Nevěsty z Chomutovska a okolí 2009. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj najde se tu některá, co se bude také vdávat v tomto roce a je z Chomutova nebo jejího okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsem se sem konečně dostala,do včerejška měl manžílek dovolenou a tak jsme ještě vyřizovali takové ty formality po svatbě,cítím se stejně jako před svatbou akorát bez těch nervů,které Vám dnes už vůbec nezávidím :-D,svatba byla úžasná,bála jsem se,že si to jako těhotná neužiju ale opak byl pravdou,spinkat se šlo až v šest ráno :-),fotky už budem mít dnes hotový tak je pak šoupnu do alba.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
tak se nám to pěkně rýsuje, už máme spoustu věcí zařízených a žádná dramata zatím. Vybrali jsme v deltě oznámení a koupili košili a kravatu. Vypadá to, že budu poslední měsíce před svatbou jen odpočívat :-D . Lijo balhopřeju mladé paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lijo přidávám se ke gratulacím a teď už si můžeš užívat jen těhulkování a pak miminečko a to jsou také krásné starosti :-) Těším se na fotečky, tak ne nás nezapoměň jsme zvědavé baby A vyšlo vše jak jste měli naplánované? Já doufám že ano. Kdyžtak dej nějakou radu nebo vychytávku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsme byli s přítelem ohledně oznámení, bude nám ho tvořit kamarádka výtvarnice, tak nějak aby to na nás pasovalo a bylo to v barvičce ve které se bude celá ta "sláva" :-) odehrávat, první návrhy by měly být někdy v příštím týdnu tak jsem moc zvědavá jestli jsme se navzájem pochopily :-D Máte vybrané motto a pokud ano smým se zeptat jaké?
Odpovědět
Profilova fotka
nevím co na to ostatní ale nám se na oznamko prostě motto už nevejde tak nebude, ale myslím si že si toho nikdo ani nevšimne
Odpovědět
Ahoj Lijo, také přidávám gratulace. Co šatičky? Vydržely pro mě? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,moc děkuju,vyšlo úplně všechno skvěle,všichni byli nadšení a my jsme moc rádi i celková cena byla ucházející,byl to prostě úžasný den,jen škoda že už je to pryč,klidně bych si to zopakovala ;-) , Ilčo šatičky jsou jako nové,neboj dávala jsem Ti na ně pozor,jen si musíš dávat pozor,věčně mi je někdo přišlapoval,bála jsem se aby se tam neudělala díra,musíš si dát spodničku co nejvíš,ono to ty šatičky zvedne,vydržela jsem vnich až do rána,fotečky dodám hned jak to dám dohromady...
Odpovědět
Lijo, taky přidávám obrovskou gratulaci a těším se na fotečky:-), teď začínám šílet já. Včera jsem byla na poslední zkoušce šatů, a dokoupila jsem závoj, zase úplně jinak než jsem měla původně vymyšleno...nechtěla jsem žádnej anebo jen krátkej po ramena...výsledek: závoj až k pasu. No jo, když ono to pak v těch šatech vypadá úplně jinak. A taky jsem si u paní v salónu koupila botičky, ono na ty moje lodě (41) se těžko shání a jedny mi tam padly do oka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, lijo veliká gratulace k povedené svatbičce a přeji ať je celé manželství stejně krásné Jinak vybíráme dovču, měli jsme i už vybráno a skoro zezervováno a nekdo nám poslední místo vyfouknul před nosem ]-( je to sice jen u nás v Čechách ale vypadalo to moc slibně, to mě s... zatím jsem na nic podobného nenarazila a asi ani nenarazím, laťka je moc vysoko.
Odpovědět
Profilova fotka
Také moc gratuluji. Hodně štěstíčka, lásky, zdraví pro celou rodinku i to nenarozené a stejně šťastných úsměvů jako na fotkách a možná ještě víc... Už se taky těším, až řada přijde i na nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem si konečně objednala kytici..Jupíí... Taky u Volaříka. Tak si můžu odfajfkovat další věc. No jestli to takhle půjde dál, tak doufám, že to všechno stihnu. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky já nějak na přípravy zlenivěla, se mi nic zařizovat nechce. Už to vidím jak to pak budu honit vše najednou :-N Byli jsme zkusit v akordu vytisknou oznamka a nedopadli moc dobře. Tak musím zase vymýšlet něco novýho, už mě to nebaví, ale přítel si trvá na tom stylu co máme a né klasice.
Odpovědět
A já finišuju :-)...včera jsem po půl roce finálně dotvořila svatební noviny!!! Až bude po všem, tak je sem hodím do alba. Jo, a dneska je nádherně!!!! Dneska by to fakt šlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, boni ty už to máš taky za chvilku viď a co sem chodíme tak to tobě jsem na řadě už já první letní. Už aby to bylo. Dnes mi volali že jsou hotové prstýnky, tak jsem na ně mooc zvědavá. A máme zařízenou dovču.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé holky, jak já vám to závidím, že to už budete mít.. Ale přeju Vám to.. Taky se těším a asi čím dál tím víc.. Ale připojuji se k vrtulce, taky nějak ty přípravy nemám tak žhavý jako minulý měsíc.. :-)
Odpovědět
Není nad poklidné přípravy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky už nemáme ani tři měsíce a mám pocit že nemáme nic zařízeno, jo kdybych měla řidičák tak si to objezdim hned, ale musím se řídit časem přítele a mhd nemám ráda.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky, tak prstýnky máme doma :-) jen nám je místo hladkých udělali matné, ale mě to vůbec nevadí a příteli to vadilo jen chvíli. Nakonec vyšli na 4900,-
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, vy se máte. My na prstýnky počkáme až bude svatební veletrh ANO! v Praze.. Bude teď v dubnu. Jen vím, že tam nebude Lukáš Rýdl, tak kdybysme si nevybrali, pojedem ještě k němu. My pořád nepokračujem. Na šaty půjdu možná příští týden nebo možná ještě později. Zítra jdu k doktorce a buď mi potvrdí nebo vyvrátí těhotenství. Tak uvidíme. Holky, kdybych si vybrala šaty se šněrováním (né korzetový), tak to se pak dá upravovat podle velikosti bříška? Jestli jsem těhotná tak na svatbě budu v pátém měsíci....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky, lucynka jak říká slavkap šněrováním se to dá hodně upravovat, ale v salonu ti určitě poradí. Mi dnes byli příteli v půjčovně na oblek, má ho tam zamluvený, ale půjdeme se kouknout ještě do delty. Já tam ještě zůstala na doplňky a dopadlo to tak že mám úplně jiné šaty, přišli jim nové, tak jsem je nechala z figurýny hned sundat. Ještě jsem vybrala závoj a bižu, zamluvila panenku na auto a koupila příteli kravatu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ok. Díky.. Tak co holky? Kdo je další na řadě se svatbou? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no bonavia přeci ani ne za 2 týdny a pak asi až já
Odpovědět
byla jsem si na týden pročistit hlavu na služebku, takže teď jsem zas plná síly :-)...v sobotu jdem do kavalíru probrat všechny podrobnosti, v neděli ke švadleně pro upravený oblek...
Odpovědět
Bonavia: Držím všechny palečky, ať vám vše vyjde jak má. 8-) My už to máme za necelé 4 měsíce :-D no utíká to hrozně. Nějak jsem zastavila přípravy, ikdyž dnes alespoň přišel návrh oznámek, zbývají jen prstýnky a už bych si měla začít objednávat výzdobu na stůl a potřebuju sehnat boty,závoj a nějaké doplňky. Boty, které jsem měla vyhlédnuté už neprodávají :-( byly za super cenu a teď hledám náhradní řešení, poraďte někdo, kde mají nějaký výběr bílých lodiček? A co vy ostatní, jak to u vás vypadá?
Odpovědět
já v klídečku, vlastně máme to nejdůležitější zařízené, šaty,prstýnky, oznamko,atd. Na cukroví už jsme taky domluvení, ale budeme to upřesňovat až v září.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nějak pokulháváme s přípravama. Dnes si jede ženich vyzkoušet oblek, tak uvidíme jak padne. Jinak nic nového. Ve středu jedem do Prahy vybrat látky, aby se mi mohly ušít šatičky na převlečení. A asi se pojedu mrknout na boty. il_co, já jsem si kupovala boty tady v bazaru, ale byly mi velké, tak jsem je poslala dál.. a ty boty pocházely z prodejny MIXER. Mají tam velký výběr bot a kabelek... Boty byly úžasný a svatební a ani ne moc drahý. Já jsem je tu kupovala za 500, tak počítám že v obchodě je budou mít za 700 až 1000.. Obchod MIXER je v Praze na Chodově, v Paládiu a ještě někde...Jinak můžeš zkusit deichman...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, potřebuji pomocnou radu ;-) jukněte do alba a řekněte zda se oblek na přítelovi hodí jako svatební. Co má zamluvený v půjčovně se nám nelíbí, hlavně materilál a zpracování a tento má doma svůj, pěkně mu sedne a je kvalitní, ale na ženiších většinou vidím světlé nebo černé, tak nevíme.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?