Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Dobré ránko holky. Baru mě se taky nechtělo vůbec vstávat :-S Heli tak budeš mít časem Audinku, ju? :-) Blani plavky se mi líbí všechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achój kočky, mě se dneska vůbec nechce pracovat a ani tady toho tolik nemám a vedení je v Luhačovicích, takže pohodička :-)
Odpovědět
Sylvi, jj, uvidíme, nejpozději ten březen, uvidíme, co se namane ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, tak vidím, že se plavky vyřešily... bezva... x-) Dnes se mi taky nechtělo vstávat, ráno jsem šla na injekcí, tak dobrý. Už aby byl prodloužený víkend. :-S heli-tak budeš mít čtyři kroužky pro teploušky... dobrý, doufám, že mne pak svezeš? No nic, jdu makat... ale budu nahlídat :-)
Odpovědět
Právě jsem dokončila úklid mého pracovního stolu...tolika rozličných věcí se na něm ukrývalo :-D majky, já to vidím tak, že nakonec skončím u nějakého citronu a bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli-to bych se s tebou rozkamarádila... fuj, takovou značku si koupit... ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno!! za chvilku do Hodonína!!! Heli ty se máš, já chci taky nové, v pátek jsme jeli s Vaškem do Brna i vozíkem a málem nám umřela spojka :-D :-D :-D , další důvod ke koupi :-D :-D :-D a už mám doma ty hadérky, jako když jsem viděla ten balíček....ehm....větší obálku.......... ale super, všechno sedí, jen jedno tričíčko je na panenky a měla jsem problémy s dýcháním, tak ho věnuju :-D :-D , ale jinak opravdu spokojenost
Odpovědět
ahojka holky :-) mám prosbu - mám vytaženou tresku k obědu a nevím, jak ji udělat, aby nebyla vysušená... nějaké tipy??? děkuji předem :-)
Odpovědět
Jani dej si to do Googlu, tam najdeš receptů hafl určitě :o) zdravá strava, ju? :-) Já mám doma zavináče :-D
Odpovědět
tak já má ryby ráda, včera jsem dělala na večeři krevety... a když už jsem se na to hubnutí dala, tak je ryba výborná volba. jinak jsem recept googlila, ale tam není jisté, jestli to fakt bude dobré :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, tak jsme dnes vyběhávali doklady po Hodo a ještě musíme zanést žádost na občanky :-p Heli- jsi zlatá kdy ti mám donést penízky. Kdy budeš doma? Včera se mi nepodařilo nikoho ukecat, ale dnes chci vzít kamošku i s malým a zajet na ten Josef. Snad mi to dnes vyjde ;-) :-) oooo no jsem si mohla myslet ;-) :-D
Odpovědět
Blani :-D Já tam budu, možná přijede i kamoš s malou, dneska mi volal, tak jestli tam budeš mít auto, tak tam vlezlu tě pozdravit ;-) A penízky mi dáš, až dorazí plafečky, ju? Neboj se, já hlady neumřu, šak mám krabičku zákusků :-D Jani, pleskni ji na přírodno na olivový olej a až bude hotová jen opepři a osol. Uvidíš ten výsledek ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
heli- ty jsi je ještě nezládovala? Aha já zapoměla za posledních 14 dní musíš být přeslazená :-D Autem tam nebudu, pojedu výletově na kole, pokud mi ho tchýně půjčí ;-) já totiž vastní nemám :-(
Odpovědět
Tak když tam budeš, písni mi zprávu, a já bych na tebe houkla ;-) Já se poctivě dělím s našima ;-) Sama bych to nezbagrovala do vánoc, šak je toho jak pro vesnicu :-N
Odpovědět
tak jsem nakonec našla recept, kde byla i recenze... a doma si to chválili... takže já - kuchařský antitalent jsem uvařila dobré jídlo - gratulujte mi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jani- gratuluji ti před nastoupenou jednotkou :-D jsi šikula To já se učím vařit od 15 let, ale szále marně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já sem kuchařka samouk něco s pomocí mamky jinak hážu do hrnce vše co je po ruce a vše moc kořením atd:-) :-N ale zatím chutná..jen ještě nějak omáčky a svíčkovou neee...je pořád se co učit:-) jinak jani gratuluju k uvaření:-)šikula
Odpovědět
Profilova fotka
tak svíčková je jediná věc co zvádnu, to je rychlovka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa tak to já jsem taky vařící antitalent :-D. Můj si nestěžuje, ba dokonce i někdy chválí, ale dělám to podobně jako Baruš, hodně kořením a dělám hlavně masíčko "na rychlo", do omáček a něčeho složitého se nehrnu. Možná bych ani nebyla tak špatná kuchařka, ale zoufale mě to nebaví... Než stát u sporáku, to radši pořežu motorovkou haldu dřeva, nebo vymontuju motor z auta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi ted si to pěkně napsala .-)myslím, že pro chlapa je hezký pohled na holku která opravuje motor :-)
Odpovědět
tak já se snažila naučit svíčkovou... snad bych to i zvládla.. ale bojím se, že bych to pokazila a všechno to jídlo by bylo v čudu... jinak nesolím, jen kořením, používám minimum tuku... takže hodně takové lehké jídla... hodně zeleniny. neumím proto vařit takovou tu českou klasiku... i když zelí už zvládnu :-) takže tak nějak postupně, abych mohla pak mojému uvařit, co má rád zase on :-) ale je to boj... to vám povím a vařit mi nevadí, spíš pak uklízet ten čurbes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak to mám štěstí, že já ani můj nejsme na klasické české jídla (omáčky, zelí, knedle). A takové upečené uzené s kaší, nebo ryby jakkoliv nezabere tolik času ani námahy... a taky, ať žije myčka :-D . Radši než vařením a úklidem trávím čas ve stáji, nebo s mojím v dílně (to mám po mamči), ale tchýně to trochu nemůže rozdýchat :-N
Odpovědět
tak to mě teď docela štve, že mě máti nechce pustit ke svému novému sporáku ]-( já asi i zapomenu vařit. naštěstí to potrénuju zřejmě dneska večer...aspoň krájením cibule :-D :-D takže zase ho...
Odpovědět
Profilova fotka
heli- bude biftek? :-D u nás je bitka o tančící foto, už jsem to musela poslat segře, tatovi a manža si ji vytiskl na A4 a jel do práce chvaliďupa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pá, loučím se a balím k odjezdu domů. Dneska by zase měla dorazit na kontrolu vetka, tak zítra poinformuju ;-) A pokud dá svolení, tak možná od pondělka už bude klisna bydlet ve svém novém venkovním boxe :-).
Odpovědět
ivi, mě ani myčka nespasí... a to ji máme i my doma i naši ji měli doma... stejně se mi nechce to tam skládat a zase vytahovat :-D
Odpovědět
Blani, kurňa, tož ale totok? :-D Myslím, že se ségře kouknu ne na zoubek, ale na fotku se "zadkem" :-D Jestli bude taky bitka :-D Biftek? Pochybuju, tipuju, že z plánované akce sejde, takže jsem maminu zaúkolovala, ať mi pro jistotu něco nachystá do ledničky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli- ta s tím holým zadkem psala :-D :-D :-D .Škoda, že jsi nebyla tam dýl, byly tam dvě takové adeptky to ségra je oproti nim slabý odvar! :-D
Odpovědět
Joooo? Zlatka, ne? :-D A ještě?
Odpovědět
Profilova fotka
šagrová- ta dělala orientální tanečnici :-D těch pár fotak co se tam pořídilo ty stojí zato. Tam se to pak rořádně rozjelo...... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?