) já su zvědavá na zítra na ty naše fotky..snad budou aspon trochu ok :-|
Odpovědět
Profilova fotka
majky všechny jsou krásné, ale za jak dlouho přijdou, aby jsem to stihla :-) sylvi jademe do Budapešti na víkendový pobyt do 4hvězdičkového hotelu holky já se taky nemůžu dočkat foteček, ale kdo si počká ten se dočká :-D
Odpovědět
blani, já je dneska dostala na webu a příští týden si je vyzvednu v albumu, jak pojedu do školy ;-) myslím, že do těch 3 týdnů je budeš mít taky. helča určitě bude fofrovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
helča toho má moc! Dodělává Míšine fotky, do toho chdí do práce a ke koníkům a včer místo odpočinku dělá moje fotky. Já si počkám a pak se budu kochat. Včera jsem se dívala na fotky ze svatby u kamošky a jen jsem tála......to není možné, že že to bylo tak pěkné..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
www.budapesthotelstart.com/budapest-h... berušky, tady je odkaz na ten hotel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani-a kdy jedete? Většinou tak za 5 dní...
Odpovědět
Profilova fotka
Loučím se, doma mě čeká spousta práce, pá zítra, I. ;-)
Odpovědět
baf x-) blani, odpočívat budu, až budu mít dva kubíky hliny nad sebou, teď jsou důležitější věci na řadě. já byla poletucha obecná, měla jsem kafíčko s realiťákem, pak ještě jednu schůzku v Hodecu, přijedu na firmu a majitelé firmy jak ruská delegace s pugétem růží a omluvou, že tady včera měli návštěvu, ať se nezlobím, že mi přišli přát až dneska :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lump-papa Ivi, ani jsem tě tu dnes nezahlídla... heli-ježiši, ty jsi mně zase rozesmála :-D :-D :-D dvy kubíky hliny nad sebou...
Odpovědět
Profilova fotka
majky- pobyt je na termím 2-4.10. heli- já teď přát chodím nakukovat na tu taneční..... :-D
Odpovědět
jdi pracovat, nebo tu dneska zapustím kořen
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
blani-to by došlo... pokud to bude v aukci "kup teď"... no záleží na tobě, jestli se ti tam něco líbilo. Pak jedině objednat přes net nějaké, ale počítej tak s cenou kolem 1 000 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
majky, nechceš po práci se stavit u nás? Víš, že su ůplný antitalent na PC. Tam se musím nějak zaregistrovat a nevím jak se objednává velikost a když už tak bych si vzala oboje dvojě ;-)
Odpovědět
blani, ať ji nevyhledíš :-D kdyby ti stačil spodek od plavek, tak mám jeden bílý, takový mini, zcela nový. při tvých proporcích bys ho ale asi mohla mít spíš jako šálu....
Odpovědět
Profilova fotka
heli- to jem se teď opět po chuti zasmála :-D :-D :-D :-D :-D :-D .... Ty jsi teluša
Odpovědět
tak já jsem k smíchu? hluboce se urazím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli-ty jsi ňuňoš... :-D :-D :-D blani-registrovat se tam nemusíš, objednám ti to přeze mne, jen mi pošli odkaz, jaké sis vybrala.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky já bych si vzala i ty první bílé a ty zelené. Pokusím se to nějak přeposlat :-S Ale kdyby něco jsem na mobilu. Děkuji moc za ochotu
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.aukro.cz/item741401136_meg... to by mely být ty bílé
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.aukro.cz/item741401138_meg... to jsou ty zelené...... asi :-D
Odpovědět
prdelky moje, pádím, volalo mi to éro, že mi chystá koně, tak já valím, než mi ujede. večer jsem tu "jako na koni"
Odpovědět
Profilova fotka
Blani-jj, jen je to aukce, tzn. že lidi budou přihazovat a kdo dá nejvíc tak ty plavky jsou jeho. Konec aukce je ve středu a obě aukce končí stejně. Můžem poprosit Helenku, jestli by jednu aukci nezkusila vyhrát, já je časově obě dvě nestihnu.. no teoreticky bych mohla... kolik chceš Blani za ty plavky dát nejvíc peněz? Jinak oboje dvoje plavky jsou vel. 38B, tak se mi zdá, že ty tak vel. 34, košíčky by možná odpovídali já mám B-čko i když to tak nevypadá :-N helenko-papa beruško užij si to u koníků a opatrně !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já jsem ty plavky našla ještě na jedněch stránkách, podle mne je to "normální" obchod, kde jsou i velikosti apod: http://images.google.cz/imgres?imgurl...
Odpovědět
Profilova fotka
košíčky mám B ale velikost si netroufám odhadovat. Možná velikost jako ty, nebo o číslo větší?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To by šlo, le nevím co tam píšou ani klik stojí jejda semnou je to těžké :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Blani a co tyto...? http://www.astratex.cz/damske-plavky-...
Odpovědět
Profilova fotka
Blani není to s tebou těžký, jen mám strach, že když je to v aukci, tak není 100% že to vyhrajem, víš. Ty mi musíš říct cenu, za kolik bys ty plavky koupila, třeba mi řekneš cenu 500 Kč a já do té ceny půjdu, jakmile ale někdo nasadí cenu 550 Kč, tak už plavky nemáme. Mám pak strach, aby jsi něco sehnala... jestli nebude lepší jít na jistotu a koupit něco z netu přímo, víš? Na aukru musíš nejdřív převést peníze což může trvat i 3 dny a až pak ti pošlou zboží. Teď, když ti plavky nebudou, tak co potom. Blani a u vietnamců ses nedívala? Že by sis koupila nějaké nouzovky?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsou bombastycké, ale chybý bilyny. Já se ještě mrknu na aukro co se dá koupit teď. Když tak by jsme se domluvili na večer, pokud by tě to neobtěžovalo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?