Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem dofuněla z obídku, byly zapečené brambory s uzeným, kys. zelím a smetanou, mňaaam
Odpovědět
Profilova fotka
heli-co to máte za WC přípravek??? Na co je to dobrý, že bys mi taky jeden prodala??? sylvi-jj, když jsme měli starý záchod se šňůrkou a splachovadlem, tak jsem ho i sama opravila, když se rozbyl plovák.. ale tady tento??? No jsem zvědavá, jak to dá Lukův strejda do kupy??? lump-Ivi, to je dobrůtka !!!! Já mám dnes vepřový plátek na žampionech, kari rýže, salát a ovoce k tomu... no kdyby byl cecek, tak jsem radši... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím babinec, musela jsem si uvařit na otočku kafi, jsem jak přejetá a vidím že je vás, nás víc :-D Jinak Marky, mohly by jsme se pak domluvit až Petka přijede, jestli už teda doma není, na to rande x-)
Odpovědět
Profilova fotka
brendi-Luci, já už usínám a to nejsem ještě ani po obědě a po práci jedem na otočku do Brna... kdyžtak si po cestě zdřímnu Jasně že to domluvíme, jen si myslím, že se vrací až tuto sobotu. Zkusím jí příští týden písnout a dám ti vědět
Odpovědět
Profilova fotka
no marky taky tam jedem na otočku :-D , jsem domů přijela jen na to kafe, oběd, pak zase pryč, už si ale sebou beru Fildu, je mi bez něj vždycky smutno když musíme pryč
Odpovědět
Profilova fotka
a co v Brně? něco přes foták?
Odpovědět
Profilova fotka
luci, co ci chceš kupovat? To věřím, taky bych své dítě tahala jak koťátka... i na nákupy... :-N Odhadla jsi mně přesně, jedu si tam pro objektiv. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pá pá děvuchy ;-) Valím domů, dneska máme v plánu připravit pro koníky skákání ve volnsti. Zítra si užijem pohodový pátek a hurá do víru víkendu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lump-Ivi, měj se. Papa
Odpovědět
chooooj kočičky x-) právě sem si dolakovala drápky...konečně to zase vypadá jako nehty a ne jako cosi, co mi zbylo po umělákách...kéž bych chtěly růst normálně a k umělým už sem se nemusela uchýlit... Markétko, tak co objektívek? Jsem nažhavená na první dojmy x-) Dodělala jsem teď něco do práce a jedu ke koníkům...do zajtra su tam jako velká vedúcí :-D :-D :-D Nejmenší, ale statečně přeřvu všecky :-D Maminku sem pověřila naložením masa na sobotní grilling, páč zítra ráno se musím otočit v práci, pak koniny, sraz s fotografama a pak akce... V sobotu musím být funkční od rána, celej den nevylezu z rajtek a budu se tiše opíjet a nahlas projevovat :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Nestíhám, ale musím vám předat zprávu od Vlaďky. Takže zdraví z Makarské, je tam hezky, horko a spousta hezkých chlapů :-D Takže si tam evidentně užívá holka naše ;-) Brzo se zase ozvu, už dlouho vám chci napsat obrovský román, co je nového, ale nějak nestíhám, nestačím :-N ... Mějte se, papa.
Odpovědět
ahojka Leni, no už jsem si říkala, jestli si ještě na nás vůbec vzpomeneš :-D ale hlavně, že jsi šťastná a spokojená :-) jestli budeš Vladěnce psat, tak že ji moc moc pozdravujeme ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ranko, huráááá máme tu páááátek x-) Nějak se nemůžu probrat, ale to přijde, čeká mě lítání po Hod. tak nevím, jak moc tu během dopoledne budu...
Odpovědět
dobré ránko...tak jsem zase na skok v práci, v devět ale zase mizím... já vytuhla včera v půl jedenácté, s tím, že v pět vstávám, haha, vzbudila sem se v půl sedmé :-S Teď dvě noci nebudu spát a bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko bambule:-) Včera jsem se dozvěděla, že musím i v sobotu do práce takže na howno jak swiňa:-( ]-( před hodoma úžasné... ;-( jinak v pondělí a ve středu chcu volno tak snad nebudou mít problém ]-( po ránu zas mám nervy :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to nepotěší v sobotu do práce :-| Ale o to víc si pak užiješ ty hody. A na nervy je nejlepší, obalit je do čokolády ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Odlítám směr Hodonín a vypadá to, že se tam nějakou chvíli zdržím. Z šéfů nikdo není v práci, tak se trochu fláknu po obchodech :-N :-D
Odpovědět
Hurááá, mám hotové první texty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko kočeny, konečně pátek !! babss-Baruš, v klidu, zbytečně se nervačíš, když víš, že s tím nic nezmůžeš, mně by to taky vytočilo !!! :-S aspoň si pak vemeš v týdnu volno a můžou kecnout lump-Ivi, tak dobře pořiď helisek-Helenko, četla jsi IP...?
Odpovědět
Markétko ahoj, četla, ale ještě sem neodpověděla...potřebuju tu něco dodělat, ať můžu odjet... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
heli-to je v pohodě, odpovídat nemusíš, já jen, abys věděla, že jsem se na tebe nevykašlala.... x-)
Odpovědět
Markétko, tohle bych si nemyslela, i kdyby to byla pravda :-N Už mám druhé texty a tři korektury...mě šmikne...
Odpovědět
ahojka holky :-) jak jsme se vyspinkaly??? já teď jedu naposlední rehabilitaci, pak musím nakoupit.... a pak se uvidí :-) Heli, vzpomněla jsem si, že to dneska mám i s kontrolou u doktorky, takže dorazím spíš k 11 ;-) snad to neva
Odpovědět
Jani, neva, budu tam ;-) Jak ti to vyjde, zastav se.
Odpovědět
Loučím se, něco dodělám a jedu...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Já počítačový antitalent jsem si udělala tu kartičku jak se odpočítává kolik zbývá do svatby, ale nevím jak to mám dostat do mojeho alba dík
Odpovědět
Profilova fotka
blani-u toho máš takový šíleně dlouhý kód, máš ho tam někde? Ten si musíš zkopírovat a pak vložit do alba... hrozně těžko se mi to vysvětluje....
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem zpět a bylo to parádní poflákáníčko :-D Omrkla jsem, co kde mají, něco si pozkoušela, koupila si jedno tílko Alpine Pro a pro babičku k narozkám zahradní ruční pilku na větvě od Fiskars. Z té mám radost, protože babička je takový zahradní kutil a tohle jí ve výbavě chybí a takovýto dárek ocení víc jak nějakou blbinu a bonbošku :-)
Odpovědět
tak jsem dofrčela z rehabilitace... a byla jsem pochválena, jak jsem hezky cvičila a jak se to zlepšilo... ale chce to pokračovat a pokračovat... jinak jsem si byla u Helenky pro ten sajrajt do záchodu... tak jsem říkala, že to natočím jak reklamu na cilit bang :-D
Odpovědět
holky, holky... tady je v poslední době strááášně mrtvo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?