Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
shafrah-v Lužicích jsme si je nechali dělat. Jani chtěla jsem tě poprosit, jesti by ses mohla přimluvit u těch hasičů, aby mi to velké autí trochu nazdobili? Ale jestli to nepujde, tak neva namašlím si ho trochu sama :-)
Odpovědět
blani, já se ti na to ptala, a ono to není vlastně hasičské auto... to auto je města, takže o tom rozhoduje obec co a jak ;-) hasiči si ho jen půjčují a je na něm jejich logo... tož tak je to s autem... kdyby mezi mojí a tvojí svatbou nebyly hasičské závody, tak bych ti na něj tu výzdobu nechala, ale oni to sundají :(
Odpovědět
Profilova fotka
to neva, to se nedá nic dělat.Holt si ho budu muset namašlit sama, aspoň budou pro všechny šaty překvapením, když budu mašlit a běhat v teplákách :-D
Odpovědět
blani, tak tím někoho pověř, kdo ti to nazdobí ;-) ať to nemusíš dělat ty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani-já si nejdřív uklidím a pak můžeš přijít... protože kdyby jsi k nám došla dnes, tak přes ten bordel ani neuvidíš :-N Musím do soboty uklidit, všechno vydrhnout, přijede k nám dědeček z Brna, který u nás ještě nebyl (je to jeho dřívější byt, naši to zdědili po něm a já zase po nich) tak ať si neřekne, že má vnučku prase... :-D Blani, my ti to auto klidně nazdobíme !!!! Třeba s Helískem, co říkáš Helísku???? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky vy jste zlatíčka,třeba přijede bratránek s manželkou, tak je zařáhnu a když ne tak mě ze segrou ruky neupadnou :-) majky- to by se ti chtělo jezdit do Rohatce zdobit auta? Dobře si to rozmysli, nebo tě vemu za slovo ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-no tak když nebudeš mít lidi??? Kolik aut budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
Já a můj pojedeme Mercedesem a na tan mám novou výzdobu, pak to hasičské velké auto- to bude v Rohatci a z Dubňan asi 5-6 aut. Ty si z toho hlahu nedělej! V Dubňanech si budou muset povině namašlit auta a u nás to zmáknu já se segrou ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pri... mazec:-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani-ale kdyby jsi chtěla,tak k vám přijedu a pomůžu. A tím hasičským pojede kdo prosím tě??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pri...
Odpovědět
Profilova fotka
majky- já nevím asi nějaký řidíč co patrí pod obec, nebo někdo od hasičů, to fakt netuším tak okna už mám hotové. Měla jsem v plánu odpoledne jít na koupák a místo toho se vrhnu do předsvatebního ůlkidu :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
baruš, to jsou zprávy... takový rychlí porod bych taky někdy chtěla zažít, jen ne teda v autě, bo nevím, kdo by mně odrodil???? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
babss- tak to je mazec! Já se bojím bolesti jak čert kříže ;-) :-D Takže kdybych měla rodit někde na ulici, tak bych řvala že by o tom vědělo celé město :-D
Odpovědět
Holky to je mazec teda ty zprávy, ale holka to měla aspoň rychlé, sice musela být v šoku, ale zase když to dobře dopadlo....to je hlavní. To byl fofr teda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo, to koukám, co se ve světě děje za věci =-) Já si jdu uvařit kafčo a hodit relax, nějak jsem se od rána ještě nezastavila... a to zítra začínám připravovat podklady pro konsolidaci :-S
Odpovědět
Profilova fotka
blani- my povídej, já až budu rodit, tak to budou slyšet i na chirdě.... :-D lump-Ivi, jak jsi vůbec oslavila narozeniny?????
Odpovědět
Profilova fotka
:-D majky dobrý to bylo, mooooc. Manžílek domluvil kamarády a známé a sezval je na narozeninovou grilovačku, to bylo pro mě fakt překvápko. Navíc u nás byla krom švagrové Aňuli i moje druhá švagrová (Tondova sestra od taťky z druhého manželsví) z Plzně i s manželem a kamarádkou a chtěli ochutnat nějaké místní pálenky :-N, tak se k tomu přidal košt slivovic. Bylo hooodně veselo až do pozdních hodin a Plzeňáci to dost dlouho rozcházeli ještě další den a to je odpoledne čekala návštěva viného sklípku :-D Další překvápko pro mě měla nachystané mamča, udělala mísu skvělého tataráku x-) Pak jsem ještě dostala nové závodní rajtky, od ségry zarámované fotky Astičky když byla šťěník (z toho jsem radostí málem brečela), kýbl nakládaného hermelínu a poukaz na večeři v Steak Housu v Břeclavi a spouuuustuuuu růží x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lump- teda ty jsi to měla ve velkém, jako nějaká star :-D . Na narozeninách jsou kouzelné právě ty překvapení, kterých jsi měla dost :-) . Tak sis to aspoň pořádně užila a máš pěkné vzpomínky do dalších narozenin :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivuško dodatečně vše neeeeeej nějak jsem na to zapoměla jak jsem tady o víkendu nebyla :-N takže super dárečky tataráček a hermellínek a růže no víc bych taky nepotřebovala x-)
Odpovědět
Ivi chystáme překvápko pro Petovi rodiče, jaká je hodnota toho poukazu do Steak Housu? Jeho rodiče mají narozky oba stejně, jdeme v sobotu jim popřát, tak jim chcem dát něco, at si udělají romantický večer. Ten poukaz není špatný...to bysme tam museli asi jet, a vybrat jaký chcem, že? Vůbec jsem nevěděla, že ve Steak housu mají poukazy... Jinak jestli má někdo lepší nápad na restauračku s dárkovýma poukazama sem s nima....uvítám je :-D
Odpovědět
A nemusí to být jen restauračka :o) i jakýkoliv jiný nápad třeba :-)
Odpovědět
http://www.bejkarnahodonin.cz/index.swf
Odpovědět
Profilova fotka
lump-Ivi, tak to jsi měla ve velkém stylu !!!! Hlavně, že sis to užila a manžílek byl tak pozorný. :-) sylvi-poukazy jsou u mně v poslední dobu hodně oblíbené... třeb i na masáže, jestli nikdy nebyli?! Nebo jestli by vás bylo víc a mohli jste se složit na nějaký relaxační víkend... taky záleží, kolik za to chcete dát?
Odpovědět
Tak my jsme je jen chtěli tak romantiše poslat na véču...víkendové za 7000,- se mi zdá nějak moc :o) ten Steak house by byl dobrý. Oni ted se dost nacestovali, rádi by byli někde tu a dobrá papuška by byl pro ně si myslím i dobrý dárek + něco k tomu kyticu růží a tatkovi nějaký lepší chlast :-) si teda tak myslím, že to by šlo
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi, to není klasický poukaz přímo od nich. To je vytisknutý z PC a manžílek tam dopsal text a na kdy to objednal :-D, omlouvám se za mystifikaci ;-). My si dáváme takové "poukazy" na dárky i když třeba neseženem to co si někdo přeje a pak to dokoupíme později. Baru, děkuji za dodatečné přání ;-). Narozky jsem si letos fakt užila, bylo to takové fajn posezení s prima lidma a dobrým jídlem a pitím 8-)
Odpovědět
Ahá tak vytisknůt bysme jim to mohli taky :-D :-D a dát jim do obálky penízky na to, a napsat na kdy je rezervace. Hmmm to asi ty dárkové poukazy restaurace nedávájí moc co? Já o žádné nevím :o) , no něco vymyslíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Loučím se a valím domů, vyčasuje se tam, tak protáhnem koníky po vinohradech, to bude fajn :-) Zítra pá, I.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě 60 příspěvků a mám 2000...ikdyž jsem proti některým úplný soplík tak pro mě je to veliká věc:-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baruš-jak můžeš doteď žít,když ještě nemáš min. 2000 příspěvků???? :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?