Nevěsty z Chomutovska a okolí 2009. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj najde se tu některá, co se bude také vdávat v tomto roce a je z Chomutova nebo jejího okolí?
Odpovědět
ahojky, přesně tak, občas pustili něco na CD, občas zazpívali (teda z 80% zpívali...). Ty koláčky a cukroví bohužel neporadím, všechno maminy....já na to taky nejsem... Jo, a jídelnu máme fakt zelenou, nějak se mi poslední dobou zalíbila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Copak holky? Tady je to nějaké mrtvé...
Odpovědět
Ahoj holky, jo je tu mrtvo, asi maj všichni hodně práce :-). U nás novinky: objendala jsem si boty 1300,- je to pálka, ale bohužel to si asi nevyberu :-( všechno je to cenově stejný, měla jsem vybraný boty za 600 a už je neprodávají :-(. Tak se nám to prodraží, zároveň jsem objednala bílou organzu na auto, plovoucí svíčky, cilindr na auto (budu zdobit sama) a ubrousky bordó a bílé. Zbytek věcí na výzdobu objednám z jiných e-shopů jelikož ceny jsou velmi rozdílné a dá se hezky ušetřit. Takže pak už jen dokoupit zbytek jako organzu bordó, nějaké perličky, kamínky, krabičky na výslužky, závoj, bižu a spodní prádlo a snad už máme skoro všechno jen ty prstýnky ne :-( nemůžu se dočkat příštího týdne, jedeme do toho Slaného až manža dodělá zkoušky ve škole, teď musí mít klid, tak snad už něco vyberem ;-) A co vy ostatní, jak pokračují přípravy?
Odpovědět
bonavia: Ani jsi neřikala co svatební noviny a svatebčani? Bylo to pro ně překvápko?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoky, tak mi pořídili další šatičky pro malou a budou s neteří mít stejné. Přítel si nebude brát ten oblek co má doma (už se v něm ženil a to já nevěděla) a koukali jsme po nějakém ke koupení a nakonec měli pěknej v deltě ještě volnej tak bude půjčenej. Dnes si jdu vyzvednout klobouk na auto, taky si ho ozdobím sama, mašli už mám. Ještě sehnat přísavky a rozdělit organzu (mám ji moc širokou). Ještě potřebuju v nejbližší době sehnat obálky na oznamka, v prioru jich mají málo. Ještě boty pro ženicha a dcerku, výslužky a pro mě punčošky. Příští týden jdu na zkoušku účesu a líčení. Nahlásit jídlo v restauraci. Péct dort a ostatní sladké budeme sami. Tak a teď mi připomeňte na co jsem zapoměla. bonavio: tak sem s tím co svatebčani na noviny, já o nich přemýšlím ale vůbec se mi je nechce dělat.
Odpovědět
čauky budoucí nevěstinky :-) noviny měly přesně ten efekt, kterej jsem očekávala...maximální nadšení, teď putujou tak různě po příbuzenstvu a po mých kolegyních...a prej je to taky dobrý čtení na ukrácení dlouhý chvíle na wc :-) jinak fotečky z líbánek mám na: http://burgerovci.rajce.idnes.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Nám prstýnky přijdou do měsíce. Už se těším. Obrázek mám v albu. Jinak taky nějak nemůžu sehnat boty. Je to hrozný. Tak uvidím jak se to s nima vyvrbí. Vrtule, je dobrý, že už máte oblek. To my jsme si ho objednávali a podle velikostní tabulky neodpovídal a přišel asi o dvě čísla větší, tak jsme ho chtěli vyměnit a oni nám poslali peníze. Teda né nám, ona to zařizuje tchýně. Takže tam bude volat, co se děje. Snad tu velikost budou mít jinak nevim nevim... Jinak já jsem se šatičkama nějak nepostoupila. máme toho docela hodně ještě mimo svatební přípravy... Tak snad se zadaří příští týden. A oznámení a pozvánky máme v Pc, tak buď zítra nebo v pondělí je necháme vytisknout. Tak jsem ráda, že se za tento měsíc něco stihlo. máme to za tři měsíce a pár dní..Snad to stihnem. Bonavio, koukala jsem na vaše úúúžasný fotečky. Jde vidět, že jste si líbánky pořádně užívali.. Většina lidí na manželství nadává, ale já koukám, že vypadá krásně a šťastně... :-D ;-)
Odpovědět
Vrtule: Ahoj jestli můžu poradit, tak obálky na těchto stránkách http://new.cfahobby.cz/?k=papir&m1=ob.... Nemohli jsme sehnat bordó obálky, v Akordu a všude mě přesvědčovali, že to nemají ani dodavatelé a já je přeci jen našla. Měli míchané barvy, ale když jsem zavolala, že chci jen jednu nebyl problém nám poslat pouze jednu barvu, cena vyšla na 10,- za ks, je to dost, ale máme přesně to co jsme chtěli :-). bonavia: Opravdu nádherné fotky, jak z honeymoonu (až si říkám, že snad není možné, že z vás po 12 letech vyzařuje tolik lásky :-)), tak zbytek svatby jsou úžasné. Opravdu jste moc krásný páreček. A co miminko uvažujete? lucynka46: Krásný obleky za rozumnou cenu maj v Prostějově, teď jsme tam byli se juknout a cena kolem 4000,- za komplet, má to výhodu, že si to může rovnou zkusit. A v Praze v Letňanech jsme pořídili my v Sunset Suit - celý oblek vyšel na 5600 a dostali jsme nádhernou kravatu zdarma. Tak uvidíš zda vám k něčemu bude moje rada, ale určo někde něco vyberete. ;-)
Odpovědět
Jo holky nevíte náhodou někdo, zda na Hrádku dovolí pejska???? My máme naší bábu(americkýho kokra) a byla bych ráda, kdybychom jí tam mohli mít. Vím, že to někde umožňujou, ale tady nevím nevím.
Odpovědět
:-) no na těch líbánkách z nás spíš vyzařuje notná dávka alkoholu :-):-) A mimčo zatím není v kurzu, Míra je momentálně ve firmě díky krizi odvelen přes týden do liberce a jezdí jen na víkendy...tak jsem se rozhodla, že počkám až se mi zase definitivně vrátí zas domů a pak to můžeme začít "řešit"
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky, jsem tu nová (tak snad mě mezi sebe přijmete:-)). Dostala jsem doporučení od vrtule. Pár info: svatbu máme 27.6. 2009 na Červeném Hrádku. Hostinu máme na Svahový (Horský hotel).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ilco a kolik chtěli za poštovné? Jinak bych si tam vybrala. Petruš tak tu vítej mezi námi. Šup a nějaký fotečky by to chtělo.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fotečky snad zítra:-).
Odpovědět
bonavia: No alkohol dělá divy :-D . To je jasný na to by měla mít ženská podporu, taky si asi neumím představit, že bych prožívala těhotenství a to okolo sama, máš recht 8-) vrtule: Myslím, že poštovný bylo 120,-, je to sice dost, ale zase máme co jsme chtěli :-D . petulinka: Ahoj, vítám tě tu, než budou fotečky povídej co už máte hotovo z příprav, kolik budete mít lidí atd.
Odpovědět
Profilova fotka
V první řadě vítám nového člena diskuze :-) Jojo, trošinku nám o svatebních přípravách napiš.. Kde sis půjčovala šatičky, jestli je máš už půjčené (já teda bohužel ještě ne :-S ) A jakou máte cukrárnu... Kytičky a tak.. Il_co děkuji za radu, určitě se tam vydáme. Podle toho jak to dopadne s tím oblekem.. Přítel chce takový jak mám v albu. Bez límečku... Tak snad by se tam taky sehnal.. No a jak jsou na tom ostatní s miminkama? Kdy plánujete nebo máte, chcete....?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Il_co, já si nejsem 100% jistá, ale já myslím, že pejsek na zámek může. My si tam budem brát naší Yorkšírku a možná tam bude ještě tchýnin pudl...
Odpovědět
Profilova fotka
Barva svatby bude do lososova. Budeme mít velkou svatbu, cca 80 lidí. Šaty mám půjčené od pí. Jechové, nemůžu si stěžovat, skvělý přístup (byla jsem u ní skoro 4 hodiny a měla svatou trpělivost) a super ceny (musíte, ale zatlačit, mě se podařilo dostat 50% slevu z půjčovného). Přítel má oblek půjčený od pí. Jechové. Bude mít světlý krémový. Svatební oznámení a prstýnky máme taky od pí. Jechové. Prstýnky vyšly na necelých 5500,-Kč (bílé zlato). A na svatebku jsme ušetřili oproti Akordu přes 500,-Kč. Dortíky bude péct známá (je cukrářka). Cukroví nám bude péct mamči kamarádka, a koláčky budeme mít z Vrskmaně - to je domluveno přes přítelovo kamaráda. Kytičku mi uváže má kamarádka - květinářka Miruška, sice pro ní pojedu až do Mostu, ale budu mít všechny kytičky za nákupní cenu. Tak si myslím že se to vyplatí. Budu mít jednoduše svázanou kytici - oranžové kaly. Chlebíčky máme objednané v Mostě - souš. Je tam velkovýrobna. 1 chlebíček vyjde okolo 7 - 8 Kč. A to nejdůležitější svatební hostinu budeme mít na Svahový - skvělý přístup. Ve všech, co jsme požadovali nám vyšla majitelka vstříc. Co už máme na svatbu: svatební oznámení, půjčené šaty + doplňky, oblek, prstýnky, bryndáček, deštníček, košíček pro družičku, cylindr na auto ženicha (samovýroba - koupila jsem si obyčejný cylindr za 109,-Kč a dozdobila jsem si ho sama) voál na nevěstino auto (samovýroba) a spostu dalších blbůstek.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máte docela dost lidiček :-) Tak to bys nám mohla poradit, jak jsi u Pí. Jechhové zatlačila... :-) To bych ani neřekla, že by mohla dát tak velkou slevu.. A jaké máte prstýnky? Docela se těším na to, až si prohlídnu tvé album... To je docela slušná cena za prstýnky.. To je hezký, že máš tolik známých, co ti se svatbou pomůžou... My budem mít dort asi z vysoké pece (přes tchýni) a když né tam, tak asi od Petry.. Ale přítelovo sestra si ho tam objednala nedávno a čas na to mají. Tak snad se nám taky zadaří.. JOva... Tak to máte už skoro vše hotové. Už asi jen čekáte na Váš den... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Il_co, psala jsem raději na recepci na zámek a odpověděli, že pejsem nebude problém... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No svatba to bude velká :-) Zařízeno je téměř vše, chybí pár drobností. Prstýnky máme bílé zlato - já s kamínky a přítel bez, máme orámovaný okraj, není úplně hladký, má tam pár vrytinek a vevnitř jsme si nechali vyrýt datum svatby a iniciály. No a teď k tomu tlačení:-). Takticky jsem začala mluvit o jejím muži, že jsem slyšela, jak má levný šaty, jak jsou nevěstinky spokojený. A stačilo málo a cena byla dole:-). Řídí se heslem "než vás mít můj muž, tak radši zlevním". Nebo na mě to tak působilo. Vybrala jsem si nové šaty z letošní kolekce. V Petře mají taky dobré dorty, ale jsou dost drahé, zkus večerku naproti Kludské vile, tam mají nejdražší svatební dort za 1500,-Kč (takhle mi to tvrdila prodavačka). My budeme mít z té večerky minidortíčky (kus vychází kolem 6 Kč), to už známá odmítla péct:-)
Odpovědět
lucynka: Ty jsi hodná, že jsi mi to zjistila, to jsem nadšená. ;-) My máme naší Adélku jako miminko a tím, že jsme jí našli ve zuboženém stavu a měli ještě 9 štěňátek, tak je to pro nás velmi citlivá záležitost. :-) Je jako člen rodiny a mrzelo by mne, kdybchom jí tam nemohli mít. Už jí máme v sobotu 2.5. 4 roky. petulinka: To je obr svatba :-) bude veselo :-). Máte pěkně vše zařízeno, taky už vás to za chvíli čeká viď, aspoň nebudete mít žádnou honičku, já doufám, že to taky co nejdříve zmáknem a pak bude klídek, ikdyž určo nebude. Můj výmysl s krabičkama na výslužku a balení atd., vše si chci udělat podle sebe, jsem hrozná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já dotlačila pí Jechovou k větší než 50% slevě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Il_ca: no to máš pravdu, že to bude velký. Už teď mám z toho hrůzu 8-) , jak se to všechno zvládne. Taky mi chybí dodělávky, nemám ještě hotový čokoládičky, budu kupovat obyč. čokolády a etiketu si budu dělat sama, pak mi ještě chybí nalepit etikety na vínečko, pár dodělávek mám na novinách. Já jsem taky v tomhle tvrdohlavá, když si něco umanu, tak to musím mít a hotovo. Ale takový ten hlavní základ už máme. Vrtule83: jsem to na vlastní oči viděla, jak si jí stáhla:-). Mě se podařilo pouhých "50%".
Odpovědět
Teda holky jak to děláte s těma slevama :-( asi pochopila, že by se jinak neuživila, on má v nabídce skoro stejné šaty jako ona. Tý brďo.. .nedejte se jsou to Vaše korunky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Il_co nemáš zač. ;-) ... Chápu, že je to váš člen rodiny.. Ty zvířátka to s náma umí(teda když neni člověk chladnej).. Taky máme naší holčičku a dáváme jí to nejlepší.. No holky, to jste teda dost šikovný s těma slevama.. Já bych to asi nedokázala...
Odpovědět
lucynko: já jsem ukecaná až za hrob, ale taky bych to ani asi nezkusila ;-) jsem stydlín( to je kombinace) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dokázaly, já sem si taky v duchu říkala mám jí to říct nebo ne, ale pak jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám a vyšlo to 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem vložila do svého alba pár fotek.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a koukám že máme nový přírůstek do diskuze, tak Tě tu vítám Petulinko87. Mám pocit že jsem nějak ve skluzu, já mám šaty, botky, bílé punčochy a to je asi tak vše :-D . Oznámko se nám pořád ještě dotváří, ale už jsem viděla první návrhy a byla jsem spokojená, jen upravit barvu a styl písma a může jít do tisku. Kytky budeme mít od Volaříka (ale ještě jsme tam nebyli :-N ), dort asi od kamarádky, ještě čekám na fotky těch co už pekla abych se rozhodla na pevno. Prstýnky taky nemáme, přítel to vidí tak, že vlítnem do zlatnictví a prostě nějaké koupíme, nechci se tím nějak stresovat tak to prostě neřeším. Jo holky vlastně něco už mám.....miničokoládky... koupila mi je mamka, vždy v pátek v Jirkově jsou ty trhy a občas tam bývají s různým zbožím co jim končí minimální trvanlivost, mamka koupila čokoládky 3cm na 9 cm a byla jedna za 2 kč, vzala mi jich 100 jo a mimichodem trvanlivost jim končí až v roce 2010.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, můžete mi holky poradit kde si nechat udělat svatební dort a minizákusky? aby byly hlavně dobrý :-) a pokud možno ne moc drahý ;-) o petře jsem na jednu stranu slyšela že dělá dobrý dorty ale slyšela jsem taky opak, tak nevím :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?