Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ještě jsem našla tyto, ty jsou moc hezké... http://www.plavky-trckova.cz/plavky-2...
Odpovědět
Profilova fotka
Blani nebo toto jsou skoro takové jako na tom aukru http://www.plavky-trckova.cz/plavky-2...
Odpovědět
Profilova fotka
a tady máš ty zelenkavé http://www.plavky-trckova.cz/plavky-2... spíš bych byla pro, aby sis to objednala z těchto stránek... máš tam i výběr velikostí a tabulku. V klidu se doma poměř a kdyžtak mi písni na mobil, já bych přiběhla i kdyby sis našla něco na tom aukru, ju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty máš super vkus, všechny jsou krásné, ale asi pojdeme na jistotu. A objednat něco co mo přiveza PPL za pár dní!
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jen aby se líbily tobě... já bych to volila z nějakého obchodu, ještě se dívám, co bych ti mohla poslat. Zelenkavá ti sluší, máš tmavé vlásky do červena, ty můžeš mít zelené, i ty bílo-černé ti půjdou, nemluvím o těch fialkových... ;-) tak jen si vybrat. Jdu se jukat dál...
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, mně se ještě líbí tyto: Gina plavky dole v levo http://www.red-carpet.cz/damske-spodn...
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, pádím domů, kdyby něco ,jsem na telefonu, tak písni a já bych doběhla. :-)
Odpovědět
tak mám holky konečně ty hnusné suché konce ostřihané... a mám hlavu asi o 2 kila lehčí :-D jinak já se bojím oblečení objednávat po netu... já mám tak šílenou postavu, že by mi to prostě nesedělo... což mě mrzí, pač jak se tak dívám třeba na ty plavky, tak hned bych si vybrala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsou mňam :-D Tak mám tři favority - tyto hnědé, ty žluré a bílo černé s páskem Co taď?
Odpovědět
jsem pro hnědé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani u mě ty míry tayk stojí zato, takže všude mám jinou velikost spodek a vršek velikost 36 ale v pase min 38 Plavky se mají prý kupovat o číslo menší, protože se ve vodě rpztahují a je to pravda. Mám jedny akorát, ale když vlezu do body, tak plavou zanmou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty žluté jsou roztomilé, ale ty hnědé a bílo-černé jsou sexy ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jejda holky já vás musím na 1 hodinu opustit a co nejdřív se vrátím :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Blani-já si před chvílí přečetla IP-tak příště... ;-) Jinak, já jsem taky pro hnědé, bo já na hnědé hodně ulítávám... :-N Jsou sexy a myslím, že si tě tam bude muset Jarek sakramensky hlídat. A určitě objednej S, já mám oproti tobě aspoň boky, ale ty je nemáš, jsi chuďoučká. A co Jarkovi, které se mu líbili?!
Odpovědět
Profilova fotka
majky - ale já jsem si těch tvých boků nevšimla a to vidím dobře :-D Asi se pokusím si objednat ty hnědé, ale su bílá jak stěna ]-( Jarkovi je to jedno, hlavně že já mám co chcu a jeho neotravuju s bybskýma záležitostma, to opravdu nemusí 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda holky vybrala jsem si na Aukro sexy plavky, nevím jak je koupit :-S . Zaregistrovala jsem se tam, ale dál mě to nechce pusti, zkoušela jsem to několikrát. Mě asi opravdu patří do ruky akorát smeták a vařečka
Odpovědět
Do debaty Majky vs Blanča a jejich "boky" se fakt nezapojuju....ještě slovo a přestávám s váma kamarádit ]-( ¨ Blani, k aukru ti musejí poslat autorizační kód poštou - to bude tak týden trvat. Jestli chceš, pošlu ti moje přihlašovací údaje a můžeš fungovat s nima, nemám s tím problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Plavky RAE, velikost S (Číslo aukce 749134487) Heli vís se mi nepodařilo zkopírovat. Zkus to ty raději nikomu nedávat osobní ůdaje a já su tak šikovná, že bych tě s tama i vymazala :-|
Odpovědět
jdu na to...
Odpovědět
Profilova fotka
jsi zlatá! Já tě nemít...... tak se snad ani navdám :-)
Odpovědět
jo ženy, dneska sem se nechala ukecat na uplně jiné auto... :-D
Odpovědět
tak já se obávám, že na tomto aktu jsem měla ten nejmenší podíl :-D ale vymlouvat ti to nebudu :-D teď počkám na platební podklady, zaplatím to a hned jak to dorazí, tak přehodím střechu a přistane ti to v okně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda co to bude, až to bde? Já mysle, že máš majitele vyhlídnutého auta pořádně na uzdě :-x :-D
Odpovědět
zastřel mě...ale bude to s nejvyšší pravděpodobností to, čemu jsem se nejvíc bránila :-D to sem ti toho řekla, co? :-D no a tu krasavici si nechám v záloze....
Odpovědět
Profilova fotka
ty tajůstkářko, tak držím pěsti aby ti to klaplo :-) manžel už je doma, tak jdeme do vany a do pelíšku. Tak pěkné sny pa zítra :-)
Odpovědět
pozdravuj jarouše ;-) app. v podobném mě můžeš potkat, když nemám svoje auto ;-) jdu na fotky...brou noc x-)
Odpovědět
tak Blani, je to zaplacené, do konce týdne by to teoreticky mohlo dorazit...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko raníčko, tam je dneska po ránu pěkná kosa, co? Hel, neke, ty ses nechala ukecat na čtyři kruhy ;-)? Ne že pak budeš frajeřit a někde se s tím vymázneš :-D
Odpovědět
Přeji krásné dobré ránko cácorky... Ivi, kuwa, jak jsi mě odhalila :-D Jj, jak sem se čtyřem kruhům bránila, tak sem včera povolila. Tudíž s forďíkem zůstaneme ještě asi přes zimu a do března by tu něco pěkného mohlo být x-) Jáááá? Vymáznout se někde s autem? Za koho mě máš :-D :-D :-D Sem ráno vezla Huga ke koním, ať se mi nemotá v práci pod nohama a já s těma holýma nohama, zamlženýma okýnkama...klepala sem se jak ratlík :-N :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky babulky....plavky jsou všechny nádherné :-) a je pravda že se roztáhnout taky zamnou plavou jako chaluha.. :-D ¨ dnes se mi nechtělo vylézat z pelechu ani omylem-.... ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?