Nevěsty z Chomutova 2010. Je nás dost?

Profilova fotka
Já začínám plánovat, tak se přidejte a debatujte, doufám, že nás je dost :-) !
Odpovědět
1
2
18
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky, také se přidávám:-) 7.8. 2010 ve 13:00 na Hrádku, bude to poslední obřad a hostina bude přímo v Rytířáku... už je + - vše dohodnuto, co se týče hostiny, výzdoby atd.... také teď sháníme fotografa, a pomalu se chystám na kapelu ....jinak asi máme ten zybtek předběžně dohodnutý Rozhodila jsem sítě na koláčky, takže peče babi, paňimáma a teta:-) Začaly se mi holky pěkně pasovat, kdo toho udělá víc...takže to snad bude stačit:-) No a lidí máme zatím 75 na obídek a večer něco/někdo málo přibude.. Co šatky? kde vybíráte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak mame to taky na hradku 24.07.2010 ve14:00h,budeme mit asi kolem50lidi. Docela by me zajimalo kolik chteji za pronajem v tom Rytirskem salu ,je to tam moc pekne!Jsem moc rada ze je nas vic! Nevite neco o restauraci a hotelu U sv.Vaclava? 8-( Kolacky, jeste musim poschanet kde jsou nejlepsi! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mám pocit, že za Rytířák je to 20tis. od 13hod po zbytek ....dne a obřad je 3 500,- ....je to plácnutí přes kapsu, ale jinam 80 lidí nenarveme a prostě v Rytířáku budu princezna se vším všudy:-) Zámecká kuchyň nám připraví obídek a raut zajistíme od cataringovky z globusu....U sv. Václava to neznám? kde to má být?
Odpovědět
Ahoj holky - tak my to máme 28.8.2010 v 13:00, taky na Hrádku. Už jsem si sehnala restauraci, budeme to mít v Březně U Rybníčku - je tam skvělá paní majitelka - moc ochotná. Nás bude asi okolo 20ti, tak se tam krásně vejdeme. :-) Fotografa zatím nemáme, řešíme ceny a je to tedy dost síla. Až seženete něco za "pěkný peníz" tak mi dejte vědět. Určitě využiju. pa
Odpovědět
Profilova fotka
S tím fotografem to vidím v Chomutově i v Jirkově bledě....bylo mi doporučeno několik odkazů....ale přecijen mám na fotky vysoké nároky...je to ta nej vzpomínka, co nám zůstane...nechci nic přeumělkovanýho, ale zase chci, aby ten fotograf měl šmrnc v oku:-) ... pár odkazů: http://www.kackadol.cz/kontakt nebo Studio SAPHIR - výroba audiovizuálních děl Kontaktní místo: 43111 Jirkov, Nový Březenec 81 Kontaktní osoba: p. J. Koukola Tel.: 777 674 163, E-mail: fotoavideo@centrum.cz ICQ: 370227661, Skype: fotoavideo http://www.zihla.cz/ http://www.fotostory.cz/svatebni-foto... .. z toho asi budu vybírat já:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebnifoto.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebnifoto.cz/ tak me se moc libi pani Sebestova je uzasna a ma nadherny fotky :-D :-p ale je z prahy ,uz fotila na hradku tak uz ma skusenosti!Musim zjistit jestli za dopravu se plati a kolik!
Odpovědět
Profilova fotka
stalo by me to9500kc
Odpovědět
Ahoj nevěsty, také budeme mít svatbu na zámku Červený hrádek 15.5.. Přemýšlíme o hostině ..... kde ji budete mít holky vy? Poraďte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky porad premislim tak moc neporadim ale uvazuji o U sv. Vaclava je to kousek od seniku je tam krasnej sal o cem premislis ty? :-|
Odpovědět
Ahoj ;-) doporučuju nasi fotografku je z Loun a na jejim webu je i par svateb z Červeneho Hradku můžu jen vřele doporučit
Odpovědět
Článek se načítá
No my přemýšlíme jen o svatebním obědě U City na Písečné nebo U Kocoura v Chomutově. Zatím jsme se neptali. A pak bychom se přesunuli ihned po obědě na grilovačku na chatu. Takže plánujeme jen tak 2 hodiny a pak pryč. Vůbec nemám jinou představu. Můžete dát odkaz na fotografku z Loun? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
S Baladovou z Loun jsem mluvila, bohužel má na náš termín již obsazeno. Takže jsme opět s hledáním na začátku. Restauraci už máme :-) domluveni jsme v Březně U Rybníčku - super jednání doporučuji. Výzdobu nám udělá paní majitelka sama - já na to moc nejsem a je opravdu šikovná. Vdávala se mi tam kamarádka a bylo to vážně skvělé. Jak to vidíte se sháněním šatů, oznámení atd. Nejraději bych to sfoukla vše najednou v nějakém svatebním salonu - nebaví mě nikde běhat a shánět. Myslím, že by snad mohli mít i lepší ceny. Všichni mi radí Jechovi - jen nevím jak to s nimi je - na internetu je jak paní Jechová tak pan Jech - nevím zda jde o jednu firmu nebo jsou zvlášť. Nemáte někdo info. :-)
Odpovědět
Jechovi byli manželé, každý má teď svůj salon. Já byla u pí. Jechové v Jirkově a super, oznámení už máme hotové, ceny přijatelné a velký výběr. P. je moc hodná a ochotná, po domluvě můžete přijít i v jinou dobu. Doporučila jsem ji i mé kamarádce a také spokojenost. Já vše spláchnu u ní. Poradí, pomůže, přešije, doročují a hlavně, řekne svůj názor a dokáže upřímně pomoct. Strašně fajn ženská. S p. Jechem zkušenosti nemám, tak nemůžu posoudit. Já volila rovnou ji.
Odpovědět
Já to mám čerstvě za sebou, tak k vám už jen z nostalgie nakukuju ;-) . U Jechů jsem se na šaty byla podívat,paní je asi fajn, ale holky popravdě, šaty jsou tam dost jeté. Na začátku jsem taky řešila vše jakože co nejlevněji, ale pak mě sestřenice zatáhla do Delty a tam je úplně jiná kategorie šatů. Původně jsem měla vybrané v Chomutově a nakonec jsem měla z Mostu San Patrick. Udělali jsme si tam všechno, tak jak říká sonca bez dalšího lítání. Rozhodně bych to zpětně neudělala jinak, na šatech bych nešetřila :-D . Jinak fotografka je šikovná Katka Dolejšková z Mostu.
Odpovědět
Tak se možná zkusim podívat ještě někde jinde ..... ale 10 tis. se mi za šaty dávat nechce :(. A co v té Deltě?
Odpovědět
10tisíc nedáš v Deltě za šaty ani náhodou. Já měla z letošní kolekce jedny z těch dražších a dala jsem 5900. Ale zajdi se sama podívat. V Chomutově máš Deltu naproti Bille. Měli jsem odtud i prstýnky a oznámení. Jinak vám holky celkem závidím ty starosti před svatbou. Měla jsem pořád pocit, že je moc zařizování a najednou se mi po tom stýská :-D
Odpovědět
No tak my ještě nazařizujeme, zatím máme jen oznámení, pro rodiče jako překvapení k Vánocům - tedy to byl původní plán, už to ale ví, nevydrželi jsme čekat :). Jinak začneme až v lednu ..... zatím jen koukám po netu, kde by se co dalo koupit a tak nějak se inspiruji. Zatím ;-) mi nepřijde, že je shon .... a doufám, že ani nebude a nezačnu plašit :-) . A mají velký výběr šatů? A co prstýnky? Nechci vybírat z katalogu, nemám s tím dobře zkušeností, musím si to "ohmatat na vlastní oči" . Díky moc za rady
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jestli hledáte fotografku, tak zkuste Hanku Skácelovou, je sice z Prahy, ale ceny si myslím, že má i tak dobré...nas fotila a fotky skvělé ;-) . Naše fotky ma i na svem webu...tak mrknete...
Odpovědět
ivanka2010 v Deltě mají přímo vzorky prstýnků. Vybírala jsem v Chomutově i v Mostě a třeba od Retofy, které máme my, měli různé vzorky, takže je fakt lepší se podívat do obou. Jinak šatů mají mraky, pokaždé když jsem teď přišla před svatbou na zkoušku, tak měli nové. Nedalo mi to a vždycky jsem zkoušela ještě nějaké nové :-D , ale to jsem se jen na poslední chvíli zbytečně stresovala. Jinak zásilky z netu byly pro mě většinou zklamáním, na obrázku to vypadalo dobře a pak přišel nějaký klump. Jak říkáš, je dobré si všechno osahat ;-)
Odpovědět
No já spíš myslela inspirarovat se ..... nemám ráda nakupování přes internet. Kolikrát to na fotce vypadá hrozně a pak je to super a více často je to opačně. Zatím spíš jen tak čučím a "závidím" a okoukávám co bych mohla taky využít. Ale těším se na zařizování.
Odpovědět
to ti věřím ;-) , stálo to za to!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky muzes poslat primo odkaz na Hanku Skácelovou, ja ji nemuzu najit . dekuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem na p Baladovou a ma skvele ceny a fotky nejsou spatne asi si tam zajdu ,dekuji mockrat :-D :-D 8-)
Odpovědět
p. Baladovou si tady chválí moc holek, že je s ní dobrá spolupráce
Odpovědět
Profilova fotka
Natalka tady je kontakt www hana-skacelova.mypage.cz , má také skvele fotky a ceny si myslim super na Prahu
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahojky urcite bych potrebovala zaridit to svat.kolacky budu rada muzes mi poslat podrobnosti ,diky!!
Odpovědět
1
2
18
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?