Nevěsty z Chomutovska a okolí 2009. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj najde se tu některá, co se bude také vdávat v tomto roce a je z Chomutova nebo jejího okolí?
Odpovědět
Ahoj vrtul přimotala jsem se tu a jukla na oblek je pěkný a ženichovi sluší jen mi přijde že má krátký rukávy :-| asi bych pod něj zvolila košili s krátkým to by to nebylo tak vidět to je můj názor uvidíš co poví holky z vaší debaty jinak oblek se na ženění hodí ;-)
Odpovědět
nebo asi né košili s krátkým ale menší na fotce kde je bez saka je vidět že košile je velká a tudíž moc dlouhé rukávy má je moc nakrčený
Odpovědět
Já si myslím, že jsou fakt krátké rukávy u saka, ale je to na vás vrtule
Odpovědět
Ahoj, rukávy jsou krátké, pokud má ruce dolů podél těla, měl by konec rukávu být až u kloubů prstů... Jinak barva a materiál by se na svatbu určitě hodily.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za rady, těch rukávů jsme si vůbec nevšimli ]-( no zkusím najít nějakou švadlenu, jestli by jenešlo alespoň o kousek nepopustit. A k velikosti košile, menší mít nemůže, jelikož by mu byla malá kolem krku. Jinak ty krátký rukávy asi riskneme, já myslím že to u nás nikdo řešit moc nebude, jen by pohytáhl trochu rukávy aby moc nečouhali.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mám prosbu na vrtuli, koukala jsem do tvého alba a máte moc hezké prstýnky, prozradila by jsi mi kolik Vás vyšli a jestli jste je kupovali v Chomutově?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, macikku díky za pochvalu, prstýnky jsme si nechali dělat ve zlatnické dílně na Blatenské v CV, a jsou podle prstýnků od Hejnala (najdeš i na netu) ty tam taky prodávají, nás vyšli na necelých 5tis za oba ale dávali jsme většinu svého zlata a mám tam 1 briliant. Jinak originál stojí kolem 10tis.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ne Hejnal ale Hejral ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem si dnes zamluvila kytky u Volaříka a cenová kalkulace mě moc potěšila. A zjistila jsem, že naše fotografka by měla v půli července rodit, tak doufám že neporodí brzo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji moc za odpověď, na blatenské jsem už byla a hrozně mě pobavilo když paní řekla že si můžu přinést své zlato a to klidně i např. zuby po babičce. Ale je to výhodné, každý jistě má doma něco zlatého co nevyužije a tak to, to lze zužitkovat. V jaké formě jste měli vy zlato když jste ho tam nesli???
Odpovědět
Profilova fotka
macikku mi měli 2snubní prsteny z červeného zlata a 1 prsten ze žlutého
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky... Včera jsem byla v Mixeru a nevybrala jsem si žádný svatební botičky. Ani v Humanicu, Bati a ani v Deichmanu.. Tak nevim, nevim, jestli něco seženu.... Vrtulko a jakou kytičku sis zamluvila? A co sis všechno nechávala udělat? Příští sobotu jedem zase do Prahy na svatební výstavu.. Tak se těší, protože si budem vybírat prstýnky.. Jupííí... To nejdůležitěší.. A asi dnes si půjdu zkoušet šatičky. Ještě se musim podívat jak tam má otevřeno, pač buď dnes nebo zítra odpoledne má zavřeno.. Jdu do půjčovny v Kadani. Dodává tam nové šatičky a už mám dvoje vyhlídnuté. Už si je jen zkusit. A další věc z těch důležitých bud mít... A to ostatní je už jen maličkost. Co vy holky? Jak jste na tom..
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky...začínám šílet :-)!!! Za chvilku si jedu pro šaty. Jinak dodělávám drobnosti, k organze na auta přidělávám přísavky, tvořím zasedací pořádek. To počasí mě mrzí nejvíc, doteď bylo tak krásně a zítra už se to má zkazit :-(
Odpovědět
Ahojky, to zvládnete všechno, počasí určo bude taky dobrý. Držím palec ať vše vyjde jak má. 8-) A už se těším na fotečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bonavio tak vám třba naprší štěstí, no holt počasí si nevybereme 8-) Lucynko já budu mít růže s fréziemi a minigerberami, kulatou. Pak 2 pro maminky, 2 pro svědkyně, 2 pro družičky, korsáž a myrty do klopy i do aut a vypočítala nám to na 2100 a prý to bude asi i míň jelikož za mou kytku počítala 1000,- a bude to prý asi 600-700,-.
Odpovědět
Profilova fotka
Vrtul, tak to je krásná cena... Jenom já jsem si musela vybrat nejdražší kytičku z celého květinářství.. :-D Ale bude krásná.. Všechny kytičky jsou krásný... Jestli to budeš mít nějak podobné jak máš va albu, tak taky budeš mít krásnou kytičku.. Včera jsem byla na zkoušce šatů v kadani. váhala jsem mezi jednima jednoduchýma, který neměly nějak nadejchanou sukni a mezi jednima, co má i Jech.. Tak je jasný, že bych nedávala 4000, když bych mohla dát jen 1500.. Tak se budu muset někdy vypravit i k němu.. Prej byl na veletrhu, co je pro veřejnost příští týden a měl by nakoupit nějaké šatičky... Tak jsem zvědavá.. A když si nevyberu ani tam, tak mám namířeno do Delty naproti Bille... A to si snad už něco vyberu. Jen je škoda, že jsem neměla foťák, mohla jsem si dát do alba nějaké foto... Tak příště.. Bonavio, koukám, že bude pršet dnes.. Tak snad zítra bude zas hezky. A když ne, tak pro vás ten den bude pořád nádherný a i s deštěm se dají udělat krásné fotečky, když je dobrý fotograf... Neboj...Bude to určitě krásná svatba. Taky jsem zvědavá na fotky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bonavio přeji ať vám ten zítřejší den vyjde nejlíp jak jen to jde. Přeji hodně štěstí :-) ;-)
Odpovědět
Taky bonavio přeju na zítřek moc moc štěstíčka. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milá Bonavio, držím palce ať Vám to zítra vše vyjde přesně tak jak si přejete a je to pro Vás ten nejkrásnější den v životě. Jinak jsem se koukala do Tvého alba a všimla jsem si že svatba bude v zelené, tak pokud budeš mít po svatbě něco na prodej hlásím se. Doufám že to není hloupé psát den před svatbou, pokud ano omlouvám se pa.
Odpovědět
Ahojky holky, moc děkuju všem :-), macikku vůbec není problém, pak si napíšem :-D Právě jsem se vrátila z Kavalíru, byla jsem tam připravit svatební tabuli (naštěstí mi paní dala úplně volnou ruku, nachystala jen bílý ubrusy), a musím říct, že jsem fakt spokojená, vypadá to super, ještě do váz ráno přijdou čerstvý tulipánky. Kluci nafukovali balónky a umístili u tanečního parketu... jako mega překvápko chystám ty svatební noviny, už můžete juknout do alba, žádný svatebčan snad už na netu není, tak už to můžu vypustit do světa...:-) Tak já jdu teda spinkat, ať jsem svěží.... Jo a očekávám ráno azuro oblohu....! :-)
Odpovědět
Hmmmmmmmmmmmmm.....tak na to azuro to nevypadá....:-) Jdu na to, páááá
Odpovědět
Profilova fotka
ilco prosím tě ty si budeš v myslivně dělat výzdobu sama nebo jejich? Mě teď posílala paní cenu za výzdobu a je jiná než co mi říkala osobně, jen nevím zda to není tím, že ji asi musí pořizovat kvůli barvě kterou zřejmě nemají.
Odpovědět
Profilova fotka
Bonavio: Tak co.. Jaké to bylo? určitě nádherný...Jak se cítíš jako čerstvá manželka? :-)
Odpovědět
Také mne zajímá Bonavio, jak jste vyřešili počasíčko? Myslela jsem na vás v sobotu při zamračené obloze a o to víc v neděli,kdy bylo hezky, ale zase jsi se probouzela do krásného rána, jako když něco špatným počasím skončilo a krásným začíná. 8-) Moc vám přeju hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky a spoustu krásných dětí. Už se nemůžu dočkat foteček šup šup. Jinak holky v pátek jsem byla pro oznámení + pozvánky ke stolu + jmenovky a jsem ráda, že jsme se někam zase kousek posunuli. V pátek také jedeme do Letňan na svatební veletr a doufáme, že zde najdeme konečně prstýnky, stále jsme si nevybrali. No a doufám, že zde pořídím i pár maličkostí na stůl, možná botky a závoj, ale to se ještě uvidí. Všem držím palečky v přípravách utíká to hrozně rychle, my už to máme za 3,5 měsíce.
Odpovědět
ahoooooooj :-) bylo to nááádherný, počasí jsem vůbec nevnímala...asi bylo zataženo, ale naštěstí nepršelo, takže jsme krásně zvládli i focení v parku a rozhodně se nikdo nezpotil. Foteček mám zatím jen pár, chci to sem dát až se mi to trošičku sejde. Kopčanové hráli skvěle, ke Kavalíru mám pár výhrad, ale to až budu dělat hodnocení k albu :-) A jako bonus: dneska jsem s manželem trávila dopoledne na chirurgii, tak vehementně na parketu tančil breakdance, až si sednul na vlastní palec na levé ruce a vytvořil si tak skvělej výron, že dostal na měsíc sádru!!!! Dali nám na výběr, modrou nebo zelenou.....tak v zájmu zachování barevný koncepce svatby máme zelenou!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, bonavio, velká gratulace k povedené svatbičce, přeji vám hodně štěstí do manželského života. Jsem zvědavá na ty výhrady kavalíru a samozřejmě na fotečky. A ten bonus tedy nemá chybu, to aby na to nezapoměl tak má na chvíli ještě památku další.
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji bonavio k svatbě.. Moc se těším na fotečky. No, tak ten palec teda nezávidim... :-)
Odpovědět
Bonavio, to je dobře, že si počasí nevnímala ;-) i tak bylo krásně pro vás určitě. Už se nemůžu dočkat foteček a bonus je dost hustej :-D, že manžílkovi přeju, aby na to nikdy nezapomněl. ;-) A jedna intimo otázka: Byla svatební noc? Mě to strašně zajímá, proto že snad neznám nikoho, kdo by tu svatební noc měl :-). Tak abych věděla na co se připravit :-D
Odpovědět
:-):-) přestože jsem s tím fakt nepočítala, po 12-ti letech soužití, po těch dávkách alkoholu a při tý "chromý pacičce"....ale BYLA!!!!!!!!!! a bylo i svatební ráno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Bonavia: Tak to jsi mne potěšila, jsi první koho znám, kdo měl svatební noc. super 8-) Doufám, že my budeme mít aspoň tu noc, to ráno nevim nevim :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?