Nevěsty z Chomutovska a okolí 2009. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj najde se tu některá, co se bude také vdávat v tomto roce a je z Chomutova nebo jejího okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já doufám že u nás svatební noc proběhne ;-) přítel tvrdí že pít nebude, má zkušenost že na první svatbě se hodně opil a pak toho litoval a nechce to zopakovat. Teď ještě jestli někdo neopije mě :-D A dcerku chci dát spát k babičce ať si to užijeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáte někdo zkušenost se studiem Kateřina pod gymplem? Já si tam domluvila účes i líčení na svatbu a 7. jdu na zkoušku tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Ten můj když je namazanej, tak je to nejlepší :-D , takže já se zlobit nebudu když se trochu picne
Odpovědět
tak zatím jen amatérské, na ty profesionální si musíme ještě počkat.....ale když na to tak koukám, byl to docela mega-mejdan... http://vborgi.rajce.idnes.cz/Petra_sv... jméno: petra, heslo: burger
Odpovědět
Profilova fotka
bonavio fotečky krásný a i moc povedený, musím říct že vám to moc slušelo, jak pár z časopisu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No bonavio.. Krásná svatba.. Nádherná...A moc vám to spolu sluší. Měla jsi nádherné šaty a moc ti to slušelo...Jste moc pěkný pár. Tak přeji hodně štěstíčka do další etapy vašeho života a spoustu zdravých dětí... Jen jsem se chtěla zeptat.. Ještě jsme se nebyli pořádně poptat na hrádku jak to tam chodí. Tak se zeptám zatím tebe.. Jak je to s písničkama? Mají tam něco i oni? A skleničky na přípitek půjčí taky oni? Nemusíme si kupovat svoje?
Odpovědět
Bonavio fotečky jsou krásné, je vidět, že jste se všichni moc dobře bavili a to je na tom to nejdůležitější. 8-)
Odpovědět
lucy, tu hudbu jsem ani neověřovala (nechtěla jsem nic speciálního), hrajou tam děti na schodech na flétny a v obřadní síni pak zpívá paní u klavíru...prý to bylo "ach synku, synku", to mám až z doslechu, vůbec jsem to nevnímala :-), ale prý to zpívala moc hezky ;-) A skleničky mají, neboj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem totiž koukala, že některý holky si kupujou i skleničky na přípitek. Ale my bychom to měli jen na ten den a pak by se nám to nehodilo. Jen jako památku, ale to budu mít spoustu jiných věcí... S tou hudbou jsem právě taky zaslechla, že holky řeší jakou na příchod, jakou na výměnu prstýnku, jakou na gratulaci a jak dlouhé.. Tak jsem se zalekla, pač u nás by to byl asi boj... To jsem ráda, že nic takového dělat nemusíme.. 8-) jojo, to jsem taky slyšela, že tam hrajou na flétny a paní zpívá u klavíru.. Asi budu na tom stejně a vnímat to nebudu. Jen jsem koukala, že jste měli svůj podnos na prstýnky... ?? No už se těšim, až přijde i náš den.. :-)
Odpovědět
jo, koupila jsem dekorační písek a skleněnou mističku + jeden bílej tulipán. A fakt si to těšení užívej, protože pak to bohužel uteče tak rychle, že ani nemrkneš... :-(
Odpovědět
tak jsem se rozhodla, že se k tomu Kavalíru ve svatebním albu moc rozepisovat nechci... prostě mají podivný metody, jak hosty odrbat (na baru schovávali krabičky cigaret, aby si je hosté museli znovu kupovat), přestože se účet na baru před koncem zábavy kompletně uhradil, ráno tam opět visela záhadná cifra 3.000,- Kč jako doplatek. Když se všichni nejlépe bavili, paní servírka (číšnice...bůhví), celý den nepříjemná...zavelela, že budeme končit, že ona pak má ještě spoustu uklízení a chce se taky vyspat (načež jí můj drahý poslal do oněch míst...). Z nesnědeného rautu (řízky, masové kuličky, salámy a sýry) nám na ráno zabalili pouze igelitku ovoce, vše ostatní se prý snědlo....to určitě, to já jsem balila odcházejícím hostům výslužky a také něco z rautu, a vím, že tam toho zbylo hrooozně moc. Dále zapomněli zmínit, že na pokojích teče teplá voda až po 30 minutách odtočení...takový nepodstatný detail :-(. Ubytování jsem měla zamluvené včetně snídaně, ale dotyčná paní se tvářila v pátek ráno (ubytování jsem měla pro přespolní už od čtvrtka) velmi překvapeně, že o snídani slyší poprvé...atd, atd.... Protože jsme se skvěle bavili, tak všechno hážu za hlavu, ale holky....nedoporučuju....
Odpovědět
Kavalír hřeší na to že je jako nobl hotel, ale myslím, že jsou v Chomutově lepší podniky. Bonavia ale je důležitý, že jste si to nenechali zkazit nějakou nánou a užili podle sebe. Na to špatné zapomenete ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Přesně tak souhlasím se simikem, bonavio házej to za hlavu, holt to člověk nikdy neodhadne. Já tu paní znám (je to máma mojí bývalé spolužačky ze střední) a tohle mě ani moc nepřekvapuje. Ale holt lidi jsou různý a když si paní neuvědomí, že ti co tam mají hostiny dávají reference dál, tak je to její volba podnikání ;-) . Hlavně ať se manžovi zahojí ručka a jste šťastní.
Odpovědět
Profilova fotka
Bonavio je dobře že touto nemilou zkušeností jste si svatbu nenechali zkazit. Ale je dobré to vědět a být tebou tak to napíšu i do alba, ať to vědí i další chom. nevěsty. Je pravda, že by v podnicích měli myslet na to že existuje internet a může se to rozkecat. Já jsem moc zvědavá na tu naší restauračku a doufám že to bude bezproblémů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bonavio, je hezký, že to bereš takhle s nadhledem.. Určitě to zamrzí, ale život jde dál a už se s tim nedá nic dělat. Ono se jim to jednoho dne vymstí... No ale co já mám za dilema... Asi jsem jiná, ale já bych potřebovala poradit jak se jede v autě. Kdo jede s nevěstou a kdo se ženichem. Jestli s nevěstou má jet taťka a řidič nebo svědek a taťka ... no vůbec nevim. Jednou jsem se někde dočetla, že se jezdí se svědkama.. A pak zase někde jinde, že s tím kdo mě odvede k oltáři. Tudíž se ženichem mamka a semnou taťka. A když se jede na hostinu, tak ženich s nevěstou asi nevěstiným autem. Že jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucynko, někdo mi radil že s nevěstou otec a svědek a s ženichem matka a svědek. Ale podle mě je to blbost na tom lpět, mi to budeme mít úplně jinak, jelikož nám to tak prostě nevychází. Se mnou pojede svědkyně a řidič její přítel (povezou mne jejich autem) a ženich naším autem s rodiči a řídit bude známý. A pak by se mělo odýždět nevěstiným.
Odpovědět
lucy, u nás byl ženichův řidič zároveň i ženichův svědek, tak u nich už seděla jen mamča, no a se mnou jel taťka. Ale myslím, že si to úplně kliďánko můžete udělat dle vlastní chuti :-) A jinak dík za "podporu" :-), teď už jen s lítostí vzpomínám, že už je to za mnou..., zítra jedem na takovou krátkou víkendovou líbací "atomovku" ...trošku všechno vydýchat a užít si samoty. Ale holky, držím všem pěstičky a užívejte si to!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky holky :-)
Odpovědět
Bonavio, moc vám gratuluji a zároveň přeji hodně štěstí do manželského života. Měli jste krásnou svatbu. Chtěla jsem se zeptat, jestli bys mi mohla dát kontakt na hudbu - bratry Kopačkové a jestli bys mi napsala, jak hráli a co. Moc děkuju. :-)
Odpovědět
papajko ahoj, pan Kopčan (ne Kopačka :-D ): 737 601 713. Hrají, co si zamaneš, chtěli jsme jako první píseň naší milovanou Toni Braxton, vypálili jsme si na cd, nebyl vůbec problém. Manžel k ránu přitvrdil a chtěl i nějaký hip.hop...taky vytáhli ze šuplíku, a 80. léta a nějakou dechničku pro rodiče...prostě fakt cokoliv. A taky byli skvělý moderátoři, dražba střevíčku, sundavání podvazku...vše v jejich režii. Můžu jen doporučit, hráli nám od 17:00 do 2:00, chtěli 5.000,- dali jsme 7.000,- protože si to maximálně zasloužili :-)!!!
Odpovědět
Tak holky dneska se chystáme na ten veletrh do Prahy, tak jsem zvědavá jestli něco vybereme, už se těším ;-) Dám vám vědět jestli to za to stojí.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky, Lijo jestli ještě nakukuješ, jsem dnes viděla vaší velikou fotečku vystavenou jako hlavní ve vitrýně u Jecha, jste se mu asi líbili a fakt vám to tam sluší.
Odpovědět
Ahoj holky, tak z veletrhu jsme přijeli celkem rozladěni. Měli tam asi 10 stánků ohledně svatby a zbytek byla jen samá kosmetika :-( Opravdu jsme odjížděli naštvaní, žádný výběr ničeho, prstýnky sice měli, ale nevybrali jsme si. Počítala jsem, že si koupím boty nebo závoj, ale ze dvou stánků, který to nabízeli nešlo vybrat absolutně nic. Nedoporučuju vůbec jezdit, zaplatíte 100,- za stání a 100,- za vstup za jednoho, tak jsme vyhodili peníze a jeli :-). Naštěstí jsme se zastavili v Letňanech v nákupním středisku a ženich sehnal oblek, dostal kravatu zadarmo a sehnali jsme i boty :-). Přes příští týden se pojedeme podívat do Slaného do Goldexu na prstýnky a uvidíme zda vybereme. Přeji pěkný víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
Ilco já slyším dost nadávat na ty veletrhy mimo toho v diplomatu co byl v únoru. Ale aspoň se výlet vyplatil těmi Letňany. Mi už máme konečně oznámení, výroba je má a vytiskl nám ho Jech. Vyšlo jen na 6Kč. Ještě sehnat obálky a můžeme rozdávat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Teď jsme přijeli z výstavy a můžu souhlasit s Il_cou. Je tam jen pár stánku kolem svatby, takže skoro nic. Ale prstýnky jsme vybrali, takže náš účel byl splněn. A docela jsme rádi za tu cenu. Vybrali jsme si prstýnek co má kamínky dokola a přítel bude mít rýhu. U Retoxu stál přes 20 000 se zirkonem jen ten jeden prstýnek a tam kde jsme si je objednali my, tak jeden prstýnek stál se zirkonem 12 800.. Takže velký skok... Mohlo to být lépe udělaný, ale my jsme spokojený. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ne u retoxu, ale rotaxu
Odpovědět
Profilova fotka
bonavio koukám že sádr má manžel sladěnou i s bydlením, máte to vychytaný do puntíku :-D
Odpovědět
Ahoj Bonavio, moc moc děkuji za kontakt na hudbu a omlouvám se, že jsem jim trochu pozměnila jméno. Určitě jim zavolám a domluvím se s nima. Ještě jednou moc děkuju. Jestli jsem to dobře pochopila, tak jste kombinovali CD a jejich živou hudbu, ano?
Odpovědět
Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte kontakt na někoho, kdo peče svatební cukroví a koláčky. Bohužel nejsem tak zdatná a ani nemám tolik času, a proto bych se ráda obrátila na někoho, kdo to umí a zvládne to i za přijatelnou cenu. Moc děkuju za tip.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?