Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
shafrah, Jani, my máme pátek, klasiku-blázinec....
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, Jani máš pravdu, buď mají všichni moc práce nebo nevím... Třeba přejde toto horší období a vrátíme se zase do kecacího normálu ;-)
Odpovědět
asi vám dávají v práci moc zabrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kočeny, užijte si víkend a v plné síle se tu v pondělí zase sejdeme ;-)
Odpovědět
No to je beztak tím, že nejsem u kompu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já už chcu jít dom, mně to tu nebavíííííí
Odpovědět
heli, beztak :-D
Odpovědět
Jani, už jsi to testovala? =-)
Odpovědět
testovala... a zatím to ten kameň vybělilo... asi to bude chtít na víckrát... fakt už jsou tam velehory :-D
Odpovědět
klidně do toho drbni pak štětkou, ale jak pravíš, ono to bude rozpouštět shora...postupně....co chceš, kyselína :-D
Odpovědět
no já fakt nevím, co by to rozpustilo... léla jsem na to aj ocet... a velké kulové... celý záchod už se leskne, že bysme na něm mohli aj obědvat, ale dole je pohoří :-D
Odpovědět
Ahoj kočky, přeju vám krásný víkend. Já za chvíli vyrážím na narozeninky :-) to zasej bude :-D Užívejte si sluníčkaaa. papa
Odpovědět
Článek se načítá
Jani, tož pak ještě jeden přípravem mě napadá....ten mám na bytě, můžu též věnovat. Jestli už ho pan Bokša nezabavil pro maminku, že :-D Před chvílí jsem se dostavila domů....bylo to velikéééééééééééééééééééééé, spát jsem šla v pět a v půl osmé stávačka...jdu si hajnout, páč dnes večer opět doma nepobudu...
Odpovědět
Ahoj holky, hlásím se z dovolené zpět. Dovolenka byla supééééér, vůbec se mi nechtělo domů. Maximálně jsem si to tam užila, počasí bylo super, trošku zlobilo akorát v úterý a ve středu, kdy tam začal foukat vítr zvaný jugo a pak večer ještě i bura, takže bylo zajímavé to poznat. Co se týče chlapů, tož teda musím konstatovat, že tam bylo hooooodně hezkejch chlapů, hlavně Italové. S jednou holkou, se kterou jsme byly vedle na pokoji, jsme je tam pozorovaly :-D :-D :-D :-D. Ona byla nezadaná, takže mohla koukat i balit je.....já jsem se teda pouze koukala :-D |-| Zítra už budu muset do práce, to zase budu otrava. :-S :-S :-S No zatím si užívám volna, trošku jsem se prospala po tý cestě a za chvílu jdu žehlit tu hromadu prádla, ať si mám zítra co obléct. Asi si vezmu něco hodně světlého, ať na mě vynikne moje tmavohnědé opálení 8-) 8-) 8-) Jo a jinak jsem zhlédla fotečky ze srazíku, a vidím, že zábava byla supér, takže děvčata doufám, že se zase nějaký srazík brzy zase uskuteční, třeba až budou mít holky v září po svatbě ;-) ;-) JInak nevím, jestli jsem slepá, ale na těch fotkách jsem neviděla Leničku - Mesulku. Leni, ty jsi tam nebyla? Jani - tento týden budu celej v práci, tak se klidně zastav pro tu korunku. Jen mi prosím napiš, který den by jsi se mohla zastavit, abych ji vzala do práce. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko všem ;-) Víkend byl hooodně náročný. Výlet za babičku na motorce super, našli jsme si super trasu se samýma serpentýnama, z kopce do kopce, fakt paráda. Návrat domů ovšem už za moc nestál, zavalila se nám klisna a hodně škaredě si zranila zadní nohu. Odvezli jsme ji do Brna na kliniku a čekáme na dnešní výsledky vyšetření... :-(
Odpovědět
dobré ránko... tak já měla víkend hodně akční :-D a nejlepší tečku tomu dala včera Lajka, když sem jezdila, kobyla hodila bobek a to prase tříbarevné nelenilo a hned se v tom vyválet 8-(
Odpovědět
Ahoj holkyyy, jak po víkendu? Ivi, to je mi líto klisny, chuděrka, tak držím pěsti ať to dobře dopadne, určitě to bude dobrýýýý, neboj |-| Vladi tebe vítám po návratu z dovošky, tak říkáš, bylo to super, co?? Pošli nám pak nějaké ty fotečky, ať se pokocháme, jak jsi se tam měla :o) Heli, tak Lajce asi ten bobek voněl :-D Ten víkend utekl jak nic :-|
Odpovědět
Vladi, tak zážitky jsou, to je dobře :-) Na fotešky se těšííím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko... to je opruz zase pondělí ]-( :-p Vladi, vítej zpět, těším se na fotečky.... heli-Lajuška je teda hérečka... taková dáma a vyválí se v hov... :-N Ale Shaw dělá to samé, ještě ve smradlavé rybě to bylo snad ještě horší...?! Já ji pak drhla voňavýma kapesníčkama, bo jsem po ruce nic lepšího na utřítí neměla. Pak jsme s ní museli absolvovat 2,5 h. jízdu autem... |-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hezké ránečko 8-) vidím , zážitků máte vševhny hafel x-) to je fajn Vladi zdravím, vítej zpátky, voníš ještě slanou vodou?? :-D 8-)
Odpovědět
ahojka holky :-) hlásím se po víkendu :-) z pátka na sobotu jsem byla s holkama na chatě, v sobotu večer na narozkách a v neděli 3,5 hodinový maraton do východních čech a zpět... a zakončení proběhlo na hodech v Hodoníně :-) tak jsem spokojená :-) Vladi, určitě ti napíšu, kdy bych se pro to mohla otočit... vidím to tak na středu nebo na čtvrtek, jak půjdu zamlouvat kytky ;-) Heli, ty jsi jak drogérie :-D děkuju, ale už jsi mi dala jeden přípravek, nemůžu to z tobe tahat... my to nějak vymyslíme :-) dokud to splachuje, tak mi to jen vadí... až se bude ucpávat, tak budu naštvaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, loučím se a jedu domů, nemůžu se vůbec soustředit na práci... Mám hrozné nervy, co se dozvíme, až budem volat na tu veterinu. Držte nám palce, ať to zvládne, pá I.
Odpovědět
Profilova fotka
lump-Ivi, já to četla až teď, co se stalo. držím všechny palečky, aby se klisnička uzdravila a nebylo to nic vážného....
Odpovědět
Nechala sem si ještě v práci koupit zelený čaj...kolegyně mi ho dovezla z benzinky, takový ten luxusně vychlazený...vypila sem ho asi litr...a pak sem si uvědomila, že je to ten, co jsem se z něj tak slušně zablila :-N A teď nevím, jestli mám do záchodu vrazit hlavu nebo zadek, jak to se mnou škube ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Heli, to je ti po něm tak špatně? a není v něm kapka vodky? 8-) jinak holky, dneska tu kecací nálada zrovna neprobíhá :-N
Odpovědět
Luci, vodka tam není...a to je právě ta chyba si myslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to chce napravit, já byla včera odpoledne na narozenínách, jeli jsme na kole, no uřídila jsem to taktak =-) ožralá za bíleho dne :-D
Odpovědět
Luci, já v pátek pila všechno, dotáhla sem se ke kámošce v sobotu v pět ráno...a v sobotu se mělo pokračovat u koní...já sem tak ráda, že to neklaplo :-D
Odpovědět
Luci, tady je poslední dobou šílené mrtvo... přemýšlím, že pojedu dneska zamluvit ty kytky... stačí mi to vytisknout černobíle tu kyticu, podle které to chci uvázat??? nám došla v barevné barva...
Odpovědět
já bych aj kecala, ale bude mi kdo odpovídat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?